نامه, جولای 18: ‘مطلقا هیچ جایی در آلبرتا برای rogue پلیس’

چه خیانت
Re: “آلبرتا NDP به دنبال پروب بعد از پلیس اعتراف هدف قرار دادن MLA” جولای 14, 2020, Calgary Sun. یک داستان از یک زن که من کاین توسط مردان نگران کننده است همه خود را در آن. اما زمانی که مردان نیز ماموران پلیس با به کارگیری منابع در دسترس به آنها را به منظور تسهیل وسیله آن مطرح می شود به یک سطح کاملا جدید. بالا بردن آن را هنوز هم بیشتر است این واقعیت بانوی شد یک مقام انتخابی رفتن در مورد قانونی کسب و کار در حالی که در حال جاسوسی در, دنبال, راه اندازی برای به دام افتادن. که باید ما تمام لرزد به خصوص با توجه به شرایطی به هیچ وجه به این امر به دور از اطمینان به قربانی MLA شانون فیلیپس.
OREST SLEPOKURA
(باور نکردنی رفتار و بدیهی است که آنها باید قطع شود سست است.)

جاده گلایه
من به تازگی از سفر به رجینا و اجازه دهید من به شما بگویم زیرساخت های جاده در ساسکاچوان 100% نسبت به آلبرتا. من حدس می زنم آلبرتا مزیت مرده است. من نمی توانم باور این شکل بد جاده های ما در آلبرتا بدتر شده است. چاله ها و چاههای وحشتناک هستند. شاید ما نیاز به پیدا کردن آنچه در استان در حال انجام است و چیزی یاد بگیرند. تمام ثروت این استان بیش از 50 سال گذشته و این چیزی است که ما باید برای یک سیستم جاده شرم آور است.
تری FULMER
(آلبرتا باید به دنبال بهترین شیوه های تعمیر و نگهداری زیرساخت های سراسر جهان — اما ساسکاچوان یک شروع است.)

که تماشای?
کسی که مسئول نظارت بر امن تزریق مواد مخدر مرکز در Lethbridge جمع آوری ظرف سه سال از $96,000/سال ناجور $343,000/سال!? رئیس آلبرتا جبران خسارت کارگران مدیره می شود بیش از $ 700,000/سال. و دیگران وجود دارد. چه کسی مسئول این ؟ است که تصویب این ؟ این چگونه ممکن است یا قانونی است ؟ متاسفم برای شکستن این به شما مردمی اما این سیستم تا پیچ به طوری شکسته و بنابراین داشتند؛. آن را فاسد و از بالا به عنوان ما می توانید ببینید و بیش با جاستین سخاوتمندانه حق را به سطح شهری با پرداخت خدمتگزاران مردم ظالمانه حقوق بازنشستگی مزایای شگفت انگیز غیر قانونی 10 ، 000 دلار جایزه چک برای بازنشستگی شهرستان, کارکنان, لیست مایل طولانی است.
مایک SOCH
(باور نکردنی است. اما جوجه ها همیشه به خانه می آیند به جای شب بسر بردن. ما باید برای اتهامات جنایی.)

مراقب باشید
Re: افزایش COVID-19 شمارش جرقه زنگ ژوئیه 15. افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت که در آلبرتا 148 مرگ و میر رخ داده است با توجه به کروناویروس و این مرگ و میر شده است از مردم بیش از سن 70. او گفت که او نگران بود در مورد جوانتر بهره بودند که تحت تاثیر COVID-19. او گفت: بیش از دو هفته گذشته 780 موارد جدید شناسایی شده در آلبرتا با 57 درصد از کسانی که در زیر سن 40. در آلبرتا, ماسک پوشیدن باید اجباری و مردم باید اتخاذ اجتماعی فاصله. جوانان به طور خاص باید به مراقب باشید.
طاهر اقبال
(ما از خارج از جنگل است.)

بوی موفقیت
Re: چیزی بدبو است. پاسخ خود را از “Eau de لیبرال” است نقطه. با تشکر برای خنده! Hahahaha.
NAT BELANGER
(با تشکر برای خواندن Nat. گاهی اوقات این مسائل فقط خود می نویسد:.)

پاداش نامه آنلاین تنها

او هیچ متخصص
الزامی به خاطر الزامی? این کلمه در خیابان است که شهردار کلگری در حال رفتن به یک موسسه ماسک صورت قانون برای Calgarians بر اساس این واقعیت است که به اندازه کافی از آنها مطابق با صورت-ماسک توصیه. در جولای 8, jasper de valk گفت: CTV News “ما سطح از ماسک پوشیدن در کلگری در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی در خصوص راه بیش از حد پایین و من شده است هل دادن و گفت:” ما باید آن را انجام دهد و مردم آن را انجام نمی دهد.” Jasper de valk را دلیلی برای اجرای یک چهره-ماسک قیمومیت نیست چرا که مرگ و میر در کلگری است که از طریق پشت بام. او حتی به نقل از علمی پزشکی داده ها نشان می دهد اگر ماسک می تواند شامل گسترش یک ویروس است. در عوض او می گوید که وجود دارد بیش از حد تعداد کمی از مردم با پوشیدن آنها, بنابراین ما باید آنها را وادار به. جایی که منطق در آن است ؟ و چرا منتظر دو هفته قبل از instating این دستور? اگر jasper de valk و باند خود را بر این باورند که ماسک صرفه جویی در زندگی, چرا صبر کنید ؟ چرا اجازه بیشتر Calgarians مرگ موقت? به من هشدار خود را که او را صادر ماسک صورت اگر Calgarians نمی همکاری برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه به یک تهدید از استبدادی “هم-بزرگ-برای-خود-britches” سیاستمدار از یک درخواست از یک خوب دل معقول واقعا نگران کرد.
کاترینا آشپزخانه
(ما می خواهم خیلی ترجیح می دهند چنین بخشنامه آمد از یک متخصص پزشکی.)

از دست رفته خوانده شده را علامت
Re: سارا مک اینتایر ستون مهمان. در حالی که آن را در برخی از راه شرافتمندانه برای سارا را به این صورت در برابر Wexit آن است که از 60+ متولد در جنوب آلبرتا که قبلا بسیار افتخار کانادا که من باید شی به بسیاری از آنچه او می گوید. من از جوانی و شور و شوق در حالی که کار با استفان هارپر. که حتی او را کاملا شکست خورده با یک دولت اکثریت شهروندان این استان بیانگر این نکته است که او evades کانادا است نه تقسیم بر جناح چپ و ارزش های محافظه کار. کانادا است که توسط فقدان هر گونه صدا برای هر چیزی اما انتاریو و کبک. آقای هارپر نمی تواند پایدار کمک به غرب کانادا و حتی رویای گرفتن دوباره انتخاب شود. این نظریه که محافظه کاران برنده خواهد شد اگر Wexit انشعابات رای کامل شاه ماهی قرمز به این واقعیت است که … مهم نیست! کانادا است که عملکرد شکسته کاملا فراتر از تعمیر. پیتر مک کی به طور جدی و نه یک محافظه کار اما که همچنین به طور کامل مربوط نیست. او از مرکزی کانادا اما مسائل کمی محافظه کاران هستند که کاملا صالح توسط نیاز نیست به چیزی جز Laurentian-محور. هیچ صدای غرب کانادا فقط یک گروه کر برای, Ontario. من نمی گویم او احمقانه است او ساده و عمدا نادان از این واقعیت است که غرب کانادا وجود دارد بسیار کمی تفاوت. آن است که فقط رفتن با اعمال و ناعادلانه دیکتاتوری مرکزی کانادا. ما در غرب از گذشته تا به حال یک صدای واقعی با جان Diefenbaker و از سال 1962 حتی فوق العاده بیهوده تلاش بسیار بسیار بسیار خوب در هارپر نمی تواند بنیادی سیستماتیک شکست از سیستم ما. من نمی خواهم برای جدا کردن تا ترودو 1 پرهیاهو ما حمله کردند. پس از آن با دستکش مخملی آمده اند و آن را بیشتر آشکار دولت, توسط دولت است. به عنوان نسل سوم آلبرتایی با چهارم, پنجم و به زودی به ششمین نسل در خانواده من در اینجا آن را تبدیل به شدت روشن است که این است که در مورد چپ در مقابل محافظه کار است. آن است که در مورد برده داری به GTA رای گیری بلوک همراه با یک کاملا ناقص سنا که مرکزی کانادا دیکتاتورها هرگز اجازه خواهد داد که به تغییر است. برای Calgarians بهره و تمام مردم غرب برتر Lakehead حزب در قدرت است که قابل توجه است و به همین دلیل Wexit تنها پاسخ است!
دین سامرویل
(جالب را در دین.)

براوو! براوو!
یکی دیگر از خوبی تمرین/طراحی عملکرد ما از جرم و جنایت وزیر. مناسب مکث به او ارائه می شود صمیمانه عذر خواهی مايوس چشم … شاید یک اشاره از moistness اطراف چشم ؟ J. T., سریال, اخلاق پرونده ناقض تا به حال مقدار زیادی از عمل در عذرخواهی وزارت, اما اغلب ارائه آن به نمایندگی از مردمی که باید رفتار بهتر در گذشته های دور — به کسانی که عمیقا جرم در گذشته های دور است. خود را ‘جنحه’? همانطور که ما در حال دردناکی آگاه بیش از چهار سال گذشته-پلاس کانادایی مجبور به تحمل زیادی از obfuscation چرخش-doctoring و عقلانی قبل از یک “متاسفم” که ادا … اگر در همه. پس جاستین “متاسفم … صمیمانه متاسفم” … برای داشتن recused خود را از تصمیم دولت برای جایزه Kielburgers که اسراف $912 میلیون قرارداد به توزیع دلار به “داوطلب” برای “داوطلبانه’. (کانادا شغل تابستان ظاهرا نیست تا وظیفه). آنها را دریافت اضافی $20 میلیون برای اداره دیگران بزرگ. هیچ تاسف ظاهرا در مورد به یاد ماندنی عمل cronyism خود را. جاستین همچنین با عرض پوزش در مورد داشتن در معرض مامان عزیزترینم (برادر و همسر هست؟) به همه این ناخوشنودی. او ساخته شده “اشتباهات”: او باید شده اند بهتر است در مورد طبیعت سخاوتمندانه غرامت دریافت شده توسط ترودو قبیله برای ‘خود را انجام می دهند چیزی که در ما مرحله است. اگر ما تصمیم به تعلیق مارگارت عجیب و غریب ظاهر (سوپر متحرک, چکمه های کابوی پاره پاره ژان گروه)? وجود دارد می رود بازنشستگی صندوق. بسیار متاسفم در مورد آن. بلوک Quebecois به نام J. T. به “قدم” در حالی که ماریو Dion متعهد سوم J. T. الهام گرفته از اخلاق پروب. وجود دارد ظاهرا grumblings در لیبرال گروه ترکان و مغولان در مورد ‘نوری’ این آخرین عمل عالی stupidness توسط خود رهبر عزیز. تنها کسانی که با اندکی افتخار انجام کار درست: جاستین ترودو است none. “حق محترم جاستین ترودو” خواهد شد بهترین خود را به همه این ناخوشنودی برود که او همچنان به ‘سرب’ این کشور را در مسیر مالی و اخلاقی فاجعه است.
باربارا JESSIMAN
(که در مورد این مبالغ است.)

پاک کردن تاریخچه
Re: Washington Redskins. گفت: “مراقب باشید که چه چیزی برای شما آرزو”. به زودی هر تاریخی نماد خواهد بود سرنگون و به جای چیزی که حذف تاریخ ما به طور کامل. همیشه تعجب آنچه رخ داده به آتلانتیس و یا چگونه مصریان در واقع ساخته شده است اهرام? حدس من این است که کسانی که مردم بسیار هوشمند از روز پیشی گیرد و توسط یک “بیش از حد حساس جناح” خود جامعه است که ندانسته نابود شواهد زیادی از خود واقعی تاریخ است. ما فقط خدا را شکر که همان غلط جناح نمی تصمیم به “سرنگونی” اهرام بزرگ! “گروه-wagoners” در آن تفکر آنها را تغییر دهید جهان به نحوی با این فرض که این Redskins نام “باید” منفی/ موهن و یا تبعیض آمیز در طبیعت بنابراین فقط آن را رها. چگونه در مورد آن را به عنوان شاهد نام چه واقعا بود. این نام حاکی از غرور و افتخار است. نام یک راه بسیار خوبی برای بیان چقدر بلککفوت ملت کمک به ما مدرن روز دنیا. این یک راه آشکارا گفت: “ما احترام شما” به مردمان بومی ملت ما. به تمام “band-wagoners” وجود دارد: توقف همه تلخه قرار دادن دست خود را به برخی از فیزیکی واقعی کار کنید و سعی کنید کمک به ما در راه مثبت برای تغییر طراوت! به تمام شرکت ها و اشخاص که به خاطر تهدید به جلو و پول حمایت اگر کسب و کار را بیش از حد حساس وجدان اجتماعی روز: مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای. زمانی که حس مشترک در نهایت باعث می شود راه خود را به جریان اصلی شما ممکن است “آرزو” به پشت در این بازی!
جیمز داگلاس
(این وحشتناک ترین و نژادپرستانه نام در آمریکای شمالی ورزش و بازنشستگی بسیار دیر شده است.)

نیمه پخته
ماسک و یا بدون ماسک? من معتقدم مکالمه نیاز به بیش از یک ساده بله یا خیر. در حال حاضر ماسک در حال ایجاد یک احساس امنیت کاذب است که ممکن است کمک به گسترش است. از آنچه که من شاهد بوده ایم در چهره مردم بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک که ممکن است آنها را احساس می کنید بهتر است اما آنها را جلوگیری از گسترش ویروس. خانه گره و یا خانه ساخته شده پارچه کتان نمی خواهید برای متوقف کردن و حتی نفس قطرات است که می تواند به عنوان کوچک به عنوان .6um و هوابرد ذهن هرگز حتی کوچکتر ویروس خود را که در نیوتن متر یا 1000 بار کوچکتر است. که دلیل پزشکی-درجه ماسک وجود دارد. علاوه بر این ماسک نیاز به تغییر اغلب و نه لمس یک بار نصب شده و دست های خود را ضد عفونی. اگر جامعه در حال رفتن به دستور ماسک استفاده کنید من فکر می کنم باید وجود داشته باشد حداقل ماسک استاندارد است که موثر در جلوگیری از پوشنده لباس از آلوده کردن دیگران و در حال حاضر به وضوح وجود دارد نیست. به عبارت دیگر تلاش جدی مبتنی بر علم صدا یا آن را فراموش کرده ام. استخدام نیمه پخته طرح که انجام کمی است که به احتمال زیاد راه است که همه چیز را به, مردم را مورد آزار و اذیت و به احتمال زیاد خجالت توسط عموم مردمی که در واقعیت واقعا انجام هر کاری بیشتر خود را دارند.
K. URKOSKY
(کانادایی صفر تجربه با ماسک پس بیایید قطع مردم برخی از کساد به جای crucifying هر کسی که نه کاملا آن را درست کردم.)

گرفته شده به مدرسه
بسیار خوبی در نظر گرفته op-ed by Victor دیوید هانسون در خشونت های حساس دانشگاه سلطنتی شناخته شده به عنوان “بیدار” جمعه است. من فقط تعجب می کنم اگر او متوجه آنچه که او در توصیف شرایط واقعی: جسمی کامل رشد عاطفی دو ساله با دقت آموزش دیده و خشونت-مشروط ذهن. هر کسی موفق در بازیابی می تواند به شما بگویم این است که به طور کامل قابل پیش بینی نتیجه از آموزش های معنوی خود را به عنوان به خوبی به عنوان فکری ماتریس. شما نمی توانید سازماندهی احساسات خود را بدون آن. شما حمله به مردم و حیرت زده کرد زمانی که به جای اجازه دادن به شما به طوری که آنها گاهی اوقات به شما حمله. شما در حال ویران که خود را execrable رفتار است (نفس نفس زدن!) عواقب. آقای هانسون خودشیفتگی دانشگاه هاروارد مورد مطالعه است که در واقع یک لیزر-حک کودک پوستر برای ظهور سوپر کودکان نوپا از دانشگاه. شنیدن فریاد خود را نبرد: “من با تو مخالفم! من باید شما را بکشند!” خوب کار هاروارد! شما باید خیلی افتخار می کنم. شما ایجاد کرده اید دو سوم از انسان است که می تواند هنوز هم ایستاده راست — بعد از یک مد.
G. PLECASH
(که جهان به دور از واقعیت است.)

مجموع جهل
گیل McGowan تماس UCP نازی ها. وارن Kinsella یک بار گفت که نازی ها این کلمه را به اطراف پرتاب شده و استفاده می شود برای محکوم کردن کسی حریف و کلمه است که دست دادن معنی آن است. McGowan نیاز به یک درس سریع در ایدئولوژی نازی ها. نازی ها هستند و بودند در سمت چپ. آنها معتقد بودند در جمعی بر فردی سخت اطاعت از دولت تلقین جوانان زیادی بوروکراسی و فرمان اقتصاد با برنامه ریزی متمرکز برای کنترل وسایل تولید. محصولات تولید شده توسط شرکت های خصوصی که در خدمت به دیکته از دولت است. و در آخر کلمه خود را. نازی ها است مختصر برای ناسیونال سوسیالیست آلمان (حزب کارگران با کلمه کلیدی بودن سوسیالیستی است. این UCP هستند بسیاری از چیزهایی هستند اما نازی ها. شاید McGowan باید نگاه خود را در حیاط خلوت خود را قبل از او کسی را متهم بودن نازی ها.
جفری اندرسون
(ما معتقدیم کلمه اطراف پرتاب است با بسیار کمی فکر توسط برخی از مردم است. در صورتی که مسخره لکه دار کردن چیزی است که شما در حال آوردن به استدلال شما از دست داده ام در حال حاضر.)

جاده گلایه
من فقط می خواهم برای اضافه کردن یک نظر به لی راندال ارسال در جولای 11 با عنوان “Deerfoot خطر” و چند. من متوجه شده ام بیشتر از سال های گذشته بسیار ضعیف شرایط کلگری خیابان ها (به عنوان مثال — 162 Ave. S.W.). این روند است که من از دیدن نشان می دهد که این شهرستان را به رسمیت می شناسد مشکلات به طوری که آنها با قرار دادن علائم نشان دهنده برجستگی در جاده ها سست و شن های پیش رو ، و این است که این ثبت نام در محل اقامت برای هفته ها یا ماه ها و در برخی موارد بیش از یک سال است. بله این شهرستان را تعمیر جاده گروه تعیین کرده است که آن را آسان تر و ارزان تر برای قرار دادن علائم تا نسبت به تعمیر رانندگی خطرات و آسیب رساندن به وسایل نقلیه است. اما در عین حال این فقط خيره كننده ذهن نمایندگان شهرستان می توانید پیدا کردن پول برای خط سبز LRT ارتقاي BMO مرکز گسترش و جدید کلگری عرصه است. کسی که با اقتدار باید قرارداد خارج از کسب و کار موضوع ماده متخصص برای ارائه یک دوره به کلگری نمایندگان در مورد نحوه اولویت بندی پروژه ها و بودجه بدیهی است از آنجا که آنها لازم نیست که یک friggin’ سرنخ. اگر اکثریت قریب به اتفاق این مشاوران مشغول به کار بودند در بخش خصوصی با بسیار کمی اگر هر اولویت تنظیم مهارت های خود را سنجش می شده اند اخراج مدتها پیش!
جیم تعبیر
(ما تا به حال مقدار زیادی از خوان رسیدگی به شکایات در این سال در مورد وضعیت شهر به طور کلی. بیش از حد بسیاری از چشم براق جوایز و توجه کافی در کلی روزمره ظاهر؟)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im