نامه به سردبیر: اعضای شورای شهر دیدن نوشتن بر روی دیوار

در حال اجرا می ترسم ؟
ریک بل ستون در پنجشنبه خورشید, انفجار است. تنها دلیل او عبادت است هل دادن به عقب در مورد داشتن برابری همه پرسی گنجانده شده است در سال آینده مدنی, انتخابات, انتخابات است چرا که آن را یک رای دهندگان خواهد شد که به احتمال زیاد منجر به شکست برای بسیاری از اعضای فعلی شورای شهر. شین Keating و ری جونز اعلام کرد در حال حاضر آنها را نمی شود در حال اجرا در سال آینده انتخابات چگونه بسیاری از را ببینید نوشتن بر روی دیوار یک شهر, شورای رفوی و اعلام نیت خود را به مرحله قبل از آنها کاملا کوبید در انتخابات ؟ زمان خواهد شد بگویید. آن چهره خود را(بازدید کنندگان) در مقابل شهروندان است. ما نیاز به یک جایگزین قوی پس چه زمان برای داوطلبانی که با توجه به در حال اجرا برای شهردار برای شروع ساخت نیت خود را شناخته شده و اتفاق افتاده در انتخابات گذشته اتفاق نمی افتد دوباره.
کریس فیدر
(اجازه دهید بازی آغاز خواهد شد!)

پرچم قرمز
من سوار به کار در Macleod Trail — down in the deep south — و من کاملا floored کنید که رم پرچم های نصب شده در خیابان چراغ به عنوان معمول است. درست است من اگر من اشتباه بود اما Calgary Stampede لغو نمی شود در این سال ؟ پس چرا در سام تپه خواهد ما دلار مالیات پرداخت برای شهرستان کارکنان به نصب آنها در این سال ؟ ما صورتحساب مالیات هستند تا به شدت بلوار و بقیه از شهرستان خواص همه آلوده با قاصدک ها که رفته اند به دانه (در برخی موارد کمر-بالا) اما ما پرداخت کسی که برای نصب این پرچم? من استفاده می شود به این باور است که این شهر بهترین شهر در این سیاره! پس Spendshi و همدستان او بودند رای دادند در شهر ما رفته به h—! علف های هرز در حال eyesore اما هی ما نیاز به رم پرچم تا زمانی که وجود دارد هیچ اند درست است ؟ اگر ارزش ملک بودند بهتر از من می تواند در یک ضربان قلب!
هلن فریزر
(رم است که سنگ بنای جامعه — سال-دور.)

بیش از حد به از دست دادن
که من پیدا کردم این ستون توسط Licia Corbella در مورد جی هیل می زنیم تا یک Wexit کاملا نگران کننده است. او می گوید او داده است 20 سال از زندگی کاری تا به نمایندگی از کانادایی ها در سیاست فدرال و می خواهد به رهبری حزب است که جدا از کانادا برای دریافت یک معامله بهتر برای غرب است. من نیز کار کرده و تمام زندگی من در کانادا کمک به CPP و درآمد من OAS پشتکار. چه اتفاقی می افتد به من OAS اگر ما را ترک کنفدراسیون? من فقط آن را هر ماه در حقوق بازنشستگی و درآمد و من نمی توانیم به از دست دادن من ماهانه OAS اگر ما Wexit. من مطمئن هستم که جی هیل را مرتب بازنشستگی کار دولت است و نه فکر کردن در مورد آن دسته از شهروندان ارشد که کار می کرد تمام زندگی خود را در کانادا و بستگی به سن خود مکمل برای به دست آوردن هر ماه. رای من این است که هیچ به Wexit.
باربارا با سنگ تیز کردن
(پرسیدن پرسش های هوشمند باربارا.)

الزامی به پوشیدن ماسک صورت
هر کشور در جهان است که قادر به قابل ملاحظه ای کاهش coronavirus موظف است با پوشیدن ماسک. هنگامی که ما در لیگ برتر به اندازه کافی جرات به این مرحله ؟ سالمندان در آلبرتا حق دارند به محافظت از preppy پانک والا زنان خانه دار و به طور کلی احمق که فکر می کنم آنها بیش از حد خوب به پوشیدن ماسک. اجازه دهید ما یک دستور بنابراین ما می توانیم پایکوبی کردن این ویروس خطرناک است.
لایحه LONGBOTHAM
(با پوشیدن یک ماسک است یک ایده خوب برای همه ما است.)

یکی دیگر از مشاهده
من فقط نمی تواند ایستاده و آرام می شوم. ما در حال دروغ بارها و بارها توسط رسانه های ما و دولت است. بله COVID-19 وجود دارد درست مثل آنفولانزا می کند. ما همیشه تعطیل ما کل اقتصاد برای آنفولانزا ؟ حقایق و آمار اثبات آن است و بدتر از آنفولانزا کمتر از 1% مرگ و مير متاسفانه اغلب سالمندان هستند که در حال حاضر با داشتن سلامتی و طول عمر مسائل اما رسانه ها (بله شما) و دولت را هل دادن آن با وجود حقایق واقعی در آن است. چرا ؟ آنچه که در دستور کار? من فقط آن را دریافت نمی کنه.
کوین KARBONIK
(شما تا به حال خود را می گویند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im