نامه مه 5: ‘لیبرال نمی دانم آنچه انجام می دهند با تفنگ بان کی مون’

لیبرالها کردن هدف
من از نوشتن این نامه در پاسخ به لیبرال ممنوعیت اسلحه. در ابتدا من فکر کردم که ما در یک دموکراسی اما آن را نمی توان دقیق به اختصاصی مجله محدودیت برای تمام اسلحه شامل اسلحه در پنج دور. این را همه اسلحه حتی دلسرد شدن و اتاوا را به خرید اسلحه برای میلیون ها دلار. به اعتقاد من دولت لیبرال است که برای برخی از اسلحه. هنگامی که شما را در تعداد انگشت شماری از تفنگ آنها می خواهند به ممنوعیت وجود دارد یک میزبان کامل از دیگر تفنگ است که دارای همان قابلیت های. بیمار اطلاع داده است که یک شرط لازم برای یک لیبرال?
جف مک دونالد
(به نظر می رسد صاحبان اسلحه نمی دانم که آیا به خنده یا گریه در لیبرال ها و ممنوعیت اسلحه.)

انتخاب بد
من معمولا واقعا لذت بردن از کارتون در خورشید‘s صفحه نظر و من خودم را نسبتا باز فکر. من در بر داشت کارتون روز جمعه در طعم بسیار بد. مطمئن شوید که مردم خسته از شنیدن در مورد افراد بی خانمان اما درخشان بسیار منفی نور در یک فرد را در شانس خود را.
هنجار رولینگ
(توافق نبود ما بهترین لحظه.)

اضافه نمی کند
Re: Calgary Sun, مه 1 (شهردار ناهید) jasper de valk گریه بیش از $235 میلیون ممکن است کمبود برای کلگری. در مه 2, او ارائه می دهد $700,000 اعتیاد و خدمات بهداشت روان. من می دانم که برخی از مردم ممکن است نیاز به این خدمات اما در آن است که پول که از همه شما صاحب خانه ها ؟ چیزی واقعا بوی مرکز شهر و آن آبی کسی میتونه حدس بزنه ؟
لی RANDELL
(همیشه پول برای شهردار را باعث می شود.)

حرکت سالمندان?
اگر ارشد زندگی در یک مرکز مراقبت آزمایش منفی برای COVID-19 می تواند آنها گرفته شود به یکی از بیمارستان برای مراقبت ؟ من شنیده ام که پرستاران و کارگران دیگر در بیمارستان نیست بنابراین این به نظر می رسد به عنوان یک راه برای کمک به. من متوجه است که این کار ممکن است برای همه سالمندان, اما این امر می تواند یک شروع به گرفتن ویروس برای جلوگیری از گسترش است.
BEV CHEETHAM
(ما اعتماد که ما کارشناسان پزشکی در حال انجام بیشترین تلاش خود را و می دانم که چه چیزی بهترین را برای ما آسیب پذیر سالمندان است.)

با انجام UCP
من وحشت زده در UCP دولت به خصوص جیسون کنی. اولا او نباید حتی برتر. او موقعیت های غیر قانونی پس از آن اخراج محقق که به دنبال رفتارهای غیر قانونی خود را. هیچ پاسخگویی برای آن! او با استفاده از Calgarians به عنوان خوکچه هندی, ارسال مردم به کار قبل از آن را امن! چرا ؟ و مردم می توانند گلف! در حال حاضر او می خواهد به استانی پارک دور و یا فروش آنها. که شما می کنی به تصمیم ما نمی خواهیم این پارک! من آنها را می خواهم! خلاص شدن از شر آنها خلاص خواهد شد و حتی بیشتر شغل! چگونه بسیاری از مشاغل را از دست دادیم پس شما تبدیل به برتر? بیش از شما ساخته شده است! چقدر پول رفته به مدیران عامل شرکت های بزرگ پس از شما گرفته ام ، شما نمی مراقبت در مورد بهره! پس از شما انتخاب شده است, من خجالت می کشم به خودم یک آلبرتایی! شما لازم نیست برای من صحبت می کنند در هنگام صحبت کردن خود را لفاظی های کارشناسی!
جوآن FORDEN
(او برتر خود را برای یکی دیگر از سه سال حداقل. انتظار نداریم که نارنجی گروه ترکان و مغولان برای دریافت یک شات در هر زمان به زودی و باور نمی کنم همه چیز را آنها می گویند در رسانه های اجتماعی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im