نامه 12 ژوئن: “چرا ما نمی توانیم همه یاد بگیرند به عشق؟’

یادگیری به عشق
من می خواهم به قول نلسون ماندلا. “هیچ یک دنیا نفرت از شخص دیگری به دلیل رنگ پوست خود را و یا پس زمینه خود را و یا خود دین. مردم باید یاد بگیرند که به نفرت و اگر آنها می توانند یاد بگیرند به نفرت آنها آموزش داده شود می تواند برای عشق, برای عشق می آید به طور طبیعی به قلب انسان نسبت به آن مخالف است.” من هرگز درک نژادپرستی. برای من همه ما انسان همه ما می دانیم غم و اندوه و خشم و شادی و عشق است. بدانید که چگونه برای نفرت چیزی است که ما یادگیری و تدریس هستند. چگونه می توانید از کسی نفرت کسی که هرگز آنها را ملاقات کرد ؟ عشق طبیعی انسان بیان این که ما که هستیم و من خیلی دوست دارم به تازگی در این شهر است.
کارل ماشین
(آیا واقعا همه مورد نفرت? جهل نقش بخش بزرگی در گاه به گاه نژادپرستی.)

بخشی از زندگی ؟
من شده اند در حال مشاهده و خواندن در مورد تمام پل تجمع و تظاهرات و من به این نتیجه رسیده اند که تنها اگر ما یک جامعه آرمانی وجود خواهد داشت هیچ نژاد پرستی. من متاسفم اما نژاد پرستی همیشه بخشی از جامعه ما است. من موافق Black Lives Matter اما پس از انجام قفقازی, اسیایی, اولین بار سازمان ملل, اسپانیایی, Inuit انسان زندگی می کند مهم است. P. S. سردبیر این مقاله نمی خواهد که توپ به چاپ آنچه که من فقط گفت. آن را تضمین کند. آنها حتی نمی خواهد به من تماس بگیرید به بحث در مورد آن. این استفاده می شود به عنوان یک محافظه کار کاغذ است اما در حال حاضر تبدیل شدن به یک لیبرال کهنه. من یک مقدار زیادی از نفرت پلیس در مقاله خود را امروز.
گراهام MORELAND
(این “لیبرال کهنه’ متوجه شما احتمالا نمی خواهد بیش از حد به خوبی و گفت که در یک تجمع. اما شما به شما انجام دهد.)

پول گم شده
MSM در کانادا است که از لحاظ جسمی و همچنین فکری تنبل. آنها به واسطه کار بد جاستین ترودو با سافتبال سوالات و هرگز او را به حساب. وجود دارد 22,000 پروژه های زیربنایی به ارزش میلیاردها دلار برای حساب نشده. فدرال لیبرال ها به ما گفته اند آنها نمی توانند انتشار این اطلاعات با توجه به مسائل مربوط به حریم خصوصی است که یک دروغ است. بنابراین در اینجا این است که یک حرکت شبیه چمچه زنی برای MSM این است که خود را نسل واترگیت و Adscam داستان. پیدا کردن آنچه در جریان است به دنبال پول!
بیل کرافورد
(بیایید شروع با وزیر مسئول است.)

خوش شانس ما!
چه باور نکردنی از تصادف است. با دولت فدرال ظاهرا نیاز به یک زن و شوهر از اجرایی جدید جت چه سکته باشید که بمب افکن فقط اتفاق می افتد به یک جفت از آنها را که برای تابستان آماده تحویل است. در این رقابتی بسیار همه گیر بازار برای هواپیماهای این دو هواپیما که در زمان قبل از همه گیر بازار خواهد هزینه ای حدود 80 میلیون دلار را در حال حاضر هزینه مالیات دهندگان $105 میلیون.خوشبختانه به لطف لیبرال زیرک مذاکره معامله را نیز شامل قطعات “و آموزش”.
AL WILLEY
(عجیب و غریب آن است.)

پیشرو از پایین
“دشمن مردم” است که در آن دوباره. واقعیت این است که (رئیس جمهور دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن است جسارت متنفر در سراسر جهان است. او fearmongering “تهاجم” در مرز جنوبی با انگیزه پیتسبورگ کنیسه تیرانداز, El Paso, Walmart تیرانداز و نیوزیلند مسجد تیرانداز. او در پست ریاست جمهوری و آمریکا در چشم از جهان است.
نیل شانون
(باعث می شود حتی بیشتر جالب انتخابات آینده است.)

پاداش نامه آنلاین تنها

ما می توانیم بهتر انجام دهید
Re: چه کسی برنده هنگامی که ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟ هنگامی که ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس stonemasons و (غیر قابل توصیف, متعلق به بخش خصوصی) امنیت پیمانکاران برنده; افراد ثروتمند را از خود و یا خانواده خود را در معرض خطر و دیوار و نگهبانان مسلح یک روش ساده اندازه گیری های امنیتی. به عنوان یک اشاره از چیزهایی که آمده بود آن را فقط پایین خیابان از آرنج رودخانه قصرها کسی که یک بلیط برای خوردن یک burrito? شد هلال ارتفاعات شاید اتفاقی هممرز east end با CEMA ستاد سایت از یک مقدار زیادی از پلیس در طول همه گیر? هنگامی که ما پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس و سازمان های بین المللی جنایتکاران برنده; از انسان و قاچاق مواد مخدر به قتل آشکار من فقط می توانید تصور کنید که Alberta (دوچرخه سواران) به شدت به نفع اخیر دادخواست در ادمونتون که خواسته است که شهر “کشش بودجه برای عملیات جدید و اطلاعات مرکز فرماندهی یک بی فایده هزینه سرمایه در یک زمان از بودجه بحران است.” هنگامی که ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس کسانی که حمایت نئولیبرالی اقتصادی نظریه برنده; فقط یک شعبه از خدمات عمومی سوخته و ساخته شده به خدمت بسیار ثروتمند است. اگر ما در حال زندگی در زمان های انقلابی, چرا که نه رادیکال خواسته? تحت 400 میلیون دلار بودجه برای EPS از جمله مبلغ 75 میلیون دلار افزایش دهد. در مقابل پس 2015, خصوصی برای سود شرکت های نفت و گاز دریافت کرده اند حداقل 4.5 میلیارد دلار (TMX خریداری) و 1.7 میلیارد (یتیم به خوبی پاکسازی). شاید … ما فقط می تواند صندوق دیگر طرح های پیشنهادی *علاوه* به بودجه مسئول پلیس?
HAMISH L ANDERSON
(ما نیاز به پلیس اما ما می توانیم بهتر انجام دهید در بسیاری از مناطق دیگر که کمک خواهد کرد که آنها را مانند سلامت روان و اعتیاد.)

دفاع از ویلسون
در نظر او مقاله در مورد برت ویلسون توماس برودی اظهار داشت که آقای ویلسون به حال “کمک به بالا بردن صدها هزار نفر از دلار است.” بیانیه ای که اشتباه است از سال 2012 آقای ویلسون خود را از طریق شرکت برای اولین بار انرژی مطرح کرده بود و اهدا بیش از 10 میلیون دلار به موسسات خیریه است. باغ حزب که آقای ویلسون میزبان مطرح شده است و بیش از 4 میلیون دلار برای خیریه از زمان آغاز آن. این تعداد را شامل نمی شود هر چند دیگر سازمان های خیریه است که او درگیر شده است. شما در زمان زمان به تحقیقات خود توییتهایی به 2017, اما شما نمی تواند حتی نزدیک به این اعداد و ارقام واقعی از فعالیت های بشردوستانه خود را. او ساخته شده یک بیانیه سیاسی در مورد یک شهردار که درخشش است با بسیاری از Calgarians. چرا شما یک مقاله در آقای jasper de valk و او ادعا می کند در صرفه جویی در کلگری مالیات دهندگان $750 میلیون ؟ اجازه دهید من به شما صرفه جویی در برخی از زمان ما شورای صرف 400 میلیون دلار در سال بیشتر از آنها بود که آقای jasper de valk گرفت ، خیلی بیشتر از هر دو نرخ تورم و رشد جمعیت. شاید آقای ویلسون را در نظر اهدای پول به اندازه کافی برای قرار دادن آقای jasper de valk و بقیه از شورای خود را از طریق یک اصلاحی برنامه ریاضی. واضح است که آنها با داشتن شدید برخی از مسائل خود را با شیوه های حسابداری. اگر شما صرف زمان زیادی حفر به مسائل واقعی با دولت شهرستان به جای محکوم کردن توییتهایی کسی نظر و انجام یک “حذف” مقاله در یکی از شهر ما بزرگترین حامیان شما انجام می شود و خواننده خود را بسیار بالاتر از خدمات.
استیو ZACHER
(این اشتباه آن را انجام نگرفته است. چیزی که مسلما سخاوتمندانه آقای ویلسون است.)

یک خطر برای همه
من فقط می خواهم برای تشکر از همه از معترضان در مرکز شهر کلگری برای خود غیر مسئولانه رفتار کنند. با تمرین های اجتماعی فاصله شما را در معرض خطر شروع و گسترش موج دوم این ویروس مرگبار است. و همچنین من می خواهم برای تشکر از همه مقامات شهری و استانی خود را برای عدم اجرای قوانین بهداشت در طول این اعتراضات. به نظر می رسد شما می توانید تنها باند در افراد و گروه های کوچک و اتهام آنها را زمانی که آنها تمرین مناسب فاصله هر بهداشتی قوانین. این یک استاندارد دوگانه آیا شما نمی فکر می کنم. همان باید تمام اعمال می شود. من می توانید بروید و در مورد حماقت خود ما دولت ها در برخورد با این بیماری همه گیر. چیزی که من نمی بینم یا شنیدن در طول این تظاهرات و شورش در هر نقطه است یک کلمه در مورد مرگ و میر ناشی از تمام COVID-19 قربانیان در اینجا و یا در سراسر جهان است. تا آنجا که Black Lives Matter, من همیشه فکر می کردم تمام زندگی اهمیت.
جان شیشه ای
(شما فکر می کنم هر کسی که یک بلیط می توانستم که پرتاب در عجله با توجه به آنچه که ما دیده ایم در خیابان دو هفته گذشته.)

فقط یک تماس بد
بنابراین تجمع جرم در طول یک بیماری همه گیر که در آن به سر افسر پزشکی است به نام برای اجتماعی فاصله قابل قبول “برای یک علت های خوب (شهردار ناهید jasper de valk)?” اگر “ضد سیاه نژادپرستی” در اعتراض به جمع آوری است “قابل قبول” و هیچ اتهام را گذاشته است برای کسانی که در یک توده جمع آوری در حالی که “اجتماعی فاصله” بود که مورد استفاده و سپس کسب و کار است که این افسر ارشد پزشکی تلقی شده است بیش از حد خطرناک برای بازگشایی باید از رفتن به دادگاه. اگر تجمع غیر قانونی از یک زن و شوهر از هزار نفر که نیست به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل قابل قبول است و سپس کسب و کار برگزار شد بسته توسط همان کسانی که دستورات بهداشتی در حال تبعیض! یا اجرای پروتکل های بهداشت و یا اجازه دهید گله ایمنی انجام کار خود را! اگر تظاهرات هستند “دلایل خوب” به چشم پوشی از دستورات بهداشتی و سپس بقیه دستورات بهداشتی را نباید اجرا یا.
R. W. لاو
(این تظاهرات واقعا قرار COVID-19 در عقب سوز است. ما امیدواریم که آن را به خوبی به پایان می رسد.)

نگه داشتن نشانه
من تمام کسانی که معترضان در تلویزیون در سراسر جهان در طول این COVID-19 شیوع برگزاری علائم من نمی توانم نفس بکشم. آنها باید چسبیدن به این علائم در مورد آنها مبتلا به این ویروس و در نهایت در بیمارستان در یک دستگاه تنفس مصنوعی.
ران نورتون
(بیایید امیدوار باشیم که اتفاق نمی افتد.)

قانون شکن
من برای پیدا کردن آن جالب عکس در مقابل کلگری خورشید را نشان می دهد معترضان با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله. صفحه 2 نیز نشان می دهد معترضان به درستی اجتماعی فاصله. آنها را به مبارزه با یک مشکل مختلف در ICU.
تینا موریسون
(ما امیدواریم که اتفاق نمی افتد, اما بله این یک نگرانی است.)

بنابراین دیوانه کننده
چه اتفاقی افتاد به تمام COVID-19 محدودیت ؟ چرا که بسیاری از مردم آوریل هم با توجه به فاصله و یا هر یک از دیگر COVID-19 حمایت ما قرار است به دنبال اخلال در ترافیک و آسیب رساندن به اموال بدون هر گونه حکومت قانون است. من که شما ناراحت هستید اما در حال حاضر برخی هستم.
باب چوب
(مردم نمی خواهد اجازه دهید ترس از ویروس سکوت آنها.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im