نامه, مارس 9: ‘مالیات دهندگان نباید گرفتن که بیل!’

چرا ما پرداخت ؟
“ثبات شیب در امتداد کمان رودخانه” و شهردار ما خواسته است که “چگونه ما تا پایان در این ظروف سرباز یا مسافر”? شاید آنها باید با برنامه ریزی شهرستان. داگ دست درست است چرا باید مالیات دهندگان پا بیل ؟ شاید توسعه دهندگان و سازندگان باید شارژ می شود.
A. میکلسن
(واضح است کسی چند میلیون دلار اشتباه بود و هرگز پاسخگو باشند.)

با تشکر از شما
من مغازه در Shawnessey فروشگاه و من تا به حال یک خانم کارمند که پر مشتری منظقه سفارشات فراتر از آنچه مورد نیاز بود. از من خواسته که در آن من می توانم پیدا کردن من در مورد او سپس به من به کارگردانی بعدی راهرو برای محصول من و من گرد گوشه در آنجا او با اشاره به این محصول در قفسه بالا که من تا به حال فقط راه می رفت پنج دقیقه زودتر. مادرم به من گفت هرگز ترک خانه بدون خود رفتار خوب و تشکر بسیار زیاد است. بنابراین آسان به می گویند با تشکر از شما, حتی اگر پاسخ لزوما به حل مشکل خود را.
رابرت مک دونالد
(خوب بودن هیچ هزینه و آن را بی بها به دیگران.)

اما SPEEDERS …
نظرسنجی خود را برای مه 5 انفجار است. تقریبا نیمی نخواهد بود رفتن به رستوران و نیم دیگر را به صورت خودکار فاصله به عنوان رستوران تنها پر کردن به 50 درصد ظرفیت است. شهردار (ناهید) jasper de valk باید بیشتر در رابطه با speeders در ادمونتون Tr. از نگرانی در مورد کسب و کار در حال باز به خاطر امرار معاش خود.
آرماند ROY
(ببخشید ما فکر کردیم شما فقط گفت: speeders در ادمونتون Tr. شد مهم تر از خود و دوستان و همسایگان’ معیشت. می گویند چیست؟)

نه باهوش ترین
بنابراین الیزابت ممکن است و ایو-فرانسوا Blanchet اعلام کرد که “oilpatch مرده است”. من اعلام الیزابت ممکن است و ایو-فرانسوا Blanchet “مرده” هستند و … بین گوش است.
جان شیشه ای
(تجدید پذیر windbags.)

ساعت از کنترل خارج شده است
(نخست وزیر جاستین) ترودو داده است $850 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی با همه مردم در کانادا نیاز به کمک او می یابد و این مبلغ به واقع خرید یک شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی. می تواند هیچ چیز نمی تواند انجام شود برای جلوگیری از این megalomaniac? من حدس می زنم NDP و بلوک را بدون مشکل به این شدت نیاز به پول دور به یک سازمان است که سوال در مورد نحوه رفتار آنها شیوع. آیا آنها نیاز به قدرت بد است که آنها اجازه ترودو دور با این اتلاف پول است که باید حمایت از کانادایی ها?
رابرت شنگول
(PM کند تا بخواهد این روزها بیشتر از حد معمول. آن را مشمئز کننده.)

شهر رفته سراشیبی
آنچه اتفاق افتاده است به شهر ما پس از سال 2010 ؟ تقریبا رشد تا اینجا تمام زندگی من بود و همیشه خیلی خوشحال پس از رفتن در یک سفر جاده ای و یا تعطیلات و بازگشت به مورد علاقه من, تمیزترین شهر جهان ‘کلگری’. آن را مرتب به سختی هر گونه زباله در همه جا. جاده ها بودند تمیز و حرفه ای از شن و زباله های اصلی و حتی محله خیابان. چاههای پر شد و چمن طولانی قطع شد و برای جلوگیری از آفات است. شهر درختان هرس شده بودند و بارور است. افتخار به یک Calgarian. آنچه اتفاق افتاده چه چیزی تغییر از سال 2010 و چرا ؟
M. SMITH
(جهت مشاهده فرم ما تعجب؟)

پاداش نامه آنلاین تنها

باید خواند
من کاملا موافقم که این مقاله بر اهمیت کانادا بخش انرژی باید به عنوان خوانده شده توسط همه (Licia Corbella, مارس 27). من می خواهم اضافه کنم که ممکن است 2 برایان Lilley افشای روی پیچ خورده, تحریف حقایق مورد استفاده قرار گیرد به دفاع از دولت استدلال در آن ممنوعیت سلاح گرم باید گنجانده شده است که “باید به عنوان خوانده شده’ لیست. در هر صورت حتی اگر یکی نیست به سرهم بندی کردن را سد مورد نفت یا اسلحه این دو مقاله برگ ریزان برخی از نور در سایه عملکرد کشور ما بالا مجری و همدستان او ! گزیده ای از Candice مالکوم (ممکن است 2) آمده است: “… به ترودو خواسته شده است یک بار توسط کنسرسیوم دست برداشت روزنامه نگاران که حضور روزانه خود را در جلسات مطبوعاتی به تأمل در …” در حال حاضر من را: زمانی که آقای ترودو می کند یک سوال است که او فکر نمی کند که پاسخ به خواهد به او کمک کند در پای صندوق های رای او به سادگی rephrases سوال دو بار یک بار برای فکری و سپس دوباره نظر برای مشترک انسان پیچد و آن را با یکی از کیسه های خود را-از-کلاهبرداری platitudes. Lorne گونتر است و قرار است در آن بهترین زمانی که او می خواهم یک بار نوشته شده است که J. T. می توانید یک بله یا خیر سوال پرتاب 10 ، 000 کلمه به آن و پس از چند دقیقه از رقص در اطراف یکی فراموش کرده ام چه سوال بود!
دن DRINKALL
(معمولا برای تلفن های موبایل زیبا و معنی مطلقا هیچ چیز.)

سوال بعدی لطفا
من شده اند با شنیدن و خواندن زیادی در مورد ما به اصطلاح رهبر این کشور بیشتر در مورد او نیست و پاسخ دادن به سوالات قرار داده و به او اما به جای او می رود به درهم و برهم اسهال کلامی. من فکر می کنم مجلس آینده جلسه باید انجام شود بدون او و دیدن آنچه که اتفاق می افتد به احتمال زیاد بیش از آن امر همان است که اگر او وجود دارد به جز او معاون نخست را بسیار انجام به عنوان او خواهد بنابراین هیچ پاسخ های مستقیم. فقط گفت: … بعدی فدرال انتخابات نمی تواند به زودی به اندازه کافی.
کلود VIENNEAU
(که آنچه ما گفت: آخرین بار.)

راه طولانی خانه
این واقعا بسیار دیر شده برای (نخست وزیر جاستین) ترودو برای رشد جفت و انجام آنچه درست است برای کانادا. در حال حاضر ما می شنویم که ایروینگ نفت در حال رفتن به کشتی نفت را از آلبرتا از طریق B. C. به ساحل و پس از آن تمام راه را به پایین سواحل غرب ایالات متحده آمریکا از طریق کانال پاناما و تمام راه را تا سواحل شرق ایالات متحده آمریکا و همه به طوری که آن را می توانید دوباره به کانادا از طریق, New Brunswick. چگونه دیوانه, نه به ذکر است هزینه این طرح ؟ اگر ترودو خواهد آنچه را که در بهترین منافع کانادا او را ابطال کبک و قرار دادن این خط لوله از طریق استان و کشتی آن را امن ترین, ارزان ترین و سازگار با محیط زیست راه ممکن است. هیچ خطر به اقیانوس ها راهی ارزان و سریع تر و همه در کانادا ایجاد شغل برای کانادایی ها به جای خارجی تانکر. اما پس از آن من حدس می زنم که منظور او از ما از صنعت نفت بزرگترین کمک کننده به اقتصاد کانادا. یک بار COVID-19 کنترل می شود و در آینه دید عقب دولت کانادا نیاز به مقابله با بدهی عظیم دارند و در حال اجرا هستند و چه به ارمغان می آورد پول بیشتر به اقتصاد ما بیش از هر چیز دیگری — نفت و گاز! اما آن را احساس بیش از حد برای لیبرالها به درک!
تری YANKE
(این یک خراشنده زمانی که آن را واقعا باید خیلی ساده است.)

روز بزرگ گلف
همسر من و من با حضور در روز افتتاحیه در Muirfield دریاچه باشگاه گلف در روز شنبه. اعلام به باز آمد روز پنج شنبه بعد از ظهر پس تنها می توانید تصور کنید که تکاپوی درگیر برای آماده سازی تمام امکانات برای میزبانی چه خواهد بود بدون شک کامل سه راهی ورق. آنها نه تنها موفق به ایجاد یک تجربه فوق العاده ما هرگز احساس امن تر است. از لحظه ای که ما به پارکینگ سوار که هر نقطه دوم مسدود کردن تا ما رو به عقب در این خودرو به ترک ما هرگز از راه دور به هر یک از کارکنان و آن را بسیار آسان به فاصله اجتماعی با دیگر پایین در گروه ما. تا آنجا که در تماس با دیگر گلف بازان ما صادقانه نیست در 150 متری این گروه در جلو یا پشت سر ما و در هیچ زمان ما را به لمس هر چیزی که ممکن است به کار گرفته شده توسط هر کس دیگری. مردمی در Muirfield و بدون شک هر آلبرتا البته که باز است یا به زودی افتتاح باید انجام مشق شب خود را و اتخاذ بهترین شیوه با توجه به ساخت گلف امن و لذت بخش را تجربه کنند. بیایید همچنین به یاد داشته باشید که هزاران نفر از مردم صنعت استخدام, بسیاری از دانش آموزان دوره است که نه تنها نیاز به پول بلکه تجربه است. به همه شما که ابراز شده و نگرانی در مورد اجازه می دهد گلف در آلبرتا, شما می توانید بقیه مطمئن باشید آن است که امن و ارائه بسیار مورد نیاز اولین مرحله از مراحل بسیاری برای حرکت به سمت چیزی شبیه به حالت عادی.
GARRY ادواردز
(با تشکر برای گزارش گری. و برای تلفن های موبایل مانند یک کار خوب در Muirfield.)

ارشد بودهاند که بدون نقاب
من ارشد که شوهرش ساکن در یک زوال عقل تسهیلات. من را دیده اند و نه شوهر من از مارس 17 با توجه به COVID-19 مستند. این هفته Alberta سلامت با توجه به بهره موفقیت در کنترل این بیماری همه گیر ساخته شده قلبی در تصمیم گیری برای اجازه بازدید از بازنشستگی امکانات. من به زودی دریافت یک ایمیل از شوهرم فوق العاده بازنشستگی جامعه ارائه دستورالعمل الزامات مورد نیاز برای یک 20 دقیقه ای در خارج مراجعه کنید. من فقط نیاز به یک قرار ملاقات. قلب من افزایش یافت امداد تنظیم و سپس من خواندن الزامی است که بازدید کنندگان باید از پوشیدن یک ماسک صورت. در آغاز ماه مارس, من دستور ماسک صورت از طریق آمازون که هنوز در حال حمل می شود. در اواسط ماه مارس, من دوباره دستور ماسک صورت از خارج شده که هنوز در حال حمل می شود. در وحشت هفته گذشته من دستور ماسک صورت از کانادا تایر برای تحویل خانه. کانادا تایر لغو من تحویل این صبح است. دوستان من و من نمی بدوزید. من تنها راه چاره این است که به چشم و برش سوراخ در بستر بالش و بازدید شوهرم به عنوان “ناشناخته ارشد”. من تحسین تمام کمک های دولت و شهروندان انجام می دهند به ارائه PPE به همه ارزش ما خط اول کارگران است. چالش من و بدون شک دیگر سالمندان در تامین ماسک بدیهی است ناچیز در مقایسه با. آن را فقط یک بار اضافی است. برای رفتن از امید … که می فرستد روح خود را به قصر رویاها … به هرج و مرج در تنهایی و افسردگی یک بار دیگر تنها بر آنچه بت دیویس گفت: “مردی نیست برای sissies”.
لین GORDON
(قطع دشوار لین و ما امیدواریم که شما می توانید پیدا کردن برخی از ماسک و بزرگ مراجعه کنید.)

همه اخراج کردن
با تشکر از شما, آتش, سالن 14 برای بهترین هدیه تولد تا کنون در 75 سال است. شنیده صدای دیدم چراغ چشمک زن و صدای بوق از شاخ به عنوان یک کامیون آتش کشیده و در مقابل از خانه. فکر می کردم بدترین. سپس سه نفر از بهترین آقایان در لباس پرید بیرون از کامیون بر روی پیاده رو به صحبت کردن با من و آرزوی من شاد 75. شما بزرگترین!
جیمز ARNOT
(آن چیزهایی است که واقعا می تواند روز خود را.)

آنچه او فکر کنید ؟
به نظر می رسد از این همه خود انزوا را ترک کرده است رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet کمی گیج. او احساس می کند باید وجود داشته باشد هیچ فدرال برای کمک به صنعت انرژی به این دلیل که “tarsands” هستند “محکوم” و نفت “هرگز به آینده”. او بدیهی است که فکر های مختلف صنعت از آنجا که به تازگی به عنوان فقط یک زن و شوهر از سال پیش در طول راه آهن محاصره خود را در استان تجربه یک کمبود پروپان و درخواست اضطراری محموله از این سوخت گرانبها. اما من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری کبک تا به حال انتقادی آزبست کمبود طوری که به احتمال زیاد جایی که او اشتباه کردم.
AL WILLEY
(باور نکردنی صفرا.)

حاشیه دمدمی مزاجی
من بیمار توسط دختران و derisive دیدگاه توسط الیزابت مارس و کبک همسران با هدف همسایه استان وضعیتی وخیم از یک زده اقتصاد در میان این همه گیر. هرگز نمی تواند من باور دارم که “رهبران” می تواند خیلی خودخواهانه باش به استان های دیگر در هر زمان به خصوص در حال حاضر. زمانی که صنعت ماهیگیری و یا ورود صنعت flailed آیا ما همیشه می گویند: “صرفه جویی در یک درخت” یا “نمی کشتن ماهی’. زمانی که بمب افکن دچار آیا ما داد ‘که نیاز به هواپیما و یا سنومبلس سوار اسب’? آیا کبک به نوبه خود به دور از همه پول ما فرستاده اند برای این همه سال و یا بازگشت PPE (برتر جیسون) ارسال کنی در تلاش برای کمک به? این بیماری همه گیر شده است باید یک بار برای کشور ما به جلو و با هم در یک جبهه متحد و حمایت یکدیگر از طریق این مشکل بی سابقه بار اما به جای آن ما باید یک رهبر است که حاضر به صحبت کردن و موضع در برابر تفرقه سخنان و غمگین خسته کننده “رهبران” که به نظر می رسد فقط می خواهید به فشار خود دستور با هدف تقسیم. این اولین بار است که من تا کنون احساس واقعا غمگین به کانادا.
پم ون DINTHER
(بدیهی است که BQ مهم نیست که چگونه شما و یا هر کس دیگری احساس می کند به عنوان یک کانادایی. و PM و …)

نادان بلوک-سر
تجزیه طلب ایو-فرانسوا Blanchet خود را نشان می دهد پایه جهل و زمانی که با او تماس نفت آلبرتا “tarsands” تولید. تار تولید شده از زغال سنگ به عنوان یک محصول جانبی از تولید کک. آلبرتا cenovus عملیات گسترده پاکسازی از بزرگترین نشت نفت در تاریخ زمین است. این واقعیت است که Blanchet است تا نادان از این موضوع باعث می شود من تعجب می کنم که چرا ما حتی می خواهید او را برای اقامت در کانادا. او باید خودش را جدا و حرکت به چین که در آن او می تواند پیوستن به دیگر دشمنان از کانادا رفاه. خداحافظ.
جیم DOWDELL
(کار در برابر کانادا باعث می شود او را کاملا بی ارزش به کانادایی ها.)

چه پول ؟
Re: از دست دادن صبر و شکیبایی و به اندازه کافی به اندازه کافی است. من 100% موافق با Wayne Munson و گری دیویس که آقای ترودو و آقای ته باید بهره صفر در کمک به oilpatch. فراموش نکنید که این استخوان که انداخته بود برای یتیم به خوبی پاکسازی. من یک سوال برای J. T و عوامل خود را: زمانی که جریان درآمد از همان oilpatch خشک چگونه کار می کند او قصد پرداخت هزینه COVID-19 همه گیر? از آن زمان به می گویند adios به این قرار است کنفدراسیون که ما ظاهرا بخشی از.
بروس استوارت
(این باید یک زمان بزرگ وحدت ملی. این واقعیت در آن نیست و بسیار نگران کننده است.)

اجازه دهید ما به پایین
من بسیار نا امید با کانادا رسانه های خبری در رابطه با هیچ اذعان به صورت آوریل 5 — روز ملی آگاهی برای از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران است. آن را دلسرد کننده است که بسیاری از گروه هایی مانند پلیس و سازمان های دولتی و رسانه ها موفق به پیدا کردن منابع برای کمک به چنین بزرگ و گروه های آسیب پذیر. ما همه انسان هستند. من چک Calgary Sun سه بار به دیدن اگر وجود دارد هر چیزی در مورد این و هیچ کدام وجود دارد. شاید آن چیزی که باید مورد بحث و بررسی بیشتر در روزنامه خود را?
جانت کول
(با عرض پوزش نمی شود بی اعتنا اما ما انبوه دغدغه جهانی همه گیر است که همه را تحت تاثیر قرار. این به مراتب از زمان عادی.)

چرا تغییر ؟
دولت آلبرتا در حال برنامه ریزی برای انتقال کنترل Alberta Teachers’ صندوق بازنشستگی به AIMCo. از ب دارای یک سابقه بسیار عالی برای سرمایه گذاری و خیلی بیشتر به طور گسترده طرح متنوع از AIMCo. در مقابل AIMCo یک فاجعه رکورد. آنچه پس از آن است که هدف دولت از آلبرتا? چرا آن دخالت داشته باشد موفق صندوق بازنشستگی و تخلیه آن را به یکی از ناموفق? یکی نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که این یک حرکت خود را برای ایجاد دوغاب صندوق برای چیزهایی که دولت می خواهم به دنبال. سایه جیمی Hoffa. در واقع به نظر می رسد که این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است با AIMCo. آن را به شدت سرمایه گذاری در صنعت نفت در آلبرتا در زمانی که صنعت نفت در جدی دراز مدت مشکل است. اگر چه دولت ممکن است مشروع می خواهید به حمایت از این صنایع انجام آن را از طریق بخش عمومی صندوق های بازنشستگی است نه راه مناسب برای انجام آن است. واضح است که بازار سهام به عنوان یک کل کاهش یافته است و تقریبا تمام شرکت های سرمایه گذاری را از دست داده اند پول به عنوان یک نتیجه. AIMCo به نظر می رسد از دست داده اند بطور قابل توجهی بیشتر در مقایسه نسبت به سایر صندوق های بازنشستگی. آنچه که انگیزه این دولت ؟
جان جانستون
(اعلام شده انگیزه است اما نه در این نابکار راه را به شما نشان می دهد. آن را کمک نمی کند که دو طرف در حال مبارزه با بیش از یک شماره از آموزش مسائل. اعتماد ضروری است و به نظر می رسد هیچ کدام.)

ما نیاز به انرژی
به کانادا, Alberta رسیدن به نقطه که در آن آنها در راه اندازی مجدد ” اقتصاد خود من امیدوارم که یک چیز است که در ذهن نگه داشته شود. دولت فدرال تحت (نخست وزیر جاستین) ترودو بسیار آشکارا اقدام به فلج منابع بخش برای اهداف pandering به enviro-دگم از ترقی خواهان. در حال حاضر به عنوان اقتصاد پرش شروع به منابع بخش نمی توان نادیده گرفت. وجود دارد میلیون ها نفر از مردم بیکار و در عین حال همه شغل ها برابر نیست. طول می کشد تا پنج خط-طبخ شغل در یک رستوران و یا پنج مراقبت شخصی شغل در مراقبت از خانه را برابر یک شغل در یک معدن آهن در نوناووت یک معدن الماس در N. W. T. یک معدن طلا در استان کبک نیکل معدن در انتاریو و یا یک cenovus معدن در آلبرتا. آقای ترودو توقف ژامبون-نخ کشیدن برگهای توتون وامثال منابع بخش.
R. B. رتهولل
(که هم سقوط خواهد کرد در گوش کر.)

آن را آلبرتا آنها نفرت
ترزا می و ایو-فرانسوا Blanchet در برابر نفت به طور کلی. هر دو عشق استفاده و تکیه بر نفت به همان اندازه و یا بیشتر از هر جای دیگر در کانادا. آنها فقط در برابر نفت کانادا و به طور کامل متمرکز بر نفت آلبرتا. نفت خارجی کاملا قابل قبول برای آنها, اما, Alberta نفت است. نفت خارجی خوب است اما نفت آلبرتا غیر قابل قبول است. در حال حاضر گام به عقب و فکر می کنم در مورد این و نگاهی به “تصویر بزرگ”. دو رهبران سیاسی با یک مشترک متمرکز عشق/نفرت برای نفت است. فقط نفت آلبرتا. نفت عربستان قابل قبول است. آیا آنها می دانند که چگونه احمق آنها نگاه و صدا به عنوان آنها را اجرا آلبرتا نفت پایین. و کسی که بیشتر متکی به نفت از یک سیاستمدار که در سفر بسیار بیشتر از فرد به طور متوسط در نتیجه مصرف بیشتر روغن. هنگامی که رزرو پرواز انجام آنها درخواست پرواز با سوخت تصفیه شده از نفت وارداتی و مشخص نیست نفت آلبرتا. پسر من خیلی دوست دارم به رزرو طرف که پرواز درخواست. شاید در یک گام بیشتر این دو می تواند کتاب پرواز در هواپیما بدون سوخت در همه این حمایت سبز و نشان می دهد از هیچ پشتیبانی برای هر گونه نفت به خصوص نفت آلبرتا. این خواهد بود یک تظاهرات واقعا چگونه متعهد به اعتقادات خود این دو واقعا هستند. و نشان می دهد به تمام کانادا است که در آلبرتا نفت است که واقعا مورد نیاز و یا هر روغن که برای ماده.
ROLLY KLAEPATZ
(شرط می بندم که آنها حتی نمی داده فکر چگونه به خاموش کردن سوخت های فسیلی را از بین ببرد صنعت هواپیمایی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>