نامه 29 جولای: ‘اگر GG شد یک مرد, او می خواهم نشان داده شده است درب’

قوانین مختلف
چرا استاندارد دوگانه وجود دارد که در این کشور ؟ اگر یک مرد رفتار راه جولی پایت (گفته می شود) آیا آنها بلافاصله مجبور به ترک پست خود و dunned از مودب جامعه و سپس به احتمال زیاد شکایت کرد.
CALVIN GERRITSE
(حتی اگر ما در برخورد با اتهامات اثبات نشده ما می توانید ببینید که.)

من با جیسون
I am sorry. من باید به توافق برسند با برتر ما را در حمایت نمی امن تزریق در حالی که سایت های بیشتر برای بهبود اعتیاد. چرا ما صرف پول به ‘با خیال راحت’ طولانی کسی اعتیاد و از بین بردن یک محله هنگامی که ما می تواند به صرف پول در تلاش برای نجات کسانی که می خواهید ذخیره شود ؟ اکثر معتادان به می دانم که آنها به احتمال زیاد خواهد مرد اگر آنها در حفظ و استفاده از داروهای خیابانی و مخدر به آنها را امن تزریق در سایت پشتیبانی خود را از اعتیاد است. پول صرف شده برای شکستن است که اعتیاد به پول خیلی بیشتر عاقلانه صرف!
جورج EWERT
(بدون نیاز به عذرخواهی می کنیم. آن را ندارد شما بد مؤمن در توانبخشی و درمان آسیب کاهش و یا بالعکس.)

برای کلمات از دست رفته
از زمان به زمان من نا امید شده توسط 250 کلمه محدودیت در نامه به سردبیر. من درک می کنم که چرا. اختصار است در بهترین منافع همه است. شما نقطه دریافت کنید. این اغلب بدان معنی است که یک بحث جدی نیز محدود شده است. در مورد نامه اخیر خود من وجود شواهد کافی که مقامات نادیده گرفتن اهمیت اطلاعات جمع آوری شده برای COVID-19. آنها همچنین نادیده گرفتن خلاف نظرات در مورد درمان این ویروس. سوال این است که “چرا؟” چه کسی یا چه تأثیرات تصمیم گیری ساخته شده است ؟ چه مزایایی دارد ؟ ساختار “نامه به سردبیر” آیا برای ارائه یک تصویر کلی از نظر اما فراهم نیست و برای اثبات نظر. نظر من در اینجا این است که پاسخ به هر یک از سوالات فوق نیاز به بیش از 250 کلمه است. می توانید خورشید را فراهم نمی کند فرصت بیشتری برای خواننده عادی به گسترش بر او نظرات است ؟
کیر VARLEY
(با عرض پوزش, کیر, ویرایشگر پرداخت نشده است به اندازه کافی برای نامه به سردبیر تمدید Disco Remix نسخه شامل I. چرند با ظاهر مهمان توسط هواپیماهای بدون سرنشین در.)

دستکش های بیش از حد!
پس از ماسک صورت در درجه اول محافظت از پوشنده لباس از هوابرد ویروس پوشنده لباس تنها دریافت حفاظت موثر در زمانی که تقریبا همه آنها را می پوشد را در نتیجه موظف به استفاده از یک چیز خوب است. این هنوز هم هیچ کاری نمی کند برای مبارزه با روش اصلی عفونت است که دست زدن به چیزی است که حامل ویروس و انتقال آن از طریق دست به صورت. محرومیت نزدیک به دسترسی جهانی به شستن دست و یا شیمیایی کاربرد اصلی حفاظت خواهد آمد از پوشیدن دستکش و دست پاستوریزه هر زمان که دستکش قرار داده و یا گرفته شده. این خواهد بود که عمده زحمت اما می تواند بیشتر موثر مقابله به ویروس ،
الکساندر مک کی
(دستکش خوب بیش از حد.)

جاده بیل
ما محترم وزیر دارایی لایحه Morneau می خواهد ما را به این باور است که او صادقانه را فراموش کرده به بازپرداخت ما برای $41,000 در هزینه های سفر از 2017? اجازه دهید این نزول در او می شود منابع مالی برای کشور کانادا. او هم بسیار بی منطق وزیر دارایی یا بسیار خوب دروغگو. هر دو سناریو باید ببینید که او استعفا دهد و موقعیت خود را.
کودی بنت
(بله او می تواند کل ملی خجالت شماره 2.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>