نامه ژوئن 15: ‘Defunding پلیس خواهد بود مطلق جنون’

فقط یک ایده بد
من فکر کردم من شنیده ام از آن همه است. آمریکایی ها و سیاستمداران در آمریکا که می خواهند پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به سادگی خود راک و فکر انجام این کار یکی از اشتباهترین ایده های من تا کنون شنیده ام. بدون شک بعضی از افسران پلیس در هر نیروی, از جمله ما در کانادا در حال ضعیف آموزش دیده و برخی از آنها تشنه قدرت egomaniacs و برخی نمی دانند که چگونه به درمان فرد به طور متوسط با عزت و احترام. اما اکثر ماموران پلیس با انجام یک کار بزرگ تحت شرایط استرس زا است. چه چیزی شما فکر می کنم defunding ادارات پلیس در حال رفتن به ایجاد کنید ؟ رفتار مجرمانه و جرم و جنایت کلی خود را افزایش و از طریق سقف و پس از آن ما باید یک مقدار مشکل بزرگتر که هیچ کس در امان خواهد بود. اگر شما فکر می کنم که ایالات متحده دارای یک تفنگ مشکل در حال حاضر فقط پال خواستار قطع بودجه دولت نیروی پلیس خود را و ببینید چه اتفاقی می افتد.
پاتریک ANCELIN
(مقدار زیادی از سردرگمی بیش از این شعار. برخی از مردم واقعا به نظر می رسد به معنی لغو پلیس دیگران معنی کاهش در بودجه خود را در حمایت از دیگر خدمات اجتماعی.)

حمله کانادا ؟
اگر Canada Day parade در این سال ما به عنوان بهره نیاز به حضور و پشت ما را به رژه. اگر کسی به شما می پرسد چرا می گویند کانادا تبدیل شده خود را به عقب بر ما ما فقط بازگشت به نفع.
ویک NEUFELD
(ما تمایلات اما این است که واقعا چگونه بهره اند رول؟)

یک گام بیش از حد
مطمئن بردن اسلحه از آمریکا مرگبار کشاورزان اما Elmer Fudd?! یک پل خیلی دور است ،
مایل KISINGER
(بعد آنها را مصرف سندان دور از Wile E. Coyote.)

ما می توانید آن را انجام دهید
با فاز 2 دهانه خوش آمدید به برگشت به حالت عادی با برخی تغییرات و تنظیمات بسیاری است که بسیاری از مردم شکایت در مورد. من یادآوری 33 سال پیش در این ماه (ژوئن 22, 1987) زمانی که کمربند ایمنی اجباری شد در این استان است. وجود دارد بسیاری از griping اما در حال حاضر ما دست و پنجه نرم کردن بدون فکر دوم. ما وفق دهند.
ایان پورتر
(پسر به یاد داشته باشید سر و صدا بیش از آن در روز ؟ و ماشین نمی بوق شما اگر شما نمی پوشیدن کمربند ایمنی.)

بزرگترین شومن
من نمی تواند کمک کند اما اظهار نظر در مورد جاستین ترودو حضور در این تظاهرات در اتاوا. همه همراه او بوده است و همه گفتن به خود از راه دور. همه در کنار دفاع از موضع خود را در مورد چگونه از آن خطرناک خواهد بود به بازگشایی پارلمان. خطرناک است چرا که او در واقع می تواند برگزار شود را به حساب مخالفت با احزاب است. اوه نه او دوست دارد خود را در 15 دقیقه اجرای تلویزیون. این عملکرد زانو بود و فقط فرصت دیگری برای او به نظر می رسد و مهربان است. این فقط یکی دیگر از انتخابات عمل می کنند. لیبرال ها استفاده کرده اند COVID-19 به کنترل دولت است. در حال حاضر مجلس تعطیل خواهد شد تا سپتامبر است. فوق العاده نیست. هیچ سوال بدون پاسخ!
دایان BEILNER
(کانادایی ها باید بسیار نگران این اقدامات دولت در طول این بیماری همه گیر.)

شرم ملی
این است پاسخ به وین دیلن نامه … دو کلمه: مسکونی مدارس.
J. WATSON
(کانادایی ها به حق شرمنده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>