نامه, جولای 9: ‘UCP بهتر شروع خشنود بهره’

قشنگ تا UCP!
(برتر) Jason Kenney دولت پشت درهای کشویی در چه بهره می خواهید برای آینده است. اولین اعتصاب بود و بسته شدن برخی از استانی پارک ها (و از جمله) دوم احمقانه اعتصاب است که اجازه می دهد باز گودال معدن ذغال سنگ در منظره نقاط استان (و ما منابع آب) و سوم اعتصاب که خواهد آمد جاده ها خواهد بود که فروش تاج اراضی به در حال حاضر گربه چربی صاحبان زمین. آیا شما چیزی برای از دست دادن انتخابات بعدی, Jason?
J. D. دور
(هنگامی که شما از دست دادن بهره شما از دست دادن آنها را برای خوب است.)

نه اینقدر تند و سریع
Re: Donald K. Munroe عذاب شهردار (ناهید) jasper de valk. به طور جدی, D. K. Munroe شما فکر می کنم Calgarians به خوبی تحصیل کرده و آگاه و خوب عقل ؟ نه به دنبال به جلو به شما توضیح چگونه از آن است که AHS کشف 130 جدید COVID-19 نفر در سه روز span!
MADELAINNE K. JOSS
(ما نمی توانیم کنار بیاییم؟)

ما در حال تماشای
هی ریک بل, من عاشق خواندن مقالات خود را با این حال شما می گویند که ما کلگری شهروندان همه در کلونا در تعطیلات و سوال بزرگ آبی بازی pen بر روی ایده های جدید برای مالیات. اخبار فلش! شهردار (ناهید) jasper de valk نمی مراقبت از آنچه به ما مالیات دهندگان فکر می کنم آنها را به انجام آنچه آنها می خواهند و زمانی که آنها می خواهند. پس این یکی را برای شما jasper de valk — 2021 نمی تواند به زودی به اندازه کافی و من امیدوارم که شهروندان از کلگری آتش خود را شما می دانید. اما شما برای زنده ماندن خود را در سه بازنشستگی من مطمئن هستم.
A. LEM
(زمان خواهد شد بگویید.)

هیچ ماسک لطفا
آقای شهردار. ما اعداد پایین. من نمی خواهم به پوشیدن ماسک چون من دزدیدند در چهار زمان مختلف در سرقت بانک. شما نه پدر من و نه کنترل زندگی من است. من وحشت در چیزهایی که بر چهره من. چگونه می توانم به شما حق کنترل بدن من. فقط گفت.
دی تیلور
(شما می توانید از طریق این باشه.)

آنها را پرداخت
فریاد-de-آیا اخلاق کمیسر در حال رفتن به بررسی دیگر (نخست وزیر جاستین) ترودو نقض اخلاق در کد. به عنوان اگر ترودو واقعا در مورد مراقبت از کمیساریای حکم. سیلی-در-این-مچ دست لاشی 500 دلار جریمه و به شدت دقت کنید موعظه خواهد بود ترودو ، او دو بار بازنده و احتمالا خواهد بود به جرم دیگری تضاد منافع. ترودو باید به متهم توسط پلیس اتاوا یا RCMP برای اختلاس و کلاهبرداری و اختلاس از بودجه عمومی است. آن را به خوبی گذشته زمانی که سیاستمداران رنج می برند عواقب و پرداخت قیمت. با انجام این کار, آنها ممکن است در نهایت متوجه است که آن را پول خود را.
جفری اندرسون
(آن را نگاه خوب برای نخست وزیر.)

صرف در خواهد
Re: شهرستان کالگری سالن! مالیات های جدید! مالیات بیشتر! چه شهر … پس از ناهید jasper de valk سلطنت به عنوان شهردار کلگری بیش از دهه گذشته مالیات بر املاک را به طور پیوسته صعود کرد. شاید زمانی که jasper de valk است در نهایت جایگزین شهردار جدید را صادر صاحب ملک تخفیف به جای افزایش مالیات — چه یک مفهوم! تا بعد مدنی انتخابات برگزار Calgarians را به تحمل یک افزایش مالیات بر دارایی.
DONALD K. MUNROE
(مالیات به اندازه کافی در حال حاضر.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im