نامه, ژوئن 2: ‘ترودو نباید سخنرانی هر کسی در مسابقه ایران

پستی آن جوانه!
جاستین ترودو در نظر است در حالی که خشونت در ایالات متحده ساخته شده او در بیانیه ای که وجود دارد این است که نژادپرستی در کانادا نیز می باشد. او باید بدانید. او کسی است که قرار دادن بر روی کلاه گیس افریقایی, سیاه, چهره, یک تی شرت با یک موز در آن و آنچه به نظر می رسد یک موز پر کردن جلوی شلوار خود را. سپس در فیلم او parroted یک میمون. و بسیاری از مردم از جمله مردم رنگ و به او پاس!
تام دوک
(PM ضبط خود حق انتقاد از هر کسی در مورد نژاد پرستی خود بسیار ضعیف رفتار که رفت بدون مجازات.)

نه زمان
(B. C. برتر جان) هرگن و ساده فکر گروه سوسیالیست تصمیم می گیرید بهترین زمان برای افزایش حداقل دستمزد در طول یک انقباض اقتصادی. هنگامی که بسیاری از کسب و کارهای کوچک به سختی می تواند نگه داشتن سر خود را بالای آب. افزایش حداقل دستمزد و همچنین افزایش حقوق و دستمزد کسر برای کارکنان و کارفرمایان است. هیچ چیز را بی رحمانه به پا زدن کسی که زمانی که آنها در حال حاضر پایین است.
جفری اندرسون
(وجود دارد یک کار به یاد ماندنی پیش رو برای کسب و کار در سراسر جهان است.)

فرم فقیر در کانادا
کانادا یک کشور از کودن ها: اجازه می دهد تا Snowbirds به پرواز در سراسر کشور برای سرگرم کردن ما در طول یک بحران بهداشتی در حالی که بقیه از ما فنا پذیران در اینجا بر روی زمین پرداخت مالیات بر کربن را به حمایت مالی از هزینه های بیهوده و بیمعنی جت پرواز. آیا من ذکر است که این بحران است حمله به سیستم تنفسی سوزش سوخت جت به خوبی برای آن است. هزینه های بالا برای جلوگیری از این حماقت است که مرگ یک کانادایی خلبان نظامی. ممکن است بهتر است در حال حاضر سوخت آمبولانس اگر واقعا وجود دارد یک بیماری همه گیر. جاستین ترودو نمی تواند این را بفهمند و از سکوت کانادا, مکان عمومی, مخالفان دولت و رسانه ها نه می تواند آنها. تمام جهان است خنده در کانادا یک کشور از کودن ها.
جیم راس
(این Snowbirds جایگاه ویژه ای در هویت ملی بسیار شبیه به RCMP موسیقی سوار است. تصادف غم انگیز بود.)

خود وارد
در مورد Dillen Litwin نامه, مارس 30, 2020, Calgary Sun. احساس نمی متاسفم برای انتاریو برتر داگ فورد. در پیش از انتخابات خود را پلت فرم او وعده داده شده به میلیون ها دلار به مراقبت طولانی مدت. و او انجام داد. فورد و بسیاری از دیگر premiers از جمله ما باید خون را در دست خود را. در دراز مدت مراقبت از خانه تا به حال قابل پیشگیری مسائل جاری و حل نشده است. ایستاده در یک تریبون و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا سیاسی برای به دست آوردن نشانی از هیچ چیز به اصلاح مشکوک عمل از غفلت است. صرفه جویی شاید کبک رهبران ما به نظر نمی رسد از کلمات در حال حاضر و یا امروز در واژگان خود را.
استن ADAMUS
(افرادی که اساسا خالی از سالمندان در مراقبت از آنها هستند که باید پاسخگو باشند.)

ترودو باید برود
من می دانم که این بهترین زمان برای انجام آن در حال بدتر شدن روز به روز. ما کاملا باید برای خلاص شدن از آن (مرد) در اتاوا. و این باید انجام شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. چگونه در مورد یک رفراندوم ملی? پس از همه, ما هستند که با قدرت به انجام این کار. اجازه بدهید با یک رای بوت او و بازگرداندن کانادا به آنچه در آن استفاده می شود: حسادت, دنیا محل عالی برای زندگی و ارتقای خانواده و چراغ عقل سلیم است. این (مرد) تخریب ما را به خنده انبار جهان است.
مایک SOCH
(که فقط نمی خوای اتفاق می افتد مایک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>