نامه, مارس 31: ‘جاده های شهر در شرایط وحشتناک’

جاده های خراب
با توجه به همه گیر جداسازی آن فراهم شده من زمان بیشتری را به خواندن و یادگیری است. در حال حاضر من با خواندن در مورد بودیسم است. جذاب, دین من منجر به در نظر گرفتن آنچه که من می خواهم به انجام در زندگی بعدی. تصمیم گرفتم من می خواهم به استاد به عنوان شهر کلگری کارگر که اسپری رنگ سفید محافل در اطراف محیط از چاههای. خوب فرفره: immaculately تمیز کردن و نگهداری, وانت, نه طاقت فرسا دست و لباس تمیز بماند. بهتر است هر چند: چهار روز در هفته کار فوق العاده دستمزد, لایلاندی بازنشستگی و شش یا هفت هفته از یک سال و تعطیلات. بهترین قسمت: پس از آن هر سال این کار آسان تر می شود که همه باید انجام دهید این است که سفر و نگاهی به صورت دایره سفید که پر شده در سال قبل است. آنها فقط (در حال حاضر) نیاز به یک بزرگتر رنگ دایره. هیچ قطع به افراد در حال حاضر انجام این کار منظورم کسی باید آن را انجام دهد. نیز ممکن است به آنها. علاوه بر این, چگونه بر روی زمین خواهد خدمه تعمیر پیدا کردن چاههای بدون دایره سفید رنگ در اطراف آنها است ؟ به تازگی من سوار برخی از خیابان های جانبی در ساندنس و تعجب اگر من نوعی گم راه و رانندگی در یک جاده روستایی در نیکاراگوئه. ساندنس تنها نیست — آن است که کل شهر است که تجربه فروشی جاده پوسیدگی. من مصرانه از Calgarians به تماس 311 و خود را عضو شورا و تقاضا بیشتر تعمیرات تکمیل شود بلافاصله. ضمن یک کلمه از بودا: “مردم با نظرات فقط در اطراف آزار یکدیگر”. من حدس می زنم من هنوز خیلی چیزها برای یادگیری.
همین کای
(بله جاده ها بسیار موشی.)

ساخت مورد …
دو نامه از خوانندگان در مارس 24 edition با توجه به بیش از واکنش توسط Alberta دولت و آن مربوط به قهوه ای پیراهن نازی ها و کمونیست چین توجه مرا جلب کرد. در حالی که این مقایسه کمی جدی به نظر “شما از دست ما در پوست قهوه ای پیراهن. شما می دانید چه واقعی نازی ها را به صورت درست است ؟ “نشان می دهد که عدم درک تاریخی از نازی ها’ افزایش قدرت و چگونه آنها به پایان رسید تا انجام آنچه آنها را به جهان است. آنها نه تنها به نظر می رسد یک روز به عنوان وحشیانه مردم آنها به پایان رسید تا به عنوان. آنها شروع بسیار به آرامی با در نظر گرفتن حقوق دور در یک زمان. به اندازه کافی از این حقه باز نظرات. دوباره نظر “می تواند ما لطفا توقف معادل هر کس و سگ خود را به نازی ها” یکی دیگر از حقه باز بگذارید. همگان و خود را سگ نیست که معادل به نازی ها. آنها با استفاده از اغراق به یک نقطه که این رفتار در راه است اگر ما اجازه دهید آن را. به اندازه کافی از این حقه باز نظرات. اگر شما نمی مانند حروف سپس آنها را چاپ کنید.
کالین پرات
(اوه ما آن را دریافت کنید. و ما هنوز هم فکر می کنم آن را بی معنی است.)

یک خانم برای کودکان و نوجوانان
حتی در حال حاضر 40ish سال بعد, من هنوز هم می تواند به یاد داشته باشید من احساس غرور در من دبیرستان مراسم فارغ التحصیلی. برای من فارغ التحصیل کلاس آن را نشانه پایان دوران کودکی ما و بسیاری از ما سال های نوجوانی. خداحافظی به معلمان ما تحسین و دوستان ما ساخته شده و ما در حال حاضر آماده به بیرون رفتن و چهره جهان و البته, آن را تغییر دهید بهتر است. در سال 2020 COVID-19 تغییر کرده است و متوقف شد و بسیاری از چیز طبیعی است. من می خواهم به ارسال سه سلامتی برای مدیران و معلمان بسیاری از مدارس که به رسمیت شناخته شده و در عمل اهمیت بزرگداشت فارغ التحصیلی در برخی از راه شکل یا فرم. تلاش خود را در این سال خواهد بود ارزشمند و به یاد از طریق سال. اما متاسفانه من شنیده ام یک زن و شوهر از مدارس که در حال انجام هیچ چیز برای فارغ التحصیلی و با استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای. هیچ مجازی, جشن هیچ گراد, عکس بدون لباس از هیچ تلاشی در همه. همه می توانم بگویم شرم بر شما. شما جای نمی تواند به عنوان یک تاثیر مثبت و کسی که به تقلید در دانش آموزان خود را’ زندگی می کند نسبت به کسی که لغو فارغ التحصیلی به عنوان اگر آن را نمی کند مهم است ؟ چرا که موضوع در بیشتر راه بیش از شما به وضوح می دانید. پیدا کردن یک راه برای آن را به کار. بسیاری دیگر از مدیران و معلمان باید انجام دقیقا همان است که. با انجام هیچ چیز در همه و مایکروسافت آن را چه نوع مثال شما در تنظیم برای کسانی که جوان مردم ؟
جانی لین
(این یک نقطه عطف بزرگ در هر افراد جوان زندگی است و باید به رسمیت شناخته شده به عنوان چنین است.)

رمز و راز آمار
اول, اجازه دهید من قرار داده و بر روی ورقه نازک قلعی toque. من خواندن و گوش دادن با علاقه به پایان دادن به هرگز شماره و پیام های ارائه شده توسط من betters در مورد C-19 ویروس, اما وجود دارد یک دیدگاه هیچ کس مذاکرات در مورد. با حدود 6,700 مثبت آزمون در آلبرتا و تقریبا از 5700 بهبود که به من می گوید پنج نفر از هر شش نفر ، چگونه و چرا آنها بهتر است ؟ اجتماعی فاصله? بستنی هر دو ساعت ؟ بالین روش ؟ ماساژ درمانی ؟ تئوری من این است که این افراد سالم و عملکرد سیستم ایمنی بدن, بنابراین آیا ما مجاز به چالش ما ایمونولوژی و اجازه دهید آن را انجام آنچه را که قرار است انجام دهید ؟ چرا هیچ مطالعات در مورد چرا مردم بهبود می یابند ؟ چرا عجله به واکسیناسیون زمانی که ما در حال حاضر ثابت ؟ چرا رسانه ها تمرکز بر روی کسانی که آلوده به جای کسانی که بهبود می یابند ؟ چرا میلیاردها دلار صرف شده چیزی است که کار می کند و داده ها پشتیبانی می کند ؟ در حال حاضر من را خاموش ورقه نازک قلعی و بازگشت به پنهان شدن پشت ماسک مطابق با اصول بهداشتی همه چیز بودن اجتماعی و ضد اجتماعی cocooning, رقص تنهایی و تعجب اگر شما در خارج خاصی جمعیتی وجود دارد به نظر می رسد کمی خطر است. مادر بزرگ من به من آموخت که وقتی دو نفر در همه چیز موافق و تنها یک نفر فکر کردن است.
پل BAUMBERG
(ما بدون شک هر جنبه ای از این ویروس است که در حال مطالعه.)

نادان ویرایشگر
نویسنده نامه دان فرانسوی با استفاده از این لحاظ قهوه ای ‘پیراهن’ و ‘نازی ها’ به توصیف fascistic قوانین اعمال شده توسط دولت است. ظاهرا خورشید ویرایشگر مخالف است که صفحه نمایش مطلق جهل از ویرایشگر. نازی ها نیست انتخاب — بله آنها انتخاب شدند و به طور ناگهانی باز اردوگاه های کار اجباری آنها با شروع نسبتا خوش خیم سیاست. این شامل قفل کردن برخی از کسب و کار و قرار دادن محدودیت بر روی دیگران است. آن را نیز شامل مصادره سلاح گرم است. قهوه ای پیراهن شد آلمان صحت سیاسی پلیس و آنها را به سادگی مورد آزار واقع شدند کسانی که مسائل را با آدولف هیتلر و سیاست های او. چرا که شهروندان در آلمان نمی شورشی کافی قدرت نازی ها تشدید بیش از چندین سال. فرانسوی امتیاز است که دولت رفت دریا و باعث آسیب های بی حد و حصر و بدبختی درست است و نه برای بحث. ما این را می دانیم زیرا ما آگاه هستند از نتایج در مناطق که نه تحمیل اقدامات سخت گیرانه. شما فکر می کنید کسانی که ناچیز چک دولت در حال رفتن به بدهی های عظیم به دست در حال متفکر سیاست و یا اینکه آنها مراقبت ؟ آنها رشوه با استفاده از پول ما را امتحان کنید و تعدیل خشم. آن را نمی خواهد کار. برتر کنی قطعا مجبور به استعفا حداقل.
بری BANEK
(نه برای بحث ؟ همه چیز برای بحث است این روزها. از جمله استفاده بیش از حد از کلمه نازی.)

مردمی
تنیس, هاکی و بیس بال فصل هستند اما من هنوز به شنیدن در مورد 2020 گریان عذرخواهی فصل است. ما هنوز هم ، بهار فنر چمن سبز است و من مطمئن هستم که نخست وزیر است که همه گره خورده است تا با اسب شاخدار زایمان فصل prancing پابرهنه در اطراف globalist ممکن است قطب تعقیب کسانی که همیشه گریزان سازمان ملل متحد-صندلی رنگین کمان و البته kowtowing به commies او را تحسین بسیار است. بنابراین اجازه دهید انتخاب کنید تا برخی از شل برای خود سلطنتی با شکوه حضرت والا. در نور ما دولت فدرال اخیر بی پایان عملکرد یک گروه خاصی از مردم سزاوار فوری صمیمانه عذرخواهی. این گروه شامل افرادی مانند این سه خواهر جوان متولد در مجارستان در اواخر 1950s که همکلاسی من در جوانی. همچنین اخیر آشنایان که به کانادا از یوگسلاوی سابق در طول 1990s. به خصوص من به یاد دکتر در حال حاضر متوفی که در حال حاضر در اتاق زایمان وقتی که من متولد شد. او یک پناهنده از چین که در مبارزه علیه کمونیسم در فرمسا ملی انقلابی ارتش قبل از من متولد شد. من هرگز تصور به صحبت می کنند برای همه کانادایی ها. اما از طرف خودم و شاید چند نفر دیگر من می خواهم به تواضع بیان صادقانه ترین من عذر خواهی به کسانی که مردم من ذکر کرده اند به هر کسی که تا کنون به کانادا آمده در تلاش برای قرار دادن کمونیسم پشت آنها را برای همیشه و همه خود را در کانادا به دنیا آمد فرزندان. من واقعا عمیقا وحشتناکی متاسفم. اگر تنها من می توانم پیدا کردن کلمات …
لی HORSMAN
(با تشکر رفیق.)

سفر کلید
در حال حاضر COVID-19 باید انسان نشان داده شده است که همه اشکال از آینده سفر باید موضوع را به طور ناگهانی و فوری را متوقف هنگامی که یکی دیگر از ویروس شیوع می آید به توجه سازمان بهداشت جهانی است. به عبارت دیگر همه و هوا و آب و زمین سفر خواهد بلافاصله اسیاب به توقف, جهان بیش از. هیچ سفر از کشوری به کشور از استان به استان و یا از دولت به دولت اجازه داده می شود. این اقدام قطعا محدود کردن ویروس از گسترش. هیچ کس خواهد بود عودت به میهن خود. بیمه اضافی برای حقوق از دست رفته و اقامت در هتل با وعده های غذایی می تواند گرفته شده توسط مسافران کسب و کار مردم و گردشگران به پرداخت هزینه برای خود برنامه ریزی بماند. در نهایت آنچه که در سراسر جهان باید یاد می گرفتم و فکر در حال حاضر توسط این COVID-19 بحران است که میلیاردها و میلیاردها PPE شخصی حفاظت تجهیزات و لوازم پزشکی باید با خیال راحت ذخیره شده در هر کشور می شود و به آسانی در دسترس برای استفاده است. هر کشوری باید خود قابلیت تولید PPE و تجهیزات پزشکی به جای تکیه بر تنها چند کشور دیگر است.
ROBERT J. MOSKAL
(وجود دارد خواهد بود بسیاری از درس های آموخته شده از این بیماری همه گیر. نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی از درس نادیده گرفته و با توجه به هزینه و غیره.)

آن را ممکن است جهان
بنابراین در حال حاضر هر کسی که در برابر کلگری جدید هاکی عرصه باید آرزوی خود را — بدون شعله های آتش! و برای کسانی که در برابر داشتن یک فوتبال مدرن arena, بدون تمبر! هر کس در خانه نشسته و با هیچ جایی برای رفتن و هیچ چیز به جز تماشای تلویزیون است. هیچ جامعه حوادث در Dullsville! همانطور که برای الیزابت ممکن است به خوبی با هیچ فرآورده های نفتی برای تامین انرژی برای حفظ اقتصاد رفتن تصور کنید که او در بهار نیاز به ردیف از این جزیره به سرزمین اصلی از جایی که او را سوار در شش روز دلیجان سفر در جاده unpaved به اتاوا. در راه او می تواند لذت بردن از دیدن کشاورزان شخم مزارع با یک اسب گاو آهن همسران پراکندگی دانه گندم با دست و کودکان و نوجوانان در زمینه کاشت بذر سیب زمینی. در راه بازگشت در سقوط او می تواند شادی در نزد کسانی که کشاورزان برداشت گندم با گلابتون جوانتر کودکان حفر کردن سیب زمینی آنهایی که مسن تر سفت چوب برای سوخت سوختن چوب اجاق گاز در زمستان آینده و همسران پر کردن ریشه انبارها و دنبال کردن دستور العمل های برای سوپ شلغم. بازگشت به اصول اولیه بکند!
ورا مک اینتاش
(او می تواند اجرا شود دهان او اما این آرامش است که او هیچ قدرت آنچه در این کشور است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

هرگز به اندازه کافی
در نهایت به اطراف کردم به خواندن “قابل اعتماد انرژی’ مقاله (Lorrie گلدشتاین, آوریل 24) هستم و خوشحال شدم. باید افزود که ‘باید به عنوان خوانده شده همه کانادایی ها’ لیست! برجسته از آن که وحی که COVID-19 است که انتظار می رود به کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای با 8 درصد در این سال است. (بساز!) اما در حال حاضر بخش سخت: سازمان ملل متحد می گوید جهانی تولید گازهای گلخانه ای را مجبور به رها کردن توسط 7.6 ٪ در هر سال برای دهه آینده به منظور جلوگیری از فاجعه گرمایش جهانی. که برابر است با سالانه COVID-19 رکود اقتصادی تا سال 2030 به دیدار پاریس توافق اهداف! در این مقاله آمده است که کانادا تولید کمتر از 9 درصد از برق ما از زغال سنگ است اما این که چین و هند با استفاده از زغال سنگ برای بسیاری از آنان است. ما رایت(ed) زغال سنگ پاک تر از دیگران انجام دهید و در عین حال ما آن را در چانه’ به صورت PM جاستین ترودو’ وفاداری تزلزل ناپذیر به همه چیز سازمان ملل متحد در هدف خود را از ساخت کانادا “post-ملی” کشور است. خوب J. T., خودتان را در پشت پت برای سبز بزرگ جهانی ابتکار عمل شما به هر طریقی بر ‘کانادا ترین گناه’ با یک غیر منطقی مالیات بر کربن; اما چرا آن را خوب به کشتی ما استفاده نشده زغال سنگ به شما می دانید که نه ما نفت و گاز است ؟ مانند: من یک ستاره طلا برای سوزاندن لاستیک های قدیمی در حیاط خلوت کنه — مرد در کنار درب آنها را می سوزاند برای من! غیر منطقی مالیات بر کربن: چرا مالیات هر مورد استفاده توسط تمام و سپس به برخی از این بودجه به افراد خاص به عنوان تخفیف? تنها افراد بی خانمان از کانادا واجد شرایط باید برای چنین چیزی به عنوان آنها در حال بدیهی است که در حال اجرا یک کوره و نه با استفاده از برق است. و خرید شیپور خاموشی’ است و حتی بیشتر مضحک! مانند: من می تواند به سوزاندن لاستیک های قدیمی در حیاط من دوباره چون من پول را به پسر درب بعدی است که هیچ آتش گودال ؟
دن DRINKALL
(ما کشیده لگد زدن و جیغ به یک پست-حس دنیا.)

کردن به ما
در طول این COVID-19 گیر برتر اعلام کرده است که یکی از استانهای مهم ترین استراتژی است “… ساختمان یک دیوار دفاعی در اطراف ترین آسیب پذیر است.” با توجه به باز کردن خصومت های مهاجرتی آلبرتا توسط دولت فدرال و برخی از دولت های استانی, من فرض است که به معنی دیوارها کردن کل استان. ایده بسیار عالی آقای نخست وزیر. من پیشنهاد می کنم ما نام آن را Firewall 2.0
AL WILLEY
(ایمنی سالمندان ما است هیچ خنده ماده.)

نه گرفتن آن را انجام داده
عزیز Premier کنی. بسیاری از ما رای برای شما چون ما اعتقاد شما خواهد بود یک حامی قوی برای آلبرتا. به تاریخ شواهد است underwhelming. ما در حال گرفتن crapped از ارتفاع زیادی توسط هر دو B. C. و شرق کانادا و ما در حال انجام هیچ چیز در پاسخ. ما ابزار ما می توانید استفاده کنید. من معتقدم که به نفع امنیت ما نیاز به خاموش کردن خطوط لوله شرق و غرب به انجام بازرسی کامل. زمانی که میلاد و کبک, جیغ, اجازه دهید آنها را به صحبت کردن با الیزابت ممکن است و loudmouth جدایی طلب از کبک. زمانی که چینی ها دست نشانده در اتاوا در تلاش برای مداخله با استفاده از بند وجود. همه B. C. کالا از طریق عبور آلبرتا باید به طور کامل بازرسی. من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای خرید کالیفرنیا میوه و سبزیجات به جای B. C. کالا. ما در حال تبدیل شدن سرخورده انتظار را برای شما به انجام کاری قبل از احمق بر روی تپه ای در اتاوا از بین می برد و این کشور را در دستیابی به معشوق خود سازمان ملل متحد صندلی. از آن زمان به در نظر گرفتن انصراف از CPP جمع آوری ما مالیات خود را پس از اتاوا نمی تواند تجاوز به عنف آمریکا در برابری و راه اندازی خود ما نیروی پلیس که نمی لگد کردن ما درب جستجو برای اسلحه دفعه بعد ما یک سیل. در انجام کاری!
D. KEELE
(همه کانادایی ها وضعیتی وخیم و این زمان برای زندگی خود را سخت تر است. این است که نه تنها چگونه آلبرتا رول تا کنون.)

FANTASYLAND
آن را بدست آنقدر بد است که من نمی توانم ایستاده خواندن روزنامه و یا گوش دادن به اخبار است. جاستین ترودو زندگی می کنند رویای خود را. نهایی دیکتاتور. حاضر به خانه به دلیل این که او را مجبور به تسلیم روزانه خود را تلویزیون نشان می دهد با انتخاب پوشش رسانه ای. من می دانم که ما نیاز به کمک به مردم در طول این مدت تلاش اما لیبرال ها با استفاده از این بیماری همه گیر به صرف کنند در حالی که گفتن کانادایی که این همه برای آنها. من فکر می کنم ترودو بسیار بهره گیری از این بیماری همه گیر زمان. او یک دولت اقلیت اما آن را احساس می کند مانند او است و در مجموع قدرت. است هر کسی که شمارش این میلیاردها دلار است. این هزینه در حال رفتن راه فراتر از کمک کردن مردم کانادا. هر روز آن را یک اطلاعیه ها میلیون دلار است. صبر کنید تا ما شروع به پرداخت این بازگشت. اگر مردم با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر صبر کنید تا او را افزایش می دهد همه ما مالیات فدرال! مردم در حال رفتن به کار. مجلس به بازگشایی شده است. آنها می توانند تمام پوشیدن ماسک اگر آنها و یا آنها می توانند خود فاصله مانند آنها به ما گفتن همه را انجام دهد. این یک شوخی است در حال حاضر و در حالی که من کالایی, این همه در مورد خود ویژه سازمان ملل متحد و موقعیت است که او مایل.
دایان BEILNER
(شما می خواهم فکر می کنم خود دولت خواهد بود ضروری اما nah!)

RUDDERLESS ملت
بنابراین در اینجا ما هیچ واقعی مجلس روند تا شاید در ماه سپتامبر. به منظور حفظ قدرت لیبرالها پیوستن به نیروهای با سوسیالیستی NDP. در حال حاضر دولت فدرال مزاحم را به حوزه قضایی استان توسط “نشان می دهد کارفرمایان باید به 10 روز مرخصی استعلاجی و در حال حاضر چهار روز کار در هفته و هر چیز دیگری آنها را به فکر می کنم که البته برای تلفن های موبایل خیلی خوب است. با بسیاری از گرفتن به اصطلاح پول از دولت فدرال بسیاری از مردم فکر کردن که ترودو بزرگترین چیزی که از نان ورقه. این تجاوز از دولت کوچک شروع می شود و در زمانی که شما متوجه حقوق خود را از بین رفته اند آن است که در حال حاضر خیلی دیر است. پس از همه آنها می دانند که چه چیزی برای شما بهتر است. به یاد داشته باشید یکی از بزرگترین دروغ این است که “ما از دولت است. ما در اینجا به شما کنترل … منظورم به شما کمک کند.”
دبرا TOWNROW
(این جاستین کشور ما فقط در آن زندگی می کنند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>