نامه مه 18: ‘انقلاب سبز چیزی جز یک افسانه’

ویکتوریا پاداش روز نامه آنلاین تنها

سبز توهم
سبز توهم مردم وجود دارد گفت: نفت مرده است بهتر دیده بان مایکل مور مستند سیاره انسان. ثابت دروغ از الیزابت ممکن است و در حال حاضر او را شریک در جرم و جنایت ایو-فرانسوا Blanchet تا کنون از تماس با واقعیت است. به عنوان مایکل مور که توسط راه محیط زیست می گوید: سبز قدرت متناوب است و نه پایدار برای زندگی مدرن امروزی. ممکن است و Blanchet باید راه رفتن صحبت و زندگی می کنند باید آنچه آنها را موعظه کنید و سعی کنید به پرواز رانندگی و یا گرم کردن خانه های خود بدون نفت محصولات. بیایید ببینید که چگونه به دور آنها, زندگی در کانادا! باد و انرژی خورشیدی است اما محل آن را نمی خواهد جایگزین نفت و گاز به دلیل وقتی که باد است باد و خورشید در حال درخشیدن است و سپس ما را به چیزی داشته! فقط از آلمان! قبل از ما اجازه افرادی مانند مه و Blanchet نابود آلبرتا اقتصاد مردم بهتر از خواب بیدار و یک بررسی واقعیت در حقیقت!
B. COURONNE
(دوستان از ماست.)

آزادی من
به همه ناله نویسندگان نامه روز گذشته و جدید من مامان Calgary Sun — آزادی من نیست پایان که در آن شما هیستری آغاز می شود. پایان مستند.
ZOLTAN BARABAS
(جدید خود لذت ببرید آزادی.)

شما در اشتباه هستید
اما اما اما … سردبیر نظرات راه خروج از خط دوباره. او نه در رختخواب زمانی که او به درگیری با پلیس. درگیری با پلیس است باعث خونریزی او را بینی. خواب در بستر او نیست او باعث خونریزی بینی شود. به سردبیر: عمل پلیس بود/است undefencable. زمانی که پلیس در حال اخراج, شاید شما باید بخشی از بسته است.
آرماند DUBE
(*آه سنگین* بله دختر فقیر ظاهرا او صدمه دیده بینی در طول مضحک ‘حذف’. او مورد ضرب و شتم ؟ دوباره نه مورد ضرب و شتم توسط هر حساب از این حادثه. آن را به اندازه کافی بد بود بدون هیچ ارایش.)

این یک دام است!
این پاسخ به آنفولانزا خواهد رفت تا نوامبر. 3 آن متوقف نخواهد شد حداقل تا پس از آن تا رسیدن به آن استفاده می شود. پاسخ جعل کامل است توسط globalists و چین با هم کار کردن. آنها نیاز به مهار پسر قلدر مدرسه و شخص وابسته خود را برای ادامه دستور کار خود; خواهد بود که یک واکسن برای جهان به ارمغان می آورد که با آن ارز و کنترل برای globalists. چین می شود G5-7 و با آن هوش و قدرت و بالا سگ در حیاط مدرسه. پس از آن فقط یک نامشروع مشکل کودک به مراقبت از. قطع در آن وجود دارد مردمی همه چیز را به نوبه خود خوب است.
پری کیلر
(یا شاید آن را یک بیماری همه گیر با چند پاسخ هیچ واکسن و بدون درمان است.)

قاتل آنفولانزا
برآورد ما از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر مرتبط با 2018-19 فصل آنفولانزا در ادامه به نشان می دهد چقدر جدی عفونت ویروس آنفولانزا می باشد. ما برآورد کلی وجود دارد 490,600 بستری شدن در بیمارستان و 34,200 مرگ و میر در طول 2018-19 فصل است. بیش از 46,000 بستری شدن در بیمارستان رخ داده است در کودکان با سن کمتر از 18 سال); اما 57 درصد از بستری شدن در بیمارستان رخ داده است در افراد مسن 65 سال و بالاتر. افراد مسن نیز اختصاص 75 درصد از آنفلوانزا-مرگ و میر مربوط به برجسته که افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به شدت نتایج ناشی از یک عفونت ویروس آنفولانزا. برآورد 8,100 مرگ و میر رخ داده است و در میان کار سنی بزرگسالان (سن 18-64 سال). از CDC. Sheeple من به جرات شما را به انتشار این! من به جرات به شما!
اسکات کیمل
(همه ما می دانیم آنفولانزا کشته شدن تعداد زیادی از مردم است. به همین دلیل آنفولانزا شات است که به شدت توصیه می شود هر فصل است.)

همان قدیمی همان قدیمی
پاسخ شما به من نامه مبهم است. من می خواهم به فرض که آن را در تناقض چگونه کانادایی ها هستند که با هم در طول این بحران اما یک نفر باید به live in a fool’s paradise یا ضخیم ترین گل رز رنگی, عینک تمام. به محض این که این بیماری همه گیر متهم است و دیگر تهدیدی برای ایالات متحده در این بخش با بی توجهی به قانون و تظاهرات را انتخاب کنید و در ادامه از جایی که آنها به سمت چپ خاموش قبل از بحران.
جفری اندرسون
(ما باور نمی کنیم این بحران ایالات کشور ما در همه. آن را می تواند اما آن نیست.)

نه مرده است
“نفت مرده است” quoth ملکه پروژسترون? برای روشن شدن در جزئیات است, که به معنی “آمبولانس مرده” “کامیون آتش مرده” “ماشین های پلیس مرده” “نیمه مرده” “قطار در حال مرده” “ضد عفونی کننده مرده است” “پلاستیک مرده است” “مقدس پانل های خورشیدی مرده” — اوه کسانی که ساخته شده از زغال سنگ به طوری که آنها نمی شمارم. می گویند آنچه شما واقعا معنی بانو: “افرادی که استفاده از روغن مرده — یا باید باشد.” به جز خودتان ، شما مبارز ترقی خواهان گفته اند چیزی جز این از آنجا که به نوبه خود از قرن گذشته. جلوگیری از تظاهر به فن آوری بیدار شد. دستور کار خود همواره ‘تنک کردن از هر کسی متفاوت از خودتان را با استفاده از آخرین هیپ چون du jour’ به عنوان استتار. تنها حسن تعبیر را تغییر دهید.
G. PLECASH
(شما باید آنها را نمیفهمد.)

هیچ آسیبی هیچ ناپاک
من فکر می کنم مردم در حال رفتن کمی دریا در مورد احمق سخنان از مه و دلقک از کبک. آنها در حال گرفتن تهدید به مرگ و وحشتناک به نام نام. من برای یک, هرگز مایل آسیب رساندن به مردم برای ایده های خود را, مهم نیست چقدر احمق هستند. من اما آرزو می کنم آنها مواد منفجره اسهال با یک عطسه مناسب در یک محل عمومی. من به یاد چیزی است که پدر من استفاده می شود به می گویند: “شما چه انتظار از یک خوک اما یک خر خر کردن”.
D. KEELE
(و آن تصویر را نمی خواهد رفتن به دور در هر زمان به زودی.)

درس تاریخ
اعتقاد بر این است که در مارس 10, 1534, کاشف فرانسوی ژاک کارتیه رسیده Newfoundland از فرانسه است. او به کاوش و نقشه برداری خلیج سنت لارنس که منجر به اشغال شمال امریکا است. قبل از آن تاریخ در 1497 جان کابوت در شمال امریکا وارد و ادعا سرزمین های جدید برای انگلستان است. از کارتیه ورود به امروز کسانی که از همان ایدئولوژی (Yves-Francois) Blanchet) کمک کرده اند هیچ چیز به کانادا کنفدراسیون و بیشتر که ایدئولوژی شده است بذردار به محلی وجود دارد که در آن زمان. بنابراین در اینجا ما امروز با رای گیری قدرت از کنفدراسیون برگزار می شود توسط یک جدایی طلب و دولت به گروگان برگزار می شود توسط کسانی که در شمال امریکا وارد 15,000+ سال پیش. فقط دوست داشتنی است.
داگلاس CASSELL
(که ما در کانادا است.)

استفاده از نیروی
پلیس به نظر می رسد به یک عادت خود را از نگاه بد. ما می توانید ببینید وحشتناک قضاوت و واکنش افراطی از neis در پاسخ به “کسی که در یک stormtrooper صحنه و لباس” زیرا بدیهی است که هیچ یک از آنها را به تماشای جنگ ستارگان و یا با آن آشنا هستند شناسایی, ابزار جنسی, انفجار. آن شده اند باید یک روز هیجان انگیز برای آنها! پلیس این همه تا به حال شانس به رسم سلاح های خود را. یکی حتی او تفنگ را به عنوان او ایستاده بود سه فوت از پرتاب پلاستیک اسباب بازی در حالی که تماشای “حذف” که همیشه شامل چهره به پایین چکمه بر گردن و دست بسر برده پشت صحنه اقدامات است. سپس از آنها خواسته پرسش و تصمیم اتهامات موجه نیست. من فکر می کنم که سطح takedown نبود موجه! آنها نه تنها می تواند بالا بکشد رول پنجره پایین و بپرسید “چه هستند شما تا؟” به عنوان یک شهروند مطیع قانون است که درگیر با عناصر جنایی, من هنوز هم بیشتر از ترس از در حال اجرا را عصبی مرد با تفنگ و نشان با یک تراشه بر روی شانه خود را از هر مرد با یک تفنگ.
تونی BORBELY
(افسران پاسخ یک تفنگ تماس بسیار با احتیاط به عنوان آنها همیشه باید. این چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که این وضعیت بدیهی است که خطرناک نیست که نگرانی.)

شهرستان سرباز یا مسافر است
من نمی توانستم بیشتر موافقم با حرف از M. Smith مورخ 20 مه با توجه به کلی ظاهر و پاکیزگی و عدم تعمیر و نگهداری خیابان گلدان-سوراخ تعمیر و کلی تعمیر و نگهداری محوطه و…. شهر کلگری قدمت آن به سال 2010 است. من نوشته چند نامه از جمله در چند سال گذشته شاید نه به عنوان به آرامی دقت کنید, از این رو آنها چاپ شده است. نامه من ذکر شهردار ما با نام که من حدس می زنم پذیر نیست. کافی است که بگویم M. Smith انفجار است با نقاط ساخته شده و هر یک از ما که در اطراف کلگری برای یک دوره طولانی از زمان قبل از قطعا با همه چیز موافق بودن اشاره کرد که در نامه است. من هرگز دیده می شود این خیابان در چنین خرابی و نه ما فضاهای سبز و پارک ها نگاه بسیار اسفناک به عنوان آنها پس از سال 2010. مقدار زیادی از پول را به صورت “هنری” زیباسازی پروژه ها هر چند. گفت: به اندازه کافی!
راب شکارچی
(در بررسی خود را با مشاور و بپرسید چه می دهد؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>