نامه, ژوئن 8: ‘لایحه مالیات بر اموال همیشه بالاتر از حد انتظار’

با تشکر از شهر
من واقعا شگفت زده مثل هر سال به دیدن من ملک مالیات بسیار بالاتر از آنچه به شما وعده و هوا. من دریافت مالیات بر دارایی دیروز بازتاب 28 دلار افزایش (تقریبا 20% افزایش). من تعجب می کنم که چگونه خود را در سال 2020 به طور متوسط افزایش ماهانه از $11.25 ذکر شده در (شهردار ناهید jasper de valk است) نامه افزایش یافته و به بیش از دو برابر. شور و شوق خود را برای کمک به کسب و کار قابل قدردانی است اما این ناعادلانه است برای خانه های مسکونی به تحمل بار. موقعیت خود را به عنوان شهردار کلگری بسیار دیر شده و من مشتاقانه منتظر انتخابات بعدی.
هنری ANDRAOS
(خود را مالیات اضافی در حال رفتن برای کمک به صندوق علل خوب مانند دوم حقوق بازنشستگی و پاداش بازنشستگی برای برخی از کارگران شهرستان.)

آن را دریافت کنید با هم
این دل من می شکند که با وجود ظاهرا یک “متمدن” در جامعه وجود دارد هنوز هم بسیار اختلاف و خشونت مربوط به نژاد پرستی. من موافقت می کنم که افسران پلیس بودند کاملا در اشتباه به راه آنها موفق این وضعیت با جورج فلوید و این غم انگیز است که آقای فلوید درگذشت. مقابله به مثل است نه پاسخ به این مشکل است. مردم در حال گرفتن زخمی/کشته به دلیل یک “ذهنیت اوباش” و این است که چگونه به مبارزه با نژاد پرستی. چرا مردم نمی بینید که رنگ پوست است صرفا یک پوسته بیرونی. ما همه همان زیر که رنگ پوست! بزرگترین آرزو و دعا است که مردم در سراسر جهان متوجه خواهد شد و این شروع به درمان هر یک از دیگر با مهربانی و احترام. ما باید قضاوت بر اساس نحوه برخورد ما با مردم بدون در نظر گرفتن که آیا آنها یک سر از یک کشور و یا یک فرد بی خانمان است.
دبی KINAKIN
(در زمان هایی از این آن را گاهی اوقات دشوار به خاطر داشته باشید که وجود دارد این است که خیلی افتضاح خوب در جهان بیش از حد.)

صبر کنید و ببینید
اگر جهانی فکر می کند که چین اقدام به رابطه جنسی خشن در حال حاضر صبر کنید و ببینید که اگر و زمانی که یک دموکرات به کاخ سفید است. چین دیگر نمی خواهد اقدام دشوار است. غرب در حال حاضر دارای یک درخت ضعیف و سست عنصر تحسین کمونیست چین و دو کانادایی در حال درد و رنج برای آن است.
جفری اندرسون
(اوه چه افتضاحی.)

بنابراین بی احترامی
من خواندن در روز جمعه خورشید که یک بار دیگر با تهدید. Druh فارل دهان او باز می شود و باعث می شود یک نظر بدون درگیر شدن او مغز معمولی است. آنچه در جهنم نشانی از او می دانم در مورد امور خانواده از پلیس کلگری افسران? هیچ چیز من شک دارم. Coun. فارل قبل از خارج کردن بعدی خود را اعلام عمومی انتقاد شخصی اتفاقات در هر مکان مدنی بنده اجازه کلاچ کردن و درگیر کردن مغز خود را قبل از اینکه زبان خود را. در نظر گرفتن واکنش کلگری افسر پلیس را دریافت خواهید کرد اگر او/او ساخته شده یک نظر مشابه در مورد نمایندگان شهرستان? آنچه کاملا غیر حرفه ای و غیر مسئولانه و ننگین (و من به جرات می گویند احمق) نظر!
جیم تعبیر
(رفت و آن وری در عجله بسر می رسانید.)

آن را تغییر نمی دهد
Re: فقط به خاطر شما دیده نمی شود و یا زندگی نژادپرستی معنا نیست که آن را یک مشکل نیست. تا زمانی که وجود دارد حداقل دو انسان در این سیاره ما را نژاد پرستی. مردم می توانند مارس در راهپیمایی و یا شرکت در تظاهرات 24/7, اما آن را نمی خواهد از بین بردن نژاد پرستی در سیاره زمین است. این فقط یک واقعیت زندگی است.
DONALD K. MUNROE
(آن شروع می شود با هر یک از ما و این بسیار ساده است: باید بخشی از راه حل و یا بخشی از مشکل است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>