نامه به سردبیر, جولای 24, 2020: ‘لطفا ماسک به طور جدی’

ماسک کردن
نامه ای از ویندزور, “فقط به پوشیدن لعنت است.” من امیدوارم که شما متوجه یک مشکل وجود دارد. من می دانم که تنها یک شخص خودم که در واقع تا به حال COVID-19. آمار وجود دارد — ترودو انجام یک کار خوب. شاید نه 100% اما آیا ما گوش کرده اند که تعداد آنها واقعا پایین است ؟ من حدس می زنم نیست. قادر به خارج و حرکت در اطراف همه آنها بپرسید — در حال حاضر — است پوشیدن لعنت ماسک هنگام ورود به یک کسب و کار و ماندن در این جهنم دور از یکدیگر. برخی از ایالات آمریکا در حال ساخت ماسک های اجباری فقط به ترک خانه خود را. من می دانم که من مطمئن نمی خواهید به انجام این کار است و من می دانم که شما ضد maskers نمی یا. ما بهتر از همسایگان جنوبی ما برای گوش دادن به رهبران ما از آنجا که ما در واقع یکی است. لطفا ماسک به طور جدی شهرت ما به عنوان روشنفکران ممکن است فقط استراحت بر روی آن.
جری GERVAIS
(تلفات در کانادا شده است سبکتر و بسیاری از می تواند به اشتراک گذاری که در موفقیت نسبی.)

بازگشت به کلاس
ببخشید جفری Anderson, شما باید از دست رفته است که بخش از مطالعات اجتماعی و یا علوم سیاسی دلیل این که شما را شناخته شده است که نازی ها بودند در سمت راست طیف سیاسی و کمونیست ها در سمت چپ. در هر صورت به سمت چپ یا راست گرایان قادر به دیدن جهان به عنوان آن است, اما تنها از طریق خود تصویر سیاه و سفید از آنچه که جهان باید با توجه به آنها.
کنت واکر
(هر دو سمت چپ و راست باید از افراط و خوب نیست.)

آه آن VIKINGS
Re: ورزشی نام تیم تغییر میکند. با گسترش سیاسی درست تغییر نام به تازگی, من تعجب می کنم در مورد وایکینگها مینه سوتا. چون من نروژی میراث من از ترس این که کسی را به یاد داشته باشید که باستان وایکینگ در قرن 13th تمایل به تجاوز و غارت و چپاول. فقط تعجب …
TREVLYN DRAGSETH
(تاریخچه حاوی درس های بسیاری برای ما امروز خوب و بد است. اما از آن است که تاریخ ما است.)

گرفتن سوزن
این ترودو لیبرال صرف میلیون ها دلار برای خرید سرنگ و…. در پیش بینی از یک coronavirus واکسن. بنابراین در اینجا من فکر می کردم که چگونه این واکسن تجویز می شود — اولین و مهمترین تمام سیاستمداران ابتدا با فدرال لیبرال ها و به دنبال آن به ترتیب نزولی به شهر های کوچک شهرداران. سپس یک سال بعد هر تست شده است برای اطمینان از ما دهقانان واکسن ایمن و موثر است. گمان می کنم ترزا Tam تقاضا خواهد شد که واکسیناسیون الزامی است.
J. D. دور
(همه ما می دانیم که جاستین باید برای اولین بار.)

بررسی واقعیت
من مطمئن هستم که فراهم می کند COVID-19 اطلاعات به رسانه ها و من می دانیم که رسانه ها فقط گزارش حقایق ارائه شده به آنها است. وجود دارد می آید یک زمان هنگامی که کسی باید در برخی از مسئولیت برای اهمیت آنچه که گزارش شده است. یک مورد در نقطه است داستان در اطراف COVID-19 شهرستان از Lethbridge. 2019 شهرستان سرشماری نشان می دهد که جمعیت از 101,492. به عنوان تعطیلات آخر هفته را برای این شهرستان در مجموع 76 مورد گزارش شده; 30 فعال بودن و مانده بودن بازیافت. هیچ مرگ و میر در این شهرستان گزارش شده است. به عنوان یک درصد از کل جمعیت این اعداد نشان دهنده کمتر از یک ده هزارم از جمعیت است. در عین حال که می تواند یک خبر خوب داستان نشان میدهد که چگونه به خوبی این بیماری همه گیر است که موفق شده در این شهرستان همچنان ادامه دارد به گزارش عامل ترس از نسبت به واقعیت است. به نظر من این یک مثال دیگر از کسانی که در مقام ترویج هیستری. می تواند خورشید را به قرار دادن برخی از دیدگاه یک داستان ؟
کیر VARLEY
(آیا شما واقعا فکر می کنم خطر گذشت زمانی که جهان فقط ثبت بالاترین تعداد روزانه موارد؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>