نامه به سردبیر ژوئیه 22 2020: در شهرستان محافل سیاسی

در مورد کسانی که چاههای …
یکی دیگر از موضوع های مورد بحث توسط شورای شهر است. نژادپرستی نظاممند اجباری ماسک صورت خشونت پلیس این لیست ممکن است بر روی بروید. آیا این وظیفه مقامات منتخب را به بهم زدن بینی خود را به هر مسئله ای که ممکن است ظاهر می شود عطر و طعم از روز ؟ ظاهرا بله. موضوعاتی مانند مالیات های بالا چاههای و هزینه های در حال اجرا در شهرستان ها را به عقب رانده و شهرستان سیاستمداران در حال حاضر بحث در مورد چگونه برای قرار دادن به جلو خود را به برنامه های شخصی اغلب همراه ایدئولوژیک جریان می دهند. کسی ابداع عبارت “مهندسی اجتماعی” راه به قالب شهروندان به پیروان مطیع جامعه ما و شورای شروع به پریدن کرد feverishly در آن شانس است. شهروندان باید به دنبال رهبران و نه آنها را به چالش. اما به نظر می رسد نمی تواند به اندازه کافی. فرد دیگری ابداع اصطلاح “مهندسین روح انسان’, عمل ترغیب مردم به کورکورانه پیروی از رهبر است. آنها به سادگی متقاعد هیچ کس جز آنها را درک مسائل و هیچ کس دیگری باید شک ماموریت خود را. آن است که یک وضعیت غم انگیز.
رو به ZDENĚK KUTAC
(روزانه جنبه های در حال اجرا یک شهر به نظر نمی رسد در مرکز توجه خود را span.)

کجا تاریخ ما
Larry Elder به پایان می رسد ستون خود در انصراف از فرهنگ (20 ژوئیه) میخواستم بدونم که بعد ؟ چه کس دیگری سزاوار محموله تاریخی به فراموشی سپرده است. من نامزد Al Jolson که blackface خنیاگر نشان می دهد wildly محبوب در دهه های 1920 و ’30s ممکن است تا به حال زیان نفوذ ما در زمان نخست وزیر جاستین ترودو. گمان می کنم ما می تواند همچنین اضافه کردن نام نخست وزیر سابق ویلیام لیون مکنزی کینگ که پای چشم عرفان نقل مکان کرد و او را به اسراف در همه شیوه ای از effusive ستایش خود را در دفتر خاطرات خصوصی در آلمان آدولف هیتلر در طول یک سال 1937 سفر به برلین. در فکر دوم … در اینجا یک ایده: به همین دلیل سعی کنید به یاد بگیرند که از تاریخ ؟
OREST SLEPOKURA
(قبول — و یاد بگیرند.)

زمان برای تغییر
Re: ‘بوفالو پروژه,’ ژوئیه 15. اگر چه من تا حدودی تمایلی حامی Wexit من نمی خواهم این رویکرد است که این گروه از رهبران کسب و کار از ساسکاچوان و آلبرتا گرفته شده است. طرح های پیشنهادی خود را به وضوح شناسایی و ارائه راه حل های صدا برای وخیم مسائل رو ما دو استان. البته من متوجه احتمال این که تایید شده در تمامیت آن توسط دولت لیبرال است که به هیچ باریک است. جزئی تایید است و نه قابل قبول. و نه در حال عادی به تاخیر انداختن تاکتیک های ما تمام وقت. ما منتظر تغییرات بیش از حد طولانی به عنوان آن است. اگر دولت فدرال نمی تواند موافقت با این ایده ها پس از آن ما تنها راه حل این است که Wexit که قصد دارد در واقع آینه تمام آنچه بوفالو پروژه است که در مورد, مگر, البته, جدایی.
WAYNE MUNSON
(هیچ چیز اشتباه با بحث در مورد ایده ها برای بهبود غرب ایستاده است.)

طوفان باعث می شود چلپ چلوپ
Re: راجرز محل را می بیند صدمه به آب در باران شدید — نمی کند hub شهرستان برنامه های. راجرز محل همیشه می تواند تبدیل به یک محل و به جای NHL هاکی شاید برگزاری آمریکای شمالی شنا قهرمانی به جای. من کاملا مطمئن هستم که مادر طبیعت را همکاری با تامین آب به صورت رایگان.
DONALD K. MUNROE
(آن چه شما را بدانم در مورد طرز کار.)

ما و آنها
به عنوان ما موسسه خیریه تحقیقات شروع, مجلس عوام کمیته اخلاق به سرعت کشف آنچه که آنها را در برخورد با. به عنوان NDP MP چارلی آنگوس اظهار داشت: در روشنگری و بنابراین کانادا راه لیبرال اعضای filibuster به مبلغ “ragging جن” در هر گونه تلاش برای دریافت پاسخ. به عنوان لیبرال کبک rambled در آنها pontificated مورد, فرانسوی, سیاسی, دانشمندان یونانی دموکراسی و یک هال-Aylmer, MP, گرگ, Fergus, حتی زبان لاتین. امیدوارم کانادایی نیز صحبت لاتین به عنوان “اخطار emptor” هرگز مهم تر از طول انتخابات بعدی.
AL WILLEY
(شما فقط می دانم که پاسخ های واقعی در ما رسوایی خواهد بود سخت به آمده است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de