نامه به سردبیر: باور نکردنی رم روح!

با تشکر برای یاهو!
Calgary Stampede هیئت مدیره است که به سادگی باور نکردنی است. در سال 2013 زمانی که این شهر به سیل ویرانگر در یک فضای کوتاه از زمان هیئت مدیره موفق به سازماندهی یک پاکسازی و اجرای رم برای آن معمول 10 روز است. در این سال هنگامی که, هوای آزاد, بزرگترین نمایش روی زمین لغو شده است برای اولین بار در سال با توجه به همه گیر آنها را مرتب دو شب آتش بازی در چه خواهد بود باز و بسته شدن روز از رم. وجود دارد کامیون مواد غذایی در سراسر رم پارک برای یک درایو را از طریق تجربه از رم و در روز چهارشنبه وجود دارد یک درایو از طریق صبحانه چه خواهد بود و روز جهانی کودک. من مطمئن هستم که وجود دارد دیگر وقایع که من آگاه هستم اما من فقط می خواستم بگم چه بسیار ما همه قدردان زحمات که رفته اند به این هفته آینده به ما احساس که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس حالت عادی در چه معمولا خواهد بود یک جشن بزرگ. Calgarians شگفت انگیز هستند افرادی که از طریق بدترین زمان با پرواز رنگ ها. با تشکر از شما به تمام کسانی که درگیر.
TRICIA YERSEL
(کلگری تابآوری در آن بهترین است.)

زمان بندی همه چیز است
Christa Schaper نامه به سردبیر با عنوان “چه کسی برای اولین بار ؟” من یادآور حادثه ای است که اتفاق افتاده است در اورگرین سنت S.W. در اوایل این سال است. روز زباله و تمیز کردن خیابان بودند برنامه ریزی شده برای همان روز است. خیابان روب آمد در صبح زود و تا به حال به مانور در اطراف سطل زباله در جاده ها است. این زمان اضافی و هزینه و خیابان به درستی تمیز شود. سپس زباله کامیون آمد و بعدها در زمان وقت اضافی و هزینه به دقت محل تمام مخازن در پیاده رو بعد از خالی. البته رفتگران شد بلند رفته است. خوب کار برنامه ریزان شهرستان.
راب مک نیل
(یکی دیگر از چشم-غلتک.)

غم به دیده بان
مشاهده تمام تخریب رفتن امروز در سراسر جهان برخی از نقل قول به ذهن می آیند. “مردان مبارزه برای آزادی و پیروزی از آن با ضربه سخت. فرزندان خود آورده آسان اجازه دهید آن را دور می شم دوباره فقیر احمق. و نوه های خود هستند یک بار بیشتر برده” — D. H. Lawrence.
“اگر آزادی بیان است گرفته شده و سپس گنگ و خاموش ممکن است ما رهبری مثل گوسفند برای کشتار” — جورج واشنگتن است.
“تهدید به آزادی بیان و نوشتن و عمل هر چند اغلب بی اهمیت در انزوا هستند تجمعی در خود اثر و مگر بررسی منجر به کلی بی احترامی برای حقوق شهروند” — جورج اورول.
امروز اگر کسی صحبت می کند نظر خود را که مخالف است به “بیدار” نسل آنها بلافاصله تعطیل در رسانه های اجتماعی می تواند از دست دادن شغل خود و یا شرکت و در برخی موارد کسب و کار خود را از نظر جسمی نابود شده است. تاریخچه تخریب به جای اینکه از آموخته. دانشگاه های ما و جوان مردم بر این باورند که آنها حق دارند برای جلوگیری از هر کسی صحبت می کند که نه موافق با اسلام ، نسل جوان را با فلسفه امروز به نظر می رسد “چه چیزی مال شما است مال شما نیست که کسب و خفه شو.” من گریه برای آینده کشور ما است.
گوئن ZEEGERS
(کلمات به زندگی.)

مناظر بیشتر
کامل-صفحه تبلیغ برای CCFR با توجه به مالکیت اسلحه گرم. آن شروع می شود وجود دارد و در نهایت چیز دیگری وجود دارد که دولت بداند شما حق ندارد به خود. همه کسانی که فشار برای کنترل اسلحه صبر کنید تا زمانی که آنها می آیند و پس از برخی از شما می خواهم و یا خود را. هنگامی که به سابقه تاسیس شده است, آن سخت است برای لغو آن است.
جفری اندرسون
(این قطعا نیست فقط در مورد مالکیت اسلحه.)

تجلیل
با تشکر از شما برای انتشار CCFR نامه 22 ژوئن. حقوق مالکیت یک مسئله مهم برای بسیاری از مردم است. به شما داده اند روزمره کانادایی ها یک فرصت برای اطلاع در مورد این تاریخی مورد. آن را نیز می دهد هر کس یک فرصت برای شرکت در آن اگر آنها را انتخاب کنید برای انجام این کار با اهدا برای کمک به هزینه های قانونی. زمانی که دولت نفس بیش از حد تاثیر می گذارد و ما باید ایستادگی در برابر آن است. با مسائل مهم به عنوان ما نمی توانید صبر کنید برای آینده فدرال انتخابات به ما می گویند.
براد MANYSIAK
(موضوع مهمی است که باید به طور علنی مورد بحث قرار گرفت.)

دو استاندارد
من به سختی می تواند شامل من خنده وقتی که من خواندن است که برتر جیسون کنی فقط ” فرض ” است که جی هیل خواهد به طور داوطلبانه خود را در کانادا MP بازنشستگی زمانی که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به موقت رهبر جدایی طلب Wexit کانادا ، من چیزی از دست رفته است و یا این واقعا همان جیسون کنی که تا به حال هیچ مشکل در ادامه به جمع آوری MP حقوق و دستمزد و مزایا در حالی که او در حال اجرا بود برای رهبری آلبرتا مترقی محافظه کاران و نه انجام کار او به عنوان یک کلگری نماینده محافظه کار مجلس در اتاوا? مبادا خود را ملایم خوانندگان فراموش نکنید حتی هارون Wudrick رهبر مالیات دهندگان کانادایی فدراسیون (که کنی خود را هنگامی که led) فکر کنی باید به حقوق و دستمزد خود را و قدرت پردازش در حالی که تقاضا برای این کار دیگر. شما به آقای هیل را به پول و اجرا (هیچ جناس در نظر گرفته).
درک قهوه ای
(جی هیل معتبر سیاستمدار که ارائه برخی از اعتبار به Wexit جنبش — حتی اگر آن موقت است.)

بی پروا مفهوم
ببخشید Wexit شما نمی توانید جدا از بقیه کانادا آن را ندارد. اتاوا اعلام مارشال قانون ارسال در ارتش (چیزی است که شما لازم نیست) و سرکوب شورش. بررسی کتاب های تاریخ — به ویژه مؤتلفه آمریکا — آن را نمی تواند به خوبی برای آنها است. آن را کثیف گزاره در بهترین: بهتر است به آن را خورد تا زمانی که محافظه کاران دوباره انتخاب به اتاوا. شما هیچ ارتشی بدون پول هیچ نعناع به چاپ خود را به ارز ملی نیروی پلیس یک پورت به اقیانوس آرام (یک مانع برای صادرات محصولات خود) هیچ ساخت و شما در رشته کوه های راکی جدا کردن کشور خود را در دو. Dumb ایده نمی خواهد پرواز.
ROBERT J. MCMECHAN
(موانع غول پیکر هستند حتی اگر آن محبوب بود حرکت می کند.)

گرفتن گام های خود را در
از طرف کانادا جهانی مراقبت از جامعه من می خواهم شما را دعوت به حمایت از ما سالانه اجرا/پیاده روی برای درد مزمن است. این خواهد بود که از جولای 10-19. با توجه به COVID-19 گیر ما اصلاح صورت و شرکت کنندگان خواست تا با انجام مراحل خود را در آن هفته را به عکس های فوری و تصویری و ارسال آن. در سال گذشته ما مطرح $10,000 برای حمایت از این جمعیت های آسیب پذیر. از آن خواهد شد تا حد زیادی قدردانی اگر شما می توانید کمک به ما در ترویج این رویداد است.
دکتر یاسمین MAJEED, رئیس جمهور
(برای تلفن های موبایل مانند یک ارزش شود.)

عامل ترس
اگر تنها H. L. Mencken درک چگونه به طور نامتناسبی قدرتمند رسانه های جریان اصلی را تبدیل به 64 سال پس از مرگ او هنگامی که او گفت: “تمام هدف عملی سیاست است که به نگه داشتن مردم نگران (و از این رو clamorous می شود منجر به ایمنی) توسط شوم آن را با یک سری بی پایان از hobgoblins همه آنها خیالی.” هرگز بیشتر مربوط به کلمات صحبت شده است و آنها صحبت خیلی طولانی در پیش است. آن می تواند گمان که رسانه ها تبدیل شده اند بسیار بالا خود به خود عرضه موثر بر رفتار عوامل است که آنها هرگز آزادی مردم از چنگال خود را از اشاعه اطلاعات و کنترل رغم اطلاعات هذلولی و نادرست است. هنگامی که رسانه های ترک مدعی آن است که رفاه عمومی سلامت در اهداف خود را? شما در حال دستور کار رانده و آن را به نگه داشتن مردم در ترس است.
ZOLTAN BARABAS
(خوب است.)

پول
مردم باید از طریق Premier کنی اخیر تعهد به یک “معامله منصفانه طرح است.” وجود دارد تنها یک استخر از پول در سمت چپ در کشور و کنی می خواهد به دست خود را در آن پول است. استخر که از پول موجود در صندوق های بازنشستگی لایلاندی و پرستاران و معلمان و CPP پول خواهد بود funnelled به AIMco به سرمایه گذاری خود را پیگیری ثبت ملال انگیز است اما این مهم نیست. AIMco را به شدت سرمایه گذاری در صنعت نفت و گاز و از دست دادن میلیون ها نفر در این فرآیند است. طرح خود را ساده است با متقاعد کردن بهره او مبارزه اتاوا برای دریافت یک معامله منصفانه با داشتن بهره رای در یک برنامه است که موفق نمی, اما آن را به او بدهد چه به نظر او یک دستور به بیش از صندوق های بازنشستگی. فراموش نکنید کنی زمان صرف شده در ایالات متحده است و پس دقیق طرح برخی از ایالات در ایالات متحده استفاده می شود برای به دست آوردن صندوق های بازنشستگی برای دولت خود پروژه. برخی از ایالت ها در حال حاضر مدیون میلیاردها دلار به صندوق های بازنشستگی با کمی امید همیشه بازپرداخت آنها است. آیا نمی شود فریب خورده توسط این تروجان برتر و باند خود را مرتکب می شوند در خوب مردم از آلبرتا.
کنت واکر
(استان باید هوشمند در اطراف حقوق بازنشستگی. یا همه ما خواهد پرداخت صمیم قلب.)

چه بود ؟
آیا کسی دیگری به یاد داشته باشید که زمانی که این خاموش شدن آن آغاز شده اظهار داشت قصد داشت به صاف منحنی است ؟ منحنی هرگز اتفاق افتاده است اما این تعطیلی ادامه داد: به خوبی گذشته دو یا سه هفته. بيمارستان بودند هرگز هولناک و یا تحت فشار است اما ما با این وجود درمان به گریه ی این دختربچه ی گفتن ما چگونه ترس آنها از هیچ چیز واقعا. این فصل آنفولانزا است بدتر از سال های گذشته است و تعجب از ما تمام شده اجتماعی فاصله. شما فکر می کنم که اقدامات لازم برای جلوگیری از COVID-19 تا حد زیادی کاهش حوادث آنفولانزا اما این اتفاق افتاده است. آنچه اتفاق افتاده این است که ما باید پهن اقتصاد مختل زندگی ما و ایجاد ترس به نقطه که در آن مردمی هستند که راه رفتن در اطراف با ماسک در هوای تازه و حتی رانندگی با ماسک در. سیاستمداران نیز موفق به تصاحب باور نکردنی شدیدی قدرت و به نظر می رسد بسیار تمایلی به اجازه رفتن از کسانی که در قدرت. هر چه دلیل برای این بازی به نظر می رسد که نتوانست اهداف آن است.
بری BANEK
(ما با موفقیت پهن اقتصاد بیش از حد.)

بهترین آرزوها
تبریک به سلما لاخانی برای انتصاب وی به عنوان آلبرتا معاون فرماندار. من امیدوارم که او را به انجام یک کار بزرگ با بین المللی تربیت نشان می دهد ادامه داد: حمایت از آموزش و پرورش و به فرهنگ بومی ما را به خط مقدم. من بیشتر اضافه کردن تماس های شخصی خود را به عنوان یک مهاجر خودم لطفا ادامه برای یادگیری در مورد کانادا.
CHAMPAK BHAUMIK
(همه ما باید مقدار زیادی برای یادگیری در مورد کشور ما است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de