نامه ژوئیه 28: ‘بیس بال برای تحقق ورزشی چندان آسان در طول COVID’

بیس بال بلک
Re: Miami Marlins COVID-19 شیوع را نشان می دهد MLB را litvitskogo. به نظر من ورزش حرفه ای باید بر روی یخ قرار داده تا کارشناسان پزشکی را توسعه داده اند یک واکسن برای این مخوف COVID-19. این امر شامل ramping تا از باقی مانده NHL هاکی فصل در هر دو ادمونتون و تورنتو. تا آن زمان COVID-19 ain’t going nowhere به زودی. موج دوم این مخوف اشکال در افق شرقی. و زمانی که از آن بازدید ما دوباره آن را موج اول به نظر می رسد مانند یک مدرسه یکشنبه, پیک نیک در مقایسه با. در حال حاضر. آن است که شکل دادن به یک طوفان کامل است که رفت و برگشت در سراسر سیاره زمین با انتقام. بنابراین لذت بردن از بازی خود را ویولون در از عرشه تایتانیک!
DONALD K. MUNROE
(و آنها می خواستند به سفر جاده ای نشان می دهد به تورنتو. نه ممنون.)

فقط مهربان باش لطفا
من خسته از مردم در مورد اجباری ماسک دور گرفتن خود آزادیهای فردی. ماسک در محل در چهره مردم برای محافظت از دیگران است. آنها را کمی به محافظت از پوشنده لباس است. چگونه خواهد بود شما غیر ماسک استفاده کنندگان احساس پیدا کردن است که انتخاب خود را به عنوان یک فرد بدون علامت با ماسک به تازگی آلوده آسیب پذیر ارشد یا دیابتی نوع 1 که می تواند تبدیل به بسیار بد و یا حتی مرگ. لازم نیست تظاهر به آن را می پوشند برای خودتان. شما با پوشیدن ماسک برای بقیه نوع بشر است. آن را فقط بیش از حد بد است که دولت تا به حال به تصمیم گیری برای شما.
سیندی KARPIAK
(آن را بیش از حد بپرسید.)

هیچ مدینه فاضله
مفهوم نژادپرستی نظاممند ایده مشتاقانه در آغوش توسط مارکسیستها یک حمله و یک حمله در غرب ارزش ها و آزادی. این سیستم که نژادپرست است: بازار آزاد سرمایه داری اهمیت فرد و unimpeachable حقوق انسان است. آنچه در آن به معنی این است که کل سیستم نژادپرست است و باید آن را از میان بردند و سرنگون و به کشتی سوار در سفر به جمعی سوسیالیستی مدینه فاضله است. این جاده به تباهی و بدبختی و ناامیدی است. از آن جایی که وجود ندارد در دنیای واقعی آن تنها وجود دارد در سالن سخنرانی دانشگاه ها بر روی کاغذ و در ذهن به طور کامل تحت تعلیم.
جفری اندرسون
(مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود و بدون از بین بردن کل سیستم.)

لطفا راهنمای ما
در حال حاضر که کلگری خود را افسر ارشد پزشکی دکتر ناهید jasper de valk که تک به آسانی دفاع و پشتیبانی آئین نامه الزامی به پوشیدن ماسک صورت در کلگری شروع Aug. 1 من یک پیشنهاد دارم. با توجه به این که میله, رستوران ها و بسیاری دیگر خواهد بود معاف از ماسک پوشیدن, شاید این شهرستان می تواند به تولید تجاری برای تلویزیون های محلی. این یک دقیقه های خدمات عمومی infomercial می توانست دکتر jasper de valk و با تهدید. Druh فارل نشان دادن مناسب و انجام ندهید برای بچه ها و دخترا با خیال راحت به آمار در هر یک از دیگر در شلوغ کلگری میله بدون پوشیدن یکی از کسانی که مزاحم ماسک صورت.
لری CANTREL
(تا زمانی که ما شروع به کپی کردن B. C. امن-sex دستورالعمل.)

فقط نام ؟
نباید هر کس فقط به یاد داشته باشید که گفت: برخی از ما بزرگ شده “چوب و سنگ را شکستن استخوان های من, اما هیچگاه به من صدمه دیده است.” ترک لعنت نامها و لذت بردن از بازی ها.
استیو مک لافلین
(که گفته خیلی راحتی به کسانی که در پایان دریافت به روز پس از روز پس از روز.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im