نامه ژوئن 19: ‘جهان را دیدم راست از طریق جاستین ترودو’

یک روز خوب
سازمان ملل متحد رای دادند (نخست وزیر جاستین) ترودو توبیخ و ستایش پروردگار. من حدس می زنم بدن تمایلی به موجب سیگنالینگ نخست وزیر موعظه و سخنرانی جهان است. این خیلی بد است که رای مخفی, همانطور که ما ممکن است تعجب که رای علیه ترودو دولت لیبرال. متاسفانه آنچه واقعا مرا اذیت ها میلیون از مالیات دهندگان دلار است که تلف شده است.
J. D. دور
(قابل توجه اتلاف زمان تعقیب چیزی است که هیچ کس در مورد مراقبت و همه به عنوان همه گیر شروع به گسترش در سراسر جهان است.)

قتل است و قتل است ؟
می تواند ما را لطفا کنار نژاد و رنگ و یا لباس و تمرکز بر روی جرم و جنایت است. جورج فلوید به قتل رسید توسط یک فرد که تا به حال سه لوازم جانبی. در دراز مدت مهم نیست که رنگ پوست خود را و یا چهار (متهم) عاملان بودند افسران پلیس. برای برخی از دلیل زمانی که افسران پلیس کشتن کسی که آن را می رود به یک پرس و جو. اگر من کسی را بکشند من بلافاصله شارژ می شود. بدن کم یک گام بزرگ رو به جلو است اما اگر آنها نشان می دهد رفتار مجرمانه باید آن را به عنوان درمان می شود و نه به خاک سپرده شد در یک پرس و جو.
مایک سوان
(بله, شیوه مرگ او اهمیت بسیار است. که تمام نقطه! و افسران متهم در مرگ جورج فلوید در حال حاضر در سیستم عدالت نه یک پرس و جو.)

نه سختی به اندازه کافی است ؟
خوب در اینجا ما دوباره. هنگامی که در جهان در حال طراحان تقسیم بندی و خانه های که ساخته شده در آنها را از رفتن به توقف استفاده از جانبداری وینیل. هر بار که یک طوفان تگرگ می آید از طریق کلگری مگا آسیب انجام می شود به این دیوارهای خارجی که ما آن را به عنوان مالیات و بیمه برای پوشش افزایش هزینه های بیمه. آن است که بسیار یادآور بسیاری از ایالات در ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد مردم را به زندگی در خانه های تلفن همراه در Tornado Alley. آجر و سنگ و هاردی هیئت مدیره و یا 3/4-در. گچ همه ایستادن به درود. بنابراین من استراحت بدهد اگر شما توسعه دهندگان فکر می کنم حتی برای یک دقیقه است که تعیین 1/8 در. جانبداری وینیل در کل تقسیم بندی مناسب استفاده برای نمای خارجی پایان در یک خانه و انتظار آن را به ایستادن به طوفان شدید. وزن تفاوت در هزینه در هر خانه بیش از 25 – تا 40-سال و دوره و ببینید که ارزش بهتر برای جفتک انداختن.
دانیال برته
(اما ما هرگز دیده می شود تخریب می خواهم که قبل از ما باید؟)

در آینه نگاه کنید
پس جناب شهردار مونترال و محترم نخست وزیر کبک در حال رفتن به شروع به تصحیح سیستمیک نژادپرستی در مناطق خود را از مسئولیت. انجام هر دو “باید اشتها” به تصحیح بزرگترین مثال از نژادپرستی در کانادا خود را ادامه تبعیض نسبت به زبان انگلیسی کانادایی. اجازه دهید گوش دادن و تماشا کنید تا ببینید که چگونه آنها از طریق مهاجرت خود را تبعیض آمیز وضعیت.
داگلاس CASSELL
(ما به شدت شک دارم.)

بازگشت به کار
تا سوم در جستجو برای یک شورای امنیت صندلی. آیا این به این معنی ما اقلیت دولت می تواند به دنبال پس از مردم ما برای اولین بار به جای یک دستور کار شخصی? باز مجلس و بیایید تبدیل شدن به یک دموکراسی دوباره. ما قرار است تصمیم گیرندگان باید انجام حداقل به همان اندازه به عنوان خط مقدم قهرمانان را قربانی کرده اند.
استیو مک لافلین
(مجلس نیاز به عقب بر گردیم به سرعت با کل گروه.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im