نامه 30 جولای: ‘موسسه خیریه است که جایی برای اسراف’

راه خود را پرداخت
Licia Corbella است (ستون) سهشنبه نقطه بود در مورد ما سازمان است. در ژانویه 2010, من و همسرم رفت و به کاستاریکا به دیدن ما حمایت از کودک است. ما برای اولین بار تا به حال به بررسی RCMP قبل از رفتن. پس از آن ما مجبور به پرداخت تمام هزینه ها برای پرواز به کاستاریکا, استخدام راننده وانت به چشم انداز جهانی داوطلب که پس از آن در زمان ما به پرورش فرزند و خانواده اش. گرفتن یک سفر رایگان است که لایحه Morneau “فراموش” را به پرداخت هزینه برای این است که نفرت انگیز است. تنها زمانی که این کلاهبرداران گرفتار آنها عذرخواهی می کنیم.
جیم LLEWELLYN
(شما نمی توانید عبارت ‘خیریه در خانه آغاز می شود’ به عنوان به معنای واقعی کلمه به عنوان برخی از مردم بدیهی است انجام دهید.)

آنچه در مورد آنفولانزا ؟
فقط کنجکاو, هستند, مقامات بهداشت و درمان پیگیری آنفولانزا موارد و مرگ و میر و اگر چه آنها در مقایسه با COVID اعداد ؟ یا همه تنفسی مربوط به موارد شمارش به سادگی به عنوان COVID. من می توانم درک افتراق است که به احتمال زیاد دشوار است اما وقتی که شما شنیدن موارد پزشکی و کارشناسان مدعی کسی است که دو آزمون جداگانه نشان می دهد آنها نمی, این باعث می شود شما تعجب می کنم. اگر مقامات می خواهید را به نفع خود قلب و ذهن عموم آنها باید در آینده در مقایسه COVID به هر نوع بیماری که به طور معمول ردیابی است.
راب ماتیوز
(ما در حال انجام مقایسه این به آنفولانزا.)

به اندازه کافی در حال حاضر
لطفا توقف انتشار مقالات تصاویر و ویدیو مربوط به “صندلی بچه.” آنچه او انجام داد این بود که سزاوار سرزنش و صدور حکم ننگین! آفتاب رسانه های به نگه داشتن که زن جوان در محل موردتوجه وتماشای عموم توهین آمیز است. تجلیل به دریک برای از بین بردن او از خود فیلم!
شانون HAUSAUER
(حق با شما است. ما باید کمک به احمقها تبدیل شدن به معروف.)

رویاهای شیرین …
آیا آن را نمی شود در واقع چیزی است که اگر ما دوباره افراد در دولت است که در واقع واقعا واقعا مراقبت برای مردم کشور خود استان ها و شهرستان ها و نه فقط جیب خود کتاب! نیست کسی که وجدان کنه. چگونه در جهان انجام آنها در شب خواب بدون کابوس ؟ فقط گفت.
M. SMITH
(این ما گرفتن کابوس.)

گرفتن آسان
واضح است اگر شما یک سیاستمدار و گرفتار سرقت پول مالیات دهندگان ساده عذرخواهی و پرداخت آن را به عقب به نظر می رسد کافی است. از سوی دیگر اگر شما یک شهروند خصوصی و انجام همین کار را با کارفرمای خود شما به احتمال زیاد اخراج می شود, بازداشت, و احتمالا صرف برخی از زمان در slammer است.
لری CANTREL
(بازگرداندن سهام.)

بوت HUAWEI در حال حاضر
Re: ممنوعیت Huawei. چرا که ترودو دولت ممنوعیت Hauwei را 5G تجهیزات شبکه? شاید فقط شاید ترودو و شرکت علاقه مند به Hauwei را “شهر امن” تکنولوژی است که اجازه می دهد تا دولت به نظارت و کنترل و سرکوب شهروندان است. من می ترسم که دولت در حال حاضر بسیار دورتر به سمت چپ از ما درک. در این میان استرالیا در حال حرکت است در قفل مرحله با آمریکا
J. D. دور
(شاید آنها در حال ارائه برخی از لوکس سفر به برجسته سیاستمداران؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im