نامه, مارس 26: ‘لیبرال ها را شیر این به همان اندازه که آنها می توانند’

بلغور مسئول
Re: (نخست وزیر جاستین) ترودو روزانه spiel. حدس بزنید چه ؟ ترودو روزانه gabfest ادامه خواهد داد تا زمانی که مجلس می رود در تابستان شکستن و تمام نمایندگان مجلس سر به خانه خود منزوی در کلبه برای تابستان. و در طول این زمان آرامش بخش لیبرال ها خواهد شد برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در حالی که محافظه کاران دست و پا کردن آنها به عنوان جستجو برای یک رهبر. همانطور که برای Jagmeet او به نظر می رسد به سقوط کردن لبه زمین.
J. D. دور
(دولت به عنوان ما آن را می دانستند ناپدید شده تحت COVID-19.)

محو اسرائیل
پس از آن شده است که جاستین ترودو نشان می دهد از COVID-19 بحران است. لیبرالها با یک دولت اقلیت در حال اجرا دولت بدون هیچ گونه کنترل و توازن. با کمک ناتوان NDP و بلوک Quebecois دیکته آنچه که آنها می خواهند به منظور حفظ لیبرال در قدرت آنها پایمال بیش از آنچه که ما فرایند پارلمانی قرار است. آنها عشق ترودو زیرا او پرتاب پول در اطراف مانند یک ملوان مست در ساحل ترک (بدون جرم به ملوانان). همه این است که فقط خرید رای. اما من باید بپرسید که در آن محافظه کاران? تنها کسی که به نظر می رسد به آنها را به وظیفه است Pierre Poilievre. همه من را می شنوید جیرجیرک از دیگران که در حال اجرا هستند برای رهبری است.
دبرا TOWNROW
(محافظه کاران که هیچ صدای از آنجا که قفل شده است و دولت شروع به فراخوانی عکس از انزوا. که درست نیست.)

AU CONTRAIRE
آقای Gess نامه در مورد سلاح گرم من کاملا در توافق است. برای ویرایشگر اظهار داشت که “این یک معامله انجام می شود” من شدیدا مخالف است. دولت فدرال در این زمان گرفته شده به دادگاه توسط سلاح گرم/حقوق مدنی گروه و دو حقوق مدنی وکلا را امتحان کنید و این ممنوعیت لغو شد. در احتمال این کار نمی کند, ما صبر کنید تا زمانی که حزب بعدی در می آید و repeals آن است. اول اینکه ما به کسی نیاز در کامپیوتر با قوی دست و ستون فقرات برای به دست آوردن رهبری حزب.
JASON پتری
(با عرض پوزش اما این یک معامله انجام می شود تا زمانی که آن را ندارد.)

گیج کننده قوانین
رستوران قوانین برای بازگشایی کمی عجیب و غریب است. شما باید حفظ 6-ft. فاصله بین جداول و حداکثر مردم در یک جدول است که محدود به شش. این شش می تواند زندگی در آدرس های مختلف و آن را OK. پس چه تفاوتی بین آن و به سه جداول هر کدام با دو نفر و یا یک جدول چهار و یک با دو کمتر از 6 – ft. از هم جدا ؟ مزخرف. هیچ از پیش تنظیم جداول با نقره? به احتمال زیاد کسی که خواهد شد نورد نقره در دستمال خواهد بود و همان کسی است که می تواند تنظیم جداول. مردم را با استفاده از حمام و سرویس بهداشتی و عبور از هر یک از دیگر با مجاورت بسیار نزدیک است. مردم را لمس خواهد شد و درب گاهی اوقات کسی که عطسه یا سرفه و….
مایک SOCH
(وجود یک قانون سخت و سریع: اگر شما احساس نمی راحت با راه اندازی رفتن نیست.)

به طریق
فقط یک کلمه: نفرت انگیز! سبزی لیبرال ها و محافظه کاران NDP همه درخواست برای کمک مالی. آنها زندگی می کنند در پول مالیات دهندگان و بیشتر می خواهند پول رایگان. تنها حزب که نمی بپرسید برای آن BQ.
GERGELY JUHASZ
(کانادا مالیات دهندگان سخاوتمندانه وحش, اما این یک بیت است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de