نامه به سردبیر, ژوئیه 26 2020: توافق برسند یا نه سلامت قوانین در اینجا به ماندن

مشاوره خوب
آیا شما بر این باورند COVID واقعی است, جعل یک تئوری توطئه ، آیا این ویروس ایجاد شده توسط یک آزمایشگاه و به طور تصادفی یا به عمد منتشر شد به مردم. و یا اینکه آیا آن را یک نتیجه از آلودگی متقاطع با توجه به نا امن یا نجس خوردن و آماده سازی مواد غذایی. آیا شما فکر می کنم که دولت در حال تلاش برای کنترل شما و یا دخالت خود را با حقوق بشر و غیره. هیچ کدام از این چیزهایی که واقعا مهم در این نقطه ما را به احتمال زیاد می دانید همه این حقایق است. نه پیروی از توصیه هایی است که باعث کندتر بازگشایی و به طور بالقوه یکی دیگر از خاموش کردن. وجود دارد بسیاری از کسب و کار بسته شدن و یا تلاش برای شناور ماندن به خصوص کوچک و مستقل کسب و کار. اکثر کسب و کارهای کوچک است که جان سالم به در اولین خاموش شدن لازم نیست که سرمایه مورد نیاز برای رسیدگی به یکی دیگر. بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود را به عنوان این کسب و کار در ادامه به نزدیک است. آن را واقعا ساده — تمرین فیزیکی/اجتماعی فاصله بدون توجه به جایی که شما در حال شستشو و یا اصول بهداشتی دست های خود را اغلب. بهداشتی کردن دست های خود را هنگام خرید. پوشیدن ماسک به ویژه در مکان های شلوغ و در کجا الزامی است. جلوگیری از قلدری خرده فروشی کارگران که در حال انجام شغل خود را در تلاش برای اطمینان از دستورالعمل ها را به دنبال دارد (که کار خود را). هر کس شنیده است آن را بیش از یک بار خود را از دولت های محلی. این که آیا شما موافق یا مخالف این توصیه ها/محدودیت در محل تا زمانی که یک واکسن (امیدوارم اجباری نیست). ما می توانیم پس از چند ساده قوانین و محدودیت های جلوگیری از هزاران نفر از مردم از دست دادن معیشت خود را.
پاتریشیا THAIR
(از آن است که برای بهبود همه – سلامتی-عاقلانه و اقتصادی است.)

رفتار خودخواهانه
من می خواهم برای تشکر از “من من همه چیز من در مورد” نسل (سن 20-39) برای فعال کردن شهردار و عوامل خود را به ماسک الزامی است. شما مردم فکر می کردند این بود که تورم ایده در اعتراض به مرتبه و سپس به نوار و مانند آن بود 1989. امیدوارم که شما خوشحال با خودتان است.
سیندی دیویدسون
(بسیاری از COVID موارد مرتبط شده اند به تظاهرات. این میله ها یک ماده متفاوت است.)

دادن
موی تای جام جهانی کانادا اولین کشور متعلق به شرکت. پس COVID-19, آن, اولین, هوای آزاد, مبارزه با رویداد بر روی این سیاره — و برای اولین بار خیریه. این رویداد اتفاق افتاده در جولای 18, برای کمک به جمع آوری پول برای کودکان در Tsuu t’ina ملت است. همه پول مطرح شد تقسیم 50/50 و توزیع به Tsuu t’ina تفریح و سرگرمی/جوانان برنامه. ما در MTWC احساس مردم بیشتر تحت تاثیر COVID-19 بودند کودکانی که در خانه بمانند و تحمل چیزی بیشتر از نسل قبل از به حال هرگز. ما احساس می کنیم می تواند کمک به رسانه ها کمک خواهد کرد که آن دسته از کودکان است. ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این با Calgary Sun به منظور بالا بردن آگاهی از اثرات COVID-19 تا به حال در جوامع پر از جوانان است. نرم افزار مبارزان اهدا کیف پول خود را به عقب و ارائه به کسانی که نیاز دارند به عنوان سنتی رزمندگان را فراموش طولانی در پیش است. خود را قربانی چیزی بود که واقعا به سرقت برده نشان می دهد — این رزمندگان به همه.
ZACHARY MANYWOUNDS
صاحب/ترویج موی تای جام جهانی کانادا
(شما باید بسیار افتخار, Zachary. به خوبی انجام می شود.)

شهردار ندارد پلیس بالا
Re: jasper de valk می گوید: “سخت مکالمه با پلیس کلگری جلوتر است. وجود دارد که او دوباره می رود چسبیده بینی خود را در مناطق که در آن او می کند نمی دانم. توسط jasper de valk همیشه رفتن به یاد بگیرند که اجازه CPS فراموش پلیس از کلگری? یک چیز برای مطمئن, CPS نیاز ندارد شهردار کلگری یا هر گونه دیگر مدنی سیاستمدار مجبور باشید به امور کار پلیس در این شهرستان است. در سال 2017 به عنوان من به یاد ناهید jasper de valk بود و انتخاب مجدد شهردار و رئیس پلیس شهر کلگری.
DONALD K. MUNROE
(شرط رئیس Neufeld به سختی می تواند صبر کنید که چت.)

کسانی که سر در گم یانکی ها
شاید وقت آن است که از لامپ کم مصرف استفاده می شود تنها در کانادا بازیکنان. شاید ما باید جدا کانادا NHL تیم از ایالات متحده آمریکا تیم و تنها با استفاده از کانادا بازیکنان آن تیم است. کانادا در رختخواب با یک فیل و هر بار فیل رول بیش از ما احساس تاثیر. من می دانم که ما در حال نزدیک به ایالات متحده آمریکا, اقتصادی, اما آیا ما باید در هر راه است ؟ من فکر می کنم نیست. شاید ما می تواند ما گسترش اقتصاد و پرورش روابط با کشورهای دیگر است. من باور دارم که روابط ما با آمریکا این است که پرورش نژادپرستی در کانادا است.
جان WADDELL
(ما لازم نیست که با همه چیز موافق در آمریکا اما میداد تا ما قوی ترین متحد است که نه راه به جلو.)

رانندگی یک شرط بندی بهتر
شاید کسی که در کلگری خورشید می تواند پاسخ به این یکی. چرا می Calgarians پرواز به لاس وگاس اما نمی توانید رانندگی خود را در پایین وجود دارد ؟ فکر می کنم باید خیلی امن تر از بودن در یک هواپیما با پتانسیل COVID آلوده به مسافران است. من-15 از مرز کانادا به LV زیبا چهار خط ایالتی که احتمالا کمتر چاههای آن بیش از 1 کیلومتر از بسیاری از کلگری را ویران, ننگین جاده ها.
لری CANTREL
(مرز ما همواره چکه کن.)

نام بازی
در این سن اجتماعی صحت تعدادی از ورزش حرفه ای فرانچایز را متمایل به فشار افکار عمومی و تصمیم به تغییر نام خود را. وجود دارد بیشتر انجام می شود. برای مثال شعله کلگری جشن اقدامات شمال, حمله به ارتش در حال انجام یک جنگ تروریستی علیه مدنی مردم با سوزاندن آتلانتا به زمین. هر روز به یاد ما مردم آتلانتا از جنایات مرتکب شده توسط شرمن مارس به دریا. ونکوور کناکز صفحه نمایش با افتخار به نام خود موهن اشاره به کانادایی ها در سراسر جهان استفاده می شود. من زخمی هر بار که من شنیدن کلمه Canuck. این ساسکاچوان Roughriders را به ذهن تدی روزولت jingoistic شارژ San Juan Hill. چگونه باید اسپانیایی ها احساس می کنید هر زمان آنها با شنیدن این نام ؟ اتاوا Redblacks. حتی رفتن به لمس این یکی. ما باید همچنان به حقوق ما از آزادی بیان آزادی بیان و آزادی انتخاب به عنوان زمانی که هر فردی در جهان احساس تبعیض. تقریبا همه نام ها تبعیض آمیز در بعضی از فرم یا مد. آنها را به جلو و اجازه دهید آنها را تغییر داد. آنهایی که ذکر شده در بالا فقط یک قطره در سطل است.
شب زنده داری VERITAS
(آن را به شما تعجب آنچه در آینده به نظر می رسد.)

چپ در مه
آگهی های اخیر که در آن حشیش سر است با پوشیدن یک ماسک صورت (نشان می دهد که حشیش احتمالا می تواند از شما محافظت از ویروس) نشان می دهد که چگونه شاهدانه صنعت به دنبال به دست آوردن مشتریان جدید است. در افسانه های خود را ادعا می کنند این صنعت یا:
الف) به نظر می رسد preying در ضعیف تر اعضای جامعه که توانایی محدود برای ارزیابی ادعای;
ب) نشان می دهد که آنها هیچ مرز اخلاقی در مورد صداقت در تلاش خود را برای به حداکثر رساندن سود خود را.
اروین OLFERT
(ما هنوز در حال عادت کردن به این که قانونی در وهله اول است.)

همان حقوق
در حالی که اعتراف به این که من از آنها بدم میاید پوشیدن ماسک خودم و مردمی که در اعتراض به اجباری ماسک پوشیدن در گفت درست است که آنها حق دارند به پوشیدن ماسک, اما آنها نیز باید درک کند که صاحبان کسب و کار نیز باید حقوق و اگر آنها درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک در داخل محل خود را و سپس خواسته های خود را باید محترم شمرده شود. اگر آنها در حال حاضر خدمات توسط هر کسب و کار رستوران یا نوار یا رد دسترسی به حمل و نقل عمومی آنها حق ندارد به گریه ناپاک و یا به علت ویران کردن. آنها نمی توانند آن را به هر دو روش.
جف تیلور
(موافقت کرد.)

مشکلات بزرگتر
من درک می کنم که آنها در حال رفتن به تغییر نام ادمونتون اسکیموها چون عدالت اجتماعی پلیس تصمیم گرفته اند که نام هر دو مضر و بی احترامی. من تعجب می کنم که شاید اگر در حال حاضر آنها ممکن است در نظر نامگذاری این تیم آلبرتا اسکیموها? این نوع خنده دار, چگونه نظرسنجی از Inuit مردم می گویند که آنها نمی بر این باورند که نام یک مشکل است. چرا آنها را به پول است که این امر هزینه های غیر ضروری باورنکردنی و قرار دادن آن به سمت گرفتن آب آشامیدنی به ما همسایگان شمالی. من مطمئن هستم که بسیار مهم تر و تاثیر مثبت در زندگی خود را به جای یک pandering تغییر نام. هنگامی که دیوانگی به پایان ؟
استیو ZACHER
(این واقعیت امن آب آشامیدنی است که هنوز هم یک مسئله بومی در مناطق ملی است خجالت.)

هوشمند
من معتقدم که اگر شما یک فرد زیر سن بازنشستگی و سالم و بدون بیماری زمینه ای شما نباید ترس از COVID-19. من صحبت کرد به من دکتر خانواده (و آن را به عنوان اتفاق می افتد چند در بیمارستان) و همه آنها توافق شده آن است که کمتر از یک آنفلوآنزای اگر شما یکی از فوق مردم است. من هم موافقم اگر شما در حال بالا فوق سن شما باید خیلی بیشتر مراقب باشید زیرا همانطور که همه ما به خوبی می دانیم COVID-19 می تواند حکم اعدام. من نمی گویم ما باید بی اعتنایی تمام اقدامات ایمنی, اما به جای استفاده از حس خوب خدا به ما داد و فکر می کنم در مورد آنچه ما انجام می دهیم نه فقط اعتقاد دارم که همه این افسانه ها که به ما گفت ما بی باک رهبر در اتاوا یا همدستان او.
JASON پتری
(با استفاده از حس مشترک است که مهم ترین چیز از همه است.)

همه برابر
به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در سلامت جهانی و اقتصاد تنها یک کشور (و رئیس جمهور) انتخاب کرده است را به سیاسی فاجعه است. کسی می تواند لطفا توضیح دهید ما در حال حاضر ناکارآمد اما مهم ترین متحد و همسایه که این ویروس به نظر نمی رسد به افتراق بین جمهوری خواه و یا دموکرات متحده است. در این مرحله آنها تا حدودی اشتباه است.
AL WILLEY
(که رای ما.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net