نامه به سردبیر 27 ژوئیه سال 2020: Morneau را $41,000 لایحه که به راحتی فراموش شده!

پشت و روی اسکناس
ما خوش شانس با یک وزیر که اعتراف کرد که او را فراموش کرده به پرداخت صورتحساب از $41,000 چپ توجه در مجموع $93,000 برای دو تعطیلات که او و خانواده اش در زمان سه سال پیش ؟ او می گفت: “من نمی دانم هزینه های آن پرداخت نشده است.” او تنها انسان پس ببخش و فراموش eh, به عنوان او در حال حاضر نوشته شده چک! من خودم در واقع فراموش کرده است که من نگه AMEX, کارت اعتباری که بر اساس آن من اختصاص چند مداوم ماهانه کمک های خیریه; اما من به یاد دارم هر 30 روز وقتی که من e-بیانیه آماده است برای مشاهده! ظاهرا آقای Morneau طلبکاران بیشتر سهل انگاری در مورد یادآوری پرداخت! این تنها $41,000 توجه پس از سال 2017, بعد از همه! این مرد گرفتن “بهانه مشاوره” از رئیس خود PM? اگر یک دولتی کار مانند دست زدن به وام دانشجویی/برنامه های کمک را می توان برون سپاری به بخش دولتی به نام راحتی پس شاید این کار از مدیریت کشور را ساماندهی دفاتر باید اهدا می شود به دنبال مناقصات از کانادا مبتنی بر مدیریت شرکت است که به نظر می رسد به شناور ماندن?
دن DRINKALL
(این یک غم, غمگین, وضعیت.)

گویم چیز بی معنی
RE: محافظه کاران NDP تماس در اخلاق ناظر به راه اندازی جدید پروب Morneau بیش از ما سفر. است وزیر دارایی لایحه Morneau بسیار تن – ناشنوا به این باور کانادا مالیات دهندگان خواهد خرید گویم چیز بی معنی است که او را فراموش کرده و صرفا به بازپرداخت $41,000 دریافت شده از ما خیریه و تنها به یاد زمانی که او با توجه به نظر می رسد قبل از مجلس کمیته مالی? چه سیلی به چهره به کسانی که در تلاش برای زنده ماندن دیدن Morneau به سادگی نوشتن یک بررسی برای $41,000 امیدوار است که این مشکل را ناپدید می شوند. این اقدام به وضوح نقض اخلاق و قانون است که نمایندگان مجلس موظف هستند و خواستار استعفای خود را تنها افزایش خواهد یافت. بوی بد اطراف ترودو – Morneau درگیری با ما موسسه خیریه روزانه در حال افزایش است. پرسش های بزرگ باقی می ماند: 1) چرا ما همیشه اعطا خیریه وضعیت ویژه مالیاتی-مزایای داشتن انباشته بیش از $47 میلیون دلار در املاک و مستغلات, 2) چرا ترودو-Morneau فکر می کنم به آن بیش از 900 میلیون دلار عبور می تواند هر گونه بوی آزمون ؟
لری COMEAU
(از آن است که توهین به مالیات دهندگان در سراسر کشور.)

هیچ چیز را خیلی بعید
کلگری شورای شهر با موافقت شهردار که به جبران ضرر و زیان ناشی از COVID-19 و کاهش احتمال بیشتر افزایش مالیات بر, همه اتومبیل های خصوصی ممنوع, داخل کلگری محدوده شهرستان. شهروندان را به حمل و نقل عمومی. صدا کاملا مضحک? من هم 100 دلار جریمه برای پوشیدن یک ماسک و یک سال پیش. در برخی از نقطه در زمان ما برای گفتن ندارد. جامعه به عنوان یک کل خواهد ایستاد فقط برای, بسیار, و سپس آنها را نمی خواهد. گاهی اوقات هنگامی که جامعه می گوید هیچ نیست ، فکر می کنم انقلاب روسیه انقلاب فرانسه و شاید حتی زمانی که استعمارگران گفت: نه به انگلیسی. این که چگونه از کانادا به وجود آمد. اگر بیشتر از محدودیت های ما, من تعجب می کنم چه جدید در کشور خواهد بود به نام ؟ وجود دارد یک نی که پشت شتر را شکست آیند.
دیو LARIVIERE
(آیا آنها هر گونه ایده های بیشتر!)

به ما بگویید که همه چیز
بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر, اما دیدن که آنها به دنبال در تیراندازی پلیس, من تعجب می کنم اگر مردم را به دیدن هر دو طرف از این داستان ؟ همانطور که می دانید ما می توانیم اعداد می گویند هر آنچه ما می خواهیم. آنها معمولا خم نسبت به هر کس استخدام به آمار انجام می شود. من می خواهم به شنیدن چگونه بسیاری از بار پلیس نامیده شده است که در آن مشکل است/بود چرا که آنها نامیده می شدند که به نام اگر هر کس به نام پلیس احساس تهدید توسط فرد تماس بود.
گیل THILLMANN
(در حالی که سیب بد نیاز به weeded هیچ کس نباید فراموش کرد که بسیاری از پلیس های متعدد مرگ و زندگی موقعیت های ما را امن نگه دارید.)

رو به موسیقی
برایان Lilley به پایان می رسد خود را (“بلغور را از دست داده و شناور” 23 جولای) ستون با حکیم مشاوره برای PM: “من مطمئن هستم که ترودو شهادت (قبل از مجلس عوام کمیته مالی) است یک ایده خوب برای دولت است.” من با شما موافقم! در نظر احتیاطی مثال از شاهزاده اندرو. تا به حال سلطنتی بریتانیا در ادامه به بازی بازی طفره زن حیله گر و نه نشسته که فاجعه BBC Newsnight مصاحبه در ماه نوامبر گذشته چیزی پرنس اقتدار اخلاقی ممکن است هنوز هم دست نخورده بود. آن باقی مانده است دیده شود که آیا نخست وزیر ما را بر چوب اویختن خود را در مد مانند خود سرنیزه. ظهور خنده, سهام تجسم رسوایی پس از یک پرسش و یک skewering در اطراف حزب لیبرال را در تضاد منافع pratfalls در ما خیریه رسوایی.
OREST SLEPOKURA
(سوال خواهد بود یک حس درام برای ما PM.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im