نامه, ژوئن 13: ‘رهبر ضعیف با استفاده از اعتراض به عکس op’

ساختگی عکس
جاستین ترودو صحنه ظاهر در یک ضد نژادپرستی تظاهرات در پارلمان هیل اثبات مثبت این است که او مهارت های بازیگری نیست و در طول زمان بهبود. آن را بدیهی است که دیگر بدبینانه فرصت عکس و احساساتی تلاش برای پنهان کردن blackface گذشته نه به ذکر است کل فقدان رهبری است. و کسی که باید به او بگویید که برای جلوگیری از نورد تا آستین پیراهن او به عنوان یک کارگر قهرمان. این cringeworthy!
جوآن و وین MORCOM
(نخست خادم با عکس, op.)

با تشکر از شما CPS
من خیلی دوست دارم برای تشکر از ما کلگری پلیس برای حفظ نظم و قانون و نگه داشتن ما امن است. من ایستاده و حمایت شما. شما باید سخت ترین کار در جهان انجام دهید و شما هیچ احترامی برای انجام آن است. من به شما احترام بگذارند و درک آنچه شما انجام دهد. اگر مردم نمی خواهید هر گونه مجادلات با فوق العاده ما پلیس, پاسخ ساده است: آیا ارتکاب جرم. پلیس شما را ترک خواهد کرد به تنهایی. من عاشق کلگری بهترین.
WAYNE جوهانسون
(ما هم پشت آبی. اما همه بد پلیس را باید بروید.)

بخشی از برنامه ؟
Re: فقط آن را دوست داشتن. جاستین ترودو و Jagmeet سینگ باید با محبت این اعتراضات به عنوان این معترضان انجام می دهند که دقیقا این دلالت می خواهم — تقسیم کشور خطوط نژادی. در واقع زمانی که بعد از انتخابات فدرال رخ می دهد کلمه خواهد شد که bantered در مورد هر دو لیبرال و NDP خواهد بود نژادپرستی. هر کلمه یا پیشنهاد برنامه و یا هر آنچه که از یک محافظه کار تلقی خواهد شد به عنوان نژادپرست و هدف آنها این است که برای منزوی کردن به عنوان بسیاری از کانادایی های جدید از رای گیری محافظه کار به عنوان امکان پذیر است. همانطور که برای ترودو زانو به پایین او را به نشستن در یک گاو patty برای یک عکس op.
J. D. دور
(ما باور نمی کنیم این اعتراضات در حال تقسیم کشور خطوط نژادی.)

دریافت آنچه شما برای پرداخت
کارل Vatter در نامه خود باعث می شود نقاط معتبر. اما فراموش نکنیم که Calgarians می خواهید یک جهان شهر کلاس با کلاس جهانی, رویدادهای جهان-کلاس های اوقات فراغت مراکز جهانی هاکی روی یخ بازی, a world-class library, world-class YMCAs جهانی, پارک, جاده, جرم, حمل و نقل, در واقع در سطح جهانی همه چیز. کلاس جهانی هزینه پول و مقدار زیادی از آن. در حالی که ممکن است در سه سطح دولت وجود دارد که تنها یکی از مالیات دهندگان. کلگری دارای یک مشکل بزرگ است. آن را ساخته شده بر اساس $100 به همراه نفت است. موفق باشید کلگری استفاده می شود به پرداخت.
آلن MEYERS
(وجود یک سطح جهانی استفاده بیش از حد از اصطلاح “کلاس جهانی” در این شهرستان است. بیایید خوشحال بودن خودمان و توقف تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن جهان است. ممکن است ارزان تر بیش از حد.)

حق آن را دریافت
روابط را تنها بهبود هنگامی که غالب تعصبات در هر دو طرف خطاب هستند. این است که یک خیابان یک طرفه است. وجود دارد بسیاری از جناح ها و موقعیت ها در بازی در اینجا. رفتن به جلو همه طرف باید برای یک مدت طولانی سخت و صادقانه در آینه نگاه کنید. اگر که نمی توان انجام این همه و در عین حال یکی دیگر از اتلاف وقت و مقدار زیادی از هوای گرم است. نیست ما دیده می شود قبل از این — رادنی کینگ!
بروس استوارت
(کولر سر معمولا غالب است. و در حال حاضر آن است که بسیار زیاد و به حق پس از یک خیابان یک طرفه است.)

اصلاح
در روز پنجشنبه خورشید, یک نامه از گراهام Moreland شامل بخشی از نامه ای دیگر. این خورشید معذرت خواهی برای این اشتباه است.

پاداش نامه آنلاین تنها

بد نیست
من نمی توانستم مخالفت با کیت Drebit بیشتر دود دست دوم از حیاط خلوت firepits? آره من متاسفم اگر شما مسائل تنفسی است که در حال تشدید من firepit اما حیاط خلوت من آتش است و هیچ تفاوتی از اگزوز خودرو و یا داخل شومینه که دریچه از طریق یک دودکش حتی کوره ایجاد دود که خسته است به خارج از منزل. می کند که خود را خسته تنفسی مسائل ؟ آنچه در مورد سیگار ؟ در مورد تنها جایی است که شما می توانید دود, دیگر, خارج از منزل است. شما می خواهید به ممنوعیت همه که بیش از حد ؟ شما نمی توانید همه چیز را در راه خود را از دیگر افراد شایسته از همان حقوق و آزادی های که شما انجام دهد. فقط به خاطر اینکه شما نمی مانند این است که هیچ دلیلی برای ممنوعیت آن. گرفتن. اگر شما آن را دوست ندارم شما را به حرکت در جایی که در آن شما راحت تر هستید. انتظار نداریم که من به تهیه کردن به تنظیمات خود را سعی کنید به مراقبت از خود را برای یک تغییر است. وجود دارد بیش از حد بسیاری از این “من ناراضی دولت نیاز به انجام کاری درباره آن.” من لذت بردن از یک حیاط خلوت آتش یک بار در در حالی که. من مانند بوی و آن را می افزاید: به محیط حیاط خلوت جمع آوری است. سعی کنید با پوشیدن یک ماسک زمانی که آن اتفاق می افتد شما می توانید آنها را معمولا به صورت رایگان فقط در مورد هر نقطه در حال حاضر. ماندن در خانه به نوبه خود بر روی یک فن مراقبت از خودتان انتظار نداشته باشید که هر کس دیگری به خم شدن به شما خواهد شد.
ROBERT J. McMECHAN
(Firepits بخش بزرگی از لذت بردن ما آه-تا-مختصری در تابستان.)

پشت آبی
ما باید شروع به در سراسر جهان تجمع در حمایت از پلیس. من نمی توانم باور کنم که ما مجاز جامعه به عذر این پایین به عنوان به تماس پلیس به عنوان اگر آنها مردمان بد. چه آغاز شده و با غرور رژه سیاه زندگی ماده و #MeToo جنبش در تلاش برای حمایت از تغییر برای خوب تبدیل شده اند نفوذ توسط Antifa, agenda-محور سیاست و فساد است. تظاهرات را تبدیل به سیاسی تئاتر و پلیس استفاده می شود به عنوان شلاق برای همه جامعه گلایه. از جمله فساد در جامعه ما بسیاری از بد سیب را وارد سیاست و کسب و کار و اتحادیه های کارگری در حال کنترل رشته کیف پول. ما اجازه می دهد عمدتا توسط ما بی علاقگی و کوچک اما بخش افراطی فعال گروه که سایه اگر نه کاملا غیر قانونی به فشار دستور کار خود را بر جامعه است. خشونت و خرابکاری و بستن شهروند عادی توانایی زنده به عنوان آنها می خواهند تبدیل به یک بیماری بسیار کشنده تر دستور کار از COVID-19. نخست وزیر ما راه رفتن با جمعیت زیادی شانه به شانه در نظر گرفتن زانو در برابر کانادا و ما نیروی پلیس; در حالی که در همان زمان موعظه کانادایی برای ماندن فاصله گرفته و در داخل خانه و خفه ما دولت منتخب توانایی به کار می کنند. این بود که من نقطه عطف من دیگر بر این باورند که همه گیر هنوز ما را در چنگال خود ما در حال حاضر در مجبور lawless انزوا در حالی که ما دولت اقلیت است باعث خرابی اقتصاد ما و شاید در آینده ما را.
CHERYL MARSHMAN
(بسیار پیچیده و زمان برای همه ما به عنوان ما سعی می کنید به حرکت این پیچ و تاب و به زندگی ما است.)

تماشای پشت خود را
کانادایی ها بهتر بود آویزان بر روی خود pocketbooks و سازمان دیده بان خود را در هر دو استانی و فدرال دولت نزدیک است. با همه از “استعداد” پول است که دولت ها شده اند “دادن” به مردم, شما می توانید شرط می بندم که در تمام سطوح دولت خواهد شد و به دنبال “اشکال جدید از پرداخت مالیات” برای پوشش ضرر و زیان از درآمد به دولت است. ما را ببینید دولت پیشنهاد “جدید” مالیات سطوح و یا “جدید” مالیات برای پوشش بدهی بار است که لیبرال ها و دولت های استانی تعلق داشته در طول این بیماری همه گیر. اضافه کردن به که کسب و کار که در حال شارژ خواهد شد و یا شارژ “COVID-19” اضافه کردن خدمات (می توانید یک کارگر عادی انتظار می رود افزایش به دلیل تاثیر ووهان ویروس بر روی امور مالی خود را?) و افزایش قیمت مواد غذایی و غیره. بله مردمی دولت قطعا کمک کرد تا در طول این بیماری همه گیر. اما شما می توانید شرط می بندم از دولت می خواهم به جبران این پول به سرعت به پروژه های مورد علاقه خود را می توانید در خط آنها می توانید به این طریق. بحث MP خود را و خود را MLA. را قبول نمی کند هر گونه مالیات بیشتر و پایان دادن به دولت فدرال توزیع ما دلار مالیات به دولت های خارجی و غیر دولتی که بسیاری از کانادایی ها در نیاز و مهم بسیاری از برنامه های کانادا کمبود بودجه روبرو هستند. ما دلار مالیات در کانادا به نفع کانادایی!
R. W. لاو
(از آن خواهد شد یک درد مقعد سفر بازگشت به ثبات مالی برای بسیاری از ما اگر نه در حال حاضر بعد.)

ترک حیات وحش به تنهایی
این شهر فرستاده می شود در یک متوحش کننده تیم با سگ به رقیق و شلیک گلوله در شغالها و جوان خود را امروز صبح! شغالها بودند آسیب رساندن به هیچ کس و حتی اگر بینی هیل یک منطقه طبیعی شغالها برای برخی از دلیل مشکل در محیط زیست خود را! بعد از آن در بعد از ظهر در بینی هیل متوجه شدم سه سگ در حال اجرا خارج از دسته سه تایی در دسته سه تایی مناطق پارک! یک سگ ولگرد که من نمی توانستم گرفتن و دو نفر دیگر تا به حال غیر مسئولانه صاحبان بودند و نه اطاعت از قوانین! من به نام 311 به گزارش یک سگ ولگرد در بزرگ و دو نفر دیگر سگ خارج از دسته سه تایی در یک دسته سه تایی منطقه با مالک خودرو پلاک به طوری که آنها را می توان شناسایی. در تمام ورودی به بینی هیل نشانه ها به وضوح نشان می دهد که تنها بخشی از تپه خارج از دسته سه تایی. قسمت پایین بر روی دسته سه تایی! بسیاری از مردم را دنبال نمی کند این قانون و همچنین چیدن نیست تا پس از سگ خود را! آن را خارج از دسته سه تایی سگ که مشکل تعقیب و اذیت و آزار حیات وحش از جمله شغالها! وقتی شغالها و تلافی آنها در رستوران! اگر شما سگ خارج از دسته سه تایی در دسته سه تایی مناطق تماس 311 به گزارش آن و گرفتن برخی از ID سگ و یا مالک. احترام به حیات وحش احترام پارک.
مایک HASSEL
(ما ترجیح می دهند متوحش کننده, شغالها به از بین بردن آنها اما شما حق صاحبان سگ باید همیشه مسئول است.)

خطر برای همه
من یک کشور گله دار و اگر چه من قبول نمی کنند و از هر نوع خشونت یا توسط پلیس و تظاهرکنندگان (چرا یکی بد و یکی خوب است؟) — من منزجر توسط “تظاهر” و بی توجهی کامل از سلامت بقیه شهروندان کشور خود. رشد مردم است. من اهمیتی نمی دهند در مورد روند مد, آیا آن را نمی کشیدن شلوار جین خود را ریختن از شلوار یوگا که خیلی نازک و یا تجمع در اعتراض به مرگ یکی دیگر از سیاه و سفید ، کجا بودی وقتی که سفید, زن RCMP افسر اعدام شد برای رمنج از او ماشین پلیس به جرم قاتل خود را برای نجات ته? شما راهپیمایی در خیابان ها پس از آن ؟ جواب منفی است اما در حال حاضر شما در خیابان در خود طراح ماسک خطر انداختن ما و فرزندان ما پس COVID-19 موارد افزایش می یابد و محدودیت های ما حرکات تمدید خواهد شد. با تشکر بسیار (expletive حذف شده).
باربارا HOFF
(این دو مورد واقعا قابل مقایسه است. و مردم به خشم آمده بودند با آنچه رخ داده به افسر. ما به زودی خواهید دید که چگونه این نقش.)

بیایید رای در آن
خط سبز: آیا ما آن را می خواهم یا نه ؟ من موافق با Coun. Jeromy فورکوش. زمان برای یک رای از مالیات دهندگان. اول از همه ما نیاز به یک طرح کلی دقیق از این پروژه نسخه نهایی آن را به عنوان است عنوان برای ساخت و ساز به زودی. ما نیاز به دانستن برآورد هزینه های احتمالی و برآورد هزینه های تعمیر و نگهداری برای پنج سال آینده. سپس اجازه دهید قرار دادن یک همه پرسی به جمع آوری مالیات دهندگان نمایش در این پروژه است. لطفا با رقیق کردن این موضوع با اضافه کردن متغیرهای مانند ما نیاز به سیستم یا نه اما به عنوان هزینه های ساخت و ساز باقی مانده است پس این بهترین زمان برای ساخت یک پروژه سرمایه. در همان استدلال این شهر می تواند پروژه های دیگر با توجه به کاهش هزینه های ساخت و ساز. اجازه دهید ما یک نمایشگاه همه پرسی در خط سبز. آن را ندارد به لحاظ قانونی الزام آور است. مانع ساخت و ساز تا کلگری اقتصاد را بهبود می بخشد.
قهرمان BHAUMIK
(خواهد بود وجود دارد هیچ نقطه ای در نگه داشتن یک plebisicite اگر آن را الزام آور است.)

که تبعیض
نظر من این است که باعث بسیاری از مقالات اخیر در رسانه های خبری صحبت های سیستمیک نژادپرستی در کانادا است. جمله زیر دیده می شود در دولت کانادا پست شغل. “ما زنان را تشویق بومی مردم افراد معلول و اعضا قابل مشاهده گروه اقلیت به خود شناسایی در نامه خود را.” بنابراین فدرال می خواهید همه اما مردان سفید پوست برای خود شناسایی کنند. آنها همچنین ممکن است آشکارا دولت است که برنامه های کاربردی از مردان سفید پوست را به پایین شمع صرف نظر از مدارک. این کار پر نخواهد شد تا زمانی که یک غیر سفید نر استخدام است و دولت فدرال می خواهید کمک در مرتب سازی. با تشکر اما هیچ با تشکر از شما یک مرد سفید. نژادپرستی نظاممند است واقعی و زنده در کانادا.
R. B. رتهولل
(این است که پاسخ به نژادپرستی? بسیاری می گویند هیچ.)

حق آن را دریافت
بیایید روشن Lorrie گلدشتاین جورج فلوید نمی میرند در بازداشت پلیس. او به قتل در خیابان در مینیاپولیس پس از یک پلیس سفید پوست زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه; کمک دو پلیس یکی با زانو خود را در جورج برگشت و نگه داشتن پاهای خود را. این اتفاق در روز روشن. و در عین حال شما نمی توانید فقط حقیقت را بگویید. اما در اینجا شما در حال دفاع (رئیس جمهور دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن. همه این مسائل شما اظهار, بر مغلوب ساختن پیشی جستن مهم است من شک دارم. پس از شما آن را لازم شامل فلوید در مقاله خود; اذعان کرد که “Black Lives Matter” را ساخته اند و قطعه خود را واقعی تر.
آرنولد ویلیامز
(Lorrie و رسانه ها موظف هستند با محدودیتهای قانونی به عنوان به آنچه که می توان گفت در مورد فعال, موارد, مهم نیست چقدر واضح چیزی ممکن است ظاهر می شود.)

از خواب بیدار شوید!
آن است که تنها من و یا آن را بسیار غیر اخلاقی برای جاستین ترودو به استفاده از دلار های مالیاتی برای شرکت در تظاهرات عمومی? این دانش مشترک است که او بدون توجه به رفتار اخلاقی. سیاست خود را به زور همه را به فکر راه خود را. تصویب قوانینی که خلاف قانون اساسی پیاده سازی محدودیت بر شهروندان مطیع قانون و باز کردن مرزهای ما به هر کسی که می تواند راه رفتن در سراسر ایالات متحده آمریکا و به هق داستان. شما واقعا فکر می کنم او در حال انجام یک کار خوب ؟ او خود خدمت. آن است که به سادگی او را از عدالت و توانایی های خود را به اختلاس مالیاتی ما دلار است. او پرده sheeple خود را با “خوب خواهد شد”. توقف شمارش گوسفند و بیدار.
اسکات کیمل
(دولت اقلیت آیا شما نمی دانید.)

رسانه ها مقصر است ؟
“حقیقت را بگویید” توسط Zoltan Barabas. خوب خدا رو شکر ما Zoltan و خانواده او برای نجات ما از همه دروغگو با نام مستعار ‘MSM’. آشکارا Zoltan است کسی که می داند که چه راست و چه چیزی نیست. هورا برای Zoltan! به ادعا می کنند که تمام رسانه های تحت کنترل دولت است و همه ما sheeple همیشه شنیدن دارد دروغ تبدیل شده است و پوچ. هر کسی که به تماشای این ساعت دارای 22 دقیقه و یا به گوش رکس مورفی خواهد می دانم که آنها هیچ تردیدی گرفتن عکس در ساعت ترودو و حتی خود کارفرما CBC. من به تماشای ملی هر شب به مدت 40 سال گذشته و من نمی آن را به صورت مغرضانه. آنها گزارش در مورد آنچه که در جهان اتفاق می افتد درست مثل Postmedia جهانی و CTV انجام دهد. من فقط نمی توانید در این خبر جعلی’ ارابه موسیقی, بنابراین من حدس می زنم من فقط ران. من هیچ شکی ندارم که پاسخ به این خواهد بود برای تماس با من ‘خالص’.
کارول پترسون
(همه چیز نیست و یک توطئه است.)

را اضافه کنید
ملک افزایش مالیات: اگر شما می خواهید برای رسیدن به ملک افزایش مالیات بر این باید اندازه گیری شده در مقایسه با “نرخ مالیات” در سال 2020 به 2019. این کسری می شود که اعمال شده به ارزیابی ارزش اموال. ارزش ملک خواهد شد البته به طور قابل توجهی متفاوت بسته به اندازه ملک در این منطقه از شهر ، اما ثابت است نرخ مالیات. در خود من وضعیت نرخ مالیات افزایش 13.51% و با وجود این واقعیت است که ارزیابی ارزش کاهش 8.03% من ملک مالیات افزایش 6.08%. پس, آقای شهردار (و نمایندگان) توقف نورد کاملا گمراه کننده و رک و پوست کنده اطلاعات نادرست در مورد مالیات بر دارایی را افزایش می دهد.
D. همیلتون
(ریاضی سخت است.)

از کجا JASON?
چه اتفاقی افتاد به مرد استفاده می شود که به رانندگی در اطراف در استان آبی داج کامیون ؟ درست است او معامله آبی طفره رفتن برای یک صورتی Prius?
دیل خاکستری
(او را تا حدودی پریشان یک بیماری همه گیر.)

رایت آن همه پایین ؟
پس … این تظاهر کنندگان (من نمی خواهد آنها را معترض دیگر) خواهید برای پاک کردن هر بخشی از تاریخچه (تخریب مجسمه) آنها موافق نیست. کجا متوقف خواهد شد ؟ آیا ما رفتن و پاره کردن اهرام و آثار تاریخی مصر از آنجا که آنها تا به حال برده داری? آنچه در مورد تمام بناهای تاریخی رم ؟ و کسانی که در یونان ؟ آنچه در مورد ماچو پیچو در پرو و همه آزتک و مایان خرابه های تاریخی در مکزیک … بیایید پاره کردن دیوار بزرگ چین در حالی که ما در آن بیش از حد. اوه آره … من تقریبا فراموش کرده در مورد تاج محل و انگکور وات. همه آنها ساخته شده است با برده داری به طوری که آنها باید نابود شود ، بیایید در مجسمه از افرادی که تاریخی فقط به این خاطر که شما با آنها موافق نیست. بیایید فقط از بین بردن کل تاریخ ما در حال حاضر به دلیل وجود همواره برده داری و ظلم و ستم. بهترین بخشی از تاریخ ما است که ما همه می توانند از آن را یاد بگیریم … یا ما محکوم به زندگی در آن را دوباره. آن را نشانی از رفتن نیست دور فقط به خاطر شما چشم های خود را ببندید و ذهن خود را.
کوین KARBONIK
(هیچ کس نمی شده است شورش در شهر زیبای ما بله هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از معترضان که احترام به همسایگان خود. و بله, بسیاری از نقاط جهان بوده است ساخته شده بر روی آنچه که در حال حاضر در نظر گرفته وحشتناک نظر.)

زندان مشکل
کوین مارتین باعث می شود یک نقطه معتبر در مورد کینه جو ‘کارن’ امی کوپر. با این وجود کوپر نیست تنها fantasist که نیاز به شارژ و زندانی شد. او نفرت انگیز درمان سیاه, birdwatcher مسیحی کوپر به عنوان غیر قابل توجیه به آن می پیوندد مناجات دیگر بی رحمانه دروغگو اقدام قابل سرزنش در راه است. برای مثال جولی Swetnick ساخته ادعای تجاوز در برابر قاضی برت Kavanaugh نزدیک به دو سال پیش تلاش برای از خط خارج خود در مجلس سنا تایید و در عین حال او هنوز هم در حال انتظار برای سلول زندان که او واقعا سزاوار. من خوب با امی کوپر رو واقعی مجازات های کیفری اما کور ” عدالت خواسته های یک میزبان از دیگر ماهواره افراد به زندان فرستاده می شود هم از جمله کسانی که به دروغ متهم به محافظه کار و چهره های عمومی است.
KRISTOPHER اوان
(ما را ندارد چه امی کوپر را به آرامی اما آیا ما واقعا می خواهید برای پر کردن زندان ها با مردم احمق ؟ باید وجود داشته باشد یک راه بهتر از آموزش آنها.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im