نامه به سردبیر: کلگری خیابان پر از مالی سوراخ!

ثابت است در
تابستان امسال من به تماشای کار خدمه repave Sun Valley بلوار. کار خوب در یک جاده بود که واقعا در بد شکل است. در مقایسه با Midlake Blvd. چاههای آغاز شده فقط گذشته این مرکز خرید به پایان رسید و فقط گذشته مدارس. پس از آن حفره خدمه در حال حاضر به جای dodging چاههای ما در حال حاضر چند ضربه سرعت. من نمی دانم چه مقدار از آن را هزینه برای نصب آرام جزایر اما می تواند آنها را تعمیر ترک و چاههای در همان زمان ؟ انجام هر یک از این قرار است نمایندگان دریافت کنید و رانندگی خود را در جامعه و خیابان و در واقع یادداشت های شخصی از چیزهایی به انجام? من حدس می زنم.
رابرت مک دونالد
(هنوز بیشتر برجستگی در جاده برای شهرستان ما است.)

اجازه دهید ما تصمیم
آیا این خنده دار نیست که او را عبادت شهردار (ناهید) jasper de valk نمی خواهید که شامل برابری رای در شهرستان های رای. البته او نمی کند. او می خواهد مردم را به غیر فعال شود برای فراموش کردن همه از بی فایده, بی فایده هزینه های انجام شده توسط شورای شهر آینده مدنی در انتخابات است. او می خواهد مشارکت کم. او و دیگر عوامل در شورای شهر موفق هنگامی که وجود دارد این است که رای دهندگان بی تفاوتی. او نمیخواهد برای ضربه زدن به لانه زنبور. او انجام شده است که برای بیش از 10 سال است. مدنی, انتخابات, زمان مناسب برای این استان به یک رای در برابر. مردم ممکن است فقط اخراج می شود تا به اندازه کافی رای بر برابری و می خواهید به تغییر صرف-و-مالیات فعلی شورای. پس از همه, آن را ایده خود را پس از آن می تواند یک ایده خوب درست است ؟
دین کلارک
(حق با شما باشد — هیچ مشکلی با اضافه کردن چیزهایی به مدنی رای گیری. به رای دهندگان برخی از اعتبار.)

ایده بد
پال خواستار قطع بودجه دولت ، درخشان است. به نظر می رسد نخبگان شده اند در مورد زانو حرکت تند و سریع sloganeering دوباره. آیا کسی واقعا نشان می دهد که ما باید تماس Antifa, BLM یا صلح سبز دفعه بعد ما به سرقت زده یا شتاب گیری روند رشد? آیا آنها باید 24 ساعته با شماره تلفن رایگان? و یا شما ترجیح می دهم پلیس صورتحساب شما در صحنه جرم و پس از آنها می خواهم یو بی اس در بازار خود را ببخشید, کون کردن ؟ یا کشف و ضبط دارایی های خود را در پرداخت ؟
پسر PLECASH
(فشار پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس قطعا افزایش می دهد مقدار زیادی از سوالات.)

دمیده مهلت
چه خمره. یکی دیگر از چهار ماه و یکی دیگر از $1 میلیون برای سوزاندن. کنی و وحشی باید خوب بگیرید و یاد دهید با استیو آلن برای دادن به او چنین cushy و بودجه سنگین و سپس اجازه می دهد او را به دست خود گیرد. اما این خوب است ما به شما زمان بیشتر و پول بیشتر می گویند کنی و وحشی. چه friggin’ کاربی این است. Allan داده شد یک کار را با یک بازه زمانی خاص و اهداف خاص و تحویل. او یک اتلاف پول ما. سعی کنید که در بخش خصوصی! من به یاد داشته باشید به عنوان مشاور خودم که اگر من در یک پروژه با یک دامنه مهلت و تحویل و پس از آن اگر من موفق به انجام تعهدات من من خواهد بود اخراج من شهرت را در صنعت به شدت مخدوش و احتمال هر گونه قرارداد آینده در هر نقطه خواهد بود باریک در بهترین حالت. اما ظاهرا وجود ندارد از جمله عواقب هنگامی که شما یک قرارداد با دولت استانی.
جیم تعبیر
(ما در انتظار یافته های خود را با نفس bated.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im