نامه 20 ژوئن: ‘عمر کار قرار داده و به طرح بازنشستگی کانادا’

بازنشستگی نگرانی
نگه دارید وجود دارد برتر! به UCP (که من پشتیبانی در انتخابات) فقط شما چه معنی ما را از طرح بازنشستگی کانادا? من پرداخت می شود به این طرح برای بیش از 40 سال در حال حاضر هستم و کمتر از دو سال به دور از رسم بر آن است. شما در حال گرفتن نیست این از من! CPP است که بودجه را با پول سرمایه گذاری برای چند سال در حال حاضر است و در سلامت مالی. مثال شما از کبک استان با متناوب استانی بدهی با وجود گرفتن جزوه از هر سال است یک مثال خوب است. من نمی توانید ببینید که چگونه من می خواهم به عنوان خوب به عنوان CPP از یک نام تجاری جدید آلبرتا-اجرای طرح بازنشستگی و تا زمانی که شما می توانید من را متقاعد کند در غیر این صورت شما می دانید آنچه که من و همسر من رای است برای رفتن به.
کن URKOSKY
(بسیاری از مردم در همان قایق کن. شیطان در جزئیات است.)

اجازه دهید …
پال خواستار قطع بودجه دولت شورای شهرستان.
WELDON موریسون
(شما می تواند بیشتر موجز?)

سعی کنید آن را LIBS!
Re: آنچه یک جفت. هر دو جاستین ترودو و وزیر بومی خدمات را ساخته اند بسیاری از نظرات از اواخر با توجه به RCMP و اداره خود از شرایط تنش. چرا این دو کابوی همین RCMP لباس (منهای اسلحه و اسلحه تیزر) و رفتن به برخی از این جوامع و اداره برخی از فضیلت سیگنالینگ. من مطمئن هستم که حضور خود را خواهد همه چیز را حل کند!
J. D. دور
(این یک کار بسیار دشوار.)

چیزی می گویند مردم
این است که به همه تنبل و دیوانه Calgarians. اگر شما اجازه دهید این شورای شهر دور با این بزرگ مسکونی افزایش مالیات فقط صبر کنید تا زمانی که بودجه و مالیات بر ملک اطلاع بعدی سال است. اگر شما صاحب خانه و نیست خود را به نام مشاور شما مشکل است. اگر شما اجازه دهید آنها را دور با 7.5% این بار آنها نمی خفاش چشم بعدی به شما یکی دیگر از 10 ٪ به عنوان وجود دارد نمی خواهد به اندازه کافی کسب و کار و مردم در این شهرستان برای پوشش صورتحساب. ما در منفی مهاجرت در حال حاضر. ما نمی توانیم به اینجا زندگی می کنند دیگر. من متولد و بزرگ شده اینجا و همیشه دوست داشتم این شهرستان است. پس از 60 سال در حال حاضر من از آنها بدم میاید این محل و حرکت در یک ضربان قلب اگر من به حال پول را از چپ به انجام این کار. ما باید برای خلاص شدن از حداقل 10 مشاوران که اشغال کرسی های خود را راه بیش از حد طولانی است.
لی RANDALL
(Lee مناسب است, اگر شما را دوست ندارند مالیات تماس خود را عضو شورا و به آنها بگویید که چرا و چه چیزی از آنها انتظار می رود.)

هرگز متاسفم
من فقط تعجب بود تا هر کسی در این شهر و شهروند خصوصی و یا رسانه های فرد تا به حال شنیده شهردار (ناهید) jasper de valk اعتراف او اشتباه بود در مورد هر چیزی در تمام این سالها او شده است در دفتر ؟ پیشنهاد المپیک? هدر رفتن پول بی فایده هنری? دزدی که $52 میلیون سال استان خواست به ما بدهد ؟ پیاده روی مالیات در رکود اقتصادی? شاید فقط اعتراف او اشتباه در مورد چیزی به عنوان ساده به عنوان مسیرهای دوچرخه سواری بسیاری از مردم از کلگری نمی خواهید ؟ و یا زمانی که او به ضرب گلوله کردن دهان خود شکایت کردم و تا به حال دوستان از jasper de valk جمعیت صندوق با مالیات تخفیف داده شده به پرداخت هزینه های قانونی? برای زندگی از من نمی تواند به یاد یک نمونه که در آن او را سرزنش دیگری اگر چیزی نمی تابه راه او آن را می خواستم و یا عذر خواهی برای هر چیزی که او مسئول است ؟ و او بی باک ما رهبر! وای!
JOHN HANCOCK
(کمال در کار است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

لیوان بازی
برداشتن نام و تندیس از مردم که دیگر گذر زمان استانداردهای رفتاری است که یک شیب لغزنده. باید جورج واشنگتن و توماس جفرسون برداشته شود چرا که آنها متعلق به بردگان ؟ باید ملکه ویکتوریا برداشته شود چرا که او یک ملکه که اسیر میلیون ها نفر از مردم ؟ The u. s. s. r./روسیه شده است یک فن از airbrushing از چهره های تاریخی که خارج از نفع کاهش یافته. امیدوارم آنها نمی خواهند ما مدل برای مشاهده تاریخچه. مفهوم “unperson” در سال 1984 در نظر گرفته شده بود به عنوان یک هشدار است نه یک هدف. تاریخی شکل گسل باید اذعان پنهان نبود. اما پاک کردن هر شخصیت تاریخی که زندگی نمی کنند تا به مدرن کدهای رفتار و اعتقادات را تنها یادگیری از اشتباهات تاریخی دشوار است.
S. I. پترسن
(تاریخ پر است از مردم ما می خواهم در حال حاضر در نظر مشکوک اما از بین بردن خاطرات گذشته ما نیست آن را تغییر دهید.)

به دنبال مشکل
پس از تماشای RCMP داش-cam تصویری از دستگیری الان آدم, من به این نتیجه رسیده اند که الان شاید سزاوار گرفته شود به شدت پایین. زمانی که او خروجی کامیون خود او است که به وضوح تشدید. او شنیده ام فریاد و اقدام به شدت به سمت افسران RCMP. او حتی شروع به راه رفتن عجله به سمت یکی از ماموران در حالی که تلاش برای حذف ژاکت خود را. اگر من RCMP افسر او فریاد و راه رفتن به سمت من در تهاجمی و تهدید راه در حالی که مصرف کردن ژاکت خود را که به من نشان می دهد که آقای آلن است که مایل به مبارزه با. هیچ کدام از آن اتفاق می افتاد راه آن را انجام داد. تا به حال آقای آلن به حال نمی منقضی شده پلاک حال او عمل عقلانی و نه به شدت. این حتی نمی توان در اخبار. اگر شما نمی خواهید برای دریافت پانچ در چهره توسط یک افسر پلیس را مبارزه با پلیس است. آن را به نوبه خود بد برای شما. خیلی ساده است واقعا.
دین کلارک
(شما اول به این نظر.)

بو FIREPITS
Re: Robert J. McMechan بد نیست. منظورم توهین به شما را, رابرت, اما وجود دارد برخی از معایب در نظریه خود را در مورد firepits. به شما می گویند که حیاط خلوت شما آتش است و هیچ تفاوتی از اگزوز خودرو های داخلی و شومینه و کوره یا سیگار. من به یاد داشته باشید آخرین باری همسایه پارک اتومبیل خود را در حیاط پشت و اجازه اجرای آن به مدت پنج ساعت اگزوز خارج می گردند به خانه من. داخل شومینه و کوره های فعال نیستند در تابستان. من ویندوز بسته هستند هنگامی که آن را -25. اگر همسایه سیگار خود را در حیاط خلوت من آن را متوجه نمی. آن را انجام داده در پنج دقیقه … نه پنج ساعت مانند یک firepit. مقایسه اندازه یک سیگار به اندازه یک firepit. هنگامی که شما چیزی است که به طور بالقوه آزار 20 خانه, شاید شما باید به حرکت به جایی که در آن شما راحت تر هستید. شما اظهار داشت: در آخرین اظهار نظر … “انتظار نداریم که هر کس در اطراف شما را به خم شدن به شما خواهد شد.” که دقیقا همان چیزی است که شما می پرسید هر کس در اطراف شما را به انجام. Firepits بخش بزرگی از لذت بردن ما آه چندان مختصر تابستان است. به طوری که قادر به باز کردن پنجره ها و/یا نشسته در خارج و لذت بردن از هوای تازه. برخی از توجه به مردم در اطراف شما. لطفا.
B. JEFFERIES
(امیدوارم که شما بچه ها زندگی نمی کنند بیش از حد به یکدیگر نزدیک است.)

را اضافه کنید
Re: CERB در مقابل 75% یارانه دستمزد. ما ساعت است درمانده تحت استفاده از یارانه دستمزد. CERB گیرندگان باید 1000 $در دو هفته سپرده در حساب های خود را که خوب است برای بسیاری از افراد زندگی به معنی درون خود. این موضوع را با یارانه دستمزد آن را بد اگر شما یک ساعتی کارمند. اگر حقوق و مزایای کارکنان به طور معمول با این نسخهها کار 40 ساعت در هفته و سپس آنها دریافت 30 ساعت پرداخت می شود. اما اگر یک ساعتی کارمند تنها 16 ساعت در هفته (به دلیل کمتر خدمات کمتر مشتریان و یا عدم کار) دریافت پرداخت برای 12 ساعت فقط آن را قطع نمی کند! اجازه استفاده از 20 دلار در ساعت به عنوان یک شکل است. 30 x 20 دلار = $600 یا 12 x $20 = 240 دلار نه سخت ریاضی را در اینجا. تا زمانی که آن را نمیفهمد توسط آنهایی که می آیند تا با این برنامه من نمی سرزنش افراد برای تمایل به باقی ماندن در CERB. شرکت ها پریدن در این عنوان اکثر کارکنان خواهد بود ، اوه بله من دوست دارم برای رفتن به محل کار امروز انجام آنچه که من انجام شده است برای 40 سال!
بلر CARTWRIGHT
(برنامه های ساخته شده در پرواز همیشه کار نمی کند.)

چرا ما هزینه ؟
قبل از COVID-19 آن برآورد شد که 30 درصد از مرکز شهر فضای اداری sat خالی با توجه به سقوط قیمت نفت و همراه با رکود در اقتصاد است. در طول COVID-19 گیر بسیاری از کارگران شده اند اجازه ایجاد حتی بیشتر خالی فضای اداری. بسیاری دیگر فرستاده شده اند خانه به کار در تلاش برای پایبندی به خود فاصله پروتکل در حالی که هنوز این کار انجام می شود. برخی از کارفرمایان و محل کار ناظران حتی پیشنهاد کرد که کار در خانه سناریو شده است آنقدر موفق است که آن را فقط ممکن است تبدیل به هنجار برای بسیاری از یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت. و البته تنها افزایش مقدار غیر ضروری خالی فضای اداری در مرکز شهر کلگری. و اگر اتفاق می افتد که ارزیابی اموال خود ادامه خواهد داد به رها کردن همراه با مالیات کسب و کار. و این در نهایت به معنای درآمد کمتر برای شهرستان. پس چرا این شهر همچنان به تمرکز زیادی از زمان خود را در ساخت و ساز از $5 میلیارد LRT سبز خط ؟ این شهر در حال حاضر نه پول و نه آن را مانند پول خود را تبدیل خواهد شد به راحتی در دسترس در آینده قابل پیش بینی. یکی ممکن است استدلال می کنند که ما در میان سخت ترین دوران اقتصادی در کلگری ، و برای هم بودن, حداقل, آینده به نظر نمی رسد چندان روشن است. پس چرا این شهر تا وسواس در حرکت پیش رو با خط سبز? ما پول را ندارد. ما می توانیم آن را ندارند. نمی تواند بسیاری از اعضای شورای درک است که مفهوم ساده? قفسه این پروژه بلافاصله و گرد و غبار آن را در تاریخ بعد زمانی که کلگری یک بار دیگر به این نوع از اقتصاد پر جنب و جوش و منابع مورد نیاز برای این کار عظیم انجام است. آن زمان است که قطعا در حال حاضر نیست.
باب GRUNDIE
(قطعا وجود دارد یک بحث شود که این دقیقا زمان مناسب برای ساخت. فراوان و ارزان نیروی کار برای شروع.)

چه می دهد ؟
من فقط به عنوان خوانده شده من جمعه صبح Calgary Sun کاغذ به عنوان معمول است. من نمی توانستم باور چشمان من وقتی که من خواندن دیروز نتایج در صفحه نظر. آنها می گویند که 91 درصد از مردم ناراحت هستند که J. T. برنده نشد یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل. من هرگز ملاقات کسی است که به یک موش (لب به لب) در مورد آن است. لطفا به من بگویید که این یک اشتباه بود در غیر این صورت من آن را در نظر بگیرند “خبر جعلی” چیزی که من با آن آشنا نیست در Calgary Sun.
مانفرد MIKO
(ببخشید مانفرد آن یک اشتباه بود و باید راه دیگری در اطراف.)

البته او از دست داد
هیچ کانادا باید تعجب است که کانادا موفق در پیشنهاد خود را برای شورای امنیت سازمان ملل متحد صندلی. هنگامی که شما در نظر است که (نخست وزیر جاستین) ترودو بیگانه تمام قاره با blackface شکست. من مطمئن هستم که blackface نمی گران او را با بسیاری از رهبران آفریقایی. تجلیل به رهبران آفریقایی که دیدم از طریق خود ریاکارانه نما, بازی های برگزار شده او را برای یک احمق با در نظر گرفتن سخت به دست آورده کانادا پول مالیات دهندگان و سپس او را در راه خود را. متاسفانه مالیات دهندگان کانادایی گیر کردم با این لایحه برای یکی دیگر از ترودو حماقت. در مورد از دست دادن از کانادا مالیات دهندگان دلار متوجه شدم چندین رسانه ملی نشریات گزارش ترودو صرف $2 میلیون نفر در این پیشنهاد اما دیگران گزارش 2 میلیارد دلار. یکی فکر می کنم لیبرال پسند رسانه ها خواهد بود قادر به پرداخت هزینه های “ب” با $600 میلیون جزوه دولت فدرال به آنها در گذشته و بودجه است.
ری MOLONE
(پرتاب پول خوب پس بد است.)

ما نیاز به رهبری
Re: دو مایکلز. متاسفانه دولت چین تصمیم گرفته است به طور کامل تعقیب این دو آقایان در یک حرکت تلافی جویانه. این بار مثل این که ما آرزو داشتیم یک نخست وزیر با یک ستون فقرات به جای شیر کفش. همه در نماز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که بدون شک در برخی از نقطه به سادگی رها کردن اتهامات علیه او هنگامی که این تراشه چانه زنی او را مناسب اما در این فاصله ما اقتصاد نیست ایشان پرداخت قیمت گزاف است. شاید اگر کسی به او پیشنهاد یک تصویر فرصت را در صحنه جهانی را دریافت می کنیم برخی از اقدام.
برایان SALTMAN
(این یک وضعیت خوب.)

WAKEY, WAKEY …
آیا شما خواندن و کاغذ خود را قبل از اظهار نظر در نامه فرستاده شده? نظر خود را در امروز حرف اول می گوید: “تعقیب چیزی است که هیچ کس در مورد مراقبت” مرجع صندلی های سازمان ملل متحد. هنوز 8 در. به سمت راست در همان صفحه هستند و خود را در نتایج نظرسنجی گفت که 91 درصد از پاسخ دهندگان را در مورد مراقبت از صندلی های سازمان ملل متحد. نوع خنده دار کنتراست. یک ناهنجاری در طرح بزرگ از چیزهایی. من هنوز هم لذت بردن از خواندن مقاله شما. نگه دارید تا کار خوب.
اردن FURNESS
(یکی این است که قبل از انجام دیگر و همانطور که معلوم است ما را خراب کرد نتایج این نظرسنجی. تعداد آنها منتقل شده است. بله بعدی به هیچ کس مراقبت.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>