نامه, آوریل 7: ‘شرم آور و سوء استفاده از فروشگاه خواروبار کارگران

با تشکر از شما مشتریان
من می خواهم برای تشکر از مردم کلگری برای یادآوری من از آنچه یک مسیحی متمدن جامعه ما زندگی می کنند. شما ببینید من در یک کار عمده مواد غذایی, فروشگاه های زنجیره ای در اینجا در این شهر است. از آنجایی که این بیماری همه گیر, ضربه, کار در این فضا شده است بسیار لذت بخش است. اجازه دهید من توضیح دهد که چرا. از آن شده است لذت مطلق مورد آزار قرار شفاهی و در لعنت و یا نام به نام. قطعا رفتن به محل کار هر روز یک تجربه ارزشمند. و لطفا هیچ کس جسارت به ذکر است که این حوادث جدا. مگر کسی تا به حال برای مقابله با کلامی و در زمان فیزیکی (داشتن بسته از محصولات ما پرتاب) سوء استفاده روزانه شما هیچ ایده چه چیزی آن را مانند. از آنجایی که این بیماری همه گیر آمار ما در مواد غذایی کسب و کار شده اند و کار ما دم کردن سخت در تلاش برای ارائه محصولات و خدمات و راه ما تشکر کرد که مورد آزار قرار گرفته به جای آن از مردم در تلاش برای بیمار و درک شود. بنابراین من می گویند با تشکر از شما به مردم کلگری برای یادآوری من فقط آنچه یک جامعه متمدن ما همه بخشی از.
کریس NEVEU
(که ، با تشکر از شما, کریس, برای رفتن به کار در این روز دشوار است. ما امیدواریم که سرنوشت می پردازد برخی از افراد مراجعه کنید.)

چرا ما ؟
زمانی که من برای اولین بار دیدم این ثبات پروژه در Douglasdale من اول افکار بودند “این است رفتن به هزینه ما …” در حال حاضر ما می دانیم. چرا باید مالیات دهندگان بود در قلاب برای این کار ؟ اگر شما ساخت یا خرید در بانک ها از رودخانه و یا در لبه یک پرتگاه سپس شما باید انتظار برای زندگی با عواقب ناشی از انجام این کار است. رودخانه تغییر فرسایش اتفاق می افتد, آن را تنها طبیعی است. بنابراین در اینجا ما با مالیات دهندگان پرداخت $28 میلیون تا چند صاحب خانه می توانید لذت بردن از میلیون دلار مشاهده. اما اگر شما می خواهید خود را به میلیون دلار مشاهده و یا بی سر و صدا زندگی در سواحل یک دریاچه یا رودخانه پس از آن که در معرض خطر است تا به صاحب خانه نه مالیات دهندگان!
داگ دست
(خیلی بد آنها نمی توانند به نظر می رسد به لایحه توسعه یافته است که هر کس دامنه کوه.)

بدون سلاح های هسته
چرا ما نمی ممنوعیت کانادایی ها از داشتن سلاح های هسته ای بیش از حد؟! خواهد بود که در مورد به عنوان مفید به عنوان این ممنوعیت اسلحه.
جن پست
(کاملا مطمئن است که داده شده است.)

بیش از حد آهسته
اگر باز از اقتصاد همچنان به حرکت به آرامی به عنوان شهردار کلگری ناهید jasper de valk می خواهم به آن را ببینید بسیاری از کسب و کار به احتمال زیاد باید به طور دائم. وجود دارد یکی مثبت است که می تواند از آن همه است و Calgarians خواهد شد که ایستاده در خط در بیکاری و در سوپ خطوط قادر خواهد بود به انجام این کار بدون نیاز به پوشیدن یکی از کسانی که مزاحم ماسک های صورت که به عنوان ویروس تند و زننده خواهد بود از بین رفته بود و فقط یک حافظه بد است.
کن کارتر
(اگر شما ورزش نیست احتیاط شما هستند که بی دقتی.)

قانون و اختلال
Re: Stormtrooper (بازداشت) توسط neis. نوجوان دختر لباس تا به عنوان یک stormtrooper به جشن “ممکن است چهارم” و ضرب و شتم توسط پلیس این است که خوش شانس است. اگر او لباس پوشیدن و به عنوان یک گوزن آنها سعی کرده اند به اجرای بیش از او.
جان پیرا
(ما امیدواریم که این بانوی جوان که از مصیبت او. اما اجازه دهید روشن شد و مورد ضرب و شتم است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>