نامه May 14: ‘قطعا ما می توانیم فوتبال امن برای طرفداران

فوتبال, لطفا
آیا راهی وجود دارد که لامپ کم مصرف می تواند شروع دوباره, می گویند در تاریخ 1 ژوئیه با تمام تیم ها با استفاده از حرارت-تشخیص دستگاه در دروازه و با فاصله در ورزشگاه ؟ ما تا به حال قرار داده تا با کیسه های بازرسی برای چندین سال پس چرا اضافه کردن چیز دیگری است که طول می کشد تنها چند ثانیه ؟ نیمی از ورزشگاه پر خواهد بود بهتر از هیچ است. حداقل ما می خواهم چیزی به تماشای تلویزیون.
ورا مک اینتاش
(آن مطمئن به نظر نمی مانند که اتفاق خواهد افتاد. حداقل نه به عنوان اوایل ژوئیه 1.)

سیب زمینی کوچک
کن کارتر به طور جدی ؟ نظر خود را در مورد برتر جیسون کنی را ظاهر پوچ که آن را بیش از حد احمقانه به بحث در مورد. واقعا امروز, mad, mad world که در آن شرکت های در حال ورشکستگی مردم در لبه مالی خراب کردن ما صنعت نفت و گاز در بی نظمی COVID-19 ویروس شایع در استان فدرال و استانی و شهرداری بودجه همه اما نابود و بیشتر — و شما شکایت در مورد ظاهر برتر کنی در یک کنفرانس مطبوعاتی? دوستان من نمی تواند باور کند که این همه شما باید نگران است. گرفتن! غیر معمول و شرایط تهدید ما همه تجربه و در معرض این روزها به مراتب سنگین تر بودن خود را خرده نگرانی با آقای کنی ،
جیم تعبیر
(آن را مانند او با پوشیدن sweatpants و بدون آستین حلقه ای ساتن.)

ما را تقسیم
جان هنکاک می پرسد چرا بومیان معاف از جاستین ترودو تفنگ حمله بان کی مون. بومیان معاف هستند بنابراین تفکیک و تقسیم می ادامه در کانادا دارد توسط مترقی چپ. ما کانادایی ها دیگر. ما همه در ما کمی اختصاص داده قبایل تعیین سلسله مراتب مترقی از ظالم و مظلوم. لیبرالها گرفته اند تقسیم و تسخیر سیاسی ضرب المثل به ارتفاعات جدید را با وسواس از نژاد و قومیت برای حفظ قدرت است. تا زمانی که کانادایی ها باقی می ماند تقسیم لیبرال ها همیشه حاکم بر کمی قبایل.
جفری اندرسون
(اوه ما تقسیم شده همه حق است.)

زندانی ارز
فقط در اخبار شنیده ام که پانداها در حال رفتن به خانه اولیه با توجه به بامبو کمبود. شاید ما می تواند ارز پانداها برای مایکلز که در چین برگزار شد در شرایط سخت و با حداقل مواد غذایی در دسترس است. فقط یک فکر …
راشل RAWLINSON
(چون ما یک کشور متمدن است که احترام به قانون — لطفا توقف snickering — و هرگز خم شدن آن کم است. اما در غیر این صورت بسیار وسوسه انگیز است.)

تاریخ و آینده
پس چه اتفاقی می افتد اگر (جاستین) ترودو بود رای به شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی? ما در حال حاضر به عنوان یک دیکتاتوری ؟ لطفا سعی کنید به اطلاع همه ما در این است.
مایک EIRICH
(مطلقا هیچ چیز اتفاق می افتد و دلیل آن را بی ارزش و موقعیت.)

هیچ جرات هیچ شکوه
بنابراین 0.0003816 درصد از جمعیت جهان کشته شده اند از این BS آنفولانزا. دولت را به جای ذخیره 100,000 قرار داده و 10 میلیون نفر را به فقر نسبت به صداقت. به آنها جزوات اما انتظار می رود آنها را به پرداخت مالیات بر روی آن. آن زمان ما در مقابل این بی عدالتی آنفولانزا. نیازهای بسیاری از سنگین تر بودن از نیازهای چند. برخاستن مردم است. نمی شوند sheeple. من می دانم که شما نمی باید جرات به انتشار چنین واقعیت است. موفق باشید با وجدان خود.
اسکات کیمل
(بع بع.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>