نامه 17 ژوئن: “آیا به شما اعتماد شورا با آن مقدار پول؟’

موضوع اعتماد
خط سبز — حداقل 20 متر از آن است که انتظار می رود به هزینه حداقل 5.5 میلیارد. بازدید از یک دیدگاه متفاوت است که حدود 365 میلیون دلار به ازای هر عضو شورا رای دادن. بنابراین سوال من این است: آیا شما می خواهید به اعتماد به خود را عضو شورا یا شهردار با $365 میلیون از پول خود را? واضح است که این تماس برای یک همه پرسی. سپس خواهیم دید که اگر Calgarians باور شورا می تواند قابل اعتماد با پول ما.
اریک HINDSON
(از آن است که بسیاری از خمیر.)

نه چندان مطمئن
پس از تماشای فیلم از دستگیری آقای آدامز من تعجب نیست من کاملا متفاوت از نظر ما ضعیف و سست عنصر نخست وزیر. واضح است که او از آن آغاز شده توسط پریدن از روی کامیون و پاره ژاکت خود را خاموش آماده به نزاع و جدال با پلیس است. زمانی که محبوب و یا غنی سفیدپوستان نام قطره به خارج از ترشی آنها آن تماس بگیرید امتیاز سفید. آنچه در آن است به نام وقتی که رئیس آن را ندارد ؟ اگر شما دهان به پلیس و مقاومت در برابر بازداشت و سپس شما reap what you sow.
MIKE HALL
(زشت صحنه است که خواهد شد مورد بررسی قرار گرفت.)

بیایید پیدا کردن یک درمان
ژوئن است ALS ماه در کانادا و در هر ماه داده شده در آلبرتا وجود دارد 300-400 مردم زده با ALS. این بیماری درمان ندارد و متوسط عمر هنگامی که تشخیص داده است 2-5 سال است. بسیاری از مردم فکر می کنم این یک بیماری ارثی است اما این درست است که در تنها 10-15٪. باقی مانده از مردم را پراکنده ALS. این رخ می دهد در اغلب افراد سالم هنگامی که یک تغییر در مغز اتفاق می افتد که می تواند پروتئین و یا محیط زیست. من درگذشت ژوئن 2019 از ALS. وجود دارد هیچ سابقه ای در خانواده و تقریبا همه زندگی می کردند به بیش از 90 سال سن. من فکر می کنم این مهم است که شما می دانید تقریبا هر کسی می تواند آن را بدون هشدار. این شروع می شود با یک دست گرفتگی عضلات و سپس حرکت رو به جلو وجود دارد. تحقیق مورد نیاز است و چیزی است که باید اتفاق می افتد. یکشنبه, ژوئن 21, روز پدر است بتی اجرا برای ALS. یک درمان بسیار دیر شده است.
اد SKAPIN
(با عرض پوزش از دست, Ed.)

آن را ساده
بسیار ساده است. U. S شهروندان از رفتن به آلاسکا باید دریافت یک شیشه جلو اتومبیل دشنه شناسایی قصد خود را (از رفتن به آلاسکا یا تعطیلات زمانی که این ویروس بیش از). این برچسب می تواند یک راه حل دائمی برای این مشکل بیان تاریخ و زمان عبور از خود و غیر قابل جابجایی است. اگر پلیس محلی و یا RCMP ID یک خودرو با یا بدون برچسب (نگاهی به تاریخ و جدول زمانی) خوب و اخراج سفارش داده می شود. چرا قرنطینه? اخراج بلافاصله!
WILLIAM M. BLAYNEY
(آنها باید پرواز وجود دارد و نه رانندگی از طریق کانادا. نیست ما چیزی یاد گرفته باشم هنوز؟)

تصمیم بد
واقعا! آیا این رفتن بیش از یک کمی بیش از حد? این شرکت با راه اندازی یک پل gelato با برنامه ریزی برای اهدای تمام سود حاصل از فروش آن به سازمان که حمایت از شمول و تنوع است. دوست داشتنی تمایلات اما آنها castigated برای داشتن انتخاب شکلات به عنوان عطر و طعم? آنها تصمیم به رفتن با وانیل خواهد این سوال را پس از آن بوده است “چه چیزی اشتباه است با رنگ قهوه ای?”
دن DRINKALL
(غذای آماده برای بسیاری از مردم خواهد بود که وجود دارد چیزی است که فوق العاده حساس اتفاق می افتد نشان می دهد برخی از حساسیت در مورد آن. این واقعا پیچیده نیست.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>