نامه, جولای 21: ‘کجا رهبری در ماسک?’

به عنوان مثال منجر شود
Re: COVID خستگی. به عنوان دکتر دینا Hinshaw و برتر جیسون کنی اصرار بهره به پوشیدن ماسک صورت و انجام وظیفه مدنی خود برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 من هنوز برای دیدن هر کدام از آنها را به عنوان مثال منجر شود و پوشیدن یک یا یکی را در اختیار خود.
پاتریک مارش
(Hmm.)

ریاضی خلاق
بیایید انجام محاسبات ریاضی در این AMA نظر سنجی بچه ها! بنابراین 42% (فقط خجالتی از نصف), OMG, ما محکوم به فنا! اما بیشتر وجود دارد … 10,000 AMA اعضای 1,470 (14.7%) در زمان شرکت در این نظرسنجی به طوری که 42 درصد از آلبرتا پزشکان که ترک است به 617. کامل-صفحه آگهی روزنامه ما منجر به این باور است که 42 درصد از تمام آلبرتا پزشکان را ترک! اتحاد راشل Notley مشغول به کار در این سمت در ظرفیت مشاوره برای AMA; یا باید پزشکان به سادگی ‘doctored’ آن را با در نظر گرفتن یک صفحه در ‘تاکتیک ترساندن’ از معلمان اتحادیه ؟ درصد کمی از ” سخت ” انجام می شود اسناد آن تعیین کرده اند به سود مالی برای آنها به بستن مغازه فروش خانه های خود ریشه کن کردن خانواده خود و شانه عدم معافیت مالیاتی بخشی از هزینه های در حال حرکت و نه قطع پرداخت? که قابل ملاحظه آجر در مقیاس دلار عاقلانه! من امیدوارم که جدید خود را خارج از استان بیماران متوجه خواهد شد که جدید doc در شهر است که تنها در آن برای پول است.
دن DRINKALL
(این زشت وضعیت و اضافه کردن استرس در حال حاضر وارونه جهان است. اما بله اعداد مهم است.)

بنابراین نه متاسفم
بنابراین آلبرتا فدراسیون کار رئیس جمهور گیل McGowan است عذرخواهی برای مقایسه آلبرتا دولت (و دولت های دیگر) به آلمان نازی پس از گروه یهودی به درستی محکوم ظالمانه او ، اما چگونه متاسف است ؟ او گفت که او هرگز در نظر گرفته شده برای کاهش اهمیت هولوکاست و یا بی احترامی به قربانیان, اما نمی, عذرخواهی به UCP یا تمام بهره که رای آنها در 2019. نه او عقب اظهارات توهین آمیز خود را در مورد مجارستان و ترکیه و برزیل و هند و یا U. S. A., این روزها عذر خواهی به نظر می رسد فاقد صداقت!
جوآن و وین MORCOM
(بیشتر درایو-توسط sliming بدون توجه به دیگران است. معمولی.)

به اشتراک گذاری ثروت
بنابراین آیا آن را نمی خوب ما جرم وزیر ارائه شده است یکی دیگر از 19 میلیارد دلار در پرداخت به استانها و شهرستانها. البته ما مالیات-مبارک شهردار خوشحال است او می شود پول بیشتر. این ما به ارمغان می آورد کل بدهی به $411 میلیارد. من حدس می زنم جاستین ترودو ارقام با انجام این کار ما به رسوایی خواهد رفت. این مرد باید در زندان در حال اجرا نیست در کشور ما است.
اسکات BROATCH
(بی باک ما رهبر.)

در برابر خواسته های خود را ؟
بنابراین در حال حاضر که نظرسنجی از Inuit نشان داد اکثریت نمی خواهم ادمونتون اسکیموها به تغییر نام خود را خواهد آن را نمی توان بیشتر توهین آمیز به Inuit آن را تغییر دهید? اما اگر آنها نمی, تغییر نام, شکننده, به راحتی جرم توده ها را ظاهرا بد برای ادمونتون اسکیموها کسب و کار به طوری که بدان معنی است که آنها مجبور به تغییر نام و در برابر خواسته های ظاهرا جرم Inuit.
DON THOMPSON
(خوب امتحان کنید. اگر شما نیاز به یک بحث اگر آن را نژادپرستانه یا نه, شانس خوب شما در حال حاضر باید پاسخ خود را.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>