نامه, مارس 21: ‘اجازه دهید سبزی پیاده روی پیاده روی انرژیهای تجدید پذیر’

هیچ جایگزین
من یک پیشنهاد دارم برای همه, هاردکور, انرژی های تجدید پذیر حامیان: نصب یک متر هوشمند خود را در خانه و یا کسب و کار است که توانایی برای خاموش کردن برق در هنگام تجدید پذیر است و نه تامین برق شبکه. این امر به آنها اجازه راه رفتن, راه رفتن, پس به صحبت می کنند و زندگی می کنند رویای آنها به نظر می رسد مصمم به زور بر مردم است. کاملا مطمئنم که زمانی که آنها در حال نشستن در تاریکی تعجب آنچه که آنها ممکن است با متوقف ناقص پیشنهاد از انرژی های تجدید پذیر. آن را نمی تواند قدرت شهرستانها و هرگز. کند و آن را در شبکه برق? بله. آن را سحر و جادو پاسخ برای پاک کردن قدرت ؟ هیچ.
داریل TESKEY
(و گفت که سوخت های فسیلی هستند مرده است بزرگترین دروغ شنیده ایم در سنین.)

نفرت بر مغلوب ساختن پیشی جستن
من می دانم که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد علوفه به اواخر شب کمدین و کاریکاتوریست اما کمی خسته کننده به او را مسخره کردند با سو Dewar کارتون تقریبا هر روز. من برای یکی درک بیشتر از آنچه ناروا انجام داده است تحت تعصب. ما خودمان احمق به خنده در.
رویس HAUGEN
(آنها هر دو اهداف آسان است.)

ما در حال بازی
جالب بود که تقریبا 50-50 تقسیم آرا در این نظرسنجی در مورد اینکه آیا یا نه کلگری را دریافت کنید برای شروع کامل فاز 1 از بازگشایی در روز دوشنبه. من قصد دارم به فرض (در خطر خود) که naysayers شکل پروردگار jasper de valk را مدیریت کند به عقب نشینی از طرح یک بار دیگر. من در ادامه به سوال چرا ما اقدام به شروع به زندگی می کنند زندگی ما دوباره. داده ها را پشتیبانی نمی کند سخت گیرانه محدودیت. شصت نفر در بیمارستان در کل استان? من کاملا مطمئنم که این “سیستم” می تواند آن را اداره کند. من همچنین می خواهم به من بدهید با تشکر از رسانه ها برای ایجاد ترس و فکر غیرمنطقی در شهروندان ما کل کشور است. شاید آنها می خواهم به گزارش این واقعیت است که یک بار در دو ماه گذشته شده است وجود دارد ممنوعیت هواپیما, پرواز به کانادا از چین است. روز شنبه در فرودگاه بین المللی پیرسون چهار پرواز از چین وارد شده. در عین حال به نظر می رسد کانادایی ها به فکر می کنم که ایالات متحده باید مرزی باقی مانده بسته به طور نامحدود. خود را به من بدهید جمعی سر یک لرزش!
کتی BUCKLEY
(ایالات متحده آمریکا بسیار خطرناک تر COVID عاقلانه تر از کانادا است.)

آری یا نه
یک صفحه کامل با دولت آلبرتا آگهی در مقاله خود در روز سه شنبه متحده “ما در حال حاضر آماده است تا با خیال راحت و به تدریج راهاندازی” و جزئیات فعالیت های خاص که دوباره باز خواهد در 25 مه و ژوئن 1. وجود دارد هیچ مقدماتی در آگهی. در عین حال برتر جیسون کنی همچنین در روز سه شنبه اعلام کرد که تصمیم نهایی در مارس 25, بازتولید خواهد بود ساخته شده توسط دولت در سهشنبه, مارس 22. گیج کننده پیام.
ویم VELDMAN
(سردرگمی در قوانین روز.)

آنچه در مورد برنزه ؟
من فکر می کنم این درست نیست که آرایشگری, رستوران های دندانپزشکان و پزشکان و فروشگاه های مجاز به باز و سالن های برنزه نیست تا ماه ژوئن 19. من باور دارم که جیسون کنی و خانم Hinshaw لباس شخصی هستند. سالن های برنزه شدن هستند مظهر اجتماعی فاصله و تمیز کردن. زمانی که شما رفتن به قهوهای مایل به زرد شما در اتاق خود را با یک تخت است که مقادیر قبل و بعد از شما در آن است. آنها می تواند پاک کردن دستگیره درب و شمارنده درست مثل هر کس دیگری نیز شما می توانید خط تا اگر لازم است.
آب نبات تهم
(خود را بپرسید MLA به توضیح نیست.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im