نامه مه 10: ‘ترودو مشتاق به علاقه مندان به اسلحه و نگاه بد’

PM ARMS RACE
در مارس 1, 2020, ما, نخست وزیر, Justin Trudeau, ممنوع “حمله سلاح” — یک عبارت با هیچ تعریف روشنی در کانادا قانون است. آنچه که ممنوع شده ؟ همه جا AR15 که Beretta Cx4 طوفان VZ58 و رابینسون سلاح XCR; فقط به نام چند. اما چه چیز دیگری می شد ممنوع ؟ خمپاره موشک پرتاب موشک انداز ضد تانک سلاح و حتی چند وب سایت و مدرن .308 bolt-action rifle است که تنها بی شباهت به یک تفنگ شکار در ظاهر آن است. منظور در شورای ساخته شده توسط خود جناب فرماندار کل کانادا آشغال با “ممنوعیت” در تعدادی از دستگاه هایی که کانادا غیرنظامیان هرگز قادر به دست آوردن و دستگاه هایی که در تعدادی از موارد تنظیم شده توسط کالاهای کنترل شده عمل می کنند. چرا که آنها را شامل می شود ؟ به تلقین کردن به یک بی سواد عمومی است که این دستگاه در دسترس بود به حقوقی صاحبان اسلحه قبل از آن ، به پد “لیست”? به اهریمن جلوه دادن صلح آمیز و مطیع قانون مردم ؟ برای ترساندن یک ملت در حال حاضر وضعیتی وخیم از فاجعه ؟ هنگامی که آخرین باری که یک نیزه FGM-148 پرتاب موشک (بله, آن را در وجود دارد) استفاده شد در یک جرم و جنایت در کانادا ؟ کانادا سلاح گرم جامعه و کانادایی در بزرگ بدهکار هستند یک توضیح در مورد چگونه دولت ما گردد این ریاکارانه سازمان همکاری های اسلامی. برای انجام هر یک کمتر است زیانی به ما دموکراسی, دولت, مسئولیت پذیری و خودمان.
بلر ZINKHAN
(بله. نمی بروس کککبورن می خواهید به پرتاب موشک?)

از دست رفته دوباره
یک بار دیگر لیبرالها هدف قرار دادن شهروندان مطیع قانون با دیگری بی فایده نادان تفنگ گرفتن. به هارپر محافظه کاران تقویت قوانین مربوط به مجرمان و ترودو لیبرالها در زمان دور این قوانین چرا که برای برخی از دلایل ناشناخته به ترودو لیبرال ها عاشق داشتن مجرمان پرسه زدن در اطراف رایگان برای کشتن یک دیگر و شهروندان بی گناه. ایمنی عمومی وزیر بیل بلر سابق تورنتو رئیس پلیس ascertains که با در نظر گرفتن دور از نظر قانونی متعلق به آستین اسلحه خود را از صاحبان قانونی آن را در کاهش مرگ و میر ناشی از این سلاح گرم است. اما آنچه بلر نتواند این است که حقایق برای چه اسلحه کشتار بیشتر مردم است. به عنوان رئیس پلیس بلر دیدم انتاریو باند خشونت افزایش بدون تماس برای قرار دادن مجرمان در زندان دیگر رنگ و گریه از او و خانواده او را اسلحه به دور از مطیع قانون, قانونی صاحبان اسلحه در حالی که همه نادیده گرفتن جنایتکاران و باندهای غیر قانونی با استفاده از اسلحه خود را کشتن. نه یک کلمه جدید در این تفنگ گرفتن صرفه جویی خواهد شد یک فرد تنها مردم هستند که آسیب دیده هستند مطیع قانون مردم و این ساده لوحانه لیبرال تفنگ رجیستری که موفق به جلوگیری از مردم را از کشته شدن این قانون جدید را در رسیدن به نتایج مشابه. لیبرال ها نرم جنایتکاران اما سخت بر شهروندان مطیع قانون, من حدس می زنم آنها به اندازه کافی هوشمند به دانستن آنچه که درست انجام بر خلاف محافظه کاران که بهتر می دانستند.
جف SHUPENIA
(کانادایی ها می خواهند یک دولت که به سختی, در, جرم, حقوقی نمی تفنگ علاقه مندان است. اما آنها احتمالا نمی دیدار با بسیاری از صاحبان اسلحه در کوکتل مدار.)

دوباره فکر می کنم پلاستیک
در ژوئن 2019, (نخست وزیر جاستین) ترودو اعلام کرد به جهان است که او ممنوع کردن استفاده از تمام تک-استفاده از پلاستیک در کانادا با آغاز سال 2021 و لیبرال رسانه ها و اطاق کوچک زیر شیروانی تحسین خود را از اقدامات و پیش بینی است. شما می توانید تصور کنید که اگر همه گیر خواهد آمار در سال آینده به جای این که تنها با استفاده از پلاستیک بود به ممنوع ؟ من نفرت را به خط اول کارگر در این کشور و سپس به دلیل اینکه اکثر PPEs حداقل تا حدی از پلاستیک ساخته شده. ترودو نمی رویای خود را تعلیق مالیات بر کربن زمانی که مردم پول نقد گرسنگی بنابراین باید فرض کنیم او را به همان تندرو در موقعیت تک-استفاده از پلاستیک. سپس شما را به همان لیبرال رسانه های کف گرتا برای تماس بلافاصله پس از ممنوعیت استفاده از روغن. نکته برای Trudeau, گرتا و لیبرال رسانه های پلاستیک از نفت است. من نمی گویم که بشریت ندارد به تغییر راه خود را در رابطه با محیط زیست برای اولین بار یک جایگزین مناسب رشد و ترقی یافت شود باید قبل از ممنوعیت هر گونه محصولات بر اساس نفت. از آن آسان است برای ایستادن روی سکو و جیغ زدن از راه شر از انسان یا جایگاه گفت: شما در حال ممنوع کردن یک محصول اما آن را بسیار سخت تر برای پیدا کردن یک راه حل است. چرا رسانه ها با اشاره به ترودو خطا در ممنوع کردن چیزی بدون جایگزین مناسب? این بیماری همه گیر است و نشان داده شده است که در پیک. من حدس می زنم 600 میلیون دلار اقدام به خرید مقدار زیادی از مطلوب مطبوعات از رسانه ملی.
ری مالون
(به طور جدی ؟ رسانه ها بوده است اشاره Junior اشتباهات از گرفتن بروید. او فقط مراقبت می کند.)

نوار کاهش
Re: Bonokoski. مغلوب ساختن پیشی جستن Lysol مقاله. واقعا ؟ من انتظار بهتر از شما. اما در حال حاضر شما باید پیوست رسانه های جریان اصلی در جهانی محکومیت رئیس جمهور آمریکا است. به این دلیل است که ما “رهبر” است “moistly” بهتر است ؟ من به تماشای به روز رسانی روزانه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته سوال در مورد الکل. در هیچ نقطه ای از او همیشه می گویند برای تزریق Lysol به بدن خود را. او پرسید: اگر آن را ممکن است به نحوی با استفاده از داده ها که سر از سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه به تازگی ارائه شده برای جذب ویروس. رئیس جمهور شاید نباید فکر کردن با صدای بلند و این سوال را بهتر است خواسته در خصوصی. نه, من نمی خواهم تهمت نفس و آن بهتر خواهد بود اگر او بودند به تن کردن خود شعارهای اما نه او. تمام زندگی او بوده است صریح و خروجی. زمانی که مطبوعات از جمله شما شروع به ساخت تا اخبار این است که زمانی که من شروع به ترس برای آینده ما. آمریکایی ها آنقدر به مراتب جلوتر از ما در کنترل و پیدا کردن درمان برای این بیماری است که اگر به آن نیست به طوری جدی آن خواهد بود خنده دار. آنها شده اند بهتر از ما همه چیز را از زمان اضافی کنترل مرز به pop-up بیمارستان, لوازم پزشکی, تحقیق و پژوهش برای یک واکسن پاسخگویی برای پیدا کردن که در آن کل این مشکل در واقع آغاز شده و که در واقع مسئول قرار دادن کل جهان در این موقعیت ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید. چگونه در مورد دولت ما را به ظاهر نابینا سازمان ملل متحد veering ایمان در سازمان بهداشت جهانی که ما در ادامه به کشف بود نه خیلی خوب و یا مشاوره دقیق به جهان است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از همه چیز به اندازه کافی به انتقاد از او در مورد اما دولت او در پاسخ به این بیماری همه گیر است نه یکی از آنها. اگر ما می تواند تجارت ترودو برای مغلوب ساختن پیشی جستن, من می خواهم آن را در یک ضربان قلب به عنوان یک ماده در واقع من حتی پرتاب در Maple Leafs. شما می توانید بهتر انجام دهید.
استیو ZACHER
(تعداد زیادی از کانادایی ها را که تجارت است.)

با تشکر از شما
ما می خواهم برای تشکر از همه مشتریان شگفت انگیز است که تصمیم به فروشگاه ما در کسب و کار خانوادگی در طول COVID-19 بسته شدن. ما قدردانی و حمایت خود را با ما در منظقه انتخاب کنید و گزینه های تحویل. ما نیز سپاسگزار برای بسیاری از کلمات محبت آمیز با خواسته های به ماندن و قوی است که جامعه نمی خواهید به از دست دادن فروشگاه ما. کن کارتر نامه در مورد کسب و کارهای کوچک بودن مجبور به بستن در حالی که خارج شده و دیگر خرده فروشان مجاز به باز بماند واقعا بازدید خانه برای ما. آن را ناراحت کننده برای دیدن محصول (موارد غیر ضروری) است که ما به فروش است که هنوز هم موجود در این فروشگاه. آنها باید مجبور شده اند به گوشه کردن غیر ضروری مناطق و مشتریان شده اند باید تنها قادر به خرید مواد غذایی و مواد مخدر. این امر باید با ایجاد یک نمایشگاه زمین بازی. COVID-19 تغییر خواهد کرد به صورت خرده فروشی و ممکن است آخرین کلش برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک. صحبت کردن برای همه کسب و کار کوچک صاحبان ما قدردانی مشتریان ما و روابط ما در طول سال ساخته شده است. لطفا در نظر بگیرید ما در هنگام ساخت بعدی خود را خرده فروشی خرید.
هدر شوالیه
(اگر شما در حال اجرا یک کسب و کار در کلگری این روزها شما باید به گرفتن یک مدال برخی از مرتب کردن بر اساس. موفق باشید هدر.)

هیچ کمک برای سالمندان
در حالی که ما رهبران دولت انجام داده اند و در بسیاری از مناطق از این بیماری همه گیر پاسخ خود را با توجه به آسیب پذیر ترین, سالمندان شده است بی پایان. من نمی خواهد به جزئیات در این وضعیت هولناک در خانه سالمندان. تا کنون تنها قابل توجه پشتیبانی ارائه شده در نام از سالمندان شده است $9 میلیون کمک مالی به ایران راه را برای حمایت از سالمندان با چیزهایی مانند تحویل خانه. من هنوز هم در حال انتظار برای دریافت یک راه متحده با حمایت خانه تحویل برای هر چیزی. در طول چند هفته گذشته فروشگاه های مواد غذایی بوده است بنابراین با غرق خانه تحویل آن شده است که اغلب غیر ممکن است به یک تحویل. من چک ایالات وب سایت راه و متوجه شد که آنها با قرار دادن برخی از تصاویر زیبا از, خوشحال, لبخند سالمندان در وب سایت خود اما هیچ اشاره ای به حمایت در طول بیماری همه گیر. پس از آن وجود دارد 30 روز نسخه دوباره پر کردن محدود می کند. من شنیده ام شکایت در مورد افزایش هزینه های توزیع, اما هیچ چیز در مورد خطر اضافی این را ایجاد می کند. من پنج داروهای مختلف و همه آنها را به تبدیل شدن به واجد شرایط برای تجدید در زمان های مختلف. هر 30 روز s من را به پنج سفر جداگانه به داروخانه. هر سفر من قرار می دهد در معرض خطر است. آیا این را حس را به یک بار از بالا به بالا از مواد مخدر به طوری که در آینده من می توانم همه آنها را در همان زمان ؟ ساده است ، من داروخانه نمایندگان دولت و کانادا انجمن از بازنشسته افراد که برای حمایت از سالمندان به نظر نمی رسد فکر می کنم. من فرستاده همه آنها. سکوت.
والتر SIMBIRSKI
(ای بابا مردم متوقف ساختن چیزهای بدتر برای سالمندان ما. و پاسخ والتر!)

یکی نیس COSTCO
من می خواهم برای تبریک Costco برای اعلام شروع ممکن است 4 — که “همه اعضای مهمانان و کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت” برای ورود به انبار. در نهایت یک شرکت گرفتن ابتکار عمل برای محافظت از تمام افراد. من فقط نمی فهمم چرا مردم می ترسند به پوشیدن ماسک. بیا کلگری! آیا ما می خواهیم یکی دیگر از انفجار این ویروس در ماه ژوئیه یا اوت و می خواهید به تجربه یک دوم دور از مستندات? به من بگویید که شما به دنبال به جلو به آن است. این چیزی است که اتفاق می افتد: من فکر می کنم همه شرکت ها و کسب و کار از هر نوع باید این اجباری برای تمام کارکنان خود و مشتریان. اگر شما نمی توانید یک ماسک نمی خود را وارد کنید موسسات در خانه بمانند و پوت در مورد آن. واقعی این ویروس به طور ناگهانی رفتن به دور از آنجا که مستند محدودیت های در حال برداشته. از آن شده است ابراز در خورشیداست که بسیاری از کسب و کار نگران هستند که این بیش از حد به زودی و من با آنها موافقم. بیایید همه پوشیدن ماسک و کاهش احتمال گسترش بیشتر و دور دوم از مستندات.
هلن MIKUSKA
(اگر دکتر Hinshaw گفت: ما برای فصل گلدان گیاه بر سر ما, ما احتمالا می خواهم به آن را امتحان کنید.)

پاداش نامه آنلاین تنها

تفنگ, جرم,
من باید اعتراف من نمی دانم که چرا کسی که می خواهید برای خود یک سلاح خودکار, اما آن را به عنوان است. مسئله بزرگتر این است که این سلاح نیست مشکل این است که کسی که آن را نگه می دارد. بیایید آن روبرو هستند, اگر کسی می خواهد به ارتکاب یک جرم با آن نوع از سلاح های آنها را دریافت و آن را به نحوی. دولت باید اعمال برخی از سفت مجازات برای ارتکاب جرم با سلاح یعنی هر کسی با استفاده از یک اسلحه گرم در یک جرم و جنایت می شود و اجباری از 10 سال در زندان قبل از تعیین هر گونه واقعی حکم برای ارتکاب جرم. بیشتر یک بار به اعدام محکوم و با استفاده از یک تفنگ بدون آزادی مشروط داده می شود و شما باید در خدمت این جمله کامل. شاید ارسال وثیقه به هزینه به عنوان به خوبی به عنوان ما می خواهیم به این افراد خاموش در خیابان. همچنین با استفاده از یک تفنگ به معنی آن است که جرم در دادگاه صرف نظر از سن کیفری. متاسفانه این امر به جلوگیری از اعمال وحشتناک در نوا اسکوشیا اما این امر می تواند یک شروع خوب در ساخت خیابان های ما امن تر است.
جیم امید
(اگر شما می خواهم به حمل اسلحه در اطراف شما باید خطر بسیار سنگین تضمین حکم زندان برای انجام این کار است.)

فقط بد INFO
در سرمقاله خود در مورد که شما ذکر کانادا, Dr. Bruce Aylward. دکتر Aylward رهبری که ماموریت به چین در زمان شیوع ویروس. من به تماشای دکتر Aylward در مصاحبه ای در ماه فوریه. مصاحبه کننده پرسید: دکتر Aylward اگر مسافرت های بین المللی باید محدود شود. جواب او را بهت زده به من. او گفت: آن را نمی خواهد کمک کند. چگونه می تواند باشد ؟ این ویروس آغاز شده در ووهان. آن را پخش نشده توسط زنبور عسل گرده افشانی گل! آن را گسترش افرادی که گرفتار این ویروس در ووهان پس از آن سفر در سطح بین المللی به سایر نقاط جهان است. که تبدیل به یک اپیدمی همه گیر. بدیهی است که بدون توجه به آنچه شرایط خود هستند دکتر بروس Aylward است shill برای دولت چین را تکرار طوطی وار این حزب خط. ضمنا در طول این دوره از زمان این مدیر کل که دکتر Tedros جاستین ترودو و دکتر ترزا Tam نیز تکرار طوطی وار همان چینی حزب کمونیست خط!
تام دوک
(PM دوستی با چین هزینه خواهد شد او … و ما.)

همه شما خواهد پرداخت
ما به اصطلاح PM سلاح بان کی مون به من خروشد. چگونه جرات (او) استفاده از حوادث غم انگیز اخیر به فشار از طریق تفنگ ؟ بیش از تلاش برای به دست آوردن رای و قدرت و چه خجالت برای کانادایی ها. برای کسانی از شما کف این تازه ترین شوخی, فقط, که آیا شما فکر می کنم در حال رفتن به پرداخت هزینه برای این کار ؟ هر کسی به یاد داشته باشید آستین تفنگ رجیستری که اجازه دهید فراموش نکنید اجرا شد توسط یک دولت لیبرال و مالیات دهندگان هزینه بیش از $2 میلیارد ؟ آخرین بررسی ما نیست, زندگی در یک دیکتاتوری. شما می خواهید به مجازات شهروندان مطیع قانون و در عین حال شما باید جنایات که رفته اند مجازات. شاید کسی که نیاز به توضیح به درام معلم است که بسیاری از کسانی که ممنوع, کنار, از, به نظر می رسد هیچ تفاوتی ندارد از یک نیمه تفنگ شکار — همان کالیبر قابلیت و ظرفیت. این واقعیت بومی بی پیرایه هستند خنده دار است هر کسی به یاد داشته باشید آن را Mohawks که تفنگ در طول اکا بحران ؟ حرکت درخشان شما فقط معنادار. در حال حاضر آن را حتی بیشتر سودآور برای باندهای و دیگران. شاید به جای ممنوع کردن اسلحه بیشتر نابغه, شما می توانید گام به گام تا امنیت به طوری که آنها لازم نیست راه خود را به دست اشتباه است.
جین ماتیوز
(لیبرال نفرت اسلحه.)

باز نگه داشتن
در نسخه یکشنبه در آوریل 26, من اشاره کرد که بسیاری از نامه ها تا به حال با باز کردن گلف. اکثر آنها به نفع اما چند killjoys از جمله مدیر که حتی تظاهر به بی طرف. بسیاری از ما دوستان خود در این دو کشور همسایه استان که در آن دوره های گلف شدند یا باز و یا برای باز کردن با فاصله فیزیکی و سلامت پروتکل های ایمنی. مانع اصلی در ذهن naysayers بود که گلف یک غیر ضروری تابع. چند تا از این نامه ها سعی می گویند که گلف یکی از مهمترین و جسمی فاصله فعالیت های اوقات فراغت. متوسط سوراخ است 300-400 متری که حداکثر دو گروه چهار واقع می شود. من محاسبه شده است که حدود 108 مردم در این دوره در هر زمان در مساحت 120 هکتار یا کمتر از 1 نفر در هر هکتار. یک هکتار است. من شده اند به Costco و فروشگاه که هر دو باید بیش از 100 نفر در فروشگاه در هر زمان. آلبرتا انجمن گلف مشغول به کار بوده است با Alberta بهداشت و بدیهی است که موفق شد در لابی راه هایی برای پیاده سازی ایمنی بهداشت همراه با گلف باز. گلف صنعت را نابود شده است با یک قفل پایین. همان را می توان گفت برای کسب و کارهای دیگر. اگر Costco و خارج را برآورده می تواند نگرانی های سلامت, بنابراین می تواند کسب و کار کوچک با کوچکتر مشتریان. اجازه دهید آنها را باز کنید به طوری که آنها می تواند زنده ماندن. برخی از 99.87 درصد از ما نیست COVID-19.
FOON DER
(که این طرح … هنگامی که زمان مناسب است.)

نگران کننده آتش سوزی,
هیچ شکی نیست که با اخیر چندین آتش سوزی خانه در چند روز گذشته فریاد حمایت طلبی برای اجباری در صفحه اصلی سیستم های بارانی خواهد بوجود می آیند از خاکستر. اما قبل از آن اجباری می شود, شهرستان طراحان و سازندگان خانه نیاز به نگاه در این مشارکت باعث می شود که چرا وقتی یکی از خانه می رود و طول می کشد تا دیگران با آن است. چیزهایی مانند اشتعال وینیل جانبداری قابل اشتعال OSB پلاستیک و جدیدتر خانه های ساخته شده بیش از حد نزدیک به هم. شما می توانید از این بیشتر در خانه سازندگان — با کف دست زدن آنها را به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند با ارزان ترین مواد و طرز کار ممکن است در کهنه به عنوان نزدیک که ممکن است برای گرفتن به عنوان بسیاری از خانه ها در هر هکتار. نمی تواند کاملا مقصر اصلی سازندگان به آنها اشاره خواهد شد آنها فقط زیر پایه شهرستان مورد نیاز است. بنابراین شاید آن زمان شهر و سازندگان اصلی برای بررسی کیفیت مصالح ساختمانی و فاصله. من فقط خوشحالم که من زندگی در یک خانه ساخته شده در ’80s در با مواد با کیفیت. متاسفانه چندین خانواده را از دست داده اند خانه های خود را از طریق هیچ گسل از خود را.
داگ دست
(هیچ کس می خواهد برای دیدن خانه به آتش کشیدن اما سازندگان به دنبال کدها و استانداردهای تعیین شده برای صنعت خود. خطای انسانی یک مسئله بزرگ است.)

اقتصاد ترسناکتر
اقتصاد هرگز قادر خواهد بود به درستی باز با این همه امن-فاصله زباله که در حال هل در گلوی 99.99 درصد از جمعیت کانادا که کاملا سالم است. امن فاصله برای تلفن های موبایل خوب است اما در واقعیت کاملا غیر ممکن است و تنها ادامه خواهد داد برای ترساندن جهنم از افرادی که در حال حاضر پنهان شده در زیر تخت خود را و بیشتر آسیب اقتصاد است. اگر کانادایی ها می خواهند واقعا وحشت زده و وحشت زده از چیزی کانادا numero uno مرغ کمی PM جاستین ترودو اضافه کرده است $200-میلیارد-به علاوه در این سال کسری بودجه فدرال در فقط چند هفته گذشته به تنهایی. در حال حاضر که مردمی که واقعا ترسناک است.
کن کارتر
(با تشکر از شما دکتر کارتر.)

نمونه ضعیف از پلیس
حذف فرد جوان در Star Wars stormtrooper فوتبال انجام شایان ستایش در Lethbridge پارکینگ اثبات شده است به چشم انسان از آنچه به شدت منفی نیروی پلیس می شود. سرگرم کننده و مثبت است که جوانان در تلاش بود به بیرون آمدن در این عجیب و غریب و تیره-ish روز بود که فقط. سرگرم کننده و مثبت است. پلیس باید گرفتن مستند تب به دلیل رفتار آنها در یک unhinged راه به عنوان اینکه آنها منتشر شده است در مقابل حفاظت از مردم است. ترس نه شهروند دیگر. هیچ عواقب خواهد بود رنج می برد توسط یک ظاهر سادیستی و پارانوئید نیروی پلیس که می تواند پس از قطع از واقعیت است. و نه خواهد شد و عواقب پرداخت می شود ترسو که به احتمال زیاد در پرتاب یک سنگ مجاورت پارکینگ که در آن Stormtrooper رقصید و حمله با اسلحه به دلیل این است که چگونه ما رول در حال حاضر در جدید پوچ جهان است.
ZOLTAN BARABAS
(وحشتناک قضاوت.)

این فقط ما
الیزابت مارس ایو-فرانسوا Blanchet و بقیه از کانادا به عنوان ریک بل گزارش مخالف استفاده از روغن تنها با استفاده از نفت کانادا. در حالی که آنها در مبارزه برای جلوگیری از کانادا روغن آنها حریص در به دنبال خرید و مصرف نفت خارجی خود را برای دیدار با خواسته های سیری ناپذیر برای انرژی مورد نیاز برای زندگی خوب زندگی آنها می خواهند. ظاهرا آنها قادر به درک آن است که از تولید کنندگان نفت است که باعث مضر گازهای گلخانه ای است و کسانی که نظم و سوزاندن نفت است که فقط در مورد هر کس که گناه هستند. ممکن است و شرکت باید نه تنها تقاضای لغو خارجی واردات نفت توسط مقدار است که می تواند تولید شده توسط کانادایی ها اما باید خود چرخید استفاده از هر چیزی است که با استفاده از روغن در هر نقطه در زندگی خود را, چرخه.
الکساندر مک کی
(ما را انتخاب کنید به آنها را در BS خود را به جای آنها را نادیده گرفت.)

آشنا حلقه
در مورد ریک بل “ممکن است و Blanchet curb stomp آلبرتا oilpatch” این مرا به یاد parodied قافیه مهد کودک من شنیده ام در حالی که راه رفتن در گذشته یک کلگری ابتدایی زمین بازی مدرسه در زنگ تفریح در بهار گذشته. “لیز ممکن است در زمان یک تبر داد و نفت آلبرتا 40 whacks. هنگامی که او را دیدم آنچه که او انجام داده بود او به مردم آلبرتا 41.” از دهان ،
S. K. TISCHER
(او قطعا یک تبر برای خرد کردن.)

اوه DONATO
مانند ساعت هر زمان عزیز جاستین در تیررس برای یکی از آزادی خود را-گرفتن شیرخواران حرکت های آن زمان را مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم منحرف از رهبر عزیز. من انتظار دارم که از لیبرال ارسال ها در CBC, CTV جهانی و تمام شرق روزنامه ها. کلگری خورشید ادعای حقیقت گویی به قدرت است. شاید اندی Donato می تواند آن را سندرم به استقبال محل. شاید تورنتو اتوبوس و کوبیدن.
وارن CAMPBELL
(Donato است که به وضوح یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن. هیچ شرم در آن.)

گرفتن مردم
ما در حال بهره. نه تهمت wannabes. آن را نفرت انگیز برای دیدن معترضان در آلبرتا خواستار حق خود را به انجام به عنوان آنها لطفا. آن را خسته کننده به عنوان خوانده شده whiney گلف بازان حمله به کسانی که نگه داشتن آنها را از teeing. آن را مشمئز کننده به گوش ما برتر حمله و چالش کانادا پیشرو متخصص سلامت در COVID-19. آن را هولناک به گوش مردم مانند پیتر مککی تقاضا که تفنگ نیمه اتوماتیک نباید مانع از آمدن به کانادا. این همه در مورد پول و اقتصاد است. ما نامرئی و کشنده بیماری همه گیر است که روزانه مصرف کند. ما باید خودخواه و نادان و مردم را به موش لب به لب خود را در مورد همکار بهره. آنها می خواهند آزادی خود را به تصویب COVID-19. آلوده کردن کارگران خط مقدم. آلوده کردن پیر و جوان و کسانی که مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن. این افراد بر این باورند حقوق خود هستند به مراتب مهم تر از مردم آنها ارتباط برقرار کردن با. من از دست اعضای خانواده به یک بیماری همه گیر. آنها جان خود را از دست کمک به دیگران در نیاز. من نمی خواهم به از دست دادن خانواده و دوستان و یا همکاران به دلیل برخی خود خدمت خر حاضر به تمرین امن فاصله خود و انزوا. و سر و صدا “از آن من است حق …” ما نمی دانیم که چه مدت این بیماری همه گیر خواهد داشت. همه ما نیاز به انجام است برای انجام بهترین ما می توانیم در برخورد با یک وضعیت ما نمی هر گونه تجربه با. مردم باید گوش دادن به مه 2 پیام از جورج دبلیو بوش است. “ما نه حزبی رزمندگان’ “!
رابرت کیم GREYSON
(آن را نمی خواهد به خوبی به پایان برای افرادی که امتناع از رفتن همراه با عقل سلیم پیشگیری است. ما فقط می توانیم آنها را ندارد دیگران با آنها به قبر است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>