نامه 18 ژوئن: ‘این خط سبز نمی تواند انجام شود از لحاظ اقتصادی’

طرح بزرگ
بنابراین شهردار (ناهید) jasper de valk و پیروان خود را میراث پروژه. اعتماد آنها را به واقع کنترل هزینه ؟ Ha! من اعتقاد ندارم هر چیزی بیرون از شهر سالن فقط بیش از حد هزینه برای آنچه که ما در واقع دریافت کنید. می تواند هزینه های پروژه توان کنترل کرد ؟ من فکر نمی کنم از آن خواهد شد. چگونه می توانیم مطمئن شوید که اقتصاد برنده خواهد شد بیش از عظمت? من خود را نگاه کنید نقشه و تعجب می کنم که چرا موجود غرب, خط نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عبور از رودخانه و موجود حمل و نقل مرکز به جای براق آهنگ جدید. من باور نمی کنم برنامه ریزان متمرکز بر هزینه های شهردار و شورای خواهید گرند ارزان نیست.
R. S. شنگول
(اگر میخوای چیزی ساخت, ساخت بهترین چیزی است که شما می توانید.)

از دست رفته افکار
بسیار غم انگیز نیست برای دیدن فیل Nordin ستون گم شده است. با تمام ناآرامی ها از اخبار و رسانه ها آن چیزی بود که من نگاه به جلو به در پایان مقاله.
جو سچللنبرگ
(ببخشید جو, اما ما تا به حال به نیشگون گرفتن و کشیدن برخی از چیزهایی که در حال انجام COVID-19 بحران است.)

دو طرف به داستان
اگر شما تماشای تمام تصویری از رویارویی RCMP و رئیس Allan آدم آن را کاملا روشن است به هر منطقی بیننده این ویدئو که رئیس بود تحت تاثیر و بسیار متخاصم و توهین آمیز نسبت به RCMP افسران و بنابراین به صورت بسیار گسترده دوره از زمان است. حتی اگر من یک فن بزرگ از نیروی ماموران در ابتدا کاملا آرام گرفتن تمام این سوء استفاده انجام شد شغل خود و تلاش برای جلوگیری از هرج و مرج در پایین جاده. رئیس نمی عمل مانند یک رئیس و باید شرمنده رفتار خود را. یک افسر گرفته اند ممکن است آن را کمی بیش از حد, اما چقدر بد دهیم می توانید یکی را ؟ اگر بود که من یا شما بدون در نظر گرفتن ما رنگ و یا جنس ما را سزاوار همان نوع واکنش از RCMP.
پاتریک ANCELIN
(مطمئنا افسران پلیس نباید باعث به خشونت سوء استفاده از زبان است.)

با تشکر از دوستان
با توجه به همه این خبر به تازگی در این میکی موس آنفولانزا است که تمام بحث در رسانه ها و سیاستمداران من فکر می کنم من ممکن است اضافه کردن چیزی در یک نکته مثبت. آخرین صبح جمعه من به خانه بازگشت و به B. C. و من رفتم از طریق درایو از طریق در Tim Hortons در ایردری. من به سفارش من و کشیده در اطراف برای آن پرداخت و پس از دختر دست منظور من انتظار می رود به پرداخت اما او گفت که این خودرو جلوتر از من پرداخت می شود برای سفارش من. چه ؟ من به اطراف نگاه کرد و من نمی توانستم تشخیص هر گونه وسیله نقلیه و به طور کامل شگفت زده کرد. در این زمان تحول اجتماعی برخی از غریبه ای بود که برای من. هر کس که شما با تشکر از شما. آن را به یک سفر خوب بود برای دیدن دوستان در آلبرتا و این یک راه خوب برای پایان دادن به آن.
H. HERRMANN
(که دوستانه آلبرتا برای شما.)

تقسیم ما ایستاده
بنابراین در اینجا من منتظر رای شهردار (ناهید) jasper de valk و میراث, پروژه, پس پیشنهاد المپیک شکست خورده است. من فقط می توانم امیدوارم که هر دو استان و دولت فدرال مقیاس تعهد خود را. هر دو سطوح دولت متعهد به 46 کیلومتر خط هر سهم باید منعکس کننده آنچه که در حال حاضر ارائه شده است. اگر نه این شهرستان خواهد بود تنها مسئول هر بیشتر گسترش خط سبز. وای برای ما مالیات!
هری رابینسون
(تشویق برابر شهر؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>