نامه, آوریل 3: ‘چند بار باید از ما درخواست کمک کند؟’

از دست دادن صبر و شکیبایی
من و میلیون ها نفر از دیگر بهره منتظر چهار سال به خلاص شدن از شر NDP برای همیشه امیدوارم. اما من اعتماد به نفس برتر (Jason) کنی در حال رشد است و کمتر از هر زمان او به ما می گوید در مورد آنچه که ما سزاوار re: کمک از لیبرالها و یا پس از ما می شنویم در مورد یکی دیگر از نشست او با ترودو. (راشل) Notley تا به حال به همان اندازه بی اثر ملاقات با PM. کنی ساخته شده صفر پیشرفت در توجه به آینده صنعت نفت و گاز در استان آلبرتا از طریق گفت و گو است. آن را فقط مانند تلاش برای مذاکره با گروه دیگری از افرادی که در کانادا زندگی کنند. بنابراین ترودو طرح کاملا خلاص شدن از شر آلبرتا نفت و گاز توسعه می ماند در سمت راست ، شرق کانادا همچنان به واردات میلیاردها دلار ارزش نفت از عربستان سعودی و ونزوئلا به خوراک خود را از پالایشگاه. ترودو عبور از قانون به توقف خطوط لوله و دیگر تحولات و ایجاد یک محیط است که تعقیب دور سرمایه گذاران. این تغییر نخواهد کرد. تا زمانی که ما منتخب دولت که به شدت به حمایت از هر استان در کانادا, Alberta محکوم به فنا است. رسانه ها در کانادا هستند یا در ترودو جیب کنترل GTA یا فقط نمی توانید ببینید چه چیزی اتفاق می افتد. من مطمئن هستم که کلگری خورشید متناسب است اما به اعتقاد من آنها نوع که فقط باور در مذاکره تا گاو به خانه می آیند. بیش از حد بد است. ما نیاز به یک رهبر در آلبرتا که می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است … کانادا شما به ما کمک می کند و لازم نیست که برنامه ای برای انجام این کار است. ما هیچ چاره ای جز به دست گرفتن کنترل سرنوشت ما.
WAYNE MUNSON
(ما به عقب بر گردیم به غرب بیگانگی بعد از ویروس. اما بله فشار است در آینده نزدیک به پرتاب.)

مغز ممنوع است ،
حماقت از این زمان دولت فدرال ظاهرا هیچ محدودیتی ندارد. ممنوعیت انواع خاصی از سلاح را متوقف خواهد کرد تفنگ های مربوط به جنایت یا جرم تیراندازی? من اصلا آمار در این اما من شرط می بندم که بیشتر مربوط به اسلحه جنایات متعهد است توسط صاحبان قانونی که از نظر قانونی خریداری شده و این سلاح ها. غیر قانونی سلاح از جنوب مرز و غیر قانونی اسلحه متعلق به مجرمان مجرمان بیشتر از زمان نه مطیع قانون صاحبان اسلحه در کانادا. شاید جاستین ترودو باید تمرکز بر روی است که برای اولین بار.
مایک SOCH
(اتاوا به عنوان معمول است که راه را در این یکی.)

ما مشغول بن
آغاز شده حیاط ما پاکسازی در روز شنبه. ما سبز بن کامل است و ما باید یک هفته قبل از انتخاب بعدی-با حدود 5 درصد از حیاط پاکسازی انجام می شود. باغبانی است که ما در تابستان سرگرمی پس از آن نیز شامل اضافه کردن حداقل دو نیروگاه جدید یا گونه تغییرات در هر سال است. این نیاز به مقدار زیادی از هرس و مرده رفتن از گیاهان برای تشویق رشد جدید و گل. ما دریافت کرده اند و بسیاری از تعارف در حیاط ما. در سال گذشته سطل سبز بود پر به پر در هر هفته. با همسایگان ما اجازه داریم اضافی اضافه کردن به خود را, سبز, سطل اگر آنها کامل نیست و یا استفاده از اضافی در کیسه های کاغذی. شما می توانید بگویید یک وانت هر هفته دوم این است که قصد ندارم به آن را کاهش دهد. اما برای جبران این, اگر ما می توانیم چهار هفته از سیاه و سفید ما بن می کنیم. در طول زمستان ما را تنها ما سبز bin از زمانی که آن را کامل است. با تمدید زمستان سرد سال گذشته تنها قرار دادن دو بار. من هرگز گله و شکایت در مورد پرداخت برای خدمات است که من دریافت نمی کند چرا که من متوجه شدم که این کامیون ها بود در جاده ها به دلیل تعداد زیادی از خانواده های مورد نیاز هفتگی یا دو هفته وانت. برای چهار تا پنج ماه از سال نیاز به بارگیری وانت سبز bin و سپس تنها دو تا سه وانت بیش از هفت تا هشت ماه. من فکر می کنم این شهرستان باید دوباره تصمیم به رفتن به هر دو هفته. آن را ضعیف فکر کردن.
موری McANDREWS
(یک سوال تصمیم گیری ساخته شده است و حتی بیشتر مشکوک توسط این واقعیت وجود دارد کاهش در قبض خود را. شهر انجام آنچه در شهر می کند بهترین.)

نه اینقدر تند و سریع, J. D.
در مورد J. D. دور آخرین بیمار مطلع بیهوده گویی مورخ پنج شنبه, مارس 26 که در آن او نشان میدهد که دولت کانادا هنوز خواسته برای آزادی این دو کانادایی گروگان برگزار می شود در چین است. به عنوان معقول تمام افراد در حال حاضر می دانم که هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. بنابراین به عنوان شما گفت:, J. D., “من (ما) شکستن!” من می دانم آن را تنها یک “جایزه نامه’ فقط آنلاین در دسترس, اما گاهی اوقات کسی را مطلق BS به نام. پس از همه چیز فوق العاده من خوانده ام در مورد دکتر Norman Bethune و همه از او قهرمانانه و فداکارانه عمل من مطمئن هستم که چرا J. D. تا به حال به او را از طریق کشیدن گل? هیچ جا من همیشه به عنوان خوانده شده نقل قول نسبت داده شده به رئیس مائو به موجب آن او با اشاره به او را به عنوان “مفید ادم سفیه و احمق”? به اعتقاد من رئیس مائو نقل قول J. D. شد اشاره به واقع یک مقاله که مائو نوشته بود یک ماه پس از Bethune گذشت و رفت چیزی شبیه به این “همه ما باید یاد بگیرند که روح مطلق از خود گذشتگی را از او. با روح او هر کس می تواند بسیار مفید “برای مردم”. در واقع اگر شما به مدرسه رفت و در چین پس از سال 1949 مائو مقاله بود خواندن مورد نیاز برای تمام بچه های مدرسه. انتقاد “کمی سیب زمینی” همه شما می خواهید J. D. چرا که خود را حزبی درست اما لطفا اجازه دهید مرده کانادا قهرمانان در آرامش استراحت.
درک قهوه ای
(در ضمن دو ساله هنوز نشسته در زندان است.)

اجازه دهید ‘EM بازی
من شده است خواندن با علاقه جوانب مثبت و منفی از افتتاح زمین گلف. من احساس می کنم که برای فعالیت های گلف خواهد بود ساده ترین راه برای مدیریت. مردم قطعا می تواند بیش از شش ft. از هم جدا. آن است که احتمالا امن تر از راه رفتن بر روی ما مسیر است که در حال حاضر بسته بندی شده و هیچ کس نظارت بر آنها. در یک زمین گلف کارکنان خواهد بود مطمئن شوید که مردم به رعایت پروتکل به عنوان آنها می خواهم برای بسته می شود و شما می توانید شرط خود را پایین دلار است که گلف بازان خواهد به آن پایبند باشند. من به عنوان خوانده شده کسی نظر که در حال حاضر ماهیگیران می خواهم اجازه داده می شود به ماهی! آنها را به رودخانه ؟ در حال حاضر وجود دارد ده ها تن از ماهیگیران/زنان وجود دارد! آنها را مدیریت برای ماهی با خیال راحت. من این را تحسین هر کسی که می خواهد شریک شدن در فعالیت های تفریحی است. گلف خواهد بود مانند Costco از خرید. آنها به نظر من دست زدن به پروتکل خوبی. اجتماعی فاصله پاکیزگی و نظارت چگونه بسیاری از در فروشگاه هستند. من رفتم به خارج روز دیگر و منزجر بود با عدم خود را از پروتکل. بله, وجود دارد دست مطابق با اصول بهداشتی بطری, اما هیچ نظارت چگونه بسیاری از خریداران در فروشگاه. من احساس بسیار نا امن و به سرعت سمت چپ. من قطعا احساس امن تر در یک زمین گلف است.
شکایت سبز
(بسیاری از مردم با شما موافقم.)

به اندازه کافی به اندازه کافی است
در یکشنبه خود مقاله شما تا به حال یک عکس بزرگ از اتاوا “گام اول” که نبود کمک به oilpatch اما محیط زیست پاک کردن از رها چاه های نفت. (نخست وزیر جاستین) ترودو را نمی خواهد کمک به oilpatch دوره. آن زمان — آلبرتا است برای کمک به خود و کلگری خورشید برای کمک به آلبرتا شهروندان نظرات. بنابراین من شما را تشویق به استفاده از آفتاب آنلاین نظرسنجی برای تعیین اگر برتر (Jason) کنی باید/که با استفاده از آلبرتا میراث فرهنگی بودجه ای برای حمایت از استان است. نگرانی من این است که ما هرگز دریافت کمک های مالی برای آلبرتا بسیار مورد نیاز کشاورزی و صنعت نفت از دولت لیبرال. زمان آن رسیده است تا اطمینان حاصل شود ما در آینده در آلبرتا برای فرزندان و نوه های ما. من را تشویق برتر کنی به استفاده از آنچه در سمت چپ در آلبرتا میراث صندوق برای حمایت از این صنایع در حال حاضر. من فکر می کنم بیشتر بهره می دانم که وضع ما هستند و ما باید برای نجات خودمان است. بیا Calgary Sun, دریافت در هیئت مدیره و کمک همه بهره.
گری دیویس
(به عنوان ما را دیده اند, آلبرتا, نمی تواند این کار را به تنهایی.)

نگه داشتن آن در بررسی
روز شنبه , خورشید , سرمقاله, بود, عجیب-اطمینان ‘به عنوان خوانده شده.’ دولت ها خود را از روش اورژانس به طور جدی و کانادا و آزادی های مدنی در ارتباط است. آنها در حال گوش دادن به یک دیگر. بسیار امیدوار کننده است. ساخت COVID-19 قربانیان اطلاعات پزشکی در دسترس به اولین پاسخ دهندگان تماس با ما-برنامه ردیابی و دیگر اشکال ردیابی دارای پتانسیل عظیمی برای سوء استفاده به نام ایمنی. نمایندگان در هر دو کشور کانادا و ایالات متحده آمریکا در حال حاضر مورد استفاده همه گیر سعی کنید برای گرفتن بودجه اضطراری برای حیوان خانگی خود را برنامه. خوب در دولت انتاریو و CCLA برای در نظر گرفتن این موضوع سوء استفاده به طور جدی و به دنبال تعادل بالقوه متضاد نگرانی. بسیار افتخار از آنها. که راه کانادا. آن باقی مانده است دیده می شود چه مقدار از این است که صرفا علمی به عنوان آب و هوا قطره. هوش شورش خاله فا و مختلف blockadeniks به زودی در نیروی کامل به #shutdowncanada و همه ما می دانیم قوانین و مقررات — اورژانس و یا در غیر این صورت لازم نیست به آنها اعمال می شود. بهتر شروع airlifting در PPE و مواد غذایی!
G. PLECASH
(اگر مستند است هر مثبت نه دیدن آن knuckleheads مسدود کردن ترافیک است که در این فهرست است.)

چه نشانی از او می دانید ؟
چه شهردار ما می دانیم که هیچ کس دیگری می داند ؟ هنگامی که اکثر اگر نه همه شهرها تعطیل شد, به پایان ماه آوریل از هیچ جا ما شهردار گسترش خاموش شدن به پایان ماه مه. در حال حاضر که اکثر شهرستانها, اگر نه همه, در حال خاموش شدن به پایان ماه مه از هیچ جا ما شهردار گسترش خاموش شدن به پایان ماه اوت. در هر دو مورد شهردار وجود نداشته علم و یا داده ها در پشت این تصمیم گیری. اگر چه این ممکن است به اثبات می شود حق تصمیم گیری اکثر اگر نه همه پزشکان باید اذعان کرد که بسیاری وجود دارد و آنها نمی دانند که در مورد این ویروس این است که آن را غیر ممکن است برای آنها برای پیش بینی زمانی که منحنی را صاف زمانی که منحنی خواهد جزر و زمانی که و یا اگر این ویروس را “دور”. من هیچ مشکلی با گمراهان در کنار احتیاط اما در این مورد وجود دارد مطلقا هیچ نیاز به اجرای یک shutdown تا کنون در زمانی که هیچ کس دیگری انجام است. به یک نقطه در صورت بعید است NHL تصمیم به شروع دوباره ما را شهردار خاموش کردن نیروی شعله های آتش بازی در جای دیگر می گویند ادمونتون? اما بعد از آن دوباره من به یاد داشته باشید که شهردار ما بود یک بار رای دادند “بهترین شهردار جهان”. شاید من آن را از دست رفته و به او رای داده است باهوش ترین شهردار در جهان است.
لری MOSER
(ما در خط با آنچه که در جاهای دیگر.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>