نامه, مارس 19: ‘پانداها برای مایکل می تواند یک معامله خوب’

تجارت عادلانه
می تواند ما را در تجارت دو پاندا در کلگری برای ما دو کانادا Michaels? من می دانم که ما نمی توانیم بامبو وارداتی به حفظ پانداهای’ منبع غذایی. اما چرا کانادا همچنان به تعظیم کردن به چین و نه این دو نفر در بازگشت به خانه پس از یک سال و نیم در حال حاضر. پاندا یکی از راه های چین دو مایکلز در سفر بازگشت به کانادا.
DARLENE BOYCHUK
(اگر تنها آن بود که ساده،)

ما نمی توانیم آن را
به منظور بنیادی این ویروس داشتن مردم خود جدا برای یک دوره کوتاه از زمان کار ممکن است. اما اگر جداسازی در محل تا ماه ژوئیه یا اوت آن را تبدیل به یک شکست فاجعه بار نه تنها از یک روانی-بهداشت چشم انداز بلکه از منظر مالی برای افراد و شرکت ها. آن است که در حال حاضر کاملا روشن است که کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه و اسپانیا که خود-جدا شده در حال حاضر برای بیش از یک ماه و در آن مرگ و میر هنوز افزایش بی سابقه میزان شکست خورده اند در کنترل گسترش این ویروس است.
کودی J. ANTONUK
(اگر در انتخاب بین انزوا و به طور جدی بیمار ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه که ما نیاز به انجام است.)

آن را چک کنید
Re: تابش در طول کلگری با فناوری 5G است نه گزارش. وجود دارد عواقب جدی برای رسانه ها زمانی که آنها کار نمی کنند ، شما باید شرمنده از صنعت خود را برای نشستن بر روی دست های خود را.
GARY BUXTON
(دست ما پر بود نشسته اما با تشکر.)

OVER MY DEAD BODY
من امیدوارم که آنچه من شنیده ام این است که خبر جعلی اما اگر درست است من بدترین ترس آمده اند درست است. گفته شده است که (نخست وزیر جاستین) ترودو داده است دولت چین چراغ سبز برای تست کرونا واکسن در کانادا می آیند این سپتامبر! اگر درست است پس ترودو می توانید پرتاب واکسن که در آن خورشید نمی درخشید.
J. D. دور
(که درست نیست.)

در آینه نگاه کنید
ما clueless در klutz کنی عصب به انتقاد از CCP زمانی که خود را UCP به نظر می رسد حتی بیشتر خطرناک فاسد و بی کفایت در بسیاری جهات. آخرین مثال در حال برتر (Jason) آقای کنی در آخرین لحظه لغو کلگری-بروکس, باز, در حالی که مجبور به باز کردن outbreaking بالزاک بروکس و رودخانه بالا کشتارگاه به دلیل هماهنگی JBS و شرکت کارگیل به نحوی امن تر از کلگری و بروکس رستوران? این است که با هیچ شواهد و مطالعات نتیجه رسید که گاو زنده یا مرده امن هستند از COVID-19 با توجه به U C vet med سایت. البته ما UCP-loving تحت کنترل دولت رسانه های چاپی احتمالا انتشار این نامه است.
KUMAR JAIN
(تحت کنترل دولت در رسانه ها ؟ که نظر واقعا شما را تضعیف می کند نقطه است.)

انجام آنچه که من می گویند …
ما نخست وزیر گفت: ما باید حمایت از ما East Coast ماهیگیری صنعت با خرید ماهی و خرچنگ. چرا ؟ چرا که آن را درست انجام … این کانادا چیزی که به انجام است. خنده دار آن کار نمی کند با نفت که در حمایت از این کشور برای سال. او را به جای پرداخت قیمت کامل برای سعودیها از استفاده از نفت کانادا. مرد است و نه سیمی راست!
پیتر SZECSY
(کانادایی ها باید حمایت همکار کانادایی.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>