نامه به سردبیر: ‘کانادا است کشور از آن مردم’

ما یکی
فرهنگ من است شگفت آور آسان برای انطباق با زندگی روزمره است. مانند عبادت به یک مسیحی صبح اما ما شامل درمان مانند مریم گلی sweetgrass و سرو. آن را بسیار متنوع و هرگز غیر دوستانه آشکارا تعاملی با طبیعت و مردم است. من ارزش معنوی و اتصال به آن را فراهم می کند و در آرامش با ذهن و روح; در مورد چگونه شما می توانید رفتن به یک عرق تسلیم رایگان خود را گناه اشتباهات و اعتراف خود را عمیق ترین لطمه می زند. سفت قلب خود و روشن کردن بار. بومی در کانادا است که گاهی اوقات یک چیز عجیب و غریب به عادت کرده اند به خارج از رزرو به دلیل وجود انتظارات بالا و هیچ چیز رایگان است. من احساس می کنم ما به عنوان ارزش زیادی اما یک روز کامل وحدت خواهد رسید. این شروع می شود با افرادی که می خواهید برای دیدن تغییر دهید و سپس آن را شروع اثر پروانه ای. واقعا هرگز تجربه نژادپرستی مگر اینکه آن دوستان و من در طنز ، من صحبت می کنند قبل از نژادپرستی می تواند رسیده است. بله من ناعادلانه رفتار شده است اما این است که نژاد پرستی? من یک کلیشه بومی که فکر می کند و sulks در راه … بیا این قرن 21 است. اگر شما می خواهید تغییر دهید و می خواهید به درمان می شود به همان اندازه دهان خود را باز کنید. آموزش آنها را از راه فرهنگ گرایی و سنت. نشان می دهد مردم چگونه زیبا و الهام بخش ارزش های ما می تواند باشد. نژاد پرستی فقط یک راه برای توصیف ناشناخته است. داشتن کسی — و منظورم یک نفر — گوش دادن می تواند خوراک بعدی در مورد درک چرا وحدت باید تمرین در جامعه امروز است. دوباره آموزش ارزش برابری. هیچ کس باید به تنهایی و به سختی خود را. ارتباط بهترین است — درست مثل در اعتیاد شما آن را به تنهایی ندارند. پس چرا ما نمی توانیم متنوع? کانادا یک کشور این مردم!
LANSIN GOODRUNNING
(با تشکر از شما Lansin. چه نامه — نمی توانم بگویم در آن بهتر است.)

جاده بدبختی
برای ساکنان در سمت غرب Woodbine جنوب غربی کلگری جاده حلقه (SWCRR) یک فاجعه کامل. زمانی که بزرگراه های ساخته شده در سراسر جهان و حتی در دیگر نقاط کلگری اولیه کاهش است کاهش ارتفاع جاده نسبت به مرز محلات. چرا SWCRR ساخته شده در سطح کلاس? هنگامی که 37 خیابان ساخته شده توسط شهر کلگری آن را عمدا کاهش داد تا راه را برای SWCRR. بخش 13 Coun. دایان Colley-Urquhart در آنجا بود — او با حضور در جلسات که در آن جامعه درخواست برای پایین جاده. این باید شده اند غیر قابل مذاکره بخشی از توافق زمانی که شهر تحویل زمین به این استان است. اما هیچ پیمانکار یک کنسرسیوم متشکل از سه بزرگ “مسئولیت اجتماعی” شرکت های ساخت و ساز (Kiewit گراهام و Ledcor) با برکت و رحمت از آلبرتا حمل و نقل در حال حاضر مطرح شده جاده 10 متر (بیش از ارتفاع سه طبقه ساختمان). این جاده که وعده داده شده بود و نه برنامه مشخص شده در قرارداد با پیمانکار است. و که در آن شهر بوده است ؟ در اینجا گزیده ای از نامه ای از ک. Colley-Urquhart را به Woodbine ساکنان: “من خواهد شد انتقال به آلبرتا حمل و نقل است که این شهرستان دریافت متعدد نگران تماس و ایمیل در مورد این مکان به عنوان به خوبی. متاسفانه Coun. Colley-Urquhart نمی تواند دخالت کند با این برنامه و نه می تواند این شهرستان ارائه هر گونه خسارت به اموال بالقوه از دست دادن ارزش.” به جای ایستاده و گفت: “این درست نیست — شما نمی توانید این کار را انجام دهد من به شمار می رود.”
مارک اندرسون
(ساکنان مرز حلقه ساخت و ساز جاده شایسته پاسخ مناسب.)

رهبر واقعی
با آن که در سبک این روزها به حفاری های عمیق به زندگی مردم برای پیدا کردن گسل ها عمدتا افراد مشهور و رهبران گذشته و حال به نظر من که وجود دارد تنها یک نفر است که تا کنون زندگی می کردند که منجر به یک نمونه زندگی است. مرگ او در حدود 2000 سال پیش. اشاره نمی کنم نام خود را به عنوان من می خواهم به “توهین” هر کسی. آن را احتمالا یک رفو خوب چیزی است که رسانه های اجتماعی نبود در اطراف آن و یا تمام تاریخ ما ممکن است متفاوت باشد.
JOHN HANCOCK
(جالب چشم انداز.)

برافروخت
هر کسی که خود را مورد مطالعه Enmax لایحه ؟ من زمان لایحه ما با استفاده از $50.03 در برق, اما هنگامی که شما اضافه کردن در تمام هزینه های برق بخش می آید به $135.49! تقریبا سه برابر برق مبلغ و تمامی هزینه ها. همان می رود برای آب. من زمان قبض آب, $15.22. مجموع قبض آب پس از درمان و مدیریت هزینه $115.93. اما آن را متوقف نمی وجود دارد: ما سیاه و سفید و آبی و سبز چرخ دستی من هزینه $23.49 که تقریبا 300 $/سال فقط برای یک خانوار زباله. چه اتفاقی افتاد به ما مالیات اموال پوشش چیزهایی مانند زباله وانت فاضلاب تصفیه آب ، شهر کلگری در عین حال دوباره نمیفهمد چگونه به پرداخت هزینه اضافی و مالیات ما برای همه چیز. نگاهی به آنچه شما پرداخت مالیات بر املاک و شروع به ضرب هر خانه شما را در همسایگی این تعداد به زودی سرسام آور است. فکر می کنم از سهم عادلانه خود را از ساختمان زیرساخت های جاده ها ، دوباره اگر این پول را صرف عاقلانه ما را چنین مالیاتی مازاد آن خواهد بود ، اما در عوض ما یک شهردار و شورای شهر که نمی توانید کنترل هزینه و یا هزینه و همیشه باید دست خود را برای بیشتر. به این ترتیب میانگین Calgarian می رود به عقب در هر سال.
براد دریاچه
(بررسی لوایح می تواند منجر به بی خوابی شبانه. همه ما می خواهیم بهترین ارزش برای پول ما.)

رادیکال تفکر
ستون بسیار عالی توسط آقای گونتر. مرجع خود را به رئیس مائو بشود محافل و پیچ و تاب و هنری فورد نقل قول — درخشان. اما نقد او از مسی اداری هیئت مدیره اشتباه است. افرادی که در حال اجرا هستند و نهادهای عمومی و سیستم آموزش و پرورش امروز دانشجویان دانشگاه در اواخر 1970s و 1980s از قرن گذشته. که به نوبه خود مورد, آموزش های رادیکال چپ اساتید بودند که تحت تعلیم در 1940s و 1950s توسط مکتب فرانکفورت از (مارکسیستی) فکر می کردم که وارد آمریکا آیوی لیگ مدارس در دهه 1930 از آلمان و گسترش یافته است و رسیده به بودجه عمومی سیستم آموزش و پرورش از شمال امریکا است. نقل قول منسوب به ولادیمیر لنین می گوید: “من چهار سال برای آموزش کودکان و بذر کاشته خواهد شد و هرگز بی خانمان.” که درخت شروع به میوه و مگر اینکه سیاستمداران رشد ستون فقرات و ریز ریز کردن آن را پایین و حذف ریشه های آن را پوشانیدن و آزادی های ما را پژمرده و می میرند در سایه آن است.
جفری اندرسون
(ما عبور خود را همراه با احترام به Lorne.)

لژیون مشکلات
من از تماشای اخبار و مشکل شد به یاد بگیرند که 130-برخی از سپاه به طور دائم بسته و بیش از 330 بیشتر در سراسر این کشور در قرمز هستند و در مواجهه با بحران مالی/بسته شدن. این است که به سادگی وحشتناک. هولناک آنجا که آنها واجد شرایط برای هر نوع کمک به کمک به آنها را با صورت حساب ها و هزینه های عملیاتی. ما دامپزشکان سزاوار بهتر است که آنچه را که آنها دریافت کرده اند از دولت چیزی بیش از یک snubbing و سیلی. چگونه احساس می کنید اگر شما یک دامپزشک و تا به حال برای مقابله با این کار ؟ جانبازان بخشی از جامعه ما و فرهنگ کانادا زیرا آنها نه تنها سهم خود را با همه ما سخت کار می کنند/مشارکت در جامعه و کمک به با خشخاش و مقادیر بی پایان از دیگر فعالیت های جامعه. بدون ما دامپزشکان به خود را به ما بگویید تجربه ما را به از دست دادن برخی از واقعا فوق العاده و فرصت های یادگیری: کانادا جانباز که به زندگی خود برای یک بار این کشور بزرگ. بنابراین پیشنهاد می کنم این, اگر مردم می خواهند در اعتراض به چیزی واقعا مفید در اعتراض به تعطیلی این سپاه و اجازه دهید نشان می دهد ما دامپزشکان ما به عنوان یک کشور هنوز هم مورد لعنت به آنها و اهمیت خود را به عنوان درست کانادایی.
جولی MITCHELL
(جانبازان ما همیشه سزاوار ما تزلزل پشتیبانی می کند.)

در نظر گرفتن هدف
با تشکر از شما برای انتشار این نامه از کانادا ائتلاف برای اسلحه گرم و حقوق (CCFR) در مورد اخیر ممنوعیت اسلحه بود که undemocratically تحمیل کانادایی ها و چالش قانونی که CCFR است و پس از آن در برابر دولت کانادا در دفاع از قانونی صاحبان اسلحه. من انتظار دولت ما به دموکراسی احترام بگذارند اما به تازگی نخست وزیر و کابینه خود را به نظر می رسد مشکل در انجام آن است. این مسئله CCFR قانونی اقدام و پتانسیل از دست دادن حق مالکیت در حال حاضر با آن مواجه هستند همه کانادایی ها برای من بسیار مهم است. بیش از حد اغلب پوشش رسانه ای تمایل به چشم پوشی از منظر قانونی صاحبان اسلحه در چه تنها می تواند به عنوان یک خط تیره دیوانه برای عینک بنابراین من خوشحالم برای دیدن نشریه خود را به پوشش این موضوع بی طرفانه و ارائه صدا به صورت میانگین صادق کانادایی.
کیت KOEBEL
(شما بیشتر خوش آمدید.)

مبادا ما را فراموش نکنید
زمانی که مجسمه وینستون چرچیل باید محافظت شده با جعبه های چوبی, مبادا آنها را پاره کردن تظاهرکنندگان خشمگین و سپس ما می دانیم که کمپین “آزادی” است منحرف به دور از مسیر نیات. این درست است که چرچیل گفت: اغلب توهین آمیز چیزهایی را به دیگران از جمله به خود اعضای حزب اما هر مطالعه از زندگی خود و این دوره از تاریخ قطعا باید التماس سوال: چه وضعیت حقوق بشر در سراسر جهان بود بدون وینستون? در تاریک ترین روزهای جنگ چرچیل شخصیت عجول و بی پروا و آهن خواهد شد کاتالیزورها آورده است که متفقین به تحقق است که می تواند وجود داشته باشد هیچ مقابله با هیتلر و نازی ها stooges. تا به حال “بهتر و بیشتر مودب” آمار و ارقام در پارلمان بریتانیا تا به حال راه خود را و سپس آن را تقریبا مشخص است که بریتانیا شده اند تاخت و تاز و بدون فارسی پایگاه های نظامی آمریکایی ها هرگز نمی توانست سوار آزادی از اروپا است. نازی پرچم در نهایت باید تحت سلطه سیاره برای دهه های آینده است. عواقب ناشی از آن پیچ خورده ایدئولوژی شده اند فاجعه برای همه بشریت است اما به خصوص برای افرادی که از رنگ که هیتلر منفور و در نوبه خود تلقی مصرفی. نیت خود را روشن بود و او هرگز بیکار تهدید. بله وینستون بود و هیچ فرشته و برخی از جهان خود را views هرگز پرواز در جامعه امروز اما شاید چرچیل بهترین توصیف خود را سبک رهبری زمانی که او گفت که “دموکراسی بدترین نظام قابل تصور — به جز همه دیگران است.”
علامت SNAYCHUK
(بیشتر متوجه چرچیل نبود بدون گسل. اما به خوبی می داند که در آن ما خواهد بود و بدون او.)

آنلاین فوق العاده

باغ عدن
ساخت و ساز از Quinterra میراث باغ به افتخار پنج نفر جوان کشته در در یک مهمانی در خانه خوش آمدید ادای احترام. آن را ستوده است. از سوی دیگر این شهر است که مشتاق به از بین بردن بسیاری از خواص و باغ از مدت زمان طولانی زندگی شهروندان در اصطلاح در پر کردن مناطق از کلگری. یک مورد در نقطه, Highland Park. بله من اعتراف آن است که یک محله و بسیاری از خانه های متعلق به صاحبخانه غایب است که دقیقا نمی نگه دارید تا خواص. اما استثنا وجود دارد. وجود دارد یک خانه متعلق به یک خانم است که با دقت ایجاد برجسته انگلیسی باغ در حیاط خلوت مناسب برای داشتن بالا چای با ملکه است. درختان بوته گل رز, گل, از همه نوع, همه, دعوت از مردم برای نشستن و لذت بردن از آن است. متاسفانه این موضوع در حال حاضر در سالمندان, خانه و خانه برای فروش. این شهر در آن هرگز پایان دادن به تمایل به فشار بیشتر مالیاتی دلار از خواص اجازه می دهد تا توسعه واحد پوشش تمام ابعاد بسیاری است. رفته درختان رفته گل رفته اند پرندگان و سنجاب. توسعه دهندگان تنها علاقه مند به razing محل به زمین و جایگزین کردن آن با یک سری از جعبه با یک بیت از چمن پوشیده شده متر مربع است. خوشبختانه یک خریدار سقوط در عشق با خانه و باغ و پرندگان و سنجاب ها امن هستند. ما می خواهیم یک سیاره سبز اما زندگی در جنگل های بتنی. بیایید شروع با باغ.
رو به ZDENĚK KUTAC
(در سمت راست. فضاهای سبز در هر کجا که هستند باید ارزشمند در مناطق شهری است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im