نامه, مارس 16: ‘اجازه دهید فراموش نکنید کسانی که مشغول به کار قطار’

آموزش نگهداری-ROLLIN’
Lorne گونتر مقاله شما کمی فکر محدود. من موافق 100% با محتوای مقاله خود را با تشکر از شما کامیونداران و کشاورزان و دامداران, مزرعه کارگران انبار و کارگران و کارگزاران گمرک مرز, عوامل و قفسه-stockers. به همه من را کلاه من خاموش. اما بسیار بسیار مهم که بخشی از زنجیره تامین است که مهندس راه آهن و هادی که خلبان قطار در سراسر کانادا راه آهن کنترل ترافیک که اعزام آن قطار. انتقادی به جنبش امن از قطار در حال نگهداری از راه کارکنان و کسانی که به حفظ مسیر ساختار کسانی که در حفظ و پل ها و کسانی که حفظ سیگنال و سیستم های ارتباطی و کسانی که مشغول به کار در مهندسی و مدیریت ، صادرات غلات در حال حرکت به صادرات نفت است که در حال حرکت به عنوان زغال سنگ و گوگرد و پتاس. چوب و کالاهای داخلی در حال حرکت است. واردات کالا و محصولات غذایی در حال تحویل به transload امکانات برای کامیونداران. حمل و نقل چرخه به پایان می رسد هنگامی که ما به فروشگاه بروید. با تشکر از شما به هر یک از شما.
داگلاس CASSELL
(کاملا! که در آن ما خواهد بود و بدون همه “مردمی عادی” که این کشور کنه با فداکاری خود را?)

چگونه این اتفاق می افتد ؟
اول, اجازه دهید من منتقل قلب من پر تسلیت به کسانی که از دست داده اند یک عضو خانواده و یا عزیزان به COVID-19. آن را فقط به من یا من از دست رفته چیزی که از من می پرسند چرا هیچ بحث و گفتگو در آنچه به نظر می رسد غیر معمول تعداد مرگ و میر در مکنزی Towne ادامه مراقبت مرکز. من می بینم که کبک, دفتر پزشکی قانونی در حال رفتن به بررسی 31 مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در کبک است که تا به حال تجربه مشابه.
جیم تعبیر
(کبک وضعیت شده است واقعا وحشتناک به صورت کاملا دلایل مختلف. ما پیش بینی خود ما فاجعه خواهد بود مورد بررسی در برخی از نقطه.)

چه خمره
بنابراین کلگری شهردار و شورا را در بزرگترین واحد در سال افزایش مالیات درست در وسط از یک بیماری همه گیر! این است که فراتر از نفرت انگیز! کلگری اقتصاد تنها شروع به بهبود می یابند پس از این شهردار و شورای بین رفته اند! آنها انجام داده اند آسیب گسترده از طریق مالیاتی سالانه را افزایش می دهد.
ALEX MARTIN
(بله, بدون نیاز به ارسال آنها یک کارت تشکر از شما برای ساخت زندگی خود را سخت تر است.)

دو MICHAELS
من می خواهم برای تشکر از خورشید برای زنده نگه داشتن این واقعیت است که ما دو کانادایی ها هنوز هم در زندان در چین است. اگر ما فکر می کنم این سخت است که در مستند در خانه های ما با ما تلویزیون های تلفن همراه و…. تصور کنید که آنها را نشسته در یک سلول با هیچ چیز اما شاید بسیار کمی امید آزادی.
جوآن BRODA
(این حداقل ما می توانید انجام دهید.)

با تشکر از انتاریو
به عنوان یک مقیم انتاریو, من می خواهم برای تشکر از مردم و دولت آلبرتا برای ارسال تجهیزات پزشکی. اجازه دهید مطمئن شوید که روح همکاری همچنان پس از همه گیر شده است.
علامت زمستان
(به توافق رسیدند. با تشکر خوانده شده را علامت.)

شما اولین, کیر
یک نامه و چشم انداز بزرگ از کون Varley در یکشنبه کاغذ. تنها چیزی که از دست رفته بود و من نمی بخوانید که در آن شما در حال کار داوطلبانه به گام به جلو از خط!
برایان رابرتز
(بقا از باهوش ترین.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>