نامه, جولای 8: ‘آن را در زمان 45 سال برای محافظه کاران به خراب آلبرتا’

محافظه کاران به سرزنش
من بیمار هستم از جان سرخ. فقط خواندن کوته دری وری سخن گفتن از حزب محافظه حرف از جان سرخ و حزب محافظه ilk که به طور مداوم با شدت بهم زدن راشل Notley and NDP. چرا کلگری خورشید به طور کامل چشم پوشی از این حقیقت غیر قابل انکار است که محافظه کاران در زمان 45 سال به خراب استان و در عین حال انتظار می رود شخص دیگری برای رفع آن در مدت چهار سال. خود را محافظه کار سر یک لرزش و اعتراف کند که در نوع خود مسئول ظروف سرباز یا مسافر است که, آلبرتا است. این قراره بیش از جیسون کنی و خود را بی کفایت خدمه برای رفع این ظروف سرباز یا مسافر. PS: اجازه ندهید کنی یا AIMCO در هر نقطه در نزدیکی ما سخت به دست آورده صندوق های بازنشستگی. فقط خود را نگاه کنید اخیر ضرر و زیان است.
تونی CAROLAN
(راشل که؟)

فقط کلمات
کلماتی را که همان تلفظ و املا و حتی همان منشاء اما معانی مختلف هستند homonyms. سرخپوستان کلیولند یک تیم بیس بال در حالی که دیگر هندی ها, پیر, موتور سیکلت شهروندان هند و…. همان کلمه کاملا متفاوت است. عمه Jemima و عمو Bens هستند مارک های مواد غذایی ، چهره های تاریخی بخشی از داستان است. این البته نمی کند, ثبت نام دائمی جرم و vainglorious این renamers و مجسمه topplers و به خصوص به انگل ها و خرابکاری است که همواره برچسب همراه است.
استیو DEGENSTIEN
(آنها نمی شکستن استخوان های شما را اما کلمات مهم است.)

بایدن بد
به همان اندازه ما نفرت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما امیدواریم که بهتر است که او را می شود در. من می دانم که شما می گویند من باید کمی خاموش من چوب زیر گهواره. اگر جو بایدن می شود در آنجا می رود این خط لوله که ما نیاز به خیلی بد. او در حال حاضر گفت که اگر او در او را به کشتن تمام خطوط لوله. نه من نیستم من قید نشده است اما چهار سال دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن و من ممکن است.
دن ابرو
(چگونه احساس کنی در مورد خطوط لوله?)

رای دادن در هوا ؟
من احساس فدرال انتخابات نزدیک است. PM و حزب لیبرال پیشرو در همه محبوبیت سنجی در حال حاضر (با توجه تنها به دلیل تمام پول آنها توزیع) و PM برای شاید اولین بار است که اقدام مانند یک ساعت باید. نه این که من می خواهم به او رای یا, که, پارتی, اما من فکر می کنم آن می تواند منجر به انتخابات!
داگ مک لارن
(در حال حاضر زمان.)

ایستاده با افتخار
من یک زندگی طولانی Calgarian و سفید. من آن را فوق العاده نگران کننده به یادآوری شود چگونه نژادپرستانه من و هر کس در کانادا توسط ما blackface هستم و به معنای واقعی کلمه هر خبر. من نه شرکت در برده داری. من هرگز درمان هر کسی متفاوت است چرا که از مسابقه. من قطعا نمی لباس به عنوان یک فرد سیاه و سفید به مسخره سیاه پوستان. به نظر من J. T. حال انجام بهترین خود را به آتش متحده آمریکا, نژادپرستی در کانادا. این است/بزرگترین کشور در جهان است. ما باید افتخار کنیم. این غرور نیاز به شروع در بالای صفحه با ما PM. او باید ترویج خوبی از کانادایی ها و آنچه که ما رو راست به جای بی پایان عذر خواهی از آنچه که ما ممکن است اشتباه کردم. مرد احمق و فاقد عقل رسیدگی به روز-به-روز, دولت, اجازه دهید به تنهایی یک بیماری همه گیر و روابط
راجر ویلیامز
(ما نیاز به رهبری در مسائل مهم. که به وضوح در حال آمدن است از ما PM.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>