نامه, جولای 20: ‘شهرستان مطمئن شوید که تمرکز بر روی چیزهای بزرگ’

دست بیکار
تبریک به شهردار (ناهید) jasper de valk و شهرستان میباشد. آن باور نکردنی است که آنها ثابت کرده اند بی سابقه نرخ بیکاری عظیم جای خالی در مرکز شهر هسته ای و همچنین به عنوان یک راه برای افزایش ارزش خانه های ما در حالی که کاهش مالیات ما. فراموش نکنید که نرخ جرم و جنایت در همه زمان کم است. در حال حاضر زمان برای jasper de valk و شورای تمرکز بر روی نام یک پارک. چرا شهرستان سالن استراحت و لذت بردن از تابستان ؟ استفاده از پول اضافی در خزانه و استخدام یک شرکت مشاوره برای پیدا کردن یک نام جدید.
دیو مارتین
(خوش آمدید به مدینه فاضله است.)

آن را خورد
Re: برخی از کلگری متوسطه دانش آموزان در صورت گرانتر مسکن به عنوان خوابگاه اوراق در طول بیماری همه گیر. خوش آمدید به این چیزی که به نام زندگی. زندگی پر از پیچش و چرخش. از آن خواهد شد یا شما را به شکستن و یا شما! پس اجازه از مامان و بابا دست به نظاره نشست و لذت بردن از سوار شدن بر روی جاده پر از دست انداز از زندگی!
DONALD K. MUNROE
(آن را طولانی و پیچ در پیچ جاده ها است.)

بزرگ بانوی
فقط وقتی که من متقاعد هستم من چیزی بیشتر برای نوشتن در مورد کسی مثل NDP MLA مارلین اشمیت utters هولناک نظر در مورد یکی از افراد شگفت انگیز از قرن 20th. نه من موافق نیست با برخی از دیر و نخست وزیر سابق بریتانیا مارگارت تاچر دیدگاه ها و سیاست های, اما او در این نقش به عنوان بریتانیا PM در زمان بسیار جالب است و با وجود برخی از ديد من معتقدم که او یک رهبر واقعی. او بود کامل نیست اما چه کسی از ما می گویند ما هستند ؟ ما همه به خوبی آگاه بود که یک محافظه کار MLA گفت: چیزی که در مورد نخست وزیر Pierre Trudeau آنها می شود لگد قوه مقننه در یک بار ،
پل WATKINS
(مارلین اشمیت به دست آورده تمسخر هر مناسب و معقول فکر آلبرتایی. مالیات دهندگان باید پرداخت نمی شود کسی که رفتار مانند آن.)

نه تحقیر امیز
غربی کانادا شمالی CFL تیم به نام اسکیموها از تحسین و احترام به سختی و انعطاف پذیری Inuvialuit (به معنای واقعی کلمه “مردم واقعی”) همسایگان ما به شمال در کانادا سرد قطب شمال غربی. اگر چه آوازی همیشه مزاحمت اقلیت در توییتر به دروغ ادعا می کنند “اسکیمو” یک کلمه بد واقعی مردم می دانند etymologically زبان “اسکیمو” است که در واقع نه یک تحقیر امیز مدت است. فقط به عنوان Esks بدیهی است که احترام به تمایل بیشتر مردم بومی در شمال 60 به نام Inuit ترین Inuit (به خصوص Inuvialuit در غرب) به طور مشابه, احترام به ادمونتون, باشگاه فوتبال انتخاب نام است. این حماقت خواهد بود برای Esks نا امید این مردم واقعی توسط غارنوردی به قلدر تاکتیک های بزرگ تورنتو شرکت بیمه چرخش برای بیدار امتیاز. مبارزه با, مبارزه, مبارزه با, در, اسکیموها!
علامت McCOURT
(برای تلفن های موبایل مانند یک معامله انجام می شود.)

فقط یک بازی
Victor D. هانسون op-ed در چگونه سیاست فرسایش پایه فن NFL. این درس خوبی برای لامپ کم مصرف, اگر و زمانی که آنها شروع فصل. درس آنها خواهد بود عاقلانه به توجه. لیگ نیاز به نگه داشتن سیاست فعال در این زمینه است. من می خواهم به سرگرم باشد نه سخنرانی. همان می رود برای NHL زمانی که آنها خود را از سر گرفته شود.
جفری اندرسون
(ورزش و زندگی واقعی به طور کامل در هم تنیده. ورزشکاران مانند هر کس دیگری را به طور محدود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>