نامه 11 ژوئن: “ما نیاز به پلیس در خیابان به مبارزه با جرم و جنایت’

گیج فشار
آن را کمی سخت به درک هجوم پلیس. من نمی خواهم به عنوان یک افسر در خیابان های امروز با عنصر جنایی است که در خارج وجود دارد. نه دانستن هر بار که شما راه رفتن تا به یک خودرو چه چیزی در فروشگاه برای شما. خانواده خود را نمی دانستند که شما خواهد آمد در خانه پس از shift خود را دلیل این که شما به چالش کشیده است که جنایی به اطاعت از قانون است. در هنگام دستگیری و باید وجود داشته باشد یک مقدار مشخصی از برق در هوا تا زمانی که این عنصر جنایتکار و مقاوم در برابر. ممکن است چند افسر به زانو در آوردن آنها و چیزهایی که اتفاق می افتد در حرارت لحظه ای اما عنصر جنایی ساخته شده یک انتخاب است. اعتراض عمومی برای تغییر روش خواهد بود چه فقط موج به آنها و اجازه دهید آنها را بروید. ما به عنوان یک جامعه را به پلیس خدمت می کنند و از ما محافظت می کند و هنگامی که چیزهای بد اتفاق می افتد به ما که آیا ما تماس پلیس. من کشیده شده است توسط پلیس چند بار در زندگی من و فقط به من گفته شد. ما به عنوان یک جامعه نیاز به آمدن به شرایط با آنچه که ما می خواهیم از آنها فقط خیابان درمانگران و یا اجرای قانون است.
مایک پادشاه
(بله این یک کار دشوار است. تجربه خود را با پلیس است و نه لزوما همان چیزی است که دیگران ممکن است تجربه.)

زمان برای توبه
همه این اعتراضات را تغییر دهید یک چیز لعنتی تا قلب انسان تغییر کرده است. به عنوان ارمیای نبی 17:9 می گوید: “قلب انسان است فریبکارانه از همه چیز و به شدت ستمکاران. که واقعا می داند که چگونه بد است؟” تا زمانی که ما توبه کرده و به مسیح هیچ چیز تغییر خواهد کرد. P. S. من شک شما چاپ خواهد شد این به دلیل کتاب مقدس کتاب مقدس از آنجا که شما نمی باید شجاعت به عنوان ما می دانیم که جهان متنفر مسیح است.
WAYNE دیلن
(سورپرایز!)

چه می دهد ؟
من فقط دیده می شود خورشید‘s معترضان’ راهنمای پلیس سلاح. چه بعدی ؟ غارتگران راهنمای به اهداف نرم.
استوارت هفته
(دانش ضرری ندارد.)

شکستن قوانین
جاستین ترودو در زمان خود نشانه از اندازه مغرور رژیم صهیونیستی است. گرچن Witmer پیوست و اعتراض اجتماعی بدون فاصله. او تلاش خود را به صورت 21 – دوم مکث و سکوت و یا این فقط بازی-بازیگری? خواهد شد دکتر ترزا تام او را توبیخ و تبعید او را به گوشه ای با یک بیشعور کلاه? ما پیروی و رنج می برد با این مستند برای ماه می باشد. ما می توانید ببینید مردم به کلیسا بروم به یک نوار و یا عبور از مرز. اما ما نمی ممتاز. اگر ما نخست وزیر نمی تواند قوانین را دنبال کنید و سپس از آن زمان که کانادایی ها آزاد شود! به اصطلاح “پایه و اساس علمی” برای این مستند در حال حاضر ثابت شده باشد نادرست است. حسابداری مورد نیاز و همچنین مستند ما دموکراسی پارلمانی به پایان است.
ریچارد کندی
(آیا به او می گوید نه به عنوان او می کند.)

یک مرد خوب
من شگفت زده umbrage گرفته شده توسط دو کلگری ساکنان در “توییت” ساخته شده توسط W. برت ویلسون. بیشتر می دانم از بسیاری از و قابل توجهی هدایا و کمک های دیگر این آقا ساخته شده است به کلگری و استان ما. یکی از این شهروندان من هرگز تا این مقاله و دیگر من شنیده ام بیش از حد. اگر تا کنون آنها به اندازه کافی تاسف به بازدید از جنوب آلبرتا, موسسه اورولوژی در 14 سنت آنها باید سپاسگزار برای دیدن نام Doc ملوان و W. برت ویلسون در نمای آن است.
کن BRAYFORD
(متعدد اعمال خوب کسب درآمد نیست هر کسی یک پاس رایگان این روز است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im