نامه به سردبیر: مسیرهای دوچرخه تبدیل به Tour de کلگری

WHEELY خنگ
به عنوان یک دیرین دوچرخه سوار در کلگری مورد علاقه مسیرهای دوچرخه من به طور مستمر با نا امید فقدان حس مشترک و حسن نیت ارائه میدهد رایج (استفاده از بل خود را, و می گویند, “عبور در سمت چپ خود را”) توسط بیشتر سرحال Tour de France انواع سواری بیش از حد در سرعت های بالا. آن را به 20 متر/ثانیه, max دیدن و dudettes. بیش از حد بد ما نمی تواند قانونگذاری در برابر حماقت است.
باب COCHLAN
(قوانین از جاده ها و مسیرهای — نیاز به رعایت ایمنی از تمام کاربران.)

مناقصه ADIEU
Re: Licia Corbella ستون 23 ژوئن جی هیل طول می کشد کمر Wexit. خوشحالم از شنیدن این خبر. آقای هیل صحبت می کند زبان من. کانادا فزاینده پایین. آلبرتا و هر قطعه از غرب است که واقعا می خواهد برای پیوستن به, هرگز از سود باقی مانده در کانادا. آقای هیل دیده است سیاست در سطح فدرال و صحبت می کند به راستى که مرکزی کانادا مشاهده و درمان غرب را به عنوان یک گودال پول فقط به پایان خواهد رسید. من همچنین فکر می کنم که یک جزء از برتر کنی لغزش در تصویب اعتبار است زیرا او نمی خواهد اذعان قدرت های جدایی طلب احساسات در آلبرتا. آن زمان برای متوقف کردن احساساتی و تبدیل به عملی. ما از آقای هیل.
R. B. رتهولل
(بدون شک بهره سرخوردگی هستند. اما جدایی بدون پاسخ.)

برابر درمان
من همچنان به تماشای مداوم حماسه “دو ساله” و Meng Wanzhou. چرا دو ساله هستند و در یک سلول زندان قطع از خانواده خود و خدمات کنسولی برای گذشته 560 روز در حالی که Meng نشسته است در یکی از دو قصرها صحبت کردن با خانواده و وکلا به طور منظم ؟ چرا Meng در زندان است ؟ آنها باید تحت درمان همان.
ویلهلم HEILMAN
(این است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به نا امید کننده برای همه ما به تماشای.)

بیشتر J. T.
چه چیزی است که هزینه یک شکست خورده و شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی پیشنهاد? Gallivanting در سراسر جهان در حالی که در برخورد با مسائل داخلی. دادن میلیاردها دلار به کشورهای خارجی است. تصمیم گیری برای اجازه Huawei اجرایی Meng Wanzhou هواپیما زمین به جای انحراف آن و سپس دستگیری و بازداشت او را برای آمریکا از بین بردن LNG و کشاورزی با اجازه چین تحریم محصولات و انجام هیچ چیز در مورد آن. ارسال تجهیزات پزشکی به کشور چین ترک کانادا از لوازم زمانی که این بیماری همه گیر بازدید. اجازه دادن به دو مایکلز بود بازداشت و شکنجه در چین و در حال حاضر داشتن آنها را به اتهام جاسوسی با عمل به آنها را. ترودو را می گویند و وعده چیزی برای به دست آوردن راه خود را. او را پرتاب هر کسی زیر اتوبوس برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات خود. او خودخواه غرور و تکبر است باعث خرابی و تقسیم کانادا. زمانی که بقیه از کانادا دیدن چه سطحی و احمقانه این مرد است ؟
هدر شوالیه
(او ترک کاملا میراث در پی خود.)

سازمان ملل متحد روز APPY
“جدید است ترودو ردیاب’ ساخته شده در چین ؟ این است که آن اسپانسر شده از طرف Huawei? من لازم نیست که گوشی من خود را ثابت کنم باید به کشیدن که پسر بد, پایین خیابان ؟ در نهایت می توانم خصوصی شماره?
تری تلفات
(هيات داوران از موفقیت COVID-19 برنامه ردیابی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>