نامه 23 ژوئن: ‘برابری است که بسیار یک مسئله محلی’

اشتباه را, شهردار
D’oh! آقای شهردار شما بیهوده گویی در مورد از جمله به رسمیت شناخته شدن برابری در انتخابات شهرداری ها رای به عنوان بی احترامی به افرادی که می خواهید برای رای دادن در مسائل محلی است بی احترامی به Calgarians. اول آن را نشان می دهد که شما فکر می کنم Calgarians نیست باید توانایی تشریح و افتراق مسائل رای گیری در انتخابات. دوم نشان می دهد که شما نمی فکر می کنم که برابری یک مسئله محلی. آن است که ما مالیات دلار است که صندوق برابری است و تا زمانی که ما منتظر نمی آیند به ما. سوم و مهمتر از همه این نشان می دهد که شما و اکثریت شورای ارزش دوباره انتخابات تعریف و میراث بیش از این خواهد شد و رفاه مردم است. احتمالا بزرگترین اشتباه همیشه!
جورج EWERT
(جالب است که آلبرتا بیگانگی نیست دیده می شود به عنوان یک محلی قابل توجهی مسئله است. ما باید تصور همه ساختمان های خالی بیکاری گسترده و انفجار مالیات برای همه است.)

سوم جذابیت?
ما تا به حال Pierre Trudeau و در حال حاضر ما جاستین ترودو. کارشناسان حق داشتند موج دوم راه بدتر از اول است.
D. KEELE
(با تشکر برای خندیدن.)

تماشای از نزدیک
فقط نمی توانید صبر کنید برای این خط سبز پروژه را شروع و به ما نشان دهد که چگونه بی کفایت سیستم ما است. چند سال پیش آنها ساخته شده است در پراگ یکی دیگر از پای خود دارای سیستم مترو. پا امتداد در سراسر شهرستان. تا حدی در سطح عمدتا زیرزمینی برخی از پل ها 17 یا تا ایستگاه بدون تاثیر سطح ترافیک. در تکمیل سه سال است. از سوی دیگر همه ما شاهد این ساختمان از گسترش CTrain از Anderson ایستگاه به Bridlewood چند سال به عقب. در سطح, در کنار موجود در حال حاضر آهنگ های راه آهن پنج سطح ایستگاه. هیچ پل هیچ تونل. یک جامد پنج سال برای تکمیل. اجازه دهید ببینید که چه مدت و به چه قیمتی این خواهد شد.
مایک SOCH
(آن را تحت موشکافی شدید.)

معروف آخرین کلمات
من همیشه مشکوک خود سرمقاله نظرات در این بخش نامه که اخراج خوانندگان نظرات با سخنان مانند “بیشترین بهره را مخالف” یا “بسیاری از بهره نمی احساس می کنید که راه”. ظاهرا Postmedia است انگشت خود را بر روی نبض چگونه بیشترین بهره احساس. بنابراین من تا به حال به خنده زمانی که خواندن ژوئن 19, نسخه هنگامی که پاسخ خود را به J. D. دور نامه در شورای امنیت سازمان ملل صندلی بود “یک اتلاف زمان تعقیب چیزی است که هیچ کس در مورد مراقبت …” به طور مستقیم در بالا که نظر خود را روزانه خوانندگان نظرسنجی که پرسید: “آیا شما مراقبت است که کانادا نمی برد یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد?” با عظیم 91 درصد آرا نشان می دهد که آنها مراقبت. شاید شما باید متوقف کردن گفتن ما چگونه ما احساس می کنیم.
لوری قهوه ای
(تمام نقاط معتبر لوری. و بسیاری از بهره موافقم.)

ما مدیون
در عکس های اخیر شهردار (ناهید) jasper de valk او دیده می شود پوشیدن بنفش COVID-19 ماسک. در حال حاضر که چند میلیارد میراث تایید شده شاید jasper de valk باید در نظر بگیرید رنگ تغییر به خود ماسک. رنگ قرمز خواهد بود ایده آل رنگ به صورت خود ماسک در حال حرکت رو به جلو است. پس از همه, قرمز همواره نمادین به بدهی و این خط سبز خواهد شد و هزینه شهروندان کلگری نه فقط صاحبان اموال از صمیم قلب.
DONALD K. MUNROE
(ما امیدواریم که شما در اشتباه هستند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im