نامه, مارس 28: ‘چرا حمل و نقل پلیس نگه داشتن مسافران?’

خوب HIDEY سوراخ
من شاهد یکی از احساساتی ترین مناظر من تا کنون دیده اند انجام شده توسط شهر حمل و نقل پلیس. من به سمت جنوب و متوقف شهرستان در سالن ایستگاه و متوجه حمل و نقل پلیس پرش از یک مکان مخفی در یک ساختمان مجاور به توقف و نگه دارید تا قطار به طوری که آنها می تواند برای چک کردن بلیط. سپس هنگامی که آنها تا به حال به بررسی هر خودرو و مسافر آنها سپس در زمان خاموش کسانی که بدون بلیط و آموزش دهید ادامه دهید. چرا نگه دارید تا قطار ؟ چرا سوار شدن به توقف بعدی مانند آنها استفاده می شود ؟ زیرا زمانی که آنها انجام آنها می تواند به پنهان کردن خود را خوب گرم پنهان کردن فضا برای حمله با چنگال دوباره. احساساتی.
اسکات BROATCH
(شاید شما باید به حمل و نقل برنج مورد نگرانی های خود را.)

نه فقط گرتا
بنابراین یک کرون نوجوان میدارد آلبرتا (وزیر کابینه را) نظر در مورد خطوط لوله و باعث می شود یک پاسخ. من فکر نمی کنم. این تنها نشان میدهد که enviromaniacs که پشتوانه گرتا Thunberg در مواظب هستند و پاسخ هر توهینی به خود عزیزم.
تری هلدن
(چه کسی اهمیت میدهد که او چه می گوید و یا فکر می کند.)

محافظه کاران میا
Candice مالکوم ستون در روز دوشنبه آفتاب فوق العاده است و تحلیل جاستین ترودو بسیاری از کاستی ها اما قرار دادن امید خود را در حزب محافظه رهبری غلط است. همان حزب محافظه انتخاب گروه است که به ما این سیاست ورشکسته اندرو Scheer به نظر می رسد مصمم به کشتی سوار در یکی دیگر از مارس به فراموشی. با وجود ترودو مناجات كرده و به آنها آماده ساخته شده را در دستور کار هیچ یک از ضعیف رهبری نامزدها آمده اند تا با موقعیت جامد مقالات در تغییر آب و هوا و مسئولیت برای انتشار گازهای گلخانه ای قتل از کانادا گسترده مزایای غربی منابع بومی در امور پست-همه گیر بازگشت به حالت عادی ، و غیره. زمان برای انجام این کار در حال حاضر نه دو ماه دور زمانی که بلغور را سمان بعدی خود را پیروزی در انتخابات.
A. D. McKAY
(محافظه کاران نمی توانیم به تصمیم اشتباه.)

مسن تر و عاقلانه تر
با تشکر برای انتشار نامه من (24 مه سال 2020). از نظر شما “به نظر می رسد مانند شما آن را همه نمیفهمد” اعتصاب وتر. بدون شک وجود دارد که من آن را بسیار قطعی نظرات در مورد امور جهان است. به عنوان یک بازنشسته من هم امتیاز از تجربه و زمان به تحقیق آنچه در جریان است. بنابراین من احساس می کنم در توجیه نظر من. که قبل از من گفت که من را انتخاب کنید به عنوان خوانده شده خورشید به دلیل آن است که مایل به ارائه واگرا نظر. این می شود گفت آن تغییر نمی کند این واقعیت است که منابع خارجی فراهم اکثریت خود را در “news.” از رسانه های تصویری و رسانه های اجتماعی هستند و حتی بیشتر متکی به منابع خارجی. سوال می شود “چه کسی یا چه قدرت نفوذ پیام؟” در نتیجه به نظر من که رسانه ها تحت تاثیر آن منابع مالی است. زمانی که ثروت در پشت رسانه ها می تواند در ارتباط با قدرت و نفوذ خود در مورد سایر برنامه های آن را یکی از شک و تردید. بله, به نظر من, من آن را نمیفهمد.
کیر VARLEY
(هیچ چیز اشتباه است با کشف آن همه است.)

نشانه او را تا!
آدریانا لاگرانژ برای شهردار!
لایحه شکارچی
(که می شود حق به نقطه بیل.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>