نامه, ژوئن 7: ‘بزرگ جاده کمربندی در حال حاضر درست در کنار خانه ما!’

حلقه-جاده وحشت
یکی از دوستان خواسته من آن است که اگر یک حلقه یا یک سیرک جاده ها است. تحت برنامه های مصوب استان و جاسازی شده در قرارداد با پیمانکار S.W. کلگری جاده حلقه شده اند که 10 متر پایین تر از خانه ما و 100 متر دورتر با berm و فضای سبز جدا کردن ما از جاده ها است. از آسیب در امان و انواع آلودگی است. جادویی ما در حال حاضر یک اتوبان با سرعت بالا, سطح, با اموال ما چند متر از ما جلو درب. من راه می رفت خارج روز دیگر و شنید یک بانوی گفتن به یک دوست “من مطمئن هستم که نمی خواهم به زندگی می کنند وجود دارد”. شهر کلگری تعهد به حفاظت از شهروندان خود را از آسیب. ما طبقه مسکونی اما در حال حاضر آزادراه به عنوان نزدیک به عنوان خانه در سراسر خیابان. هیچ کس خواهد ساخت این نزدیک به جاده. چرا نمی توانید این کار راه دیگری در اطراف ؟ تنها 100 متر فضای سبز در حال حاضر بین عازم شمال و عازم جنوب خطوط. هنگامی که 37 سنت بود, ساخته, شهر, پیش بینی حلقه جاده ساخته شده است یک منطقه حائل بین محله و جاده است. چگونه می تواند این شهر ایستاده در حال حاضر و تماشای آن بافر برداشته شود ؟ هیچ کس را به ما بگویید چرا این اتفاق می افتد. شهر را نمی خواهد از ما دفاع — آن را مقصر می داند و آن را در این استان به استان به ما می گوید این تقصیر ما نیست و به صحبت آلبرتا حمل و نقل و پیمانکار آنها نمی خواهد جواب ما. دریافت تصویر سه حلقه سیرک.
مارک اندرسون
(وای که سرد نیست. موفق باشید و ما امیدواریم که کسی مسئولیت طول می کشد.)

ما نیاز به مراقبت بهتر
نوشتن در پاسخ به دراز مدت مراقبت با 40 سال تجربه به عنوان یک مراقبت های بهداشتی aide. من شاهد یک کاهش چشمگیر در رزیدنت مراقبت. این دل من می شکند و من را نگه می دارد تا در شب. من احساس می کنم که آن را بیشتر نیروی انسانی ما باید آن را کارکنان با عقل سلیم و دلسوزی. اگر شما آن را ندارید شما باید در مراقبت طولانی مدت. تسهیلات, استانداردهای نگاه خوب بر روی کاغذ اما اگر نه به دنبال چه چیزی استفاده می کنید ؟ ساکن مراقبت از برنامه های صدا مانند اقامت گرفتن بهترین مراقبت ممکن است! که آنها را می خواند و به شرح زیر برای دیدن اگر هر کس پس از آنها ؟ پسر من باید مقدار زیادی از داستان در آن است. چگونه شما می خواهم برای پوشیدن دو Pull-ups بین پاهای خود را طوری کارکنان لازم نیست که به شما هر دو ساعت. غمگین و تنبل کارکنان که زمان بیشتری را صرف پنهان کردن و معاشرت! آه و کسانی که ممیزی ما عبور با پرواز رنگ ها با حسابرسان درخواست است که ما فقط نیاز به بهبود چند استاندارد — کارکنان در حال حفر یک ماه بر آنچه می گویند و انجام می دهند. در حال حاضر همه چیز را رنگ آمیزی خواهد شد و تسهیلات تمیز و صندلی و مبلمان منظمی قرار می گیرد. برای چند روز آن را مانند کار در یک مرکز. ما باید بیشتر مانند انگلیس شگفت زده حسابرسان کاهش یافته است. ما امکانات آشپزخانه بود و یک باغ وحش با هر کس مجاز در آشپزخانه. چندین بار من خودم را در بر داشت ساکنان در آشپزخانه با کارکنان می شکند.
جانت MATUSEWYCZ
(کانادا به وضوح شکست خورده سالمندان خود را در طول همه گیر و ما باید تعمیر سیستم بلافاصله.)

اقدام فوری
این نامه باعث فاجعه در مینیاپولیس که در آن یک مرد کشته شده توسط پلیس در حالی که در حال عکس. در ایالات متحده این ویدئو گرفته شده و ارسال شده به Facebook. شهردار آن را دیدم و به سرعت اخراج افسران درگیر است. بعدی فرماندار پلیس به اتهام قتل. در یک ماه یا بیشتر وجود دارد یک محاکمه خواهد شد و تمام جزئیات در اطراف این حادثه خواهد بود ساخته شده است. در اینجا در کلگری همه چیز متفاوت خواهد بود. ASIRT استانی بدن است که به بررسی حوادث مربوط به اتهام سوء رفتار پلیس را تصرف تصویری از حادثه و تصویری خواهد بود ممنوع on Facebook. افسر درگیر خواهد بود معلق با پرداخت در حالی که ASIRT ظاهرا به بررسی. چند ماه بعد مرموز مطبوعاتی خواهد بود صادر شده و به احتمال زیاد در روز جمعه. این گزارش احتمال تبرئه افسر چون افسر احساس تهدید. هیچ کانادا تا کنون می دانم جزئیات این حادثه و یا مجازات پرداخت ، من می خواهم می گویند که ایالات متحده دارای بهترین سیستم به دلیل آن است که به طور کامل باز در حالی که پلیس حوادث تحت پوشش ، آلبرتا دولت عمدا اجازه می دهد این اتفاق می افتد.
GARY هادسون
(مقامات ایالات متحده و یا اغلب به طور کامل و شفاف در حالی که کانادایی ها به طور فزاینده ای کم حرف است.)

قوانین خنده دار
وقتی که من خواندن مقاله توسط اوا فرگوسن میدهد و چه کلگری مدرسه کاتولیک منطقه در حال برنامه ریزی برای آن در مدارس و کلاس های درس در پاییز من خندید من تقریبا سقوط کردن صندلی من. این یک چیز برای مطمئن شوید که وجود دارد افزایش پاکیزگی و بیشتر پروتکل های ایمنی در مدارس هنگامی که بچه ها در پاییز, اما آن است که دیگر برای حفظ و اجتماعی فاصله در محل در حالی که بچه ها در حال حرکت در راهرو و یا در lunchrooms. شاید هر دانش آموز و معلم می تواند خود را ادامه می دهند پلکسی گلاس غلاف در هنگام سفر از یک کلاس دیگر. مدارس به سختی به اندازه کافی برای دانش آموزان آنها را در حال حاضر. چگونه می توانم به شما در حفظ و میز یک انگلیسی از 30 یا ریاضی 31 کلاس 40 بچه ها دو متر از هم جدا. بیایید واقعی و یا شما باید برای استقرار و استفاده از 1000 موش های آلوده نرم برای هر مدرسه است. بچه ها به مراتب کمتر مستعد ابتلا به COVID-19 ویروس بنابراین اجازه دهید آنها را به رفتن به مدرسه در پاییز به عنوان نزدیک به طبیعی که ممکن است. اگر یک کودک بیمار می شود آن است که به پدر و مادر به نگه داشتن آنها را در خانه تا زمانی که همه چیز مرتب است. در آینده با ایده های مسخره از یک گروه از کارمندان که احتمالا هرگز تدریس در کلاس درس است ظالمانه و خنده دار در بهترین حالت.
پاتریک ANCELIN
(و جواب شما این است که اجازه دهید آنها را مریض و پس از آن احتمالا آلوده پدر بزرگ ، هنوز مطمئن شوید که پدر و مادر را قبول دارند.)

فقط بیش از حد نزدیک
Re: Calgarians جمع آوری مرتبه در اعتراض به نژادپرستی. من درک می کنم که مردم باید حق اعتراض اما دیدن هزاران نفر از مردم در راهپیمایی را از طریق خیابان های ما در کنار هم ترسناک است هنگامی که شهر ما و کشور است که در وسط COVID-19 بیماری همه گیر. به وضوح هیچ اجتماعی سوريه در حال وقوع بود, برخی از ماسک و دستکش در برخی نداشت. پوشش رسانه ای نشان می دهد مردم بغل کردن و بالا fiving هر یک از دیگر حتی صفحه از خورشید را نشان می دهد یک افسر پلیس, ماسک, دستکش, اینچ به دور از شخص دیگری که او نیز با پوشیدن یک ماسک و دستکش. ما حرفه ای پزشکی کارکنان خط مقدم که کار به سعی کنید به ضرب و شتم این ویروس سزاوار بهتر انجام از مردم شرکت کننده در تظاهرات. اقدامات خود را می تواند سازمان ملل متحد انجام تمام تلاشی که انجام شده است به ما اجازه می دهد برای شروع به بازگشت به آنچه ما تماس بگیرید طبیعی است. چه اتفاقی افتاد به قانون است که می فرماید: “تجمعات محدود به حداکثر 50 نفر در خارج از منزل”. چرا افسر پلیس نه اجرای قانون. بله اعتراض یک حق قانونی در کانادا اما در طول یک بیماری همه گیر مانند COVID-19 آمده است.
جان ROWE
(مشاهدات خود را در نقطه اما واقعا چه اتفاقی می افتد اگر پلیس شروع شدن سنگین در یک راهپیمایی در اعتراض به خشونت پلیس علیه سیاه مردم ؟ کاملا معمای برای مقامات نه؟)

ROAD TO RUIN
این شورای شهر در خصوص شهردار بودند به نفع کلگری میزبانی بازی های المپیک زمستانی. آنها در اشتباه بودند. جدید ورزشی آرنا که این زیادی مجبور به ما مالیات دهندگان بدون همه پرسی نیز می تواند بسیار مشکوک انجام است. خط سبز که این شهردار است که ترویج بیش از احتمال زیاد چیزی که باعث می شود زندگی در کلگری برای متوسط دستمزد بگیران غیر ممکن است. (نگاه کنید به ونکوور, تورنتو, سان فرانسیسکو, و غیره.) این هزینه برای خط تنها در دسترس شد روز قبل از جلسات در شورای. که در خود شک از زمانی که شهردار شد, مصاحبه در یک CBC رادیو نمایش صبح از او خواسته شد به استادانه درست شده در خط سبز و فقط نظر بود که “این بودجه به طور کامل”? که او چندین بار تکرار شده. این فاقد اعتبار به عنوان در گذشته نگاه بیکاری در راه بود تا همراه با مالیات بر املاک و نفت راه را همراه با کسب و کار به طور کلی. لطفا کسی توضیح به طور کامل تامین می شود! جایگزین وجود دارد BRT است که می تواند اجرا شود کارآمد تر هزینه کمتر و آماده به استفاده از سرعت. البته شهردار خود را cheerleaders در پلازا حمایت از خط سبز من شک دارم آنها از Calgary توسعه اقتصادی و من تعجب خواهد بود اگر آنها تا به حال سوار LRT.
کارل VATTER
(هیچ درک درستی از فشار مالی شدید در بسیاری از کلگری خانواده ها به دلیل کامل طوفان اقتصادی همراه با COVID-19. کسب و کار به طور معمول در شهرستان سالن. به طور کامل تامین می شود به معنی تمام سطوح دولت متعهد به ارائه تامین مالی است.)

ما نیاز به تغییر
پس از خواندن Licia Corbella است (ستون) من یک بار دیگر یادآوری چگونه از لمس شورای اسلامی است. ما در نهایت یک عضو شورا که احساس تعهد به نگاه پس از کیف پول عمومی و او در حال درمان مانند سطل زباله. او مناسب نیست با دیگران که احتمالا نمی تواند قرار دادن در تلاش برای انجام یک کار بهتر. تنها به درایو را از طریق مناطق صنعتی از کلگری برای دیدن همه خالی خواص به می دانم که این وضعیت همان است که دیگر اینجا. غول پیکر افزایش مالیات بر ملک رانده اند بسیاری از کسب و کار خارج از شهر با بسیاری از بیشتر به دنبال. شما نمی توانید مالیات راه خود را از عدم احتیاط مالی شما فقط آن را بدتر می کند. حداقل Coun. Jeromy فورکوش این را می داند و درک می کند نیاز به عمل می کنند. بقیه آنها حمله نفرت انگیز صورت با عدم در کل از کلاس. من امیدوارم که رای دهندگان را درک نیاز به تغییر دفعه بعد در اطراف. شاید ما می توانید برخی از افراد صالح در شورای نیستند که برگزاری یک چاقو پشت سر خود را در هر زمان یک همکار با آنها مخالف است.
STEVE WILSON
(آنها در حال انجام هیچ چیز برای کمک به Calgarians. چگونه می توانم به شما فکر می کنم که خواهد شد بیش آمده در زمان انتخابات?)

معتبر پاسخ
Re: مینیاپولیس, تظاهرات معتبر پاسخ به پلیس. این تظاهرات که در مینیاپولیس درگیر تخریب ساختمان ها و اموال. حوادث آنها در پاسخ به بودند تخریب زندگی انسان است. شورش اتفاق می افتد زمانی که مردم به طور مداوم در حال بی سابقه با تمام وسایل دیگر. مردم شده اند مسالمت آمیز اعتراض racialized خشونت پلیس برای سال, اما کشته شدن مردم بی گناه از رنگ در دست پلیس ادامه خواهد داد. این درگیری که صورت گرفت معتبر واکنش به حال عدم اقدام به جلوگیری از این حوادث و شارژ افسران که ارتکاب آنها. نه تنها انسان صدمه شد در مینیاپولیس شد. برای کسانی که به انتقاد از تاکتیک های مورد استفاده ممکن است آنها سعی کنید به در نظر گرفتن آنچه در آن مانند به هیچ گزینه ای دیگر برای محافظت از زندگی خود و خانواده خود را. آن زمان ما برای جلوگیری از قرار دادن ارزش بالاتر در ساختمان ها و اموال از زندگی انسان است.
استفانی PIOVESAN
(مردم اعتراض را برای تمام انواع دلایل مختلف. تظاهر کنندگان می خواهم یک چیز است: هرج و مرج و خشونت است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

سمت راست حرکت می کند
جیسون کنی مناسب است. ما نمی توانیم در ادامه به آسیب های اجتماعی و سلامت روان در جمعیت عمومی است. در ادامه با خاموش کردن و یا برقراری یک خاموش کردن باید وجود داشته باشد موج دوم که فقط انجام خواهد داد. من نمی تقصیر دولت برای اولیه خاموش کردن. من اعتقاد دارم که آن را معقول و منطقی داده گمنام اطراف COVID-19. که گفت:, در حال حرکت به جلو, Premier کنی درست است که می گویند ما باید یک هدف بیشتر رویکرد است. بیایید عایق آسیب پذیر در حالی که اجازه می دهد بقیه از ما را به ادامه. آن طراوت بود به شنیدن آن را از او حتی اگر آن را به فرستاده کلاس قروچه به حمله و تشنج. ما آموخته اند که در طول چند ماه گذشته که COVID-19 است که از آسیب کمی به اکثریت قریب به اتفاق جمعیت. خاموش کردن اقتصاد و آموزش مردم به ماندن در خانه است و نه یک رویکرد واقع بینانه. آن را نمی تواند تبدیل به یک سابقه جدید. اقتصاد ما می تواند آن را ندارند. مردم روانی و سلامت جسمی نمی تواند آن را تقبل کنند. دولت ما نمی توانیم آن را. پیامدهای طولانی مدت یا دوم shut-down را بالقوه به مراتب بیشتر و مضر تر از COVID-19 خود را. من خوشحالم که به لیگ برتر می داند که. اگر مردم می خواهند به اجتماع افراد یک تیم در خانه خود و در ترس زندگی می کنند — go ahead — بقیه از ما نیاز به در با ما زندگی می کند.
جوئل TEELING
(بسیاری از مردم شد و بدیهی است که آماده برای شروع زندگی دوباره.)

نژاد پرستی در بسیاری از اشکال
امروز در مقاله (30 مه), (نخست وزیر جاستین) ترودو گفت: او می خواست ضد سیاه نژادپرستی را متوقف کند. به من نژاد پرستی است که بسیاری از رنگ ، این است نه آنچه که او انجام به آلبرتا نشان نژاد پرستی راه او درمان ما ؟ او همچنین نشان می دهد چه یک قلدر او است. این است چگونه او را در آموزش فرزندان خود به عمل می کنند ؟ من تعجب می کنم اگر او واقعا معتقد است که او در حال اجرا است در کشور ما. او دارای یک خط مستقیم از “سر” در کبک به گوش او گفتن او دقیقا چه می گویند و انجام می دهند. این انگل در حال اجرا در کشور ما و برای همیشه لطفا برای. ما باید با قرار دادن یک توقف به این. آنها نمی کانادایی آنها از کبک و همیشه زندگی می کردند توسط حکومت خود را اما همیشه برداشت تمام پول آنها می تواند. شما نمی توانید به من بگویید که آنها نمی دانند در مورد کسانی که در خانه سالمندان هستند, آنها فقط متاسفم آنها گرفتار شدم. بیا محافظه کاران عمل خود را با هم و سریع و جنگنده. مبارزه برای آنچه ما می خواهند و نیاز. من زندگی می کردند, در شرق, در حالی که من می دانم که ما در حال دقیق تر از آنها هستند. در حال حاضر ترودو حتی خود را به ارمغان آورد دوستان جری ته بازگشت. که می شود دور با چیزهای شبیه به آن ؟ تنها یک بچه لوس.
مرلین HAUCK
(نخست وزیر در حال اجرا است این کشور به عنوان بخواهد با وجود داشتن یک دولت اقلیت. شما می توانید با تشکر از حزب دموکراتیک ملی Jagmeet سینگ برای کمک به تسهیل آن است. اما هیچ فکر نمی کنیم او نژادپرستانه به بهره.)

انتخابی حافظه
دو نامربوط نظرات. ساعت جاستین ترودو صحبت از کانادا مستقل سیستم قضایی در دفاع از این موضع در Hauwei را exec اما هرگز ذکر شده که او چگونه با دخالت آن را برای محافظت از یک کبک شرکت کردم و دور با آن. به عنوان نمونه ای وجود دارد که یک مجموعه ای از قوانین برای او و حزب او و یکی برای هر کس دیگری. بدون شک این نیز آنژو چین است. من همچنین اشاره کرد محیط زیست موفق به دریافت مایکل مور سیاره از انسان گرفته شده از یوتیوب به دلیل چهار ثانیه از ویدیو استفاده بدون اجازه. که تصویری منفجر تن از سوراخ در “جنبش سبز” پس از آن سوال از چه سخت اطاق کوچک زیر شیروانی (یا ثروتمند برجسته آمریکایی بهره مندی از این بیهوده) به دنبال بهانه ای برای سکوت است که بسیار آشکار تصویری در نفاق است که سبز و انرژی های تجدید پذیر. باور نمی کنم من دیده ام هر گونه خبر و گزارش در این مورد ؟
K. URKOSKY
(و با شدت گرفتن جنگ در.)

هنوز هم یک بسته نرم افزاری!
من پایه اصلاح شود. فکر اولیه من این بود که من مالیات بر املاک افزایش پیدا کرده 33.5% بر اساس تیپ های پرداخت را افزایش دهد. واقعی کل افزایش مالیات است که تنها 18 درصد. نه 7.5 درصد است اما 18 درصد. کاملا مسخره مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه. تفاوت در افزایش نرخ را با چه تیپ پرداخت می شود و به خوبی ثبت شده در طول چند روز گذشته به عنوان مسئولان شهرستان و اعضای شورای تقلا را به بهانه ای برای بزرگ افزایش مالیات ما رو در کلگری. شهردار (ناهید) jasper de valk دوست دارد و از آنها در مورد کلگری داشتن کمترین مالیات بر املاک در کانادا. که ممکن است درست باشد. اما آنچه در مورد کل شهر مالیات ؟ کل شهر مالیاتی رقم نیز شامل تمام هزینه های اضافی و هزینه های که ما در کلگری متحمل بیش از و بالاتر از آنچه ما پرداخت مالیات اموال بسیاری از آن ها پرداخت نمی شود در شهرهای دیگر به دلیل آنها گنجانده شده در مالیات بر املاک پرداخت. هر گونه اتهام به شهروندان برای هر چیزی که در این شهر مالیات است. دوره. این همه دود و آینه. آقای jasper de valk را دوست دارد به تحریف حقیقت است. ما پرداخت برخی از بالاترین مجموع شهر, مالیات در کانادا, کمترین ندارد که همه هزینه های اضافی و هزینه های در نظر گرفته. شهر کلگری مالیات بنابراین افزایش در یک مسخره نرخ از آقای jasper de valk آمد به اتاق در حالی که در همان زمان در شهر ما خدمات متاسفانه کاهش یافته است و ما هنگامی که به خوبی نگهداری شهر است و دیگر ، ما بلوارها و پارک ها چیزی جز یک چشم درد برای بیشتر از تابستان است. جاده های ما در حال فرو ریختن پر از چاله و هرگز در چنین شرایط وحشتناک. من در اینجا زندگی می کردند همه زندگی من و شاهد دست اول, مرگ, مهم, خدمات اساسی مانند این بیش از 10 سال گذشته است. منزجر کننده به حداقل می گویند و پس از آن که صحبت را به آقای jasper de valk مثل ما احمقها باعث می شود آن را حتی بدتر است. در بالا به طور مداوم صحبت کردن به او پس از آن نیز به ما ارائه با مغرور نادان نامه ای که محصور شد با ما افزایش مالیات بر توجه به تلاش و توجیه بی کفایتی خود را. زمانی که در حال Calgarians رفتن به خواب بیدار می شوید و جلوگیری از اجازه دادن به این مزخرف اتفاق می افتد ؟ امیدوارم در انتخابات بعدی!
راب شکارچی
(Calgarians کاملا توانایی و ظاهرا اشتها به تمیز کردن خانه. اما آنها خواهد شد؟)

اما آنچه در مورد …
من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از مردم را به خیابان ها و اعتراض هنگامی که یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته شده است و یا کشته شدن در حین انجام وظیفه توسط یک فرد (دیوانه دیوانه بود آن را سیاه یا سفید عامیانه)? اجازه دهید آن صورت هیچ یک تظاهرات که به عنوان یک واقعیت و تنها افرادی که به نظر می رسد به مراقبت از افسران همکار خود و خانواده خود را. من تعجب می کنم اگر مردم (مخالفان) متوجه (به عنوان آمار/آمار را نشان می دهد) که سیاه در سیاه جرم و جنایت در سراسر ایالات متحده بیشتر طول می کشد زندگی از خشونت پلیس مواد مخدر مصرف بیش از حد و/یا تصادف با خودرو همراه (دوباره بدون تظاهرات بیش از هر یک از آن). فقط گفت: مردمی! اگر شما می خواهید چیزی در اعتراض به همین دلیل در اعتراض به افزایش مالیات بر املاک و خود را Enmax اسکناس که در رفتن نگه دارید تا. ما یک درخت نخست وزیر که معافیت های مختلف اخلاق قوانین می پوشد blackface و سپس این عصب برای قرار دادن در دو سنت با ساخت بیانیه های مختلف/نظرات درباره نژاد پرستی (به شکل) و هیچ اعتراضات بیش از هر یک از آن. و ما یک سالن شهر که نیاز به یک مشاور تعمیرات اساسی در یک راه بزرگ و در عین حال شما رای آنها در, و نمی خواهم به اعتراض هر یک از corruptness است که می آید از آنها. کانادایی ها به طور کلی فقط مرا گیج به شما اعتراض خواهد کرد چیزی است که اتفاق می افتد در یک کشور دیگر اما بدون توپ در اعتراض به هر چیزی که در واقع در کانادا ؟ فراتر از باور!
جولی MITCHELL
(گوش دادن. وجود دارد یک قطار در حال آمدن است و شما می خواهید به آن را نه در مقابل آن.)

اعتراض جاستین بیش از حد
کانادایی ها نشان داده اند که آنها می توانند اعتراض مسالمت آمیز و در توده برای نشان دادن حمایت برای جورج فلوید بر خلاف در U. S. A., و من فقط می توانم امیدوارم که کانادایی ها در سراسر این کشور بزرگ را گرد هم می آیند و شروع به اعتراض مودبانه مانند آنها انجام می دهند در حال حاضر تنها در حال حاضر ما باید گرد هم آمده و اعتراض سرحال دیکتاتور جاستین ترودو و توقف او را از تبدیل کانادا به یک سوسیالیست ورشکسته کشور است که دقیقا آنچه که او انجام می دهند. ما grand-بزرگ کودکان-کودکان خواهد پرداخت کردن پول ترودو شده است دادن دور به هر کشور خارجی که کمک خواهد کرد که او را به یک صندلی در سازمان ملل متحد تنها به طوری که او می تواند یک سرحال دیکتاتور به تمام جهان (و نه فقط کانادا. اگر کانادایی ها نمی شروع به بیدار شدن از خواب به تخریب ترودو است و باعث به کانادا, از آن خواهد شد خیلی دیر و کانادا خواهد بود ورشکسته سوسیالیستی (expletive حذف شده) اجرا شده توسط دیکتاتور ترودو و حزب. این احتمالا نمی کنید برای چاپ اما در کانادا در یک بار بزرگ کشور برای زندگی دموکراتیک رایگان از دیکتاتورها و ترودو با استفاده از این بیماری همه گیر خود را به عنوان سنگ پله به تبدیل کانادا به خود را دارد. به عنوان او گفت: “من تحسین چین دیکتاتوری چرا که آنها می توانید تغییرات را بر روی یک سکه”— دیکتاتوری. چه کانادا نیاز است به یاد بیاورید قانون بنابراین ما می تواند هر سیاستمداری را از دفتر وقتی تمام هدف آنها این است که برای خرید رای با پول ما و حکومت با مصونیت از مجازات. از خواب بیدار کانادا قبل از آن خیلی دیر است.
رنه KLABOUCH
(او نیاز به رفتن به محل کار با همکاران.)

چه کسی مقصر است ؟
یکی از چیز خوب در مورد این اعتراضات این است که آنها را تست شیوه های اجتماعی فاصله است که ما شده اند در حال تمرین برای سه ماه گذشته. امیدوارم آنها را نشان می دهد که اجتماعات بزرگ در حال گسترش ویروس به درجه ای از کارشناسان ما گفتن است. اگر این مورد است, و وجود دارد و در نتیجه تجدید حیات در موارد با توجه به این حوادث است که برگزار می شود مسئول است ؟ هنوز هم وجود دارد جریمه در اثر است که سازمان از اجتماعات بزرگ هستند تا 500.000 دلار برای حوادث متعدد. ما تمام شده است فداکاری از جمله خط مقدم پزشکی کارگران به خطر انداختن جان خود و این تلاش ها بدست ما را به نقطه که در آن ما می توانید ببینید در پایان این بیماری همه گیر. اگر مردم مادربزرگها و افراد با شرایط پزشکی شروع به در حال مرگ هستند و این سازمان واقعا انجام اهداف خود را. برخی از تعصبات این تظاهرات در حال بالا بردن آگاهی در مورد نتیجه تجربیات شخصی و تلاش های خود را ممکن است نتیجه معکوس اگر آنها در نتیجه مرگ و میر ناشی از عشق ، پیر زندگی می کند توجه بیش از حد!
دیوید PASOLLI
(ما نگرانی در مورد COVID-19 اما واضح است بسیاری از مردم احساس می کنید که در حال حاضر نژادپرستی موضوع مهم تر از ترس از ویروس.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>