نامه 9 ژوئن: ‘کبک را به ناهار در نژادپرستی’

آنچه در مورد کبک?
بنابراین کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, تکذیب یک سیستم تبعیض در کبک. چه سیاره این منافق زندگی می کنند. این anglophone, زبان انگلیسی, درمان مانند یک بیماری در کبک و رفتار آنها با همه چیز مربوط به زبان انگلیسی مانند آنها یک تهدید و ممنوعیت فقط در مورد هر چیزی زبان انگلیسی در کانادا, 100% تبعیض است. اما پس از آن آنها خواست که بقیه کانادا باید دو زبانه به جای فرانسوی, کانادا. زبان انگلیسی برای بیشتر قسمت ها این است که در برابر همه چیز در کبک و زبان خود را پلیس در اطراف و کسب و کار خوب ، برای هر گونه تخلف آنها را به عنوان آنها در اطراف. دولت کبک بدترین متخلفان از تبعیض در کانادا است و همیشه در زبان مردم کبک و کانادا است. کبک سیاستمداران هرگز راضی چگونه دو زبانه کانادا است و چگونه فرانسه جایگزین در این کشور و همیشه تا BS به استدلال می کنند که کانادا باید انجام دهید بهتر است به جای آنها اما درمان انگلیسی با آشکار تبعیض و بی احترامی.
رنه KLABOUCH
(شما در حال تلاش برای تغییر کانال در آنچه مردم دیوانه در مورد.)

زمان برای تغییر
من بسیار ناراحت بیش از این افزایش مالیات و قطعا رای در برابر شهردار. او هیچ کاری برای این شهر اما لاف زدن در مورد خود را افزایش می دهد. رنگ واقعی در یک بحران.
دانا دیویس
(مطمئنا این فقط یک پسر است.)

ما باید پلیس خوب
اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس در حال احترام اقلیت قرار دادن زندگی خود را در خط هر روز برای محافظت از آنها و در عین حال یک نژاد پرست احمق از یک افسر پلیس کشته شدن یک مرد سیاه و سفید وجود دارد و در حال شورش غارت و فریاد پال خواستار قطع بودجه دولت ، چه احمق! که آیا شما فکر می کنم که رفتن به پلیس محله خود را? درست است که این باند که وجود دارد همه آماده است. بد سیب نیاز به weeded از خدمات پلیس است اما من و هزاران نفر دیگر بهره ایستاده با مردان و زنان از اجرای قانون است.
بیل کرافورد
(Zero tolerance یا رحمت برای بد پلیس اما بسیاری از عشق برای بقیه.)

صرف, صرف, صرف!
بنابراین شهردار پنجه نرم می کند کلگری به ادامه ساخت و ساز از اقتصادی خرابی ارائه می دهد بهترین فرصت برای رشد است. این همان است که شهردار اعلام کرد که افزایش مالیات تقریبا 8 ٪ در همان زمان پایین است و بهترین راه رو به جلو برای کلگری. گمان می کنم اگر شما دو حقوق بازنشستگی و قابل انعطاف شورای, شما می توانید دور با هر چیزی.
رو به ZDENĚK KUTAC
(گاهی اوقات مردم فقط stop, گوش دادن.)

بازگشت به کار
من برای پیدا کردن عکس روی جلد خود را از ما PM نگران کننده است. به نظر من این به عنوان یک عکس opp برای او. بله این تجمع مهم است اما در حال حاضر او اساسا اوراق اجتماعی فاصله مورد نیاز است. اکنون زمان آن است که به یاد full مجلس جلسات اگر J. T. می توانید سرگردان به یک جمعیت است که به احتمال زیاد تست شده برای COVID-19 سپس یادآوری مجلس باید یک موضوع آسان به عنوان ما می توانیم تست همه که مورد نیاز است به خانه بازگشت به کار. اقدامات خود را باید یک شاخص قوی است که دولت می تواند بازگشت به کار با خیال راحت.
جیم امید
(عدم انجام این کار عظیم نشانه ای از آنچه که او فکر می کند در مورد سیستم ما از حکومت می باشد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>