نامه مه 27: ‘کانادایی ها تا به حال به اندازه کافی از انزوا’

پشت کردن!
Re: جمع کردن در مورد. سیاستمداران و دیگر مقامات در حال پریشان است که کانادایی ها شروع به جمع آوری خارج برای لذت بردن از نمایشگاه آب و هوا. آنها باید در نظر داشت که ما استفاده می شود به جمع در مورد ارتش یا نیروهای پلیس در برخی از کشورها (بدون شک که چند خواهد لذت بردن از این قدرت). بله, ما هیچ, ما عاشق آزادی ما از مقامات بنابراین پشت کردن!
J. D. دور
(رایگان برای شما و من.)

SKYJACKED
ما عمده هواپیمایی کانادا می خواهید برای دلجویی از زمان اعتباری مشتریان با صدور سفر کارت برای آینده سفر می کند. آنها می خواهند به سود خود از عامل سرمایه در لذت بردن از دولت — مالیات دهندگان — همان آنهایی که پول آنها در حال برگزاری برای آینده سفر می کند. هوایی کانادا به تنهایی در حال برگزاری است بیش از $2.8 میلیون پیش پرداخت airfares. اگر آنها نمی تواند بازپرداخت این airfares باقی می ماند و دوام آنها به جرم حمایت از عملیات جاری با بودجه ای برای آینده که در عرصه مالی یک طرح پونزی. برخی از مدیران باید از رفتن به زندان است.
لایل جوان
(تعداد بسیار کمی از مردم در مورد راه لغو شده اند گرفته شده است.)

دموکراسی مهم است
مردم هنگ کنگ در حال مبارزه برای حقوق, در حالی که برخی در غرب تبدیل شده پشت خود را به کسانی که آزادی های اساسی. چگونه اغلب می بینیم که یک سخنران مهمان لغو یک سخنرانی همه چون کسی است که جرم خود را در نظر. آنها ارعاب فریاد کردن توهین و سعی در خفه شو کسی با آنها مخالفت و آن را شرم آور. آنچه مردم هنگ کنگ در حال مبارزه برای رسیدن هرگز نباید در خطر قرار داده در غرب است. بیش از حد خون ریخته شده است آن را از دست بدهند و اگر غرب آن را یک جاده باز به ظلم و ستم.
جفری اندرسون
(هر کسی شعار سوسیالیسم نیاز به توان با توجه به سابقه خوب درس یا دو.)

زمان به تقسیم
با تشکر از شما به شرق کانادا و افرادی که رای دادند و کمونیست و لیبرال و برای J. T. شما دریافت می کنید آنچه شما خواسته برای: هیچ حقوق ندارد می گویند هیچ چیز نیست. من فقط می توانم امیدوارم آلبرتا, ساسکاچوان و منیتوبا می تواند به توافق برسند جداگانه زودتر از بعد.
دیو مگنوس
(شنیده ام بیش از حد از جدایی مردمی به تازگی.)

هدر رفته ؟
لطفا به من بگویید شما شوخی آقای jasper de valk. با همه که رفتن خود را با بیش از هزینه های مالیات همیشه رخنه در اطراف تلاش برای بی سر و صدا دنبال عظمت خود را در مالیات دهندگان هزینه با ایده های فوق العاده مانند کتابخانه ها. Nevermind بحران بهداشت و درمان در رفتن نیز هست. بیایید یک روز در تبدیل درمانی برای 12 نفر که واقعا در مورد مراقبت از آن است. چگونه شما هنوز هم شهردار این شهر خيره كننده من است. بنابراین در حالی که 99.9 درصد از Calgarians نگران هستند برای سلامت و ایمنی نگران برای کسب و کارهای کوچک نگران تنها بازمانده از طریق این زمان دشوار شما فقط نگه داشتن در کار 0.1% ویژه (بهره) گروه هایی که اعتراض, به طور مداوم.
YANCY جونز
(Heck از بسیاری بیش از 12 نفر در مورد مراقبت از این مسئله و نبود شهردار هل دادن آن است.)

مارپیچ رو به پایین
این کشور یک ماشین به خوبی روغن زده فقط پنج سال پیش. در حال حاضر آن را فقط هرج و مرج در آن بهترین!
مایک EIRICH
(نگاه کنید که رانندگی اتوبوس.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de