نامه 10 ژوئن: ‘معترضان بهتر است چک کنید’

آن را تقصیر آنها
Re: بهتر امن تر از متاسفم ژوئن 8 حرف باشد. من خوشحالم که روز یکشنبه معترضان کردم خواست برای آزمایش برای COVID-19 و به قرنطینه برای 14 روز. برای کلگری به لغو تمام حوادث تا 30 ژوئن به همه حوزه های قضایی دیگر در سراسر جهان تمرین های اجتماعی فاصله و اجازه می دهد تا توده های مردم را به اعتراض و نه تمرین های اجتماعی فاصله یک استاندارد دوگانه که آیا لازم بود یا نه. من دور مانده از این تجمع به خاطر اجتماعی فاصله. چرا من باید عمل اجتماعی فاصله پس از این رخ داده است ؟ اگر موج دوم رخ می دهد و من می دانم چه کسی مقصر زیرا برخی از آنها ممکن است نه زحمت تست کنید. اگر من جریمه برای زیر پروتکل, من مبارزه خواهد کرد آن را در دادگاه بر اساس این استاندارد دوگانه است.
کیت DREBIT
(هر کسی که یک بلیط احتمالا باید آن را پرتاب با توجه به آنچه در جریان بوده است در خیابان.)

احمقانه لیبرال
من شنیده ام از آن همه در حال حاضر. لیبرالها مدعی هستند نژادپرستی یک بیماری همه گیر. واقعی ما همه گیر است که لیبرالها و از آن زمان به لغو آنها. در حال حاضر وجود دارد بحث COVID-19 مالیاتی. لذت بردن از همه رایگان خود را در پول در حال حاضر. و هی بیایید لغو پلیس و تبدیل به یک یاغی گروه احمقها. خوشحالم که من می توانم کسب و کار.
S. فورکوش
(جداسازی مغز یک چیز است.)

حیاط خلوت اعتراض
شهردار (ناهید) jasper de valk صحبت کرده است و گفته است جمع آوری برای تظاهرات در طول یک بیماری همه گیر قابل قبول است. دوستان من باید برای یک ایمیل که من خواهد بود با داشتن اعتراض در حیاط خلوت من. ما خواهد بود با کباب و استدلال و داشتن یک زمان خوب است. خود را به ارمغان بیاورد موضوع و نشانه آن است که شما دیوانه در مورد.
تونی BORBELY
(از آن لذت ببرید.)

FIREPIT خشم
Re: Firepits دود دست دوم ژنراتور. من با خواندن این نامه اخیر توسط Cindi همیلتون (1 ژوئن 2020) “اجازه دهید من لذت بردن از خارج از منزل بیش از حد” و نمی تواند بیشتر موافقم که دود تولید شده توسط firepits داخل شهر تاثیر مستقیم بر روی افراد مبتلا به بیماری های تنفسی مانند آسم. ما شهرستان آیین نامه در برابر دود دست دوم (به عنوان مثال. توتون و تنباکو) اما firepits دریافت یک پاس رایگان و من نمی فهمم چرا شورای شهر اجازه می دهد تا آنها را. من سعی کردم به صحبت کردن با همسایگان ما در مورد خود firepit اما آنها پشت خود را راست به firepit و برای اطمینان از مواد غذایی خود را می دود و طعم آنها تمایل. که در آن جهان آیا این را حس ؟ دود دست دوم بوده و به صورت واضح به عنوان یک خطر سلامت تا دوباره همین دلیل است که آن را اجازه ؟
مایکل برنارد
(ممنوعیت firepits نمی خواهد بیش از رفتن به خوبی با بسیاری از Calgarians.)

چه خبر است ؟
چشم ما نمی تواند به کار برود و در عین حال هزاران نفر در اعتراض هم از جمله نخست وزیر ما دیده می شود با معترضان شانه به شانه اما او نمی تواند تماس پارلمان بازگشت به کار. چرا از آن است که ایالات متحده در آژانس های خبری گزارش جاستین آینده طلاق اما هیچ اشاره ای در کانادا چه خبر ؟ او سکوت آنها نیز ؟ با این همه معترضان نه اجتماعی فاصله است که در دینا و شهردار jasper de valk? او می تواند مقدار زیادی از پول صدور جریمه. بیایید امیدواریم که این اعتراضات نیست ما شروع مرحله دوم.
ریک THIBODEAU
(باور نمی کنم همه چیز را شما به عنوان خوانده شده در اینترنت است.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>