نامه ژوئن 21: ‘مطمئن امید CPS است در نظر گرفتن یک نگاهی از نزدیک در اتهامات’

داستان های ترسناک
من در وحشت Const. کیم Prodaniuk را از اتهامات پلیس سوء رفتار و آزار و اذیت جنسی که او ادعا می کند او با تجربه در ISTAT ، من می دانم که وجود دارد دو طرف به هر داستان اما اگر حتی یک ذره از اتهامات او را در حال درست سر باید نقش خود را در خدمات پلیس است. شرح محتوای دوره و آموزش تکنیک های فراتر از هر فرد معقول و منطقی را درک. اما پس از آن, پس از رابطه جنسی-تجارت و صنعت. من می خواهم برای دیدن در این دوره بود دقت حسابرسی به صورت غیر ضروری و یا غیر ضروری آموزش محتوا و اهداف و نتایج یادگیری تحویل و رول بازی معیارهای (چه چیزی ، کجا ، چرا و چگونه) مستقل آژانس پلیس. تیم ممیزی شامل آموزش طراحی/توسعه/تحویل کارشناسان و مربیان (مرد و زن) از شبیه جنسی-تجارت مخفی برنامه های آموزشی در دیگر ادارات پلیس. به عنوان من می خواهم نشان می دهد اظهارات قبلی فارغ التحصیلان (ترجیحا ناشناس) از CPS بود به دست آمده خود را با تجربه نظر برای تعیین اگر چه Const. کیم Prodaniuk از طریق رفت و در دوره های آموزشی است که قابل مقایسه با دوره آنها در زمان و نیز اگر خود را به محتوای آموزشی تحویل و تکنیک های مورد استفاده مربوط بودند و به نفع خواسته های مخفی تکالیف. آن را بسیار دشوار است به تصور کنید چه Const. کیم Prodaniuk از طریق رفت و من فکر می کنم که مهم است که برای رسیدن به پایین از این نفرت وضعیت.
جیم تعبیر
(واقعا وحشتناک اتهامات.)

اما آنچه در مورد …
در مورد این تجمع برگزار شد در ایننیسفیل شنبه گذشته. مقاله خبری خود را شامل نمی شود یک نقل قول کلگری فعال Audora Nwofor. این جمله در یک مقاله توسط بیل Graveland کانادا را فشار دهید. او گفت: “اگر شما می خواهید برای ایجاد یک تغییر شما گوش دادن به مردم با تواضع. شما بروید و آموزش خودتان و سپس شما به حمایت از مردم سیاه و سفید در همه چیز کار می کنیم که آیا آن را کثیف یا نه.” آیا این به این معنی است که ما باید تعظیم سر ما و یا در زانو ما به تمام افرادی که ما با آنها ؟ ما را به قبول غارت و سوختن از فروشگاه های ما و کسب و کارهای کوچک ؟ این است که آموزش و پرورش ما از برده داری را شامل شد که در آن افرادی که به فروش می رسد دیگر مردم سیاه و سفید به اعراب و اروپایی ها? من خسته از شنیدن در مورد امتیاز سفید. همه مردم جوان نیاز به یادگیری تاریخ از اجداد ما که به غرب کانادا و تمام سختی ها. هیچ چیز دست به آنها و بدون کمک دولت داده شد. هیچ نداشتی اما با تکیه بر خود و همسایگان خود را. همانطور که برای برده داری آن است که تخمین زده می شود بیش از 1 میلیون اروپاییان سفید فرستاده شد به دنیای جدید به عنوان قراردادی مادام العمر بندگان. آموزش خود را در مورد تاریخچه دیگران و احترام به یکدیگر است و یک خیابان دو طرفه است.
گوئن ZEEGERS
(داشتن مکالمه مهم است.)

لمسی است که باید
وجود دارد یک 2010 UC برکلی مطالعه با عنوان “دست در پژوهش: علم را لمس کنید”. این مطالعه می گوید: “لمس اساسی برای ارتباطات انسانی پیوند و سلامت است.” جهانی را تصور کنید که در آن ما نمی توانیم حتی لبخند در هر یک از دیگر از شش ft. نشانگر چرا که ما با پوشیدن ماسک. یا تصور کنید یک دبیرستان یا دانشگاه فارغ التحصیلی که در آن شما قادر به پنج و در آغوش یکدیگر. اجتماعی فاصله را میدزدد انسان بودن ما پنج حواس اصلی هستند که در رفتار اجتماعی. این سرقت از پایه ورودی های حسی تضمین می کند که بسیاری از مردم رانده خواهد شد به درجات مختلف از جنون است. شواهد این است که همه در اطراف و تبدیل خواهد شد بیشتر مشهود است ، رسانه ها همواره ادعا می کنند که اجتماعی فاصله موجب صرفه جویی در زندگی می کند اما کارشناسان در حال حاضر گفت که هزینه انسانی را به مراتب سنگین تر بودن از زندگی ویروس را در آن اولیه و دوم امواج. ویروسی انتقال است نه ثابت شده باشد مانع ایستاده شش ft. از هم جدا. اجتماعی فاصله یک ضد انسانی برنامه از جرم شکنجه روانی و آسیب برساند.
ZOLTAN BARABAS
(هیچ کس گفت: آن را آسان خواهد بود.)

تست بار
من دنبال گزارش های خبری در COVID-19 اعداد برای برخی از زمان و تلاش کرده اند به شکل گزارش در تست. آلبرتا در حال حاضر دعوت از همه به آزمایش می شود. تا کنون دولت آمار نشان می دهد 332,000 افراد آزمایش شده است در چهار ماه (کمتر از 4000 در هر روز). آلبرتا دولت می گوید که آنها می توانید انجام دهید 7,000 هر روز, اما تنها اعداد من می توانم پیدا کردن نشان می دهد کمتر از 5000 در هر روز انجام شده است. و من می دانم که دولت در کل عاشق شماره من در بر داشت چند. اگر 4000 در هر روز نگه می دارد و این بدان معناست که جمعیت آلبرتا (4.41 میلیون) را سه سال برای تکمیل. در 5,000 هر روز آن را 2.4 سال برای تست همه. می کند که در نظر گرفتن این واقعیت است که اگر یک تجدید حیات بسیاری از کسانی که در حال حاضر آزمایش ممکن است بخواهید یک آزمون مجدد برای خود تضمین گسترش جدول زمانی بیشتر است. حتی با اصل 7,000 هر روز که هنوز 1.7 سال برای تمام آزمون. چه مدت قبل از همه این است که بی معنی است ؟ چه مدت قبل از مردم به سادگی می گویند نه بیشتر ؟ چه مدت قبل از ما آزادی دوباره ؟ من برای یکی هستم خسته شدن با آن است. من کاهش می یابد به بازی با ماشین حساب به تصویب زمان. حداقل آن را نگه می دارد مغز درگیر هیچ مسائل مربوط به سلامت روان تا کنون …
فیل WYLES
(این همه به ما جدید بیش از حد. ما در حال تلاش برای فیلتر کردن بهترین راهنمایی از حرفه ای ها اما شما می دانید که چگونه است که رفته درسته؟)

فقط جهل
آیا نژاد پرستی وجود داشته باشد در روستایی آلبرتا? کاملا آن را ندارد. برخی از نژاد پرستی است که از افراد متعصبی که هرگز تغییر خواهد کرد با این حال من معتقدم که بسیاری از نژادپرستی می آید از عدم درک و ترس است. من معتقدم که این به این دلیل است که من از کجا آمد. من بزرگ شد و بزرگ شد تا در یک جامعه کوچک که در آن هر کس به مانند هر کس دیگری. آن را OK به سرگرم کننده از کسی که متفاوت از شما. اگر همه شبیه شما, سپس شما را در بر داشت چیز دیگری در مورد یک فرد. این بخشی از رشد کردن است. این بود تا بعد از آن در زندگی جایی که من نقل مکان کرد و دور از زندگی روستایی و شروع به کار در یک شهرستان که در آن من تا به حال این فرصت را به رفتار و برخورد مردم بودند که متفاوت از من من شروع به یاد بگیرند که چگونه مشابه آنها به من. این کلیشه ها شروع به شکستن و من شروع به رشد به عنوان یک فرد. من آموخته اند که این چیزهای کوچک و ساده است که تعداد. من دیگر هیچ نقطه یک فرد توسط خود رنگ. آنها دیگر سیاه یا قهوه ای یا آسیایی, فرد, آنها فقط یک فرد است. اگر شما شک آنچه من گفت: چگونه عبارت “امتیاز سفید” را به شما احساس می کنید. من از آنها بدم میاید که مدت اما هی این فقط کلمات درست است ؟
کوین CRUMLY
(همه ما باید قابلیت یادگیری به عنوان رشد ما هیچ؟)

صحبت کردن, کانادا
جاستین ترودو گفت: بسیار کمی در مورد اشتباه زندانی کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor. و هیچ چیز من می توانید به یاد بیاورید در مورد کانادا رابرت سچللنبرگ نیز در زندان های چین — اما رو به اعدام است. J. T. های اخیر اشاره به این ‘گروگان’ به عنوان “دو ساله”. جذاب اما باور نکردنی اسب سوار و حساس با توجه به سال-به علاوه آنها شده اند به طور غیر قانونی برگزار می شود عملا با هیچ کنسولی تماس بگیرید. درمان غیر همراه با فقیر مواد غذایی به نظر می رسد هنجار در دست خود را کمونیست اسیرکنندگان. من به عنوان یک عمیقا در کانادا ساخته اند تماس های متعدد به “جمهوری مردم چین در اتاوا کانادا” در طول چند ماه گذشته. من حمایت خود را برای انتشار. من انتظار تماس تلفنی من و کسانی که از دیگر کانادایی ها باید صفر تاثیر بر که “اساسی دیکتاتوری است که می تواند به نوبه خود چیزهایی در اطراف بر روی یک سکه’ بسیار تحسین شده توسط خود ما با دیکتاتور-در-آموزش. با این وجود ضروری است که کسی که از این کشور صحبت می کند از طرف آنها. من شک و تردید بسیار است که کانادا کوچک/کامل امور خارجه سر فرانسوا-Philippe شامپاین است که صرف مقدار زیادی از انرژی نسبت به تامین امنیت Kovrig و Spavor آزادی. ایضا برای سفیر به چین, Dominic بارتون. هر دو شامپاین و بارتون نظر می رسد که خونتان نزدیک ‘وابستگی’ با پکن: در دراز مدت منافع کسب و کار و اخیرا وام مسکن با بانک های چینی در دو خواص. با توجه به این که ما باید یک “جنایت وزیر’ که سابقه شامل روشن اهانت به قانون از قانون انسداد عدالت و اخلاق دستورالعمل آن را تعجب آور نیست که ترودو عوامل را در تعامل با شیوه های مشابه. خدا کمک رابرت سچللنبرگ و “دو ساله”. تردید آنها را دریافت کنید خیلی از جاستین ترودو و لیبرالها. من قصد دارم برای حفظ تماس با “جمهوری خلق چین در اتاوا کانادا”.
باربارا JESSIMAN
(همه کانادایی ها می توانید آن تماس بگیرید.)

کمتر بیشتر است
در 10 ، 000 سال گذشته بشریت شده است اداره می شود مفهوم “بیشتر است.” بقیه حیوانات پادشاهی شده است در رابطه با تولید مثل و حفاظت از خانواده. با توجه به علم جهان به عنوان ما می دانیم که آن را به وجود میلیاردها سال. بنابراین تاریخ ثبت شده است اما تصویری در گذر زمان. پس چرا انسان باهوش به عنوان به فکر نظم جهانی باید تغییر با توجه به خواسته چند است ؟ پس چرا تا به کنترل ثروت تبدیل شدن به هدف اصلی از این جامعه ؟ پس چرا باید ما رنج می برند از یک ثابت اختلال در شیوه زندگی ما? پاسخ به نظر من مربوط به “حرص و طمع است.” نگاهی به تاریخ ما از زمان کتاب مقدس تا به امروز نشان می دهد میل پرشور برای کنترل از همنوعان ما. این انجام شده است با کنترل ثروت و استفاده از زور برای حفاظت از ثروتمند. که آیا یک مؤمن یا نه داستان مسیح و تعویض پول است تند و تلخ یادآوری است که پول ریشه همه شر است. انسانیت خود را از دست داده چشم انداز. امیدوارم آن را از خواب بیدار خواهد شد تا به زودی.
کیر VARLEY
(ما متوقف شد زندگی روی غریزه به تنهایی سال پیش.)

آنها را پرداخت
امروز من پیشنهاد یک سیاستمدار مالیاتی برای همه سیاستمداران در کانادا — فدرال و استانی و شهری. در کلگری آنها دو حقوق بازنشستگی پرداخت مالیات فدرال من فکر می کنم آنها فقط به خود را جمع آوری و قبل از اینکه شما می گویند که یک کمیته به آنها افزایش, من مطمئن هستم که آنها هنوز هم تارهای صوتی و می گویند هیچ! من شرط می بندم دلار به دوناتها که زمانی که همه گفته و انجام می شود وجود خواهد داشت های جدید COVID-19 مالیاتی و سیاستمداران از همه راه راه را می گویند که هر کس برای انجام وجود دارد بخشی (به جز برای آنها البته ). بنابراین اگر یک سیاستمدار پیاده روی به فروشگاه خود را به ماشین خود را ثابت و یا به خرید یک قهوه اتهام آنها را فوق العاده و به آنها بگویید که هر کس به انجام بخشی خود را, آن را تنها عادلانه است. من مطمئن هستم که آنها را خوب با آن به دلیل سیاستمداران را ندارد این کار را برای پول همه آنها می گویند آنها می خواهند برای خدمت به مردم است. جهنم شاید حتی کلگری سیاستمداران ممکن است به یکی از حقوق بازنشستگی خود را.
T. فرانسوی
(آنها فقط می خواهید هزینه آن را به مالیات دهندگان!)

پاداش نامه آنلاین تنها

توقف سرزنش بازی
با همه هیاهو با نژادپرستی و بیش از حد از زور توسط پلیس بیش از چند هفته گذشته “در اینجا یک فکر”. من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که چرا ما هنوز هم به نظر می رسد به درک مشکل است که یک فرد/گروه مصرف شخصی و یا گروهی مسئولیت خود را بسیار خود را اعمال. آن را در مجموع بازی سرزنش یا چیزی است که اتفاق افتاده سال پیش یا کسی داشتن احساسات خود را صدمه دیده بیش از هر چیز دیگری. اگر پلیس برگزار می شود به یک “منشور اخلاقی” در و وظیفه پس چرا افراد ؟ اگر پلیس جلو کسی که بیش و نوجوانی شما چگونه انتظار دارند که پلیس به پاسخ ؟ چگونه خواهد بود شما پاسخ اگر کسی با سوء استفاده از شما را در یک مدرسه و یک مرکز یا محل کار? تا زمانی که ما آگاه هستند و با آگاهی و احترام به دیگران و مسئولیت شخصی برای ما اعمال خود را چیزی است که تا به حال رفتن به تغییر. سرزنش بازی متوقف شود. یا ما یک بخشی از راه حل و یا ما یک بخشی از مشکل است.
کال OATWAY
(گرفتن مالکیت رفتار خود را همیشه مهم است.)

“آیا به شما گفته’
من کاملا موافقم با حرف نویسنده جولی میچل و نامه به سردبیر ‘راه’ روز یکشنبه 14 ژوئن 2020. به خصوص خط “اگر مردم از همه نژادها و ادیان نمی خواهید به توان مورد آزار و اذیت توسط پلیس, سپس به سادگی همکاری با آنها و انجام آنچه آنها درخواست”.
پیچک خاکستری
(در حالی که حس مشترک است و برخی از افسران درمان نیست همه مردم همان مهم نیست که چگونه به خوبی آنها رفتار هستند. و است که بخشی از این نقطه است.)

یک طرح متفاوت
(برتر جیسون) کنی من حامی و من می توانم درک که همه چیز شده اند دقیقا ایده آل خود را پس از انتخابات سال گذشته است. محاصره یک بیماری همه گیر قیمت نفت سقوط و هزاران مسائل دیگر. من اعتقاد دارم که شما در حال رفتن به پایین یک مرده به پایان راه با برابری داد. چه انگیزه ای وجود دارد برای Laurentian نخبگان به تغییر هر چیزی ؟ چگونه در مورد صفر ؟ تهدیدات توخالی سعی شده برای 30 سال و تغییرات هیچ چیز حتی زمانی که ما تا به حال یک محافظه کار اکثریت در اتاوا هیچ چیز تغییر کرده است. هیچ خطوط لوله, هیچ برابری اصلاحات ندا صفر است. چرا نمی بینم اگر ساسکاچوان و مانیتوبا خواهد بود مایل به پیوستن به مبارزه. ما نیازی به جدا فقط یک توافق بین ما همکاری کنند. مانیتوبا دسترسی به تاید واتر به اعتقاد من بهره خواهد بود بسیار خوشحال پرداخت خط لوله حق امتیاز به مانیتوبا به جای مبارزه با کبک تا زمانی که آنها در نهایت کشتن صنعت نفت. است که می تواند یک تهدید بسیار واقعی به وضع موجود. به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “چه جهنم را که دارید برای از دست دادن؟”
استیو ZACHER
(هیچ یک از این است که به راحتی انجام شده اما تمام راه باید مورد بررسی قرار گیرد.)

مقدار زیادی از سوالات
پس از خواندن ریک بل ستون مورد (برتر جیسون) کنی منصفانه معامله پنل من بسیاری از مسائل است. که در آن گزارش و توصیه هایی برای بهره برای مشاهده و نظر در تمامیت خود را? ما برای آن پرداخت می شود — بیایید همه آن را ببینید. من بخوانید و به یاد داشته باشید کنی امیدوار کننده برای انجام یک رفراندوم اگر اتاوا نیست بهبود موقعیت خود و درمان آلبرتا عادلانه تر — OK, که بزرگ است. سپس من با خواندن این نه یک گلوله برفی است-شانس-in-hell بیانیه “تغییرات نیاز به تایید از مجلس عوام و مجلس سنا و حداقل دو سوم از استانی قانونی مجامع …” آره مثل این که رفتن به اتفاق می افتد. ظاهرا “همه پرسی را به دولت فدرال و استان های دیگر از نظر اخلاقی موظف به مذاکره پیشنهادی متمم”. آره ؟ خوب این را در نظر بگیرید قبل از هر گونه تلاش صرف شده در این پای-in-the-sky طرح دولت فدرال و حداقل یک استان هیچ scruples یا اخلاق وقتی که می آید به آلبرتا. آن را تبدیل به فقط یک “پیچ آلبرتا” فرصت. من می گویم (اگر در همه ممکن است) یخ برابری پرداخت خارج از CPP و تخلیه Mounties برای خود ما نیروی پلیس. سپس شروع مذاکرات از موضع قدرت. کنی, اگر شما می خواهید به بازی با توپ لیبرال ها و استان آن را به بیس بال. به اندازه کافی به اندازه کافی است … بیایید ‘er انجام می شود!
جیم تعبیر
(به نظر می رسد مانند یک رویای غیر ممکن است اینطور نیست؟)

چه شوخی
بنابراین رهبر عزیز (a.k.یک. جاستین ترودو) خود را از دست غرور پیشنهاد برای شورای امنیت کرسی در سازمان ملل متحد. او دریافت آرا کمتر از آیا استفان هارپر. این بار کانادا حذف شد در دور اول رای گیری. تحت هارپر آن را در زمان سه دور. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین — به طور معمول در متکبر لیبرال مد — ادعای پول به هدر رفتن ورزش مطرح کانادا قد در جهان است. چه نادان دلقک است. بقیه جهان به رسمیت می شناسد کانادا به عنوان یک ضعف wanna-be کشور تحت لیبرال. متاسفانه خرید-و-پرداخت-برای کانادا رسانه ها را چشم پوشی از این و در ادامه به پشته ستایش و دمر خوابیدن در فوت رهبر عزیز.
مایکل تئودور
(اتلاف وقت و پول است.)

آن را به یک ظرف غذا بزرگ
در اینجا من دو سنت در وضعیت فعلی ما نیروی پلیس. ما افسران گفت: برای شکستن به صادق شهروندان مطیع قانون ” خانه در رودخانه بالا و سرقت اسلحه های خود را. (همه به نام ایمنی). ما افسران گفت: برای مخفی کردن در پشت نشانه هایی مانند گانگستر تنها به گرفتن ما به سرعت در برخی از پمپاژ منطقه است. (همه به نام ایمنی). من به تماشای یک افسر زن گریه در تلویزیون بود چرا که او گرفتن اذیت توسط همکاران او. در حال حاضر من فقط یک نفر در یک شهر کوچک در جهان است. اما! زمانی که من دیدن این عنوان گمان من بسیاری از دیگران انجام آن باعث می شود آن را سخت برای من به احترام پلیس ما همان راه من در ’60s, 70s و حتی ’80s. اما بدترین اتفاق چند سال پیش درست در خارج از درب جلو من. من به تماشای کلگری بهترین فشار یک ماشین به خیابان پست. (معلوم شد که یک ماشین به سرقت رفته). سپس آنها را احاطه ماشین با اسلحه کشیده شده است. که به من به نظر می رسید مناسب برای جرم و جنایت. آن چه اتفاق افتاده که مرا شوکه کرد. پسر بد داد تا بدون مبارزه او از ماشین به عنوان دستور و سپس رو به پایین در پیاده رو. او سپس دست به دستبند, و او به عنوان ذخیره در پیاده رو رو به پایین با افسران زانو در پشت این افسر تصمیم گرفت به او پانچ دو بار با دستکش های لاستیکی ، در حال حاضر عمیق در داخل به اعتقاد من ما بهترین را یک کار بسیار دشوار و به اعتقاد من بسیاری از افسران خوب و مورد نیاز است. متاسفانه! زمانی که من دیدن همه این و دیگر افسران اعتراض به این رفتار. این باعث می شود من غمگین که چند سیب بد همراه با برخی از نادان تصمیم گیری در مدیریت, علت من به دیگر قادر به نگه داشتن ما نیروی پلیس را که بالا و استاندارد است که به اعتقاد من سزاوار آنها بود.
اریک لوز
(تمام طول می کشد یک فرد با یک دوربین و ما همه آنها را برای پایان دادن به یک حرفه ای در حال حاضر.)

بدون وحدت ملی
من فکر می کنم آلبرتا پرنس از کانادا غیر استارتر با توجه به محل ما بدون داشتن دسترسی به آبراه به تاید واتر. که می شود گفت, مدل فعلی کار نمی کند و یا نمی خواهد کار. کانادا بسیار بزرگ با فضاهای گسترده بین جمعیت در استان ها و مناطق مختلف است که ما در منطقه ای متنوع است. بهره نیست Quebecers, Maritimers نیست (اهالی بریتیش کلمبیا). ما ممکن است برخی از چیزهایی که در شایع, اما وجود دارد بسیاری از چیزهای مهمی که در آن ما متفاوت است. یک سیستم بیش از حد قوی دولت مرکزی (یعنی اتاوا فدرال) است pandered به دو تا از بزرگترین رای گیری پایگاه های انتاریو و کبک اغلب به استثنای مناطق دیگر در دسترس نباشد. آنچه که ما باید به دنبال در یک ضعیف تر دولت فدرال کمتر بودجه تنها برای اصول اولیه مانند دفاع معاهدات و مقررات/استاندارد برای ایمنی و اجازه مناطق (استانها و مناطق) را بیشتر از دلار مالیات برای استفاده به صورت محلی به طوری که خدمات و سیاست های منعکس کننده خواسته ها و نیازهای این مناطق نه یک نیم قاره دور. ما همچنین نیاز به کنترل منابع ما برگشت و ما منظورم همه استان ها و مناطق. غیرمتمرکز دولت نیاز به تمام مناطق درگیر می شود. فعلی (و گذشته) دولت های لیبرال اند و تنها به دنبال به اتاوا قدرت مطلق بیش از هر و همه مناطق. این بوده است بسیار آشکار از قوانین آنها قرار دارد. بنابراین واقعا وجود دارد سه گزینه (اقامت جداگانه و یا تجدید نظر) نه فقط دو. چیزی برای فکر کردن در مورد.
K. URKOSKY
(آلبرتا رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی.)

تفسیر من
من به تماشای ویدیو و رئیس Allan آدم بود اقدام بطور شفاهی سوء استفاده و برگزار جسمی موضع تهاجمی در حالی که همه بی دلیل. او حتی به نظر می رسد عنوان نوعی او را بالاتر از الزام قانونی برای ثبت نام وسیله نقلیه خود و او احساس می کند باید به سمت چپ به تنهایی به ادامه بی اعتنایی به قانون است. اگر رئیس آدم در ابتدا مدنی (شما می توانید بیان سرخوردگی بدون اینکه تهاجمی) هیچ یک از این که به احتمال زیاد اتفاق افتاده است. هیچ شفاهی سوء استفاده و تهدید از رفتار رئیس آدم نباید نیاز به خشونت, اما استفاده از زور مورد نیاز است هنگامی که کسی همچنان به رفتار مانند که بی ارزش و بیشتر مقاوم در برابر بازداشت. افسر پاسخ داد او را به یک شات سریع به زانو در آوردن او از آنجا که رئیس آدم همچنان به مبارزه — او بارها و بارها آمار و با توجه به ‘ضرب و شتم’. آن را آسان برای هر کس به قاضی و انگشت اشاره به دلیل آب و هوای فعلی چون شما قرار نیست در شرایطی که در آن زندگی خود را می تواند در معرض خطر در هر لحظه — افسران انجام این کار هر روز در تلاش برای رعایت قانون و حفظ همه امن است. آن را هر عادلانه تر این است که این افسران قرار دارد به مخاطره اندازد درمان از افرادی مانند رئیس آدم که احساس اعتبار خود متخاصم رفتار به دلیل جورج فلوید مرگ است. بله من امیدوارم که این کمک می کند تا استنباط تغییر که در آن تغییر است با توجه … اما ما هنوز نیاز به احترام به اقتدار و اگر قدرت ندارد و تقاضا احترام پس از آن ما خواهد شد از دست دادن قدرت به پلیس و رعایت قانون در دسترس نباشد. ببخشید بچه ها من نفرت را به آن می گویند … اما ما اصلا دعوا بالش با مردم در تلاش برای آسیب و یا ما را تهدید می کند زمانی که آنها شکستن قانون, هیچ, ما با استفاده از نیروی, نیروی پلیس است. رئیس آدم است نه فوق قانون است و باید در معرض آن را مانند هر کس دیگری (یا او به نحوی ممتاز زیرا او نه سفید؟) من به جرات شما برای به اشتراک گذاشتن یک مخالف نقطه نظر آقای سردبیر. نظر خود را در ژوئن 18 به نامه دیگری در مورد این وضعیت اساسا گمان که رئیس آدم رفتار تنها بد زبان و سزاوار نیست یک ‘خشونت’ پاسخ — چه دیگر پاسخ وجود دارد برای کسی که تهاجمی و تهدید و بی احترامی از قانون انجام آنها فقط بگو لطفا ؟
جن پست
(پاسخ ما در واکنش به این پیشنهاد او را سزاوار آن’ به خاطر او بود که بطور شفاهی سوء استفاده.)

نه سرنخ
راشل عزیزترین: به شما می گویند این معامله منصفانه برای آلبرتا است, یک راه برای منحرف کردن از درد ناشی از UCP شکست خورده اقتصادی طرح ؟ آیا شما شده است در ایستگاه فضایی بازدید و یا در حالت اغما و از این آگاه هستند COVID-19 همه گیر? که نه دولت است و علت فوری اولویت های اقتصادی ابهامات و شغل. خوب, آن را می شود کاملا متفاوت تصویر اگر آلبرتا فقط نادیده گرفته آنفولانزا چیز و بسته چیزی را. نوع چگونه yer دوستان J. T. sat خود را شست و حتی نزدیک ‘نامنظم’ عبور از مرز در Roxham Rd. تا یک هفته یا بیشتر پس از آن تلقی شد عاقلانه به انجام کاری در مورد فرودگاه بین المللی ورود! (N. y. دولت بود COVID ‘نقطه داغ” در آن زمان!) جای تعجب کوچک غیر-استان انتاریو و بدترین آمار در کشور, سوگند ملایمی? حالا به من بگویید; اتحاد برتر (Jason) کنی انجام هر کاری است که انجام شده است در هر حوزه قضایی در سراسر این سیاره به منظور صاف منحنی’? آن است که عجیب و غریب است که این کشورها نزدیک به شیوع (در چین کمونیست) که تا به حال بسته مرزهای خود را بلافاصله از کشورهای با کمترین مرگ و میر ، کبک از دست دادن آزبست و معدن انتاریو کاهش تولید خودرو را نمی توان برابر به آلبرتا از دست دادن نفت شغل و درآمد چرا که “کسانی که افراد دیگر’ کردم فدرال کمک مالی. آلبرتا می شود فدرال متعلق به خط لوله است که به ظاهر و نه حتی در سوز! در حال حاضر که yer دوستان خواهد شد صرف زمان کمتر با پول مالیات دهندگان ‘schmoozing’ کشورهای دیگر در سازمان ملل متحد او ممکن است پیدا کردن آن مناسب به ‘سازمان ملل متحد-prorogue’ مجلس برای زیرچشمی نگاه کردن سریع در آنچه بیشترین نگرانی کانادا را به لرزه در آوردید ؟ حتی کسانی که از ما در آلبرتا. آنها می تواند همه فقط به پوشیدن ماسک نمی تواند آنها.
دن DRINKALL
(آن را فراتر از زمان دولت دوباره به کسب و کار است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de