نامه, مارس 16: ‘آلبرتا مسائل صندلی عقب به همه گیر’

بازگشت به واقعیت
می تواند ما در حال حاضر به عقب بر گردیم به مشکلات واقعی رو آلبرتا? مانند برابری پرداخت خطوط لوله? در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای صحبت کردن با جاستین ترودو. آنچه را (برتر جیسون) کنی انجام می شود که در دو ماه گذشته?
آلن LeBIS
(چقدر بیشتر صحبت کردن نیاز داریم ؟ هنوز در انتظار برای فدرال به آدرس oilpatch بحران است. که کمک وعده داده شده بود هفته پیش.)

او مرد ما
انتخابات آینده — Jeromy فورکوش برای شهردار.
هلن GURNSEY
(ما می توانیم با قاطعیت پیش بینی کند که رای او اخذ نخواهد شد.)

کاملا ضروری است
بزرگ shoutout به همه کشاورزان در زمینه های این روز است. آن را واقعا یک مرد امیدوارم که وجود خواهد داشت مواد غذایی در دسترس برای همه ما بیایید سعی و توان حمایت از آنها را در هر راه ممکن است به دلیل بیایید آن روبرو هستند این است که نهایی ضروری است.
جان WURZ
(ما عاشق کشاورزان و آنها کاملا ضروری است.)

یک فن خوش شانس
من خودم به شده اند بسیار خوش شانس بوده نجومی بلیط کلگری کابوی ها و شعله کلگری تا اواسط-90s. من را دیده اند بسیاری از بزرگان مانند بابی بدنه Gordie Howe در بهداشت. وقتی NHL آمد و وجود دارد بسیاری از بازی های فوق العاده در برابر Oilers. خیلی خوش شانس برای دیدن Wayne Gretzky بسیاری از بار. ما تا به حال بسیاری از فصول اما نمی تواند برنده شدن در این جام است. در طول هفته گذشته من شده بود تماشای بازی های 4, 5, 6 از ’89 جام. من هنوز هم احساسی تماشای این بازی ولی وقتی بازی 6 آمد, حتی اگر من می دانستم که نتیجه آن پرچین. تماشای لانی (مک دونالد) برای سال های بسیاری از آن را به من داد goosebumps زمانی که او به ثمر رساند به عنوان من خیلی خوشحال برای او و تیم است. من هرگز فراموش نخواهد شد هدف خود را جشن. با تشکر از شما و هم تیمی های خود را برای یک زمان من را فراموش نخواهد کرد. اگر چه شعله های آتش را برنده جام حذفی از ما خوش شانس بوده است که دیده می شود بسیاری از بازیکنان بزرگ مانند (Theoren) فلوری و (Jarome) Iginla. نمی توانید صبر کنید برای هاکی بود. با تشکر از شما لانی و ’89 شعله های آتش برای یک فصل فراموش نشدنی.
اد KEATS
(که هم جادویی است.)

آنچه در مورد …
در پاسخ به M. Smith پرسیدن چه اتفاقی افتاده است به کلگری از سال 2010 من فکر می کنم این purple haze که تحت پوشش شهرستان ما سالن و باعث می شود آن را بسیار ناکارآمد و علل “Spendshi” نگرش ما شورای.
MIRON OLESZCZUK
(آن را بیش از یک نفر نیست؟)

سعی کنید این لیز
الیزابت ممکن است, من پیشنهاد می کنم که قبل از شما موعظه به کاناداییها اعتقاد خود را در مورد نفت, شما شروع به در خود را ، بگویید هر یک از این ساکنان خود را Saanich خلیج فارس جزیره سواری که شما باید مرتب موثر بلافاصله خود را برای عرضه گاز طبیعی به خاموش و که شما مرتب به تمام ایستگاه های گاز است. به آنها دیکته کند که آنها باید با استفاده از منابع جایگزین برای همه نیازهای انرژی خود را. همچنین برای خرید تمام محصولات ارائه شده است که به طور مستقیم و غیر مستقیم از کانادا در بخش انرژی ممنوع است. الیزابت لطفا اجازه دهید همه کانادایی ها می دانم که در حال حاضر خود را Saanich خلیج فارس جزیره ساکنان مدیریت هستند.
داگلاس CASSELL
(ما می پرداخت که برای دیدن.)

پاداش نامه آنلاین تنها

نه پسر
Re: استیو Zacher نامه از مارس 10 سال 2020 است. من قطعا تحسین از جاستین ترودو اما تحسین خود را از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قابل فهم نیست. هیچ تهمت هرگز می گویند تزریق Lysol. سازمان دیده بان کنفرانس خبری او اظهار داشت “تزریق مواد ضد عفونی کننده”. سپس آن را بدتر از روز بعد او گفت که او بود که به طعنه آمیز به سوال خبرنگار. فقط یک دروغ و یا به عنوان بهره خواهد می گویند BS. Zacher مذاکرات در مورد ناروا بودن بهتر است در مورد بستن مرزها. آسیایی, پرواز, پرواز را به ساحل غربی است که نسبتا پایین COVID-19 مورد اعداد و حق با او بود اینجا. در سواحل شرق تهمت بسته پروازهای اروپایی به ایالات متحده شش هفته بعد پس از 3 میلیون بازدید کننده در پرواز به نیویورک و نیوجرسی. چگونه است که کار می کنند ؟ من فکر می کنم یک رئیس جمهور است که نظارت بر عفونت نرخ COVID-19 هستند که 51 درصد بالاتر سرانه از کانادا و نرخ مرگ و 59 درصد بالاتر از کانادا نباید با تکبر راه رفتن و یا حمایت خود را برای پاسخ به همه گیر. در حالی که حمایت از کسانی که سوال برانگیز است آن است که تنها یکی از بسیاری از سازمان ها و افراد تهمت می خواهد به تغییر سرزنش به خود کل ineptness. “تعداد زیادی از کانادایی ها را به یک معامله. من امیدوارم که نه.
تری ژرمن
(ما نمی گویند این امر می تواند یک معامله خوب است اما هنوز هم برخی ترجیح می دهند که به آن رسیدگی کند.)

که میخوام پرداخت کنم ؟
یک مرد مسالمت آمیز در اعتراض به استان lockdown در مجلس کشیده شد سه کلانترها و به اتهام جنایات این هفته است. تصویری از این حادثه به وضوح نشان می دهد که هیچ قانون و یا بدون دستورات بهداشتی بودند که نقض شده است. شاید آنها به سادگی خاص بلندترین مرد. او تا به حال یک بلند گو حرف زدن. آه از این وحشت است. مطمئنا کسی پاسخگو خواهد بود برای چنین وحشتناک نقض این حقوق. من حقوق به طور جدی به عنوان پدر من در خدمت WW2. او خواهد بود منزجر توسط چنین اقداماتی توسط دولت ما. زندگی من شده است به شکل یک مرد زخمی توسط جنگ. من آتش همه سه کلانترها و/یا کسی که دستور داد مرد بازداشت شده است. برتر? MLAs? چه میانگین آلبرتایی که مخالف با دولت جرأت صحبت کردن در حال حاضر دانستن آنها به خوبی ممکن است دستگیر و سکوت اگر آنها را انجام دهید. شرم بر این سرحال پلیس. شرم در استان!
کوین کلر
(بهره هیچ وقت برای قلدر با مدالها. ما امیدواریم که برای شنیدن یک توضیح کامل که دستور چه با پیامدهای.)

داستان دو نظرات
در رابطه با کوین مارتین انتقاد کلگری رئیس پلیس علامت Neufeld بازجویی دادگاه تصمیم به اعطای وثیقه به یک فرد متهم به قتل است. به نظر می رسد هر دو طرف باید چیزی مشترک است که در آنها هر دو حق دارند سوال چیزی نیست که آنها به توافق برسند. آقای مارتین با استفاده از موقعیت خود به عنوان یک روزنامه نگار به بیان نقطه نظر است که او طرف با دادگاه با رئیس Neufeld با استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس پلیس به سوال دادگاه در چگونه آنها می آیند به یک تصمیم به انتشار یک فرد متهم به قتل است. اولا تاج خواهد بود فرض به یک مورد قوی در برابر متهم به منظور شارژ گذاشته در وهله اول. در مرحله دوم یک فرد متهم به قتل می شود تصور می شود یک خطر به صورتی منتشر شد. به نظر می رسد که رئیس Neufeld نظر خواهد بود با نگرانی نسبت به حفاظت از مردم است. این یک رمان بسیار مفهوم و یکی که باید تحسین می شود. دادگاه باید به طور مداوم نشان داده شده است که آنها هیچ نگرانی در همه مطیع قانون عمومی و قربانیان.
شان هورن
(آن بدیهی است که نه زمان و یا مکانی را که از نظر. و ما مطمئن شوید که تاج را از هر گونه بحث در مورد ایمنی عمومی در محل مناسب دادگاه.)

او خوش شانس
Tinsley کلارک در مارس 8 و آرماند Dube در مارس 11 هم نوشت که 19 سال بود در حالی که مورد ضرب و شتم دستگیر شده برای حمل یک اسلحه تقلبی در Lethbridge, حتی اگر همه او دریافت کرده بود خونریزی بینی در حذف. با توجه به نحوه RCMP شد انتقاد خود را در دست زدن به جرم تیراندازی در نوا اسکوشیا فقط دو هفته قبل و با توجه به چگونه همه چیز را پلیس انجام دهید این است که فیلمی از کسی و چگونه همه چیز انجام می دهند اشتباه است شاید آنها در توجیه آنها چگونه وضعیت به کار گرفته. من وجود دارد درست مثل من فکر نمی کنم این دو بالاتر از نویسندگان بودند اما من فکر می کنم زن جوان باید شناخته شده بهتر از به راه رفتن در اطراف با حتی یک اسلحه تقلبی در یک زمان حساس و او لعنت خوش شانس است که او دریافت کرده بود خونین بینی.
برایان رابرتز
(البته پلیس در پاسخ به یک تفنگ تماس آماده برای بدتر است. با این حال باید آن را به زودی تبدیل به روشن شدن زن جوان بود که هیچ تهدید و هشدار شدید را بسنده.)

دفاع از برایان
چه Bryan Adams گفت: نبود نژادپرست است. او اشاره نمی کند هر مسابقه در همه. او گفت: آنچه بسیاری از مردم می خواهم به می گویند. او اظهار داشت: در بازار که هیچ مقررات باید نفرت انگیز فاسد اقلام دار frivolously و افرادی که مراقبت در مورد احتمال بیماری به خود و یا به عنوان ما را دیده ام بقیه جهان است. او اظهار داشت: در یک عمل است که تنظیم شده بود در آمریکای شمالی 150 سال پیش برای کسانی که به دلایل بالا. او اشاره نمی کند هر نژاد خاص و یا کشور است. اگر وجود دارد یک مسابقه و یا کشور احساس می کند که احتمالا یک کمی گناه بعد از خواندن نظرات خود را و سپس شاید شما باید تمام نگاه جمعی در یک آینه و بخواهید خودتان چه جهنم شما انجام می دهند به جای همیشه پرتاب همیشه محبوب مسابقه کارت به تلاش برای منحرف کردن از خود را مانند ،
شان اسمیت
(آن را به یک کامپیوتر جهان است. شما می توانید انتقاد از دولت چین و با استفاده از التهاب زبان در همان زمان. عبارت “افراد” نیست ذکر است هر مسابقه یا, اما …)

رفع مشکل
“ما جهان را تغییر دهید زمانی که ما به سادگی نیازهای دیگری است.” با این نقل قول نویسنده کریستن ولش تجسم اعمال روزانه ما متخصصان پزشکی در سراسر آلبرتا. این مردان و زنان فداکار: آنها به طور مداوم از خود را برای بهبود تمام بهره و قربانی با خود عزیزان به طوری که ما ممکن است زمان بیشتری با ما. در حال حاضر آنها در حال مواجهه با بهره برداری از آلبرتا صنعت پزشکی در دست جیسون کنی. با توجه به برتر پزشکان هستند که حریص و خودخواه به سادگی مایل به پد جیب خود را با بیشتر از ما مالیات دلار است. اما کنی واقعا به آنها گوش? پزشکان توافق کرده اند که با دوران سخت اقتصادی تغییرات لازم باشد; آنها نه انکار آن. در واقع آنها آمده ام تا با جایگزین صرفه جویی در هزینه راه حل های است که نمی خواهد همان فاجعه تاثیر کنی را “راه حل است.” در ضمن لیگ برتر همچنان به فشار از طریق این مخل تغییرات حتی در صورت یک بیماری همه گیر و همچنان ادامه دارد که پزشکان نیست انجام بخشی خود را. پزشکان هنوز در حال ساخت بی دلیل درخواست. آنها درخواست کنی برای بازگرداندن اصلی خود قرارداد موقت بازگشت به میز مذاکره با AMA و خلاص شدن از لایحه 21. این درخواست کوچک برای کمک به آنها را ملاقات جسمی و روانی و نیازهای همه بهره. به جیسون کنی و بقیه از دولت خود لطفا با ما کار می کنند پزشکان به طوری که آنها می توانند با رعایت بهداشت جهانی مراقبت است که بهره دسترسی در هر روز است. کمک به ما پزشکان در ادامه به تغییر جهان است.
KELLIE VERBURG
(نبرد با پزشکان تکان دهنده است در زمانی که بهره در بی قراری به اندازه کافی. ما نیاز به آن را مرتب شده اند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>