نامه, مارس 15: ‘هیچ وجه کسانی که بچه ها در حال گرفتن پاسخ های مستقیم’

دولت از سردرگمی
بنابراین ما, درام, معلم PM ارائه شده است برای کمک به دانش آموزان پاسخ’ پرسش دشوار است. اگر او تا به حال می شود جدی آموزش و پرورش, سوال, عملکرد گذشته دیکته او را بلند نفس عدم پاسخ است که فقط ترک دانش آموز اشتباه — مگر آنها لیبرال در آموزش. او همچنین باید به ذکر است که او حاضر به پاسخ ساده بله یا خیر سوال. اما پس از آن بسیاری از سوالات او خواسته خواهد شد نه توسط دانش آموزان اما توسط شهروندان که می خواهید پاسخ به آنهایی که او در حال حاضر نمی خواهد و یا نمی تواند پاسخ دهد.
استیو مک لافلین
(توییتر در واکنش به سوالات خود را از کودکان و نوجوانان برچسب کاملا قابل پیش بینی است.)

حرکت مثبت
آنگوس رید موسسه در آوریل 20, 2020, انجام یک نظرسنجی در ممنوعیت حمله از نوع سلاح با 78 درصد از پرسش شوندگان اعتقاد داشتند که این سلاح ها باید ممنوع شود. در آلبرتا, نتایج 65% حمایت از ممنوعیت و 35 درصد مخالف این ممنوعیت. تمام این اطلاعات را می توان به عنوان خوانده شده در اینترنت با تایپ کردن در آنگوس رید. به عنوان برای افرادی که فکر می کنم که این ممنوعیت در برابر دموکراسی آنها باید دوباره فکر می کنم. اکثریت مردم در کانادا می خواهید آنها ممنوع است. من می دانم که شما نمی نشر نامه من اما اینها حقایق و هر دو طرف باید قادر به خود را می گویند.
ری درد نکنه
(تعجب! پس چرا فقط یک مرد را در ممنوعیت این سلاح است ؟ و ما انجام نمی سیاست های نظرسنجی ها.)

به اندازه کافی کن
من تنها خواننده که می شود آن کن کارتر دارای یک مشکل با دکتر دینا Hinshaw? شما مردمی در هیئت تحریریه باید به کمالالملک کن یک ستون منظم خود را در “نظرات” به منظور آزاد کردن فضای در “نامه به سردبیر” بخش — که او به نظر می رسد که درمان ترجیحی به عنوان نامه خود را به نظر می رسد و نه به طور منظم. برای تلفن های موبایل به عنوان اگر کن شده است cooped بیش از حد طولانی و یا نه.
بروس استوارت
(در حال نظرات خود را معتبر نمی?)

با گاز کشته تا BACONATOR?
این “خوک ها با پمپ های” یک دوست در Calgary Sun. این جای تعجب نیست که آنها انجام آنچه آنها لطفا. خیلی غم انگیز است.
کن میلر
(*خراش سر*.)

در واقع به ما کمک کند
Re: ابزار پرداخت deferrals. من یک مشکل با این برنامه است. تعویق انداختن پرداخت تنها به معنی این است که شمع تا و به علت در تاریخ بعد. شاید شرکت های ابزار می تواند به ما کمک کند با از بین بردن و یا کاهش هزینه های اضافی آنها برخورد ما با هر ماه. برای مثال من Enmax بیل: $84.12 برای برق اما تنها $29.41 بود برای برق بقیه بود مدیر اتهامات تحویل هزینه توزیع و انتقال و متعادل استخر رای سواران و دسترسی محلی و هزینه. همین کار را با گاز کل لایحه $72.26 و واقعی استفاده از گاز بود $12.25. همه بقیه بود تحویل اتهامات رای سواران حق رای دادن هزینه ها و مالیات بر کربن. چگونه در مورد کابل شرکت ما یک درصد شکستن ما صورتحساب ماهانه یک بار در در حالی که. من واقعا از ذهن نیست پرداخت برای آب و برق اما همه این “add-ons” در حال تبدیل شدن مسخره است.
هربرت پیرس
(هر چیزی انجام می شود به پایین مردم صورتحساب این روزها خیلی قدردانی است.)

آنچه تا B. C.?
نمی تواند کمک کند اما متوجه همه B. C. صفحات آینده در شمال کابوی Tr. چه با دو استاندارد است ؟
جان VANDERMEER
(آنها احتمالا زندگی و کار در اینجا. آن را مطمئن شوید که به عنوان هک نیست آب و هوا در آوردن آنها.)

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im