نامه به سردبیر: دولت در انتخاب باید مورد ستایش قرار داد

تصمیم سختی بود حق
Re: تند و زننده یا رگبار تگرگ. من خیلی همدردی برای کسانی که پایدار آسیب زیادی به خانه های خود و وسایل نقلیه و اموال. این هیچ شک شده است بسیار استرس زا تراژدی آنها را به رفتن را از طریق و با برخورد به خصوص در تلاش برای مقابله و مدیریت با بسیاری از دیگر عوامل این روزها با اخراج COVID-19 و اقتصاد است. این دلخراش به شنیدن این که بسیاری از آنها نه به طور کامل بیمه برای خسارت پایدار توسط شرکت های بیمه خود را. از طرف دیگر آن دسته از افراد ساخته شده یک انتخاب به درستی اطمینان از پوشش آنها (در صورت وجود) کافی بود برای پوشش صفحه اصلی/خودرو برای خسارت تگرگ. من به توافق با دولت استانی در تصمیم خود برای پوشش خسارت تگرگ برای کسانی که بدون پوشش مناسب. این مجموعه یک سابقه برای آینده حوادث تحت پوشش توسط مالیات دهندگان و می تواند منجر به مردم و باور آنها نیازی به پرداخت هزینه برای آن پوشش.
DARLENE BOYCHUK
(طوفان یا رگبار تگرگ عمیق بود برای بسیاری از مردم در حال حاضر رنج می برند.)

حرکت در
Re: کنی speechwriter: آنچه در آن است در مورد اپتیک از این وضعیت است که جیسون کنی به نظر نمی رسد به درک ؟ تنها دو سوال باقی می ماند: چه کسی دیگری است پل Bunner جرم است که ما هنوز به پیدا کردن در مورد و چه کنی نشان می دهد این نژادپرست درب خروج — بدون یک “غرامت بسته است.” لرزشی آن قطع نمی شود.
بروس استوارت
(و نه یک نگاه خوبی برای استان ما.)

درگیر ALBERTA
چقدر می خواهیم به نگه داشتن قرار دادن تا با جاستین ترودو عدم وجود “حکومت” و ناتوانی خود را به این کشور با هم ؟ آن را در حال حاضر واضح است که او ناتوان از کشیدن که خاموش است. او دلیل راه اندازی احزاب جدایی طلب در واقع تبدیل شدن به واقعی نهادهای سیاسی و اگر او را مراقب او خواهیم بود مسئول برای “پاره این کشور جدا” در امتداد Manitoba مرز سریعتر از شما می توانید سوت O کانادا. در هیچ زمان دیگری در تاریخ ما (صرفه جویی در زمان جنگ) است که نیاز است بسیار مهم برای هر آلبرتایی به درگیر شدن در رفاه استان ما! داشتن اجازه گارد ما را هنگامی که راشل Notley بود رای به عنوان نخست وزیر یک اشتباه بود و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد دوباره. ما در نهایت شروع به دیدن برق امید از استانی در حال حاضر ما رهبری است. انتقال پرداخت رفراندوم های استانی برنامه ریزی بازنشستگی و احتمالا خود ما استانی اداره پلیس هستند فقط تعداد کمی از “مثبت” است که ما در حال حاضر شروع به دیدن اتفاق می افتد. برای غرب کانادا رهبران شروع به گرفتن چنین “گام های جسورانه” آن را به همه از ما حمایت خود را به حفظ آنها فرمان این کشتی در مسیر درست است.
بابی نورمن
(بدون شک ترودو کمک کرده گیاه دانه های غربی تجزیه طلبی.)

به اندازه کافی از HEHR
بنابراین خوار سابق آلبرتا, MLA, حزب لیبرال, MP و وزیر کابینه کنت Hehr تا حدودی متاسفم برای گناهان گذشته و امید به بخشیده شود توسط کسانی که او ممکن است ناخواسته ستم. چرا این مشکوک mea culpa حتی ارزش خبری دارند? می توانید از ما لطفا شنیدن بیشتر در مورد تغییر و تحول خود را به جدید و بهبود یافته انسان دارد ؟ که می تواند خبر خوبی!
جوآن و وین MORCOM
(ما هنوز هم نمی دانم داستان کامل.)

آنلاین جایزه نامه

جیب برداشت
از کجا ما ساعت ادامه به دریافت پول است که او تعهدات به صندوق نه تنها ملی امداد اما همچنین بین المللی امداد رسانی به آخرین بودن 300 میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 در خارج از کشور ؟ پاسخ – از جیب ما فرزندان ما را در جیب و فرزندان خود را در جیب ، چه آن را خرید ریشو تعجب ؟ یک عملیات عکس گرفتن انتخاب مجدد و احتمالا یکی از بدترین فصل در کتاب تاریخ از کانادا PMs!
جورج EWERT
(اجازه دهید ببینیم که چه چیزی کانادا رای دهندگان به یاد داشته باشید زمانی که می آید زمان برای یک انتخابات.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>