نامه, ژوئن 3: ‘چگونه می توانید شورای پا زدن ما هنگامی که ما در حال پایین؟’

وحشیانه, افزایش مالیات
در این میان سلامت شدید و بحران اقتصادی کلگری شورای شهر heartlessly و mindlessly 2020 افزایش مالیات بر املاک به طور متوسط 7.55%. تنها اعضای شورا که رای برای یک مالیات بر اموال مسدود شد Sean چو و Jeromy فورکوش و نگذارند به نگه داشتن شغل خود را. دیگران باید اخراج می شود. ارسال آنها را بسته بندی در آینده مدنی در انتخابات است.
جوآن و وین MORCOM
(آشنا خودداری از طول دهه گذشته یا بیشتر. در عین حال …)

نفرت انگیز بپرسید
من می خواهم به اظهار نظر در چهار فدرال احزاب سیاسی با استفاده از COVID-19 اضطراری یارانه دستمزد برنامه. این است که اول شواهدی وجود دارد که واقعا حزب محافظه کار در کانادا. همه احزاب در حال گریه ی این دختربچه, simpering نسخه از چپ nanny state سوسیالیسم است که گسترش دست خود را به دولت در اولین اشاره از مشکلات است. لیبرال ها NDP و سبزی شکم به طریق عمومی: کاملا قابل پیش بینی با توجه به این که آنها را دیده اند یک تغار عمیق به اندازه کافی. که حزب محافظه کار نیز آن است که قساوت. این یک فرصت مناسب برای افتراق ک از برکه مانده است. به جای این ک waded به باتلاق با بقیه. من نوشت: من نماینده محافظه کار مجلس در هفته پیش به بیان تحقیر. من انتظار هیچ پاسخ.
R. B. رتهولل
(به دنبال مالیات دهندگان یارانه نمی یابم هر حزب سیاسی برای عادی کانادایی.)

بد نیست
به همه کسانی که معادل دولت قوانین برای مبارزه با این بیماری همه گیر به نازی ها. فقط صبر کنید تا کسی به شما عشق می میرد از COVID-19. و سپس شما خواهید بود در حال تغییر لحن خود را سریع تر از یک jukebox. ناگهان این شاکيان را تقاضا بیشتر دولت قوانین و اجرای سختگیرانه تر. لطفا برای جلوگیری از شکایت و بیایید همه با هم کار کنند برای نگه داشتن هر کس امن است. اگر آمار این است که چیزی به توسط قوانین مشغول به کار هستند.
S. I. پترسن
(اجازه دهید آن را از طریق به جای به خطر انداختن آنچه که ما انجام داده ایم.)

انفجار در LICIA
لطفا Licia Corbella ستون 2 ژوئن 2020 در آفتاب. پیدا کردن چقدر بد شورای شهر واقعا به خصوص آنهایی نام در ستون (ناهید) jasper de valk, (Ward) ساترلند (Jyoti) Gondek و (جف) Davison. من 77 سال سن و شورای اتحاد فقط raked من در سراسر یک بستر زغال داغ با 11 درصد افزایش در مالیات در حالی که کاهش اندکی در ارزیابی. هیچ توضیحی برای این دیگر از شهرستان و شورای عمومی اتحادیه حرص و طمع است.
ریچارد BOURGET
(یک اعتنایی آشکار برای شهروندان این شهر گرفته اند که به بدن ضربه پس از ضربه بدن.)

پوشش نقره ای
یکی از چیز خوب در ماه های اخیر بود که بسیار قابل توجه عدم ترافیک چند تاخیر و تقریبا هیچ آهسته فراز در جاده ها. من متوجه این هفته یک افزایش مشخص در ترافیک به عنوان هفته پیشرفت رسیدن به قبل از COVID تراکم آوردن Deerfoot Tr. یک بار دیگر متوقف شد. آنچه اخیرا 15 دقیقه سفر در حال حاضر تا 40 دقیقه با تراکم و تاخیر از ترافیک. خوب این خوب بود در حالی که آن را به طول انجامید.
داگ دست
(آن ساخته شده رانندگی در شهر در واقع یک چیز لذت بخش دوباره.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>